NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 52 53 54 55 56 57 58 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ kasia
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 09:37  
Cytuj
No to ~joggi pojechałeś...teraz będą tu pisać wszystkie Kasie świata good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 09:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~Astsior
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
KASIU JESTEM Z TOBĄ...TĘBIĆ STONKĘ I BURACTWO ZAGRZYBIAŁE,,,,:wśceikły:


ja też się przyłączam

 
 
 
 
~~odlewnik
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 10:19  
Cytuj
Z tego co widzę to forum opanowała lakiernia jak tam jest ciężko i tak dalej zapraszam do nas to zobaczycie jak sie pracuje a nie biadolicie jak wam zle,bo tak naprawde czytając to widze ze jest tak jak myslałem i zresztą widziałem kilka razy bedąc jako pomoc ze pracują tam osoby z okolic Stalowej Woli dalszych lub bliższych(napewno nie wszyscy ale wiekszość)miejscowości np."Wieprzowowołowe" i jedzie taki delikwent do roboty samochodem bo autobusy tam nie kursują przez Stalową wolę a z jego bieżnika opon zimowych wypada nawóz naturalny(5 liter) nastepnie idzie na bramę a z jego bieżnika obówia wypada "nawóz naturalny" wchodzi wita się a pod paznokciami "nawóz naturalny" w pracy chodzi z podniesioną głową jak ja to ciężko pracuje,wraca do domu taki delikwent i siada przed komputerem(gdzie niedawno podłączyli prąd i internet)i udaje jak my to mamy cięzko a najczęściej to pujdzie się tam na lakiernie to do pakowni nie mam zastrzeżeń a tam gdzie malują to stoi 5 gości i rozmawia po ile dziś 1 kg tuszu żywego,lub po ile butelki na skupie kolejny bawi się telefonem,jasne bo u siebie w Wieprzowowołowie to zasięgu nie ma trzeba wejśc na płot żeby jedną kreske zasięgu mieć kolejny niewiadomo co stoi przy lakierni i szauka czegoś w nosie myślę że komentarze tych osób na tym forum są zbedne

 
 
 
 
~~lakiernia
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 11:40  
Cytuj
I co odlewniku myslisz ze zaraz bluzgi polecą to jesteś w błędzie ale masz rację niema co komentowac takiego półgłówka
PRZYJDZ NA LAKIERNIE I POPATRZ NA NASZE PAZNOKCIE "NAWOZIE NATURALNY" PÓŻNIEJ SPÓJRZ W LUSTRO I NA SWOJE PALUCHY
I ZASTANÓW SIE DLACZEGO ZNÓW CIĘ ŻYCIE DYMA-goodgoodgood
PRZYRODA TO SIĘ NAZYWAgoodgoodgood

 
 
 
 
~~kierownictwo
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 12:14  
Cytuj
Oj kasiu kasiu zglupialas juz do reszty...pamietam jak pierwszy raz zaczelas wcinac sie na forum... pouczałas,radzilas,rozdzielalaw,staralas sie pogodzic... zeby nie dac sie tak prowokowac a teraz sama padlas ofiara wlasnej slaosci - pewnie dlatego ze umiesz szczeka tylko z daleka umiech pozdrawiam...tak ps: brzmisz juz gorzej od pompka swietej pamieci.I nie zgadzam sie ze polacy umieja szczekac tylko z daleka... wyjedz za granice to zobaczysz czym sa polacy, w takim przykladowo Rzymie to sie boja polakow i mozna z ludzmi robic co sie chce bo nie oddadza... swiadczy oczywiscie o madrosci a polak boi sie tylko polaka... w zadziornosci dorownują nam tylko anglicy mojadroga.

 
 
 
 
~~ATSSS
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 17:38  
Cytuj
to forum schodzi na psy....nie ma co czytać, z czego się pośmiać, każdy każdemu doradza co i jak ma pisać - bezsens - !

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 11:24  
Cytuj
To forum już od dawna jest pomyłkągood

 
 
 
 
~~k;js
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 15:07  
Cytuj
Aty co chcesz od Pomyłki?good

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 16:21  
Cytuj
CYTAT
Oj kasiu kasiu zglupialas juz do reszty...pamietam jak pierwszy raz zaczelas wcinac sie na forum... pouczałas,radzilas,rozdzielalaw,staralas sie pogodzic... zeby nie dac sie tak prowokowac a teraz sama padlas ofiara wlasnej slaosci - pewnie dlatego ze umiesz szczeka tylko z daleka umiech pozdrawiam...tak ps: brzmisz juz gorzej od pompka swietej pamieci.I nie zgadzam sie ze polacy umieja szczekac tylko z daleka... wyjedz za granice to zobaczysz czym sa polacy, w takim przykladowo Rzymie to sie boja polakow i mozna z ludzmi robic co sie chce bo nie oddadza... swiadczy oczywiscie o madrosci a polak boi sie tylko polaka... w zadziornosci dorownują nam tylko anglicy mojadroga.



I podtrzymuje swoje stanowisko w tej sprawie, sami na siebie nadajecie Ja Was tylko podsumowałam Sami o sobie piszecie takie zdania że po prostu ręce opadają, kazdy z Was w większości zna siebie i osoby na które wypisujecie bzdury, nie pracuje z Wami nie jestem jadną z Was ale wypowiedziec się mogę na to co piszecie bo tak naprawdę czytając niektóre wypowiedzi można dostrzeć że Was tam za rękę do tej pracy prowadzą jak do przedszkola, jako zło konieczne. Niechcesz nie pracuj jeden z drugim i po problemie jeSli ci coś nie odpowiada po prostu podejdz i powiedz a nie odwagi nabierać z daleka po cholere tutaj się wyzywac skoro mozna podejść i pogadac na hali a Ja I bardzo Cię prosze Ty Mnie do "pompka" nie porównuj:boksuj:. Za granica byłam i wiem jak się ma Polak do Polaka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Fox - Grey Fox
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 17:35  
Cytuj
Droga Kasiu, ja rozumiem że pochodzisz z elektoratu samoobrony/LPR'u i do Ciebie nic nie dociera. Jednak postarała byś się od czasu do czasu poczytać ze zrozumieniem a nie piszesz w kółko to samo. Nie nadajamy sami na siebie tylko na konkretnych osobników których trzeba zniszczyć gdyż praca z nimi jest szkodliwa, wręcz uciążliwa. Nie mam super extra pamięci więc cofnąłem forum parę stron do tyłu, poczytałem, i już od dłuższego czasu nikt nic nie narzekał. Nie rozumiem więc skąd nagle pojawił się w Twojej główce zamysł że "jest nam tam źle". Co do gadania na hali pisałem wyżej. Każdy się tam zna i każdy wie o kogo chodzi. A Ty droga Kasiu nie baw się w jakąś rozjemczynię czy nie wiadomo kogo bo Cie to nie dotyczy.

Ps. pozdrowienia dla ~lakiernia za nie danie się w prostacki sposób sprowokować i ~kierownictwo za całokształt :]

 
 
 
 
~~joggi
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 19:24  
Cytuj
jeSli ci coś nie odpowiada po prostu podejdz i powiedz a nie odwagi nabierać z daleka po cholere tutaj się wyzywac skoro mozna podejść i pogadac na hali a Ja I bardzo Cię prosze Ty Mnie do \"pompka\" nie porównuj:boksuj:. Za granica byłam i wiem jak się ma Polak do Polaka. [/cytat]

KASIU jak sie to czyta to ma sie wrażenie że twoja nauka w szkole podstawowej trwała 10 lat w 8-mio letnim normalnym toku!!!pasujesz do tego forum jak ulał!!!!nie ucz nas jak mamy postępować i jak rozmawiać ! a za granicą to byłaś chyba tylko u czarnuchów pod wiaduktem w sobote!!!zapraszamy do naszego zakładu to na forum bedziesz mogła spokojnie dopisać że i w niemczech byłaśsmiech2

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 19:37  
Cytuj
a ja chciałem pozdrowić za pośrednictwem tego forum samego siebie !życzyć sobie wytrwałości i sukcesów w pracy, żeby ludzie sie mnie bardziej bali i bardziej cieszyli się z tego że zawsze mogą na mnie liczyć i że zawsze im pomoge !jestem dumny z siebie, ciesze się ze jestem jaki jestem i sie pozdrawiam sam bo lubie czytać o sobie

//moderowano

 
 
 
 
~~klawy gosc
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 20:09  
Cytuj
taa znazła sie mateczka i bedzie pisac jak kto sie ma odzwac do kogo ...

sorry ze cie do pompka porownalem... w sumie moglem chlopaczyne tym urazic ;] pozdro dla niego hehehe ;p

 
 
 
 
~~sialala
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 20:18  
Cytuj
Wy jestescie wszyscy tacy madrzy. A do ATSu przyjmuja sie w 90 % takie matoly ze hej po podstawowkach i to nie.. Dlaczego pracujecie w ATSie i narzekacie ?? BO NIGDZIE INDZIEJ Z TAKIM WYKSZTALCENIEM WAS NIE PRZYJMA.

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 21:06  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 08:15  
Cytuj
CYTAT
a ja chciałem pozdrowić za pośrednictwem tego forum samego siebie !życzyć sobie wytrwałości i sukcesów w pracy, żeby ludzie sie mnie bardziej bali i bardziej cieszyli się z tego że zawsze mogą na mnie liczyć i że zawsze im pomoge !jestem dumny z siebie, ciesze się ze jestem jaki jestem i sie pozdrawiam sam bo lubie czytać o sobie


szymek pozdrawiam cie!!!!!!! trzymaj się !!!laga!!!

szymek


To i ja sie pozdrowie , bede jadl jeszcze wiecej zeby byc jeszcze bardziej sexy XXXL

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 08:45  
Cytuj
Kulturę jak widać wyssaliście z mlekiem matki..
Tak jak przedmówca wcześniej napisał że by was nigdzie nie przyjęli bo 90% prostaków jest po podstawówce. Ciekawe czy tak się wyrażacie do Swoich kobiet?? Brak słów i żenada w każdym jednym z Was. /dotyczy to wulgarnych napinaczy/ .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mikołaj
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 09:33  
Cytuj
Życze wszystkim wesołych swiat a w szczególności tym którzy przez wazelinę mieli zagwarantowaną mamonę roczną za miejsce brygady oraz nagrodę roczną indywidualną

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 10:40  
Cytuj
brawo dla mikołaja, skończy się włażenie w dupę bo sie nie bedzie już opłacać

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 11:19  
Cytuj
no i kurcze pieczone nie pomogły ziemnioki,grzyby,ryby,gęśli i inne układy,znajomosci bardziej lub mniej rodzinno-niedzielne,nagonki na roboli i nie tylko,na odlewni cisza,mechaniczna bay przygnębiony,wykończeniowa zarośniety wykończony aż mu zegarek stanął(sanatorium się kłania),lakiernia albercik,czosnek i dul
nic to nie dało a na magazynie jeden nawet za chłopcami się nieogląda a drugi fryzurę zaniedbał
CZYLI O DUPĘ ROZBIĆ TE WASZE WYPOCINY NA 56 STRONACH

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 11:25  
Cytuj
57 stronach good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
brawo dla mikołaja, skończy się włażenie w dupę bo sie nie bedzie już opłacać


hehe hehe hehe i jeszcze raz hehe a nawet haha cool

 
 
 
 
~~SIDOROWSKI
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
no i kurcze pieczone nie pomogły ziemnioki,grzyby,ryby,gęśli i inne układy,znajomosci bardziej lub mniej rodzinno-niedzielne,nagonki na roboli i nie tylko,na odlewni cisza,mechaniczna bay przygnębiony,wykończeniowa zarośniety wykończony aż mu zegarek stanął(sanatorium się kłania),lakiernia albercik,czosnek i dul
nic to nie dało a na magazynie jeden nawet za chłopcami się nieogląda a drugi fryzurę zaniedbał
CZYLI O DUPĘ ROZBIĆ TE WASZE WYPOCINY NA 56 STRONACH

Dzień dobryjezyk
można-nie wiem czy można ale na odlewni wcale nima ciszy,na mech.nie tylko szymuś ma doła,na wykoń. obawiam się że sanatorium nie pomoże na lakierni rzadzi rodzina Soprano a na magazynie chłopak się ogoli i wszystko wróci do normy
ZAPOMNIAŁEŚ ZE SĄ JESZCZE MIESIĘCZNE NAGRODY INDYWIDUALNE OBY ZARZĄD Z TECHNICZNYM PRZEJRZELI NA OCZY I ZASTANOWILI SIĘ DLACZEGO MIESIAC W MIESIĄC CI SAMI LUDZIE DOSTAJĄ Z TYCH SAMYCH BRYGAD.no to tyle ufffff

 
 
 
 
~~```````
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 13:32  
Cytuj
A miało być tak pieknieneutralny

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 13:48  
Cytuj
hehe pieknie to jest w domu jak sie spijezyk

 
 
 
 
«« « ... 52 53 54 55 56 57 58 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »