NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 58 59 60 61 62 63 64 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~misiek
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
chłopie jaka upadłość?!?! ATS nigdy nie upadnie. Niemcy wolą pozamykać zakłady u siebie gdzie przecietny pracownik tam zarabia 2000 euro i dac tu polakowi 2000 ale pln. Do tego mając 2 zakłady Rial i ATS w jednym miejscu nie ma lepiej. Takze ta firma w tym miejscu jeszcze ciebie przeżyjegood


Nadzieja matka glupich ........ oni chronia swoj rynek pracy nie tak jak my gdzie sie go dobija

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 08:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~hih
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 08:46  
Cytuj
CYTAT
som w ats laki różnego kalibru lalacool girl


jakie tam macie laski w ats ? ja mam 25 lat i z kolezankami bym przyszla u was nie ma takich mlodych kobiet

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 12:43  
Cytuj
przyjdz z kolezankami jezyk bedzie ciekawiej jezyk ok

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 16:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
chłopie jaka upadłość?!?! ATS nigdy nie upadnie. Niemcy wolą pozamykać zakłady u siebie gdzie przecietny pracownik tam zarabia 2000 euro i dac tu polakowi 2000 ale pln. Do tego mając 2 zakłady Rial i ATS w jednym miejscu nie ma lepiej. Takze ta firma w tym miejscu jeszcze ciebie przeżyjegood


Nadzieja matka glupich ........ oni chronia swoj rynek pracy nie tak jak my gdzie sie go dobija

no jasne ze chronią. Tylko w wiekszości miasteczek o rozmiarach stalowej wszystkie firmy poapdały, pozwalniali pracujących tam obcokrajowców a swoich nie opłaca im się trzymać gdyż zapłacic niemcowi za prace w kryzysie jest nieopłacalne. Każdy robi oszczędności takze polski ats forever

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 30 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 17:14  
Cytuj
Ciekawe info jakos Opel zredukowal czas pracy , ale nie kase to samo inni producenci aut , owszem pozwalniali racownikow ale tylko z agencji pracy tymczasowej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kadry
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 17:24  
Cytuj
Ale takich placzkow jak w ats pracuja maja zwalniac , bo ktoremu pracodawy potrzebny w pracy placzek i gosciu ktory tylko potrafi narzekac i wypisywac glupoty na swoja firme

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 17:26  
Cytuj
Przestancie płakać pseudoekonomisci i do roboty pustakimlotek

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 18:36  
Cytuj
e co z tymi kobitami co wyzej sie wypowiadaly ;p
HALO HALO jezyk ok

 
 
 
 
~~gracz8
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 20:20  
Cytuj
pracowalem w rialu nie wroce tamwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Przestancie płakać pseudoekonomisci i do roboty pustakimlotek

pustaki to leżą na polu budowy!!!! ja wiem to co zostało przeze mnie napisane z pewnego źródła także mowiąc psełdoekonomista - nazywasz tak swoich niemieckich przełożonych

 
 
 
 
~~~~lala
ff
Wysłany: 30 Lis 2008r. 23:17  
Cytuj
~~xyz proponujesz cos ?przeciez ktos juz napisal ze macie niezle laski w ats choc nie wiem jakie tam sa bo zadnej nie widze ladnej tak mi kolega powiedzial a wiec na impreze to rezygnujemy

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
~~xyz proponujesz cos ?przeciez ktos juz napisal ze macie niezle laski w ats choc nie wiem jakie tam sa bo zadnej nie widze ladnej tak mi kolega powiedzial a wiec na impreze to rezygnujemy


e to chyba slepy pisal ze niezle laskijezyk mlotek
albo ciagle nawalony chodzi i mu sie podobajajezyk mlotek

 
 
 
 
~~riki tiki
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 11:34  
Cytuj
tej nocy brygada B z om miala zebranie podczas przerwy
ponoc ich kierownik gadal ze beda zwolnienie juz w styczniu

 
 
 
 
~~rikitaki
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 15:40  
Cytuj
CYTAT
tej nocy brygada B z om miala zebranie podczas przerwy
ponoc ich kierownik gadal ze beda zwolnienie juz w styczniu


inne brygady cieciu miały takie zebrania już wcześniej TO NAM NIUSA SPRZEDAŁEŚ!!smiech2 a zwolnienia na OMok już się zaczeły podobno jednego chłopaka za produkcje braków ŁD zwolnił a na reszte przyjdzie czas!!!!

 
 
 
 
~~ OM
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 16:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
tej nocy brygada B z om miala zebranie podczas przerwy
ponoc ich kierownik gadal ze beda zwolnienie juz w styczniu


inne brygady cieciu miały takie zebrania już wcześniej TO NAM NIUSA SPRZEDAŁEŚ!!smiech2 a zwolnienia na OMok już się zaczeły podobno jednego chłopaka za produkcje braków ŁD zwolnił a na reszte przyjdzie czas!!!!

To nie był chłopak ale stary dziadek, wyszczekany tani cwaniaczek, który ciągle produkował braki i wcześniej czy później musiał wylecieć...smiech2

 
 
 
 
~~bubu
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 17:00  
Cytuj
zwolnienia grupowe?

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 17:30  
Cytuj
jak jestescie tacy wszystko wiedzacy to moze mi kto powie co bedzie na koniec roku paczki dla dzieci nagrody jakie bony..ponoc ma nie byc nic taka firma i nic gdzioe indziej to bony maja nawet po 500 jakby to była prawda to co z naszymi skłądkami i innymi duperelami ..wie ktos cos..uśmiech

 
 
 
 
~~wiedzacy ;p
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 17:39  
Cytuj
bony beda 200 zl kawaler 300 zonaty mlotek
za nie chorowanie za caly rok w styczniu bedzie wyplacone. mlotek

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 19:06  
Cytuj
Z tymi zwolnieniami ludzi którzy robią bo "robią" czyli pieprzą swoją robote się zgadzam. Znam wielu co przychodzi poto aby 8 godzin poudawać i pójść na piwo.

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 1 Gru 2008r. 23:12  
Cytuj
A wiecie ze linkuja w necie w ogolnopolskich portalach i pisza ze to typowo robotnicze forum? I smieja sie z tego poziomu... ktory jest zenujacy i swiadczy tylko o piszacych. Nazwiska, epitety, wstyd panie i panowie wstyd...

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 09:16  
Cytuj
a to ciekawe smiech2 niedługo w tvn 24 beda mówic z głównym wydaniu faktów

 
 
 
 
~~kadry
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 10:21  
Cytuj
chciałyśmy oświadczyć wszem i wobec że dostaniemy ekwiwalent bonów na kwote 500 zł do na zakupy wyłącznie zup chińskich WIFON u jednego z zaprzyjażnionych DONGÓW z bazarku osiedlowego w GORZYCACH!!!ewentualnie można będzie kupić za 500zł zapałki w gorzyckiej Biedronce lub buraki z prywatnej plantacji jednego z wsiowych poklepów POZDRAWIAM !!!!PA

kiciasmiech2

 
 
 
 
~~kret
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 12:26  
Cytuj
lubie czytac o ats..takich głupkow na forum to jeszce nie było nigdzie same buczace babki czyli chłopy wezcie sie za robote a nie tylko kto jaki jest a pewnie ten co najbardziej najezdza na innych to najgorszy CEP w ats..pozdrawiam good

 
 
 
 
~~pewny
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 15:04  
Cytuj
A mówiłem że będą bony od jutra! po 300zł.i po 200zł dla kawalerów!!!choć tylecool

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
A mówiłem że będą bony od jutra! po 300zł.i po 200zł dla kawalerów!!!choć tylecool


Taaaaa, 150 do Biedronki i 150 do Lidla!!! buahahaaagood

 
 
 
 
«« « ... 58 59 60 61 62 63 64 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »