NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~***
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:50  
Cytuj
ZAL MI WAS CWIEKI NARZEKACIE A DALEJ TAM ZA*CIE. JESTESCIE ZALOSNI TRZEBA NIEC JAJA JAK NIE PASUJE TO SOBIE ZNAJDZCIE COS LEPSZEGO. MI NIE PASOWALO TO ZMIENILEM

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~~mark
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:50  
Cytuj
Za to bryg d utrzymania ruchu najlepiej dziala na lakieni, byl yaki przypadek ze dopiero oni pomogli, lysemu juz rece całkiem opadałuy. UR tylko prekon i prekon, a u nas komp tak sie wiesza ze duzo szbciej zadzownic, a ich nie ma i nie ma...

 
 
 
 
~~skwar
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 11:04  
Cytuj
Panowie nadszedl kres sikania po krzakach!!!! KIBELEK ODZYSKANY!!!!!!!!!! koniec z zeszytem i kluczem!!!!!jezyk

 
 
 
 
~~wafel
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 12:04  
Cytuj
To klan Walczaków jeszcze tam działa? good

 
 
 
 
~~dadad
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 12:06  
Cytuj
A najlepsze są podwyżki tego roku neutralnyjak co roku,biorę za niechorowanie i spierniczam z tego syfu.Kupie wam skrzynkę jabłek co byście gnili razem z nimi.

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 12:18  
Cytuj
Planuje sie ze po przerwie letniej co 5-ty pracownik nie wróci do pracy a to wszystko dzieki wspaniałym podwyzkom pana Kolata.Może tym razem zamkną ten zakład który przynosi zyski i nie bedzie miał kto tam pracowac ?

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 13:16  
Cytuj
Witka!
Po raz kolejny rządzący burdelami Ats i Rial udowodnili że mają ludzi za nic i daleko w dupie.Takie podwyżki jak są proponowane są kpiną.Ludzie którzy zarabiają po 1400 zł na ręke dostanąmax 7% czyli 80-90zeta BUUAAHAHAHA !Tylko wejskie buraki beda zadowolone bo beda mieli wiecej na fajki i piwo!!! Gratuluje poważnego podejścia do tematu oby tak dalej a sami bedziecie zapierdalać aby ten burdel przetrwał!!!good

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 13:28  
Cytuj
CYTAT
ATS-owi mówimy zdecydowane TAK


ATS-owi mówimy BYĆ MOŻE :haha:

 
 
 
 
~~stalowowolanin
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 16:53  
Cytuj
Niech zamkna i zaoraja te zakłady być może przez pół roku zwiększy sie bezrobocie ale jakie bedziemy mieli czyste powietrze i zdrowe dzieci

 
 
 
 
~~!!!!!!!!!
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 16:57  
Cytuj
Dlaczego u siebie niewybuduja trujących zakładów?

 
 
 
 
~~######
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 17:02  
Cytuj
Bo tutaj PIP i Ochrona Srodowiska są slepe wyciagajac łapy po koperty a w Niemczech to by nieprzeszło
cytat"Wolimy płacić kary niż wymieniać filtry bo są tańsze"
I WSZYSTKO JASNE

 
 
 
 
~~Die
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 17:40  
Cytuj
...No i od sierpnia wypłata będzie nie na koniec miesiąca, tylko na 10-tego następnego miesiąca. Znowu na nas zarobią...

 
 
 
 
~~gykon
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Planuje sie ze po przerwie letniej co 5-ty pracownik nie wróci do pracy a to wszystko dzieki wspaniałym podwyzkom pana Kolata.Może tym razem zamkną ten zakład który przynosi zyski i nie bedzie miał kto tam pracowac ?
NA MOJEJ BRYGADZIE 90% KOLEGóW NIE WRACA PO PRZERWIE LETNIEJ,ALE JAJA BEDągood

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Witka!
Po raz kolejny rządzący burdelami Ats i Rial udowodnili że mają ludzi za nic i daleko w dupie.Takie podwyżki jak są proponowane są kpiną.Ludzie którzy zarabiają po 1400 zł na ręke dostanąmax 7% czyli 80-90zeta BUUAAHAHAHA !Tylko wejskie buraki beda zadowolone bo beda mieli wiecej na fajki i piwo!!! Gratuluje poważnego podejścia do tematu oby tak dalej a sami bedziecie zapierdalać aby ten burdel przetrwał!!!good



W zeszłym roku dostałem 3% to na co mogę liczyć teraz pewnie dostane znowu 3% jak nie mniej. 30 zł podwyżki to jest wręcz śmieszne jak firma umie docenić pracownika a wielu lizą dupy i dalej myślą ze dostana po 100 -200zł. Moja kariera z ATS kończy sie po postoju umiechgood

 
 
 
 
~~lala
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 20:30  
Cytuj
Wśród 50 najszybciej rozwijających się polskich firm (według rankingu "Rz") aż 6 zajmowało się produkcją lub sprzedażą części samochodowych. Wytwarzająca felgi aluminiowe spółka ATS Stahlschmidt ze Stalowej Woli wykazała w ubiegłym roku 160-proc. wzrost przychodów (do 396 mln zł) i mimo prowadzonych inwestycji osiągnęła 59 mln zł zysku netto. Inter Groclin, chociaż zawarł wiele zyskownych kontraktów eksportowych, zwiększył przychody o 110 proc. (do 474 mln zł), osiągając 34,3 mln zł zysku netto.A ONI DAJA TAKIE PENSJE-ŻYDY

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2008r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
Wśród 50 najszybciej rozwijających się polskich firm (według rankingu \"Rz\") aż 6 zajmowało się produkcją lub sprzedażą części samochodowych. Wytwarzająca felgi aluminiowe spółka ATS Stahlschmidt ze Stalowej Woli wykazała w ubiegłym roku 160-proc. wzrost przychodów (do 396 mln zł) i mimo prowadzonych inwestycji osiągnęła 59 mln zł zysku netto. Inter Groclin, chociaż zawarł wiele zyskownych kontraktów eksportowych, zwiększył przychody o 110 proc. (do 474 mln zł), osiągając 34,3 mln zł zysku netto.A ONI DAJA TAKIE PENSJE-ŻYDY


Nie obrażaj Żydów . Żydzi są bogaci i dobrze płacą .

 
 
 
 
~~shn
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:17  
Cytuj
To są panowie jaja,ja tu wytrzymałem już kilka lat,ale kiedys to były zrobki jedne z największych w tym okręgu,a teraz jaja jak bertety to nawet poczta polska dostał po 400zł,a tu ?Zobaczycie co się będzie działo po postoju!!!jezykjezyk

 
 
 
 
~~kołchoz
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 11:38  
Cytuj
Byłem dzis na hucie pytac o robote na numerycznych,jest robota spadam z tego ats-a,niech sobie sami robią za taką kase.

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 12:12  
Cytuj
A gówno bedzie po postoju.Wszystkie buraki w komplecie sie zjawią bo im zależy na piwie i fajkach buaahaha!!!good

 
 
 
 
~~qqqqq
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 14:55  
Cytuj
Ci co zmadrzeli to odejdą ale przyjdą po nich nastepne pustaki i tak to się już kręci jakiś czas

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 18:53  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
~~gałek
ff
Wysłany: 12 Cze 2008r. 20:26  
Cytuj
i nie mówiłem że będą podwyżki

i nawet ja już wiem ile dostane - dobrze żyje z kierownikiem good

 
 
 
 
~~gałek
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
i nie mówiłem że będą podwyżki

i nawet ja już wiem ile dostane - dobrze żyje z kierownikiem good
tzn na wazeline mi wystarczy a wiecej od życia nie oczekuje

 
 
 
 
~~RABUŚ ...
ff
Wysłany: 13 Cze 2008r. 18:31  
Cytuj
:zły:
CYTAT
A gówno bedzie po postoju.Wszystkie buraki w komplecie sie zjawią bo im zależy na piwie i fajkach buaahaha!!!good

 
 
 
 
~~hdfx
ff
Wysłany: 14 Cze 2008r. 14:26  
Cytuj
Ale dalej w tym syfie pracujcie!!!good

 
 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »