NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 59 60 61 62 63 64 65 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~zwis
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 16:22  
Cytuj
CYTAT
chciałyśmy oświadczyć wszem i wobec że dostaniemy ekwiwalent bonów na kwote 500 zł do na zakupy wyłącznie zup chińskich WIFON u jednego z zaprzyjażnionych DONGÓW z bazarku osiedlowego w GORZYCACH!!!ewentualnie można będzie kupić za 500zł zapałki w gorzyckiej Biedronce lub buraki z prywatnej plantacji jednego z wsiowych poklepów POZDRAWIAM !!!!PA

kiciasmiech2



Kicia to ty wiecej na dojazd PKS -em stracisz bo napewno z zadupia tak z 50 kilosow na wschod za STW jestes zeby zrealizowac te talony good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 16:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
boczek to najwiekszy p**********z w atsie stalismy za paleta z felgami jak donosil na pracownikow





to jest nic w porównaniu z "upośledzeniem"jednego z zastępcy kierownika zmianowego pewnej brygady OM zaczynającej sie na " ?"
Ostatnio staliśmy koło imt13-14 z 2 kolegami i rozmawialiśmy dosyć długo na różne tematy a zastępca przezbrajał imt, zerkając na nas podejrzliwym wzrokiem i nadstawiając ucha co by jakoś coś usłyszeć !!!po skończonej naszej rozmowie podszedł do jednego z nas / jak póżniej sie dowiedzieliśmy/i zadał dziwne pytanie!!!czy w czasie naszej rozmowy był poruszany temat jego osoby????bo miał wrażenie że o nim rozmawiamy!!!smiech2
popatrzcie koledzy jak tlenki aluminium niszczą mózg człowiekowi!!!

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
A mówiłem że będą bony od jutra! po 300zł.i po 200zł dla kawalerów!!!choć tylecool

a gdzie te bony się odbiera oraz gdzie realizuje ?? pozdrawiam

 
 
 
 
~~majk
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 18:13  
Cytuj
Ostatnio staliśmy koło imt13-14 z 2 kolegami i rozmawialiśmy dosyć długo na różne tematy CYTAT

Znam twoj adres IP i cie zwolnie Majk

 
 
 
 
~~ccc
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A mówiłem że będą bony od jutra! po 300zł.i po 200zł dla kawalerów!!!choć tylecool

a gdzie te bony się odbiera oraz gdzie realizuje ?? pozdrawiam


bedzie ogloszenie jak beda bony pewnie w tym tygodniu. ok

 
 
 
 
~~:((
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 20:30  
Cytuj
Dlaczego kawalerowie dostaja mniej? Przeciez tak samo pracuja i dlatego mamy byc pokrzywdzeni? Ciekawe kto mądry to wymyslil, chyba tylko w ATSie tak jest bo nie slyszalem zeby inne firmy tak traktowaly pracowników

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 20:32  
Cytuj
bony beda tylko do Pewexupotluczony

 
 
 
 
~~marcel
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 21:27  
Cytuj
a w rialu slyszalem ze po 700 beda bony

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 21:43  
Cytuj
Za tyle pieniedzy to kupisz dwie czekolady i rolke papieru toaletowego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Brakuje rozumu
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 03:13  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego kawalerowie dostaja mniej? Przeciez tak samo pracuja i dlatego mamy byc pokrzywdzeni? Ciekawe kto mądry to wymyslil, chyba tylko w ATSie tak jest bo nie slyszalem zeby inne firmy tak traktowaly pracowników


Kolego jestes kawalerem to się ciesz!!!
Popatrz na innych, mają żony dzieci na utrzymaniu i Ty masz pretensje!!!
Najpierw przemyśl to co piszesz, albo w cale sie nie wypowiadaj na tematy Ci obce!!!
Coś nie!pasuje to sie zwolnij, lepiej dla ATS i dla innych pracowników którzy chcą pracowac. Zwolnij sie i idz tam, gdzie bony dostaja wszyscy po równo.
To na tyle.

Tak wogole to zal.pl
Maniek 3maj sie i kiełbaski weź do roboty.
Z poważaniem3m sie

 
 
 
 
~~byly
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 11:34  
Cytuj
ha ha zaloga mloda gównażeria pieprzona z ats sie boi zwolnień? czekam na ten dzien kiedy obóz pracy sie rozleci.goodgood

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
ha ha zaloga mloda gównażeria pieprzona z ats sie boi zwolnień? czekam na ten dzien kiedy obóz pracy sie rozleci.goodgood

prędzej Cię robaki zjedząok

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 16:54  
Cytuj
CYTAT
ha ha zaloga mloda gównażeria pieprzona z ats sie boi zwolnień? czekam na ten dzien kiedy obóz pracy sie rozleci.goodgood


za inteligentny to ty nie jestes jezyk mlotek

 
 
 
 
~~.............
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 23:13  
Cytuj
CYTAT
ha ha zaloga mloda gównażeria pieprzona z ats sie boi zwolnień? czekam na ten dzien kiedy obóz pracy sie rozleci.goodgood


mlotek Zal mi Cie mlotek kim?kolwiek jestes.
Żałujesz pewnie że nie pracujesz w ATS, jestes pewnie tym co ostatnio straznicy złapali na bramie za kradziez, a ty nie mozesz odżałowa.

 
 
 
 
~~ewr
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 10:25  
Cytuj
Z ostatnej chwili!-nie będzie nic! tylko za niechorowanie które zostanie wypłacone 10.01zaklopotany:szok:

 
 
 
 
~~ryki
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Z ostatnej chwili!-nie będzie nic! tylko za niechorowanie które zostanie wypłacone 10.01zaklopotany:szok:



i bardzo dobrze niech nic nie dają po nowym roku szkopy same będą pracowały!!!!ok

 
 
 
 
~~ats..
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 11:10  
Cytuj
to by było zajeb....jak by nic nie dali a chorobowe zamiast dac pzred swietamizeby cos sobie kupic to po swietach niedosc ze człowiek robi jak nalezy to jeszce ci gowno dadza ....sciana

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 13:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Z ostatnej chwili!-nie będzie nic! tylko za niechorowanie które zostanie wypłacone 10.01zaklopotany:szok:



i bardzo dobrze niech nic nie dają po nowym roku szkopy same będą pracowały!!!!ok



tak właśnie działa wspaniała rada pracownicza Majk coś im podsuwa a oni jak kukły kiwają głowami na OK takich szpeców wybraliście smiech2

 
 
 
 
~~byly
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
[cytat]ha ha zaloga mloda gównażeria pieprzona z ats sie boi zwolnień? czekam na ten dzien kiedy obóz pracy sie rozleci.goodgood


CYTAT
mlotek Zal mi Cie mlotek kim?kolwiek jestes.
Żałujesz pewnie że nie pracujesz w ATS, jestes pewnie tym co ostatnio straznicy złapali na bramie za kradziez, a ty nie mozesz odżałowa.
żal to jest mi was gó*******a z atsu kiedys pracowałem w tym g******e ale znalazłem lepszą pracę państwową zero produkcji i teraz wiem co to jest godna praca i pełny szacunek dla pracownika nie to co u was.Ale tak jest gdy prawie cała chołota to wieś ze stalowej woli i okolic ****** po podstawówce i zawodówce.wiec czekam na ten dzień ******* kiedy ten obóz się rozleci.goodgoodgoodplaczeplaczeplacze

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 16:56  
Cytuj
CYTAT
[cytat][cytat]ha ha zaloga mloda g*******a p********a z ats sie boi zwolnień? czekam na ten dzien kiedy obóz pracy sie rozleci.goodgood


CYTAT
mlotek Zal mi Cie mlotek kim?kolwiek jestes.
Żałujesz pewnie że nie pracujesz w ATS, jestes pewnie tym co ostatnio straznicy złapali na bramie za kradziez, a ty nie mozesz odżałowa.
CYTAT
żal to jest mi was g*******a z atsu kiedys pracowałem w tym g****e ale znalazłem lepszą pracę państwową zero produkcji i teraz wiem co to jest godna praca i pełny szacunek dla pracownika nie to co u was.Ale tak jest gdy prawie cała chołota to wieś ze stalowej woli i okolic ***** po podstawówce i zawodówce.wiec czekam na ten dzień ******* kiedy ten obóz się rozleci.goodgoodgoodplaczeplaczeplacze



Fajnie, ze wiesz tyle rzeczy ale nie musisz tu ublizac i obrazac kogokolwiek. WESOLYCH SWIAT. good

 
 
 
 
~~dori
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:27  
Cytuj
BYLY jak czytam co ty wypisujesz to mam wrazenie, że albo jestes jakims małolatem, ktory w ten sposob wyładowuje swa energie wykazujac sie przy tym głupota i deb****em albo jestes starym zgredem któremu zal d**e sciska ze inni maja lepiej i sa lepsi od ciebie i dlatego ich obrazasz i zle im zyczysz. Jak by nie bylo zal mi cie.good

 
 
 
 
~~byly
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 17:51  
Cytuj
zaklopotanygood
CYTAT
BYLY jak czytam co ty wypisujesz to mam wrazenie, że albo jestes jakims małolatem, ktory w ten sposob wyładowuje swa energie wykazujac sie przy tym głupota i deb****em albo jestes starym zgredem któremu zal d**e sciska ze inni maja lepiej i sa lepsi od ciebie i dlatego ich obrazasz i zle im zyczysz. Jak by nie bylo zal mi cie.good
małolatem nie jestem skoro tam pracowałem a energię wyładowuje tu bo w pracy nic nie robię głupotę i debilizm każdy ma po zwolnieniu jeszcze przez pięć lat zostało mi jeszcze trzy ibęde już normalny .Fizycznym żle nie życze ale tym jeb.... śmiesznym kierownikom którzy rządzą ta gównażerią.goodgood

 
 
 
 
~~tbg
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 20:02  
Cytuj
co z bonami na święta ? co z paczkami dla dzieci ?

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 20:13  
Cytuj
będzie po 1 feldze dla każdego na swiętacool

 
 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2008r. 01:15  
Cytuj
E to super :] jeszcze 3 lata i będziemy mieli po komplecie smiech2 Mam tylko nadzieję że w kolejnych latach będą dawane z tego samego modelu smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 59 60 61 62 63 64 65 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »