NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 61 62 63 64 65 66 67 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~hello
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]Dlaczego kawalerowie dostaja mniej? Przeciez tak samo pracuja i dlatego mamy byc pokrzywdzeni? Ciekawe kto mądry to wymyslil, chyba tylko w ATSie tak jest bo nie slyszalem zeby inne firmy tak traktowaly pracowników


Kolego jestes kawalerem to się ciesz!!!
Popatrz na innych, mają żony dzieci na utrzymaniu i Ty masz pretensje!!!
Najpierw przemyśl to co piszesz, albo w cale sie nie wypowiadaj na tematy Ci obce!!!
Coś nie!pasuje to sie zwolnij, lepiej dla ATS i dla innych pracowników którzy chcą pracowac. Zwolnij sie i idz tam, gdzie bony dostaja wszyscy po równo.
To na tyle.

Chłopie, zona i dziecko to Twój problem. Ja pracuje i taki sam zysk wypracowuje jak Ty ,niby ze jestem kawalerem to mam sie cieszyc? Nikt Cie nie zmuszal do związku, nikt Ci nie kazal utrzymywac dzieci, nikt Ci nie kazał się żenić!!! Dlaczego mam pracowac na Ciebie??? Ty wogóle masz pojęcie o czym piszesz????????????????


Żona i dziecko zaden problem.
Wypracujesz taki sam zysk mlotek, chyba na obgryzaniu paznokci, jak to do tej pory robisz good
Nikt mi nic nie kazał i nie zmuszał, bo jestem normalnym mężczyzną który założył rodzine, aby nowe pokolenie było mądrzejsze od obecnego.
Czy wiem co pisze? Jak cos pisze to wiem wiele wiecej niz ty któremu mleko kapie z nosa.

Kawaler żal i tak wiekszosc kasy przepijesz.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 10:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~asas
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
[cytat]Dlaczego kawalerowie dostaja mniej? Przeciez tak samo pracuja i dlatego mamy byc pokrzywdzeni? Ciekawe kto mądry to wymyslil, chyba tylko w ATSie tak jest bo nie slyszalem zeby inne firmy tak traktowaly pracowników


Kolego jestes kawalerem to się ciesz!!!
Popatrz na innych, mają żony dzieci na utrzymaniu i Ty masz pretensje!!!
Najpierw przemyśl to co piszesz, albo w cale sie nie wypowiadaj na tematy Ci obce!!!
Coś nie!pasuje to sie zwolnij, lepiej dla ATS i dla innych pracowników którzy chcą pracowac. Zwolnij sie i idz tam, gdzie bony dostaja wszyscy po równo.
To na tyle.

Chłopie, zona i dziecko to Twój problem. Ja pracuje i taki sam zysk wypracowuje jak Ty ,niby ze jestem kawalerem to mam sie cieszyc? Nikt Cie nie zmuszal do związku, nikt Ci nie kazal utrzymywac dzieci, nikt Ci nie kazał się żenić!!! Dlaczego mam pracowac na Ciebie??? Ty wogóle masz pojęcie o czym piszesz????????????????


Żona i dziecko zaden problem.
Wypracujesz taki sam zysk mlotek, chyba na obgryzaniu paznokci, jak to do tej pory robisz good
Nikt mi nic nie kazał i nie zmuszał, bo jestem normalnym mężczyzną który założył rodzine, aby nowe pokolenie było mądrzejsze od obecnego.
Czy wiem co pisze? Jak cos pisze to wiem wiele wiecej niz ty któremu mleko kapie z nosa.

Kawaler żal i tak wiekszosc kasy przepijesz.




Ktoś kto nie zakłada rodziny i ma pretensje moze jest inny????

 
 
 
 
~~yyy
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 12:33  
Cytuj
z takimi problemami to do "Przyjaciółki"zaklopotany

 
 
 
 
~~wania
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:03  
Cytuj
to się tyczy wszystkich samotnych z ats którzy muszą walic gruche co dzień i mają pretensje że nie mają własnych rodzin ej pedały nie długo wam założe koncik samotnie pokrzywdzonych (cioty wy dopiero będziecie skomlec jak to na was spadnie odpowiedzialności utrzymywania rodziny!!!!!!!!!!!!!!)mlotekboks

 
 
 
 
~~wania
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 13:23  
Cytuj
jak narazie to pijesz piwo co dzień i huj cie to obchodzi ze ten co ma rodzine na utrzymaniu musi kombinowac zeby mu starczyło do końca miesiąca a wydatek wszystkich ciot z ats to piwo i jakiś wamp!! no bo nie jednemu wieśniakowi trafi się rarytas bo zobaczy krowe bez stringówumiechok

 
 
 
 
~~fjhjhh
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 15:22  
Cytuj
CYTAT
jak narazie to pijesz piwo co dzień i huj cie to obchodzi ze ten co ma rodzine na utrzymaniu musi kombinowac zeby mu starczyło do końca miesiąca a wydatek wszystkich ciot z ats to piwo i jakiś wamp!! no bo nie jednemu wieśniakowi trafi się rarytas bo zobaczy krowe bez stringówumiechok


Zgadzam sie siedzi u ojca i matki pewnie kasy jeszcze im nie daje i ma pretensje do świata

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 15:47  
Cytuj
CYTAT
to się tyczy wszystkich samotnych z ats którzy muszą walic gruche co dzień i mają pretensje że nie mają własnych rodzin ej pedały nie długo wam założe koncik samotnie pokrzywdzonych (cioty wy dopiero będziecie skomlec jak to na was spadnie odpowiedzialności utrzymywania rodziny!!!!!!!!!!!!!!)mlotekboks



Ludzie już naprawdę nie macie o czym pisać jeden debil napisze coś głupiego bo nie pomyśli a wy już wszystkich wkładacie do jednego wora. Pracuje w ATS jestem kawalerem i uważam że powinno się więcej płacić ludziom co mają rodziny na utrzymaniu.
Obrażać łatwo a pomyśleć trochę trudniej.

CYTAT
odwalta się od rady pracowniczej - przecież oni nic nie mogą, nawet w kwesti głupich bonów nie mają nic do powiedzenia, bony będą w PSS-ie. Ale kiedy to h.g.w.


Pomyśl człowieku jeszcze raz co ty piszesz. Wiem co robi rada pracownicza w ATS wielkie nic a ty się ośmieszasz takim pisaniem. Może nie wiesz ale Rada Pracownicza jest po to żeby walczyć o pracowników. A że zostali wybrani tacy debile co się boją odezwać co nie znają w ogóle kodeksu pracy i wciskają później ludziom ciemnotę. Taką mamy radę i nie łudźcie się że oni coś dla nas wywalczą. Tak jak kiedyś słyszałem jak koleś z rady mówił że każdy ma iść na postój albo urlop albo bezpłatny. I kto na takiego debila głosował. Szkoda słów oni się zgadzają na wszystko co im proponują i tyle to tak samo jak by ich tam w ogóle nie było.

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
Może nie wiesz ale Rada Pracownicza jest po to żeby walczyć o pracowników.


rada pracownicza jest po to aby nie bylo zwiazkow i po to aby pracodawca "konsultował" z nią niektóre decyzje ( wymóg ustwowy)

 
 
 
 
~~aaaaaaaats
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 18:44  
Cytuj
tylko kierownik om dostanie bony!!!!!

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Może nie wiesz ale Rada Pracownicza jest po to żeby walczyć o pracowników.


rada pracownicza jest po to aby nie bylo zwiazkow i po to aby pracodawca \"konsultował\" z nią niektóre decyzje ( wymóg ustwowy)


No właśnie o to mi chodziło ale jakie to są konsultacje jak dyrekcja powie dajemy pracownikom np. bony po 200zł, 400zł, 600zł i macie wybrać najniższą. Zawsze się na wszystko zgadzają bo boją się wylecieć. Dla mnie takie związki zawodowe, rady pracownicze o dupę można sobie ich wytłuc tak samo jest w hucie bo kumpel mi opowiadał że niby konsultowali z nimi obniżkę pensji a tak naprawdę nikt z nikim nie rozmawiał.
Coraz gorzej w tej firmie nagród indywidualnych nie będzie, za brygadę pozabierane, imprezy nie będzie, paczek dla dzieci też pewnie nie będzie, jedynie dostaniemy bony na 200zł.
I nie piszcie ze za to dostajemy teraz ilość i jakość bo wystarczy popatrzyć jakie są marne wyniki i ile się dostaje. Puki co gdy się zarabia średnio 2000zł jest w porządku ale słabe wyniki sprawią ze będziemy brać po 1500zł. Bo teraz odlewnia i obróbka się o jakośc nie stara bo i tak za to pieniędzy nie brali. I co nasza szanowna rada strajk zorganizuje (chciał bym tego dożyc)ok

 
 
 
 
~~anty
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 10:47  
Cytuj
Te miernoty z rady jakby miały choc odrobine honoru toby zrezygnowali z tej "zaszczytnej funkcji"i nie błaznili by sie wiecej ale najgorzej ze oni chyba wierza że maja na cos wplyw, poźniej prostaki opowiadaja u siebie we wsi jakie to zaszczyty pełnią moim zdanie nie powinno byc tej ray bo to farsa zreszta widac było po frekwencji wyborczej, głosowalo na caqł afirme 90 osób i to glownie z biur. żenada i wstyd byc w tej radzie moze to w koncu do tych przygłupów dotrze

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 11:11  
Cytuj
rada jest i będzie!!!według mnie jest potrzebna bo byście o niczym nie wiedzieli. Poza tym to jest tylko rada pracownicza a nie np. rada zarządu...

 
 
 
 
~~Gebels
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 11:24  
Cytuj
Ja i mój sługa szczerbaty Joe podpierniczamy wszystkich a Boczek nam pomaga.Dla kasy zrobie wszystkogood

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 12:49  
Cytuj
Ja w niczym wam nie pomoge , wszystkich sam podpiernicze bez was

 
 
 
 
~~gebels
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
Ja i mój sługa szczerbaty Joe podpierniczamy wszystkich a Boczek nam pomaga.Dla kasy zrobie wszystkogood


kasy potrzebuje tyram po 16 godzin nawet w porywach po 21 ale i tak niedługo szczerbatego Joe wyrucham i zawine kase za jego posadkie!!!reszte rozdziele na moich wiernych murzynów !!a reszte oddam biednymok

 
 
 
 
~~gebels
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
Ja w niczym wam nie pomoge , wszystkich sam podpiernicze bez was


ty sprzedajesz każdego !!!!!donosisz SZ.B byleby tylko premie ci dał!!!!!!!!nawet brata sprzedałeś ostatnio

 
 
 
 
~~zbyś W
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 16:40  
Cytuj
kasy potrzebuje tyram po 16 godzin nawet w porywach po 21 ale i tak niedługo szczerbatego Joe wyrucham i zawine kase za jego posadkie!!!reszte rozdziele na moich wiernych murzynów !!a reszte oddam biednymok[/cytat]

ty pajacu tyrasz bo ciebie wyruchali!!!sztuki, sztuki,sztuki!!!tyle sie liczyło a teraz premie pozabierali za brygade i wszystkie inne i odrobić chcesz a my na cie bie tyraliśmy jak dzikusy

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 17:34  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ja w niczym wam nie pomoge , wszystkich sam podpiernicze bez was


ty sprzedajesz każdego !!!!!donosisz SZ.B byleby tylko premie ci dał!!!!!!!!nawet brata sprzedałeś ostatnio[/cytat

Tak , teraz wszystkich was będę podpierdalał , bez skrupułów jak leci po kolei !!!!! Bo kasy mi teraz potrzeba ,a za każde podpierdolenie mam premie indywidualną !!!! buraki !!!!mlotek

 
 
 
 
~~podpierdalacz
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 17:43  
Cytuj
Do kogo boczek pod....lasz , bo ja juz chyba wszystkich zapodalem i nie mam nic na pasku wiecej moze do nie tej osoby podpierniczam i tak z ciekawosci ile masz od osoby jest jakis cennik bo tez bym sobie dorobil

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:17  
Cytuj
CYTAT
Do kogo boczek pod....lasz , bo ja juz chyba wszystkich zapodalem i nie mam nic na pasku wiecej moze do nie tej osoby podpierniczam i tak z ciekawosci ile masz od osoby jest jakis cennik bo tez bym sobie dorobil


To tajemnica zawodowa!!!!ok

 
 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 20:14  
Cytuj
CYTAT
tylko kierownik om dostanie bony!!!!!



On nie musi dostać tych bonów bo jest wystarczająco gruby jezyk Chyba że je przeznaczy na tabletki uspokajające uśmiech
ok

 
 
 
 
~~911
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
to się tyczy wszystkich samotnych z ats którzy muszą walic gruche co dzień i mają pretensje że nie mają własnych rodzin ej pedały nie długo wam założe koncik samotnie pokrzywdzonych (cioty wy dopiero będziecie skomlec jak to na was spadnie odpowiedzialności utrzymywania rodziny!!!!!!!!!!!!!!)mlotekboks



Ludzie już naprawdę nie macie o czym pisać jeden debil napisze coś głupiego bo nie pomyśli a wy już wszystkich wkładacie do jednego wora. Pracuje w ATS jestem kawalerem i uważam że powinno się więcej płacić ludziom co mają rodziny na utrzymaniu.
Obrażać łatwo a pomyśleć trochę trudniej.

CYTAT
odwalta się od rady pracowniczej - przecież oni nic nie mogą, nawet w kwesti głupich bonów nie mają nic do powiedzenia, bony będą w PSS-ie. Ale kiedy to h.g.w.


Pomyśl człowieku jeszcze raz co ty piszesz. Wiem co robi rada pracownicza w ATS wielkie nic a ty się ośmieszasz takim pisaniem. Może nie wiesz ale Rada Pracownicza jest po to żeby walczyć o pracowników. A że zostali wybrani tacy debile co się boją odezwać co nie znają w ogóle kodeksu pracy i wciskają później ludziom ciemnotę. Taką mamy radę i nie łudźcie się że oni coś dla nas wywalczą. Tak jak kiedyś słyszałem jak koleś z rady mówił że każdy ma iść na postój albo urlop albo bezpłatny. I kto na takiego debila głosował. Szkoda słów oni się zgadzają na wszystko co im proponują i tyle to tak samo jak by ich tam w ogóle nie było.



Ktoś już pisał kilka stron wcześniej, że nikt nikogo nie zmusza do tego by poszedł na urlop bezpłatny jeśli nie ma urlopu. Jeśli pracownik nie wyrazi na to zgody, czyt. nie wypisze wniosku na bezpłatny, to przyjdzie do pracy i jakieś zajęcie się dla niego na pewno znajdzie. Z tego co mówili kumple to wolą iść na bezpłatny a nie samemu przyjeżdżać bo to się nie kalkuluje, jak jeżdżą w kilku a reszta idzie na wolne to więcej stracą na przyjazdy.

 
 
 
 
~~aaaaa
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:42  
Cytuj
Pracuje już trochę w ATS ale takich BURAKÓW jak tam pracują to nie widziałem nie umieją dodawać ani odejmować .A już czytać to co by nie było napisane to i tak dwa razy zmieni i na swoje wyjdzie .

//moderowano

 
 
 
 
~~mlody
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:45  
Cytuj
stary to ty jesteś wiesz co...

 
 
 
 
~~mlody
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 11:45  
Cytuj
stary to ty jesteś wiesz co...

 
 
 
 
«« « ... 61 62 63 64 65 66 67 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »