NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~cześo
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 12:04  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ja i mój sługa szczerbaty Joe podpierniczamy wszystkich a Boczek nam pomaga.Dla kasy zrobie wszystkogood


kasy potrzebuje tyram po 16 godzin nawet w porywach po 21 ale i tak niedługo szczerbatego Joe wyrucham i zawine kase za jego posadkie!!!reszte rozdziele na moich wiernych murzynów !!a resnie wiemzte oddam biednymok taktak gadał unas rze zastępca mu nie potrzebny. tylko rzeby kase mudali za niego to nie będzie zapierdalał na om i podpierdalał

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 12:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~wania
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:02  
Cytuj
chlopaki dajmy też szanse też tym młodym!!!
wazne

 
 
 
 
~~wania
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:34  
Cytuj
boczek ciebie kiedyś spalą na stosie za to pod*****. kapusiu już nie jeden sie czai zeby ci poprawic lakier na seacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!więc uważaj wieśniaku!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~gebels
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Ja i mój sługa szczerbaty Joe podpierniczamy wszystkich a Boczek nam pomaga.Dla kasy zrobie wszystkogood


kasy potrzebuje tyram po 16 godzin nawet w porywach po 21 ale i tak niedługo szczerbatego Joe wyrucham i zawine kase za jego posadkie!!!reszte rozdziele na moich wiernych murzynów !!a resnie wiemzte oddam biednymok taktak gadał unas rze zastępca mu nie potrzebny. tylko rzeby kase mudali za niego to nie będzie zapierdalał na om i podpierdalał
:chytry

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
boczek ciebie kiedyś spalą na stosie za to podpierdalanie. kapusiu już nie jeden sie czai zeby ci poprawic lakier na seacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!więc uważaj wieśniaku!!!!!!!!!!!!!!


Wania grozisz mi !!! Nie obiecuj!!!

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
boczek ciebie kiedyś spalą na stosie za to podpierdalanie. kapusiu już nie jeden sie czai zeby ci poprawic lakier na seacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!więc uważaj wieśniaku!!!!!!!!!!!!!!


Zal ci dupe sciska Wania ze Tobie nie ma co porysowac , wszystko co zarobisz pewnie na piwo tracisz i nawet na porzadnego gorala Ci nie starcza , a ATS Ci pewnie zycie uratowal - ale mysle ze juz nie dlugo takich jak Ty po Nowym Roku zwolnia i pozostanie Ci garnuszek u Mamay , Mama upierze ,da jesc synkowi niezaradnemu a reszte sobie dopisz placzku i nieudaczniku zyciowy.


Ps . To porysowanie auta pod grozby karalne podchodzi i modl sie teraz zeby Boczek nie znalazl jakiejs starej rysy na aucie i nie zglosil tego tam gdzie trzeba policja po IP dojdzie kto mu to obiecywal

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~papa
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 17:41  
Cytuj
kasajuz jest a co z tymi niby bonami imiennymi kiedy i wogole beda ..pozdrawiam good

 
 
 
 
~~wania
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 21:05  
Cytuj
słuchaj mnie boczuś jak byś mnie podpierdolił to uwierz mi nic bym nie mowił tylko zrobił uwierz na pewno byś to odczuł ja ci nie groże na razie mi nic nie zawiniłeś k.p.w

 
 
 
 
~~mlody,TSA!
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 21:18  
Cytuj
wania licz się ze slowami troche!!!to jest tylko forum a nie ring bokserski!!!

 
 
 
 
~~Wania
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 21:20  
Cytuj
a ty co z choinki gnoju ssie urwałeś !!!!

 
 
 
 
~~******
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 21:33  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
~~anty wania
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 22:15  
Cytuj
Mamy nowego buraka na forum Wanie , jak nazwa wskazuje potomek ruskiego zolnierza , mama mu d....dala i urodzil sie taki pomiot czernobyla , niezbyt rozgarnienty , na garnuszku mamy nieznajacy taty soldata , a do tego cykor bo jak go ktos tam wyzej natraszyl z IP to zaraz pisze ze do boczka nic nie ma ale na forum oddwazny , a spotykajac sie sam na sam napewno dobrze podesrany , Wania pomysl co piszesz bo tego nawet sie czytac nie chce

sory jezeli kogos poza wynia urazilem

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 22:28  
Cytuj
Wania widze ze nerwy ci puszczaja , juz nic do Boczka nie masz( czyzby dotarlo do ciebie ze nie jestes anonimowy nie logujac sie) a swoja frustracje wyladowywujesz na Mnie , zycze sukcesow w pisaniu nowych postow z wulgaryzmami jezeli jestes taki silny odaj adres a napewno wbije na twoj kwadrat heheheh

ps Mamusia za net tez placi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Kasa !
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 23:38  
Cytuj
Uważajcie bo miliony wpłynęły dzis na nasze konta bankowe okw godzinach po!!południowych

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 10 Gru 2008r. 12:18  
Cytuj
bony już są, imienne 300 / 200 zł.

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 10 Gru 2008r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
bony już są, imienne 300 / 200 zł.


Jeśli to prawda to lux. ok

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 10 Gru 2008r. 13:41  
Cytuj
ta,good
rada pracownicza załatwiła

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 00:49  
Cytuj
gdzie te bony? zdegustowany

 
 
 
 
~~yyy
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 10:45  
Cytuj
na półce z margarynązaklopotany

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 11:50  
Cytuj
ta bedziesz widzial bony jezyk zaklopotany

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 11:51  
Cytuj
zlali nas pewnie kazy juz dostał bony a my gowno...nawet na zuke chinska nam bona nie dali ...wstyd taka firma.ani premi corocznych nic ..sciana

 
 
 
 
~~jgvb,
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 12:06  
Cytuj
mają być paczki jak w tamtym roku!spi

 
 
 
 
~~yyy
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 12:11  
Cytuj
znów rodzynki i wiórka kokosowe?

 
 
 
 
~~bbb
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 12:52  
Cytuj
gdzie ? kiedy? chyba 23 grudnia;P

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 11 Gru 2008r. 13:08  
Cytuj
[cyt
at]gdzie ? kiedy? chyba 23 grudnia;P [/cytat]

paczke dostanie tylko ta osoba która przyjdzie za darmo w święta do pracy!!!!!!!

 
 
 
 
«« « ... 62 63 64 65 66 67 68 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »