NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 60 61 62 63 64 65 66 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
Posty: 6
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 05:12  
Cytuj
Do tego samego samochodu TAK - ale rozne modele i cale hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 05:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~$$??
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 05:58  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat][cytat]ha ha zaloga mloda g*******a p********a z ats sie boi zwolnień? czekam na ten dzien kiedy obóz pracy sie rozleci.goodgood


CYTAT
mlotek Zal mi Cie mlotek kim?kolwiek jestes.
Żałujesz pewnie że nie pracujesz w ATS, jestes pewnie tym co ostatnio straznicy złapali na bramie za kradziez, a ty nie mozesz odżałowa.
CYTAT
żal to jest mi was g*******a z atsu kiedys pracowałem w tym g****e ale znalazłem lepszą pracę państwową zero produkcji i teraz wiem co to jest godna praca i pełny szacunek dla pracownika nie to co u was.Ale tak jest gdy prawie cała chołota to wieś ze stalowej woli i okolic ***** po podstawówce i zawodówce.wiec czekam na ten dzień ******* kiedy ten obóz się rozleci.goodgoodgoodplaczeplaczeplacze



robote?
chyba w zamknietym wydziale dla obłąkanych

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 03:13  
Cytuj
drodzy koledzy moim zdaniem macie wszyscy nie ptokolei w glowie ze am jeszcze jestescie... ludzie ja tu pracuje i kazdy mi gada ze mam najgorszz robote w zakladzi i co tam ze tak mowią...ja jak wspominam ats to mi sie wydaje ze wlasnie mam fuche.... zarabiam w tydzien wasza miesięczna pensje i mam 3 przerewy.. dwie pol godzinne i jedna pietnasto minutowa.... po co wy tam robiie >? to oboz nie zaklad... jena 15 minutowa przerwa na 8 godzin i 4 brygadówka... zal mi was swerrio.PRZYJEZDZAJCIE TUTAJ... PRACY OD GROMA, ZAROBKI LEPRZE , WIECEJ PRZERW I NIK NIESCIIGA NIE MA KAMER.. ZADEN KERYN NIE DA LISTU Z KTÓRYM SAM SIE NIE ZGADZA, ZADEN KRETN NIE PATRZY Z FIUTEM NA WIERZCHU PRZEZ KAMERE I NIE BEDZIE SIE CZEPIAL O JEDNĄ PRZEPCHANA FELGE... TO ZAL MI DUPE SCISKA JAK SOBIE KIEROWNICTOW PRZYPOMIANM ,TUTAJ WSZYSCY PRACUJA TAK SAMO, ZAROWNO KIEROWNICY JAK I BRYGADZISCI NA ROWNI Z PRACOWNIKAMI , PO ZA PANEM T.M ON BYL OK..... ZAPRASZAM WAS... SERRIO... BILECIK I LECISZ... NA POCZATKU DO DUPY A POTEM OK I SOBIE ROZMYS;LASZJAK MOGLESSIE TAK SIE BLAZNIC W POLSCE ZA GOWNIANE PIENIADZE. TUTAJ INNA PRACA ,, INNE PIENIADZE, INNI LUDZIE.... MOWIE WAM PRZYJEZDZAJCIE I ZOBACZCCIE JAK ZYJA LUDZIE Z POZA POLSKI.. INNY POZIOM CALKOWICIE.

 
 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 11:25  
Cytuj
mam dla was propozycje !!!!! do pracowników i zainteresowanych forum ATSu!!!!!!!!!przenieśmy nasze forum na inny portal bo tu sie robi nie miło ktoś dłubie w naszyh postach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
mam dla was propozycje !!!!! do pracowników i zainteresowanych forum ATSu!!!!!!!!!przenieśmy nasze forum na inny portal bo tu sie robi nie miło ktoś dłubie w naszyh postach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Myślę że to Kasia,ponoc została moderatoremgood Najmądrzejsza na Swiecie Kasiu podłub se w nosie!!!uśmiech

 
 
 
 
~~ja1
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
mam dla was propozycje !!!!! do pracowników i zainteresowanych forum ATSu!!!!!!!!!przenieśmy nasze forum na inny portal bo tu sie robi nie miło ktoś dłubie w naszyh postach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


to jast pewna i 100% potwierdzona wiadomość!!! wczoraj ktoś dodał coś ważnego bez słów obrażliwych ani przekleńsw dziś tego nie ma A to była przestroga dla innych tylko

 
 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 11:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mam dla was propozycje !!!!! do pracowników i zainteresowanych forum ATSu!!!!!!!!!przenieśmy nasze forum na inny portal bo tu sie robi nie miło ktoś dłubie w naszyh postach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Myślę że to Kasia,ponoc została moderatoremgood Najmądrzejsza na Swiecie Kasiu podłub se w nosie!!!uśmiech


albo tam gdzie jeszcze całowana nie była czyli w koszyku!!!hehesmiech2

 
 
 
 
~~bufetowa
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 11:55  
Cytuj
to pewnie też usunie ale my namy 100%ową docieralność do czytelnika!!!!mamy tablice ogłoszeniowe na hali !!!sie siepnie ogłoszenie z nowym adresem forum i bedie po ptokach!!!!!!!!!!ok

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
mam dla was propozycje !!!!! do pracowników i zainteresowanych forum ATSu!!!!!!!!!przenieśmy nasze forum na inny portal bo tu sie robi nie miło ktoś dłubie w naszyh postach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Myślę że to Kasia,ponoc została moderatoremgood Najmądrzejsza na Swiecie Kasiu podłub se w nosie!!!uśmiech



Hoł hoł nie wtrącam się już w Wasze forum, Wasze waśnie Mnie naprawdę nie interesują dałam sobie już z tym spokój. Nikomu nie mieszam w wypowiedziach zrobiłam to 2 razy ale dość dawno temu i więcej nie mam zamiaru.. I powiem tylko tyle kolego nie drażnij Mnie bo Twoje wypowiedzi na Mój temat są nie stosowne, ja ciebie nie obrażam więc zachowaj dystans i czep się któregoś kolegi. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 16:09  
Cytuj
Świadczy to tylko o poziomie forum stalowemiasto że osoby Twojego pokroju dostają moderatora - żenada smiech2

Edit:
Moderator, w dodatku nie potrafi porządnie napisać posta ze znacznikami. No i te byki smiech2

Powinnaś być wzorem Kasiu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~black sabat
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 16:33  
Cytuj
Bony?

Dzięki radzie pracowniczej bedą bony!

To dobrze czy źle ?

Oczywiscie że źle!

Nie otrzymujemy jeszcze bonów? pytanie dlaczego?

Odpowiedz jest prosta, pewex czy jak to tam mozna nazwac nie zaczął podnosic cen za sprzedawane produkty.

Dziś gdy pojedziemy na zakupy wydamy mniej, kupimy wiecej, a jak bony wciela w zycie wydamy dużo a kupimy nie!wiele sciana

Wodki, papierosów itp. nie mozna kupic na bon.

Dlaczego odpowiedz jest prosta, na papierosach nie zarobią w sklepie ani napojach wysoko %.

Dlatego serdeczne podziekowania dla Rady Pracowniczej mlotek!!!!!!

Osobiscie wolę, aby te kasę dodali mi do wypłaty ok wtedy jade do tesco czy wstępuje do normalnego schoopu i kupie 2 razy wiecej niz w sklepie gdzie obsługują bony.

nie wiem

Pozdro

Idą Święta a po swietach?

Pozdrogood

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
kupie 2 razy wiecej niz w sklepie gdzie obsługują bony.

Nie wiem czy wiesz ale w Tesco też obsługują bony. Na monopolowym też.
Nie wiem dokładnie jakie bony dostaniemy, bo to wiedzą na razie jedynie "wybrańcy". Ale jeżeli dostaniemy bony - bony a nie jakiś świstek to zakupy będzie można zrobić praktycznie gdzie kto chce. Puki co zalecam cierpliwie czekać do wtorku (wypłaty). Gdybanie jeszcze nikomu nigdy na dobre nie wyszło a tym bardziej nic nie zmieniło.

PS: INTERNETOWYM NAPINACZOM MÓWIMY STANOWCZE ! NIE !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kupie 2 razy wiecej niz w sklepie gdzie obsługują bony.

Nie wiem czy wiesz ale w Tesco też obsługują bony. Na monopolowym też.
Nie wiem dokładnie jakie bony dostaniemy, bo to wiedzą na razie jedynie \"wybrańcy\". Ale jeżeli dostaniemy bony - bony a nie jakiś świstek to zakupy będzie można zrobić praktycznie gdzie kto chce. Puki co zalecam cierpliwie czekać do wtorku (wypłaty). Gdybanie jeszcze nikomu nigdy na dobre nie wyszło a tym bardziej nic nie zmieniło.

PS: INTERNETOWYM NAPINACZOM MÓWIMY STANOWCZE ! NIE !


podobno ma byc lista w jednym ze sklepow spolem w stw
zakupy na dowodzik. ok

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
kupie 2 razy wiecej niz w sklepie gdzie obsługują bony.

Nie wiem czy wiesz ale w Tesco też obsługują bony. Na monopolowym też.
Nie wiem dokładnie jakie bony dostaniemy, bo to wiedzą na razie jedynie \\\"wybrańcy\\\". Ale jeżeli dostaniemy bony - bony a nie jakiś świstek to zakupy będzie można zrobić praktycznie gdzie kto chce. Puki co zalecam cierpliwie czekać do wtorku (wypłaty). Gdybanie jeszcze nikomu nigdy na dobre nie wyszło a tym bardziej nic nie zmieniło.

PS: INTERNETOWYM NAPINACZOM MÓWIMY STANOWCZE ! NIE !


podobno ma byc lista w jednym ze sklepow spolem w stw
zakupy na dowodzik. ok

słyszałem to samo!!!! wkońcu ktoś musi zarobić

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 20:50  
Cytuj
odwalta się od rady pracowniczej - przecież oni nic nie mogą, nawet w kwesti głupich bonów nie mają nic do powiedzenia, bony będą w PSS-ie. Ale kiedy to h.g.w.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 20:51  
Cytuj
w tym roku do wybrania za 300 będą kokosy, rodzynki i ananasy w puszce. Pozdro dla wszystkich kokosożerców.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 20:52  
Cytuj
kokosożercom, ananasożercom i rodzynożercom mówimy stanowcze NIE!!!

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 20:53  
Cytuj
a ide już spac - nara

 
 
 
 
~~yyy
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 21:13  
Cytuj
idz idz bo rano drób i wieprzowinęjezyk trzeba nakarmić

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 21:27  
Cytuj
w rialu dostali 700 zł bony a my ch... do d....dziekujemy radzie pracowniczejgood

 
 
 
 
~~Kawaler
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Dlaczego kawalerowie dostaja mniej? Przeciez tak samo pracuja i dlatego mamy byc pokrzywdzeni? Ciekawe kto mądry to wymyslil, chyba tylko w ATSie tak jest bo nie slyszalem zeby inne firmy tak traktowaly pracowników


Kolego jestes kawalerem to się ciesz!!!
Popatrz na innych, mają żony dzieci na utrzymaniu i Ty masz pretensje!!!
Najpierw przemyśl to co piszesz, albo w cale sie nie wypowiadaj na tematy Ci obce!!!
Coś nie!pasuje to sie zwolnij, lepiej dla ATS i dla innych pracowników którzy chcą pracowac. Zwolnij sie i idz tam, gdzie bony dostaja wszyscy po równo.
To na tyle.

Chłopie, zona i dziecko to Twój problem. Ja pracuje i taki sam zysk wypracowuje jak Ty ,niby ze jestem kawalerem to mam sie cieszyc? Nikt Cie nie zmuszal do związku, nikt Ci nie kazal utrzymywac dzieci, nikt Ci nie kazał się żenić!!! Dlaczego mam pracowac na Ciebie??? Ty wogóle masz pojęcie o czym piszesz????????????????

 
 
 
 
~~Kawaler
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 23:06  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Dlaczego kawalerowie dostaja mniej? Przeciez tak samo pracuja i dlatego mamy byc pokrzywdzeni? Ciekawe kto mądry to wymyslil, chyba tylko w ATSie tak jest bo nie slyszalem zeby inne firmy tak traktowaly pracowników


Kolego jestes kawalerem to się ciesz!!!
Popatrz na innych, mają żony dzieci na utrzymaniu i Ty masz pretensje!!!
Najpierw przemyśl to co piszesz, albo w cale sie nie wypowiadaj na tematy Ci obce!!!
Coś nie!pasuje to sie zwolnij, lepiej dla ATS i dla innych pracowników którzy chcą pracowac. Zwolnij sie i idz tam, gdzie bony dostaja wszyscy po równo.
To na tyle.

Chłopie, zona i dziecko to Twój problem. Ja pracuje i taki sam zysk wypracowuje jak Ty ,niby ze jestem kawalerem to mam sie cieszyc? Nikt Cie nie zmuszal do związku, nikt Ci nie kazal utrzymywac dzieci, nikt Ci nie kazał się żenić!!! Dlaczego mam pracowac na Ciebie??? Ty wogóle masz pojęcie o czym piszesz????????????????

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 03:49  
Cytuj
CYTAT
Chłopie, zona i dziecko to Twój problem.

Żona i dziecko to nie żaden problem, to pożądany przez ogół społeczeństwa styl życia. Jest on promowany właśnie w taki a nie inny sposób. Wszelkie zniżki, ulgi bonifikaty dla ludzi którzy są w związku i mają potomstwo. Promocja po to aby zachęcić do przyrostu a tym samym (poprzez masę innych czynników) do dobrobytu społeczeństwa.
CYTAT
Dlaczego mam pracowac na Ciebie???

Jak to ? To ktoś na kogoś pracuje ? Ojej!
To złóż zażalenie do ZUS'u żeby czasem nie wypłacali Twoich składek teraźniejszym emerytom i rencistom.
CYTAT
Ty wogóle masz pojęcie o czym piszesz????????????????

Zadaj to pytanie samemu sobie.

PS:
CYTAT
Ja pracuje i taki sam zysk wypracowuje jak Ty

A tu to już miałem ubaw konkretny smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~assya
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 06:48  
Cytuj
po to mamy 100 zł więcej by było jak najwięcej dzieci które za 20 pare lat zaczną pracować i dzięki temu będa odprowadzać składki emerytalne by Fox-GreyFox mógł wziąść 5000 zł swojej miesięcznej emerytury, oczywiście tyczy się to każdego z nas.

 
 
 
 
~~xqz
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 09:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kupie 2 razy wiecej niz w sklepie gdzie obsługują bony.

Nie wiem czy wiesz ale w Tesco też obsługują bony. Na monopolowym też.
Nie wiem dokładnie jakie bony dostaniemy, bo to wiedzą na razie jedynie \"wybrańcy\". Ale jeżeli dostaniemy bony - bony a nie jakiś świstek to zakupy będzie można zrobić praktycznie gdzie kto chce. Puki co zalecam cierpliwie czekać do wtorku (wypłaty). Gdybanie jeszcze nikomu nigdy na dobre nie wyszło a tym bardziej nic nie zmieniło.

PS: INTERNETOWYM NAPINACZOM MÓWIMY STANOWCZE ! NIE !


FOX GREJ I SREJ

Jak nie nalezysz do grona wybranych, którzy wiedzą to warój.
Żal mi Cie bo nic nie wiesz co sie dzieje w ATS.
Widze ze pracujesz w prometeuszu zal

 
 
 
 
«« « ... 60 61 62 63 64 65 66 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »