NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 53 54 55 56 57 58 59 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ljk
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 16:01  
Cytuj
a jak tam G*** pedałekgood

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 16:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~mmm
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
a jak tam G*** pedałekgood

co zrobią koń i czapka jak nie ma nagród na koniec roku?nie wiem
co z tą wazeliną która ima wycieka i sie marnuje?nie wiem cięzko ją bedzie sprzedać:haha:
bo mamy kryzys smiech2

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 17:34  
Cytuj
Cala Polska i pol Europy smieje sie juz z tego forum hehehehehe

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 18:23  
Cytuj
CYTAT

ZAPOMNIAŁEŚ ZE SĄ JESZCZE MIESIĘCZNE NAGRODY INDYWIDUALNE OBY ZARZĄD Z TECHNICZNYM PRZEJRZELI NA OCZY I ZASTANOWILI SIĘ DLACZEGO MIESIAC W MIESIĄC CI SAMI LUDZIE DOSTAJĄ Z TYCH SAMYCH BRYGAD.no to tyle ufffff


A co myslałeś że nagrody są dla wszystkich ???
Nagrody są dla najlepszych !!!
A że najlepsi są stale najlepsi to dobrze !!!

 
 
 
 
~~odlew
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 19:32  
Cytuj
a jak tam pracownicy wiadomo wogole kiedy postoj bedzie? cos mowia ze ma byc 3 tygodnie? paczek dla dzieci ma nie byc a nad bonami podobno sie zastanawiaja ?

 
 
 
 
~~ddddddd
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
a jak tam pracownicy wiadomo wogole kiedy postoj bedzie? cos mowia ze ma byc 3 tygodnie? paczek dla dzieci ma nie byc a nad bonami podobno sie zastanawiaja ?


podobno jeszcze pieniadze za niechorowanie maja placic w styczniu to wszystko przez to ze w grudniu nagroda produkcyjna ma byc wyrownana za pazdziernik i za listopad.

 
 
 
 
~~sgdehrhytrh
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 20:05  
Cytuj
a znacie takich 2 pedałków co jeżdzą fiatam bravo i to niebieskim i to ciemnym jak oni
to dopiero po*cze jeden chodzi bo mu skrzynki brakuje i po*la swoich zmienników a drugi lata juz od dawna na byłego brygadziste i teraz obecnego po*
moderowano

 
 
 
 
~~Aaaa
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 20:25  
Cytuj
To forum to jest jedno wielkie nieporozumienie, ludzie zieje z tego cała Stalowa, skończcie ten temat bo wszyscy się tylko kompromitujęcie, najeżdzacie jeden na drugiego, a spójrz w lustro i sam sobie odpowiedź na pytanie ile razy ja byłem konfidentem, albo ch*. Zachowujecie się jak grupa dzieci, którzy dostali internet jako zabawkę i teraz cwaniakują dzieci nieostrady, bo w oczy się boją wszystko powiedzieć, to jest dla mnie kozactwo do potęgi

 
 
 
 
~~NO WŁASNIE
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 20:31  
Cytuj
JA ZNAM TYCH GOŚCI ICH OJCIEC MA ZAKŁAD FRYZJERSKI MOŻE NAPISZEMY KTÓRY Z NIOCH JEST NAJGORSZY I ŻEBY TAM NIE CHODZIC

 
 
 
 
~~MOZE
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 20:37  
Cytuj
MOŻE ZACZNIEMY NOWY TEMT NAJGORSZY ZAKŁAD FRYZJERSKI NIECH BANKRUTIJĄ W TYM KRYZYSIE A ICH UTRZYMANCY Z GLODU PADAJĄ

 
 
 
 
~~fischmen
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 21:20  
Cytuj
jojo to poprostu podpie....rdalacz a albercik też był i mnie podje....bał ze ja coś tam nosze najpierw zobaczcie co ci goscie robią bo latają i was podjebują jak talala ostatnio młody nA LAKIERNI nawet mu brat nie pomógł bo technicznemu powiedział!!!!!menda i tyle.

 
 
 
 
~~cichy
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
a znacie takich 2 pedałków co jeżdzą fiatam bravo i to niebieskim i to ciemnym jak oni
to dopiero po*cze jeden chodzi bo mu skrzynki brakuje i po*la swoich zmienników a drugi lata juz od dawna na byłego brygadziste i teraz obecnego po*
moderowano

laga janek ja jestem na chorobowym a ty laga nierobie bo ci za*ią jak mi 15 %
moderowano

 
 
 
 
~~Abc
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 21:25  
Cytuj
Dajcie sobie po razie i koniec

 
 
 
 
~~Laga
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 21:55  
Cytuj
[cytat]Dajcie sobie po razie i koniec[/cyta tak wlasnie zrobie czekam?

 
 
 
 
~~Jojo
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 22:34  
Cytuj
Znacie mnie jestem ze skrecania akwarium podjebalem fiszmena cal? obrubke wykonczeniow? i mechaniczn? przepraszam

 
 
 
 
~~piotrek
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 22:57  
Cytuj
//moderowano
//poleca bany ...

 
 
 
 
~~piotrek
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 23:00  
Cytuj
jeden przyklad-przypomnij sobie Klape to jeden z bardzo wieluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu przykladow twojego podpierd***

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 23:04  
Cytuj
Co powiecie na to :co?:że właśnie pada śnieg z deszczem???

 
 
 
 
~~seba
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 23:10  
Cytuj
CYTAT
Co powiecie na to :co?:że właśnie pada śnieg z deszczem???


no wlasnie wkoncu temat trzeba zmienic bo to juz nie jest smieszne ale zalosne, jak ludzie co maja wiecej niz 30 lat nie potrafia zalatwic spraw miedzy soba, podejsc powiedziec jestes taki i taki i podac przyklady tylko na necie pod innimi nickami sie chowac; i ci co sa najgorsi nie sa wogole wymieniani tak ogolnie mowiac, ale co tam... byle zeby snieg spadl na te swieta hehe

 
 
 
 
~~Laga
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 23:19  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
~~obiektywny
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 03:32  
Cytuj
CYTAT
Znacie mnie jestem ze skrecania akwarium podjebalem fiszmena cal? obrubke wykonczeniow? i mechaniczn? przepraszam
- ten wpis niby pisal jojo tak?
a teraz zobaczcie laga co napisal ostatnio wyzej o ile nie bedzie wykasowane to, ale w razie czego skopiuje i wkleje:
~Laga
Wysłany: 21 Lis 2008r. 23:19
//moderowano

laga kompromitujesz sie naprawde podpisujac sie za innych, zwroccie uwage na znaki zapytania na koncu niektorzy slow!

 
 
 
 
~~obiektywny cd
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 03:42  
Cytuj
a pozatym ja popieram co pisze albercik ze jestes najwiekszym pod** przypomnij sobie jaka sprawa byla zaraz na poczatku co ktos napisal na ciebie a pozniej chwaliles sie ludziom na lakierni ze byles na policji poskarzyc sie ze pisza na ciebie i z jakimis tam dowodami zeby sie zajeli ta sprawa, czlowieku nizej upasc nie mozna niz sprzedawac na psach i to swiadczy tylko o tobie, zreszta podpisywac sie za innych tez nie ladne, ale przynajmniej widac jaki z ciebie mezczyzna i jak sie lubisz bawic na internecie podpisujac sie za innych, ale niedlugo napewno to sie obroci przeciwko tobie, a z klapa to glownie twoja zasluga bo o ile pamietam zrobiles jakies zdjecie i zaniosles do kierownika wiec zastanow sie nad czynami!! a pozatym albercik jest juz na wylocie wiec jak moze byc taki jak ty?

 
 
 
 
~~obiektywny cdcd
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 03:44  
Cytuj
a tak wogole to prosilbym zmienic juz temat bo sie zalosny robi, ida swieta wiec chociaz teraz niektorzy niech wykaza troche rozumu, rzeczywiscie z tych komentarzy smieje sie cala stalowa a jak bylem niedawno na szkoleniu bhp to nawet ten glowny prowadzacy o tym mowil i smial sie z tego jak dorosli ludzie bawia sie w dzieci

 
 
 
 
~~Jojo
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 07:34  
Cytuj
Komromituj?ce jest to jak albercik idzie do kibla mamusia mu dupsko wyciera lewusowi to szczyt wszystkiego

 
 
 
 
~~Endy Vakan
ff
Wysłany: 22 Lis 2008r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
a znacie takich 2 pedałków co jeżdzą fiatam bravo i to niebieskim i to ciemnym jak oni
to dopiero po*cze jeden chodzi bo mu skrzynki brakuje i po*la swoich zmienników a drugi lata juz od dawna na byłego brygadziste i teraz obecnego po*
moderowano

CYTAT
JA ZNAM TYCH GOŚCI ICH OJCIEC MA ZAKŁAD FRYZJERSKI MOŻE NAPISZEMY KTÓRY Z NIOCH JEST NAJGORSZY I ŻEBY TAM NIE CHODZIC
MOŻE ZACZNIEMY NOWY TEMT NAJGORSZY ZAKŁAD FRYZJERSKI NIECH BANKRUTIJĄ W TYM KRYZYSIE A ICH UTRZYMANCY Z GLODU PADAJĄ


To do lagi i będziesz wiedział kto to pisze bo z tobą pracuje na wybijaniu zatyczek.

Większego idioty jak ty nie widziałem jak coś piszesz to napisz prawdę. Jeżeli chodzi o skrzynki to żeś ładnie dojebał zawsze po 7 - 8 skrzynek czysto na stanowisku pracy i na kogo mam latać nie błaźnij się. A u kierownika byłe tylko i dlatego że ktoś mnie podjebał może właśnie ty że często zatrzymuje linie lakierniczą i zabrali mi 5% premii ale walić to.

A jeżeli chodzi o zakład fryzjerski to najpierw pomyśl zanim coś napiszesz bo najpierw w pracy mi to mówisz a później tutaj z siebie jeszcze większego idiotę robisz bo piszesz pod wieloma nickami (jeszcze caps lock w 2 postach). "I jeszcze jak się podszywasz pod innych to jak w przypadku wyżej podanym te pytajniki wszystko wyjaśniają."

Takie najeżdżanie na ludzi się już nudne robi a później mi się obrywa. Więc proszę o nie pisanie już na lage i innych bo tylko się ośmieszamy na forum.

A jeżeli masz coś do mnie to powiedz mi to w pracy robimy obok siebie a nie odzywasz się całą zmianę. Wyjaśnijmy to po ludzku w pracy a nie tu forum zaśmiecać .

Ripostę może napisać jedynie laga reszty idiotów proszę o nie pisanie. I w tym poście zakańczam najeżdżanie na ludzi z lakierni i pakowni bo to już się nudne robi.

Pozdrawiam Endy Vakan - nick znany na lakierni i pakowni więc wiecie kto to pisał umiech good

 
 
 
 
«« « ... 53 54 55 56 57 58 59 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »