NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 55 56 57 58 59 60 61 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~sss
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 14:04  
Cytuj
17 grudnia do 13 stycznia z tego co sie orientuje.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 14:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 16:30  
Cytuj
Urlopu bezpłatnego pracodawca może udzielić na pisemny wniosek pracownika.

Niezbędnym jest także wyrażenie zgody przez pracownika dokonane na piśmie. Bez zgody pracownika udzielenie urlopu bezpłatnego nawet w celu wykonywania pracy u innego pracodawcy nie jest możliwe.

Pamiętaj, że:

* Pracodawca nie może udzielić pracownikowi urlopu bezpłatnego z własnej inicjatywy. W praktyce oznacza to, iż pracodawca nie może, np. z powodu przestoju w zakładzie, \"wysłać\" pracownika na urlop bezpłatny, jeżeli pracownik sam o to nie zawnioskuje,

Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, (Dz. U. 1998 r., Nr 21, poz. 94 ze zmianami).

A na wykorzystanie urlopów wypoczynkowych też nie mogą nas zmusić. Więc nie ma bata. [/cytat]

nareszcie do czegoś się przyda to forum bo jak to mówią "w kupie siła" i dzięki za tą wiadomość wychodzi na to że można pisać urlop przyszłoroczny i mogą nam naskoczyć !!!poszukajmy jak jest jeszcze z płaceniem za postój!!!bo może od lat nas kantują POZDRAWIAM!good

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 17:49  
Cytuj
cool girl[img][/icool girlmg]boczek to najwikszy p************ w atsie stalismy za paleta z felgami jak donosil na pracownikow

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 17:52  
Cytuj
CYTAT
cool girl[img][/icool girlmg]boczek to najwikszy podpierdalacz w atsie stalismy za paleta z felgami jak donosil na pracownikow
do daje kierownikom
cool girl

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:17  
Cytuj
mlotek
Jak mi zazdroscisz to i ty podpierniczaj , wiecej kierownicy beda wiedziec i bedziesz mial wieksze premie i podwyzki jak ja

korzystajac z okazjipozdrawiam sie i zycze sobie Wesolych Swiat i duzo sniegu na Nowy Rok ok

 
 
 
 
~~pol
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:21  
Cytuj
ok
CYTAT
17 grudnia do 13 stycznia z tego co sie orientuje.
niema co sie orientowac bedzie ogloszenie to bedziemy wiedziecwazne

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
mlotek
Jak mi zazdroscisz to i ty podpierniczaj , wiecej kierownicy beda wiedziec i bedziesz mial wieksze premie i podwyzki jak ja

korzystajac z okazjipozdrawiam sie i zycze sobie Wesolych Sibez podpiwiat i duzo sniegu na Nowy Rok ok
raczej bez sniegu ibez podpierdalania apremie wes ja sobie kupisz se lancuhy na opony

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:27  
Cytuj
CYTAT
mlotek
Jak mi zazdroscisz to i ty podpierniczaj , wiecej kierownicy beda wiedziec i bedziesz mial wieksze premie i podwyzki jak ja

korzystajac z okazjipozdrawiam sie i zycze sobie Wesolych Sibez podpiwiat i duzo sniegu na Nowy Rok ok
raczej bez sniegu ibez podpierdalania apremie wes ja sobie kupisz se lancuhy na opony

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:31  
Cytuj
zaklopotany[/cytat]raczej bez sniegu ibez podpierdalania apremie wes ja sobie kupisz se lancuhy na opony[/cytat]

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:39  
Cytuj
Raczej zimowki , lancuchy to ty sobie kup do wozu zeby twojemu koniowi bylo lzej

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:42  
Cytuj
Pany Swieta Ida Trzeba Byc Milym jezyk

 
 
 
 
~~lolo
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:43  
Cytuj
to nie jest jego wina że tylko tyle umie robić

 
 
 
 
~~prosiak
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 18:49  
Cytuj
A co ty potrafisz poza opluwaniem innych na forum - odpowiedz sobie na to pytanie moze sie okazac ze NIC tylko szczerze

 
 
 
 
~~bolo
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 20:00  
Cytuj
prawda boli

 
 
 
 
~~bufetowa
ff
Wysłany: 24 Lis 2008r. 20:08  
Cytuj
CYTAT
prawda boli


ciebie myslenie tez boli i zyjesz z tymmlotek

 
 
 
 
~~lila
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 03:10  
Cytuj
[cytat]Ludzie nie wezmą na żądanie urlopu ponieważ teraz zabierają premie za taki urlop 5% czyli 50 zł.

Nie wolno chorować bo też ci zabiorą premie w tym przypadku 10% czyli 100zł.

A przecież niektórzy to wolą to na fajki i alkohol wydać i nie mieć problemów taka jest mentalność l/ nie szokuj mnie bo jak slysze o tej mentalnosci ludzi ze wsi to bym ci przywalila w leb az by cie olsnilo przeciez cala Stalowa to taka wiocha ze hej a panstwoej inspekcji pracy to nie ma zabierac za urlop na zadanie 5% to wy jestescie z wioch y ze na to pozwalacie cierpcie jak nie umiecie sie zorganizowac dacie sie okradac w Polsce to co maja robic ci biedni emigranci co to jezyka nie znaja ...zal mi was umiecie tylko jeczec a nie dzialac ....zawsze mowilam ze chlopy to stworzenie gorsze od KOBIETYmlotek

 
 
 
 
~~riku
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 07:24  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Ludzie nie wezmą na żądanie urlopu ponieważ teraz zabierają premie za taki urlop 5% czyli 50 zł.

Nie wolno chorować bo też ci zabiorą premie w tym przypadku 10% czyli 100zł.

A przecież niektórzy to wolą to na fajki i alkohol wydać i nie mieć problemów taka jest mentalność l/ nie szokuj mnie bo jak slysze o tej mentalnosci ludzi ze wsi to bym ci przywalila w leb az by cie olsnilo przeciez cala Stalowa to taka wiocha ze hej a panstwoej inspekcji pracy to nie ma zabierac za urlop na zadanie 5% to wy jestescie z wioch y ze na to pozwalacie cierpcie jak nie umiecie sie zorganizowac dacie sie okradac w Polsce to co maja robic ci biedni emigranci co to jezyka nie znaja ...zal mi was umiecie tylko jeczec a nie dzialac ....zawsze mowilam ze chlopy to stworzenie gorsze od KOBIETYmlotek


Pracuje w tej firmie i wiem jak jest teraz z postojem jedni się boją a bo nam zabiorą później premie jak będziemy chcieli przyjść, inni mówią że jak będą chcieli przyjść to będą pierwsi na liście do zwolnienia i nie którzy wogóle nie wiedzą że można przyjść do pracy bez żadnych konsekwencji. A kierownicy się z nas śmieją bo pewnie oni cały postój przyjdą. Rozpowiedzcie po halach że przychodzimy wszyscy i tyle. Najlepiej niech to co kolo dobrze napisał z kodeksu pracy wydrukuje co dotyczy postoju i porozwiesza na halach.
Ja tam przychodzę pozdrawiam umiech Mogą mnie zwolnic nawet

 
 
 
 
~~bleble
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 08:21  
Cytuj
CYTAT


Urlopu bezpłatnego pracodawca może udzielić na pisemny wniosek pracownika.

Niezbędnym jest także wyrażenie zgody przez pracownika dokonane na piśmie. Bez zgody pracownika udzielenie urlopu bezpłatnego nawet w celu wykonywania pracy u innego pracodawcy nie jest możliwe.

Pamiętaj, że:

* Pracodawca nie może udzielić pracownikowi urlopu bezpłatnego z własnej inicjatywy. W praktyce oznacza to, iż pracodawca nie może, np. z powodu przestoju w zakładzie, \\\\\\\"wysłać\\\\\\\" pracownika na urlop bezpłatny, jeżeli pracownik sam o to nie zawnioskuje,

Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, (Dz. U. 1998 r., Nr 21, poz. 94 ze zmianami).

A na wykorzystanie urlopów wypoczynkowych też nie mogą nas zmusić. Więc nie ma bata.


nareszcie do czegoś się przyda to forum bo jak to mówią \\\"w kupie siła\\\" i dzięki za tą wiadomość wychodzi na to że można pisać urlop przyszłoroczny i mogą nam naskoczyć !!!poszukajmy jak jest jeszcze z płaceniem za postój!!!bo może od lat nas kantują POZDRAWIAM!good[/cytat]
min 80% za postrój jezyk

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 16:09  
Cytuj
Ja tez jestem ciekawa od kiedy planowany jest w firmie postuj świąteczny

 
 
 
 
~~xyx
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 16:36  
Cytuj
od 17 do 12

 
 
 
 
~~fallon
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 17:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
cool girl[img][/icool girlmg]boczek to najwikszy podpierdalacz w atsie stalismy za paleta z felgami jak donosil na pracownikow
do daje kierownikom
cool girl



naucz sie pisać wsiowy poklepie z 6 klasami podstawówki/w dodatku eksternistycznie/!!!!!!!!boczek 3maj sie ramyok

 
 
 
 
~~bufetowa
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 18:19  
Cytuj
Boczek na prezydenta good

 
 
 
 
~~PiS
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
Boczek na prezydenta good


Kefir na ministra rolnictwa , Szymon na minista propagandy i zamieszania , Bialy Turek do komisji przeciwdzialania alkocholizmowi a kto na niedorzecznika rzadu i inne propozycje

 
 
 
 
~~psik
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 18:46  
Cytuj
kaszana-minister pracy, pasztet-kultury

 
 
 
 
~~samoobrona
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 19:05  
Cytuj
Piotr P z riala szef policji i terroru

 
 
 
 
«« « ... 55 56 57 58 59 60 61 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »