NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 50 51 52 53 54 55 56 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~aaaa
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
Witam wszystkich pracownikow atsu.

Na wstepie mojego posta pragnę serdecznie wszystkich pozdrowic.Zeby nie sprawiac trudności tym mniej czytającym oraz jednoczesnie uniknać targnięć na moja osobę pozwolę sobie na przejscie do sedna postu.
Więc, śledze to forum juz od bardzo dawna, i przeczytałem je całe od postu numer 1 na stronie takze numer 1 az po ostatni post osoby wyzej.Muszę przyznac ze to na pierwszy rzut oka zwykłe forum okazało sie nielada wyzwaniem oraz bardzo interesującym eksperymentem psychologicznym w ktorym glowna role odgrywaja na pozór tylko nie normalni ludzie.Stopniowo przebijajac sie przez kolejne strony forum rozpoznałem kila rodzajow pseudo wirtualnej osobowosci forumowiczow.Uczestnikow zazartych dretwa dyskusjia na temat... ? no wlasnie, na to pytanie odpowiedzcie sobie sami umiech
Forumowiczow mozna roznie klasyfikowac, na męzczyzn i kobiety na mieszkancow miasta i wsi ,na tych ktorzy tylko czytaja na tych ktorzy tylko pisza i na tych ktorzy robia to i to lub na tych mniej lub bardziej inteligentnych oraz na tych ktorzy udaja ze sa glupi oraz tych ktorzy udaja ze sa madrzy, mozna tez podzielic ich na pracownikow i kierownikow...
Jak kolwiek jednak by ich nie dzielic ,zadna z grup nie wnosi do forum nic interesująego i nowego po za oczywiscie co raz to nowymi epitetami, wulgaryzmami i swinstwami niewiele majacymi wspulnego z ludzkoscia a juz napewno chrzescijanstwem - ktore w zasadzie staly sie domeną tego pojebanego forum posiweconego dla przypomnienia pracownikom firmy ats w celu naglosnienia byc moze problemow firmy lub tez podzielenia sie refleksjami na jej temat aby inni mogli dowiedziec sie czegos na jej temat np: mlodzi ludzie wiazacy nadzieje na prace w tej firmie.Z tego forum mozna dowiedziec sie tylko kilku negatywnych rzeczy... przez prawie juz 55 stron bełkotu da sie wyczytac tylko tyle zeistnieje jakis fiszmen,ponmpek, nowy robot i smierdzacy staszek.
Niby ok... jednak gdy przeczytasz forum od pierwszego do ostatniego postu jeden za drugim zorientujesz sie ze tak naprawde cale to obszerne juz dosc forum zostalo napisane przez zaledwie 5 moze 10 osob non stop zmieniajacych ksywki i bardzo czesto odpowiadajacych sobie na pytania zadane przed sekunda przez samych siebie.Czy to objawy jakiejs choroby ? Podwurko tego forum nie miesci zbyt wielu forumowiczow... kazdy nowy zbyt czesto udzielajacy sie jest wrogiem ktorego trzeba zniszczyc i jak najszybciej wyeksterminowac z placowki.Analizujac kolejne posty nie trzeba nawet czytac ksywek zeby wiedziec kto napisał konkretnego posta... zabawy typu strzelanie nazwiskami i imionami na forum sa dla mnie najwiekszym przejawem chamstwa jaki w zyciu widzialem, a nie wspomne juz o grozbach.Zastanawiam sie teraz co ludziom daje takie wzajemne wyzywanie sie i klucenie sie o kazda nie zrozumiałoł pierdole oraz reagowanie agresja na agresje.Gdyby jeden czy drugi raz po prostu zignorowac to wariactwo to nauczyl by sie jeden cham z drugim ze to nic nie daje wrecz przeciwnie budzi odrzucenie ... forum jest jakies chore gdyz akurat tutaj wystepuje sytuacja wprost proporcjonalnie odwrotna gdyz agresja budzi ogromne zainteresowanie czytelnikow a reakcja jest oczywiscie agresja ktora poteguje sie wraz ze wzrostem forumowiczow.Przyczyna tego oczywiscie moze byc wyczerpany temat zwiazany z firma ale mam pytanie ? dlaczego reakcja nie jest zalozenie tematu jak tu juz ktos ladnie podpowiedzial pod tytulem \\\" kretyni kontra kretyni\\\" i pozostawienie tego watku samemu sobie dla ludzi ktorzy go zalozyli i chca z niego czerpac okreslone i z gory zalozone korzysci.
Powoli bede zblizal sie do konca tego dlugiego juz gowna.Mam nadzieje ze przemyslicie to co napisalem i zdecydujecie sie jednak na zalozenie wyzej wymienionego watku \\\"Kretyni vs kretyni \\\" mozecie nawet okreslic w nawiasie jaki zakres spoleczenstwa ma prawo sie wypowiadac na topicu i spokoj... zaden wiesniak z grebowa wam nie rpzeszkodzi apropos to forum podobno ma zrzeszyc pracownikow atesu wiec pytam dlaczego macie pretensje stalowiaki do ludzi ze wisi ? przecierz nikt scisle nie okreslil jaka frakcja moze sie wypowiadac a jaka nie.zacznijcie mysle a nie pisac bezmyslne teksty w stulu \\\" spierdalac buraki \\\" ... przecierz to istny chaos w ktorym jedyne co mozna znalesc bez trudu to chamstwo i glupota nie znajaca granic.to by bylo na tyle pozdro dla wszystkich pa ;d


a tak wogole to popieram to w 100% co jest tutaj napisane powinno to zlikwidowac

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 10:58  
Cytuj

 
 
 
 
~~ngfjfxmfz
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 11:58  
Cytuj
fajni goscie przyjezdzaja z niemiec warto sie zakrecic...

 
 
 
 
~~kobietka
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 12:00  
Cytuj
moze ktorys porwie mnie gdzies daleko z tej dziury

 
 
 
 
~~~~pracownik
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 14:56  
Cytuj
:zły:... oglólnie, to co napisaje jest wyżej jest ok. na tym forum sa sami psychopaci i biurokraci ci z czasem nie maja co zrobić..., mysle, że jak zamkna zakład to wszyscy staniemy w kolejce na pup i wówczas będzie równość....a co do gnoju juz pracującego...no co mam napisać ...nie ubliżajcie innymmmmmm, a dla wiepszy z SMD..., no cóż mamy kręgle , ale dla Was na razie za bardzo odległe...palesniaki gróbe i łyse..... NNN czeka na Was jak na zbawienie, bo kto inny tyle kasy łoii na przyjemność, jak kolesie z zachodniej granicy...., A POZDRAWIAM TYCH CO PUDREM SIE POSYPIJĄ by laske zrobić brygadziście........HHEHEE warchlaki...hehheee. :wśceikły:

 
 
 
 
~~ONNnnnnn
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 22:23  
Cytuj
Sami debile wieśniaki za dychę durnie zatraceni którym jest złe idź dziadu zapierd.. w polu jak ci sie coś niepodobna durna pało sami durnie nikt jeszcze tutaj nic inteligentnego nienapisań poza goście jednym który wypowiedział sie na wcześniejszej stronie, a tak to sami debile sami wieśniacy hehegoodgoodgood

 
 
 
 
~~laga
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 22:35  
Cytuj
jak ktoś was obraża podając nazwisko to zgłaszajcie to na policje ja tak zrobiłem i musicie wydrukowac ten post zanim zostanie usuniety i to zanosicie a ten kto to zrobił to nie jest anonimowy tylko jest scigany przez organ scigania o ochronie danych osobowych za co grozi 3 lata odsiadki a co ciekawe na policji mają już kilka osób namierzonych wiec jak cos piszecie pomyslcie bo was mają

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 23:35  
Cytuj
i dobrze bo mam nadzieje ze to trafi do kadr i ci goscie zostaną zwolnieni dyscyplinarnie(zawsze to firma zaoszczędzi)jak ma być redukcjia to szukajmy może na tym forum ?

 
 
 
 
~~ANTYK
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
i dobrze bo mam nadzieje ze to trafi do kadr i ci goscie zostaną zwolnieni dyscyplinarnie(zawsze to firma zaoszczędzi)jak ma być redukcjia to szukajmy może na tym forum ?

istnieje coś takiego jak wolność słowa!!!! publicznie obrazić nie wolno tylko prezydenta RP a skrytykować można każdego!!!

 
 
 
 
~~uyktyuk
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 15:31  
Cytuj
uykkyuk

 
 
 
 
~~pikuś
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
jak ktoś was obraża podając nazwisko to zgłaszajcie to na policje ja tak zrobiłem i musicie wydrukowac ten post zanim zostanie usuniety i to zanosicie a ten kto to zrobił to nie jest anonimowy tylko jest scigany przez organ scigania o ochronie danych osobowych za co grozi 3 lata odsiadki a co ciekawe na policji mają już kilka osób namierzonych wiec jak cos piszecie pomyslcie bo was mają


W ile to czasu wypociłeś. Nie obrażaj się na ludzi jak ktoś ci prawdę napisze. O wielu kierownikach jakoś tu pisali i jeszcze żaden się tak nie oburzył jak ty prawda w oczy kole hahahaha. Ten co z tobą robi to powinien jeszcze od kierownika dodatkową kasę dostawać że tam robi. Ta grozi 3 lata ale chłopie jak by za takie coś mieli ludzi zamykać to w więzieniach by już dawno miejsca nie było. Ostatnio głośna sytuacja o o radnym tutaj chyba z powiatu niżańskiego co sobie poustalali podwyżki i później ludzie powypisali na nich na forum i radny się oburzył i sprawę do prokuratury złożył i wynik nie dopatrzyli się znamion przestępstwa. "twoje ip jest juz na policji" buhahaha to żeś sam siebie przeszedł sam tutaj piszesz o ochronie danych osobowych a prostych podstaw nie znasz. Prokuratura składa wniosek o udostępnienie takich rzeczy umiech good goodgood

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i dobrze bo mam nadzieje ze to trafi do kadr i ci goscie zostaną zwolnieni dyscyplinarnie(zawsze to firma zaoszczędzi)jak ma być redukcjia to szukajmy może na tym forum ?

istnieje coś takiego jak wolność słowa!!!! publicznie obrazić nie wolno tylko prezydenta RP a skrytykować można każdego!!!


A pana Prezydenta obrażają na różnych forach i jakoś się tym nikt nie przejmuje. Wszyscy internauci co na kogoś napisali na forach internetowych do więzienia a jak kolega tak pisze to dlaczego nie. Nawet na 10 lat ja tam jutro idę na policje i się przyznam. Ruszyło mnie sumienie hahahah cool Ta musieli by pół polski zamknąć do więzienia. W kadrach już od dawna czytają to forum.

 
 
 
 
~~gerwazy rembajł
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 19:40  
Cytuj
laga takim pierodleniem jeszcze bardziej sie kompromitujesz wiec powiem Ci kurwa jedno



MOZESZ NAM TU WSZYSTKIM NIENORMALNYM ZROBIC PALE ZAWSZONA SWINIO !!!! KURWOOOOO JEBANA



DOJEBIE CIE SZMATO

 
 
 
 
~~gerwazy rembajł
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 19:48  
Cytuj
Dla Kadr

Możecie mnie wszyscy zaraz po s****u pocałowac w d****o !!!

Jelenie bez szkoly... durne pały..

Mam na was w*****e.. darmozjady..


Za dużo wulgaryzmów. Opanuj się człowieku !
// Virus

 
 
 
 
~~anty czosnek
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 20:29  
Cytuj
osobnik o nicku "laga" to właśnie ten czosnek o którym mam zamiar pisać następne 50 postów

od dzisiaj wszyscy forumowicze nie używają jego nazwiska tylko tego własnie nicku "laga" lub inne pseudo "czosnek"

pozdr...

p.s. piszemy tylko prawde bo ta go najbardziej boli i jeszce posdrowionka dla pakowni Br. B....a szczególnie dla Joja


Prosiłbym bez haseł antysemickich i wulgaryzmów.
// virus

 
 
 
 
~~JP!
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 21:28  
Cytuj
Laga widac ze jestes rzeczywiscie jakims inteligentem bez szkoly poczytaj sobie troche artykulow prawnych a pozniej cos pisz, bo smiac mi sie chce z ciebie prostaku.

Przestępstwa pomówienia oraz znieważenia w potocznym rozumieniu często są utożsamiane, ale w rzeczywistości stanowią odrębne czyny zabronione, które zostały uregulowane w osobnych przepisach Kodeksu karnego, czyli ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm).



Zacznijmy jednak od tego, gdzie w kodeksie znalazły one swoje miejsce. Mianowicie oba te typy czynów zabronionych zostały uregulowane w XXVII rozdziale K.k., zatytułowanym „Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej”. W rozdziale tym znajdziemy więc przepisy, które biorą w ochronę cześć i nietykalność cielesną, rozumiane jako dobra osobiste, które, jak się wydaje, nie były dotychczas wystarczająco chronione przez przepisy karne. Dopiero zmiany dokonujące się w ostatnich latach w Polsce, a także konieczność dostosowania polskich przepisów do standardów europejskich sprawiły, iż ustawodawca w 1997 r. uznał za uzasadnione wzmocnienie ochrony tych dóbr w nowym Kodeksie karnym.



Do wzmocnienia ochrony czci obligują już same przepisy Konstytucji RP z 1997 r. Warto zwrócić uwagę na jej art. 30, zgodnie z którym przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło wolności oraz praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i ochrona są obowiązkiem władz publicznych. Co więcej, art. 47 Konstytucji stanowi, że każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia, a także do decydowania o swoim życiu osobistym.



Pierwszym z omawianych tu karnoprawnych środków ochrony czci jest przepis art. 212 K.k., zgodnie z którym „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku”. Wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2) spotka natomiast sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania, takich jak prasa, radio, telewizja, publikacje książkowe, nagrania elektroniczne i internetowa sieć informatyczna (art. 212 § 2 K.k.).



W obu przypadkach (tj. pomówienia publicznego jak i niepublicznego) jest też możliwe orzeczenie nawiązki (w maksymalnej wysokości dziesięciokrotnego najniższego miesięcznego wynagrodzenia w czasie orzekania pierwszej instancji – swojego rodzaju pieniężna kara) na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.



Zgodnie z definicją słownikową „pomawiać” to bezpodstawnie zarzucić, niesłusznie przypisać coś komuś, posądzić, oskarżyć kogoś o coś (Uniwersalny słownik języka polskiego, red. S. Dubisz, t. 3, s. 338). Pomawianie, w kontekście przepisu art. 212 K.k., aby uznać je za czyn karalny, musi przy tym przybrać postać przekazania odpowiednich wiadomości komuś innemu oraz przypisywać pomawianemu takie postępowanie (np. sprzedajność, utrzymywanie kontaktów ze światem przestępczym) lub właściwości (np. alkoholizm, zboczenie seksualne), które mogą poniżyć go w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.



Z istoty pomówienia wynika, że można je popełnić tylko w formie działania. Nie jest więc pomówieniem niezaprzeczenie nieprawdziwym zarzutom, chociażby to niereagowanie zasługiwało na ujemną ocenę. Pomawianym może być osoba fizyczna, grupa osób (np. katolicy), instytucja, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej.



Stosownie do przepisu art. 216 K.k.: „kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności”. Przytoczony przepis reguluje drugi z omawianych tu czynów karalnych, godzących w cześć człowieka – zniewagę.



Również tutaj, podobnie jak w przypadku pomówienia, wyższa sankcja (grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku) spotka sprawcę, który przestępstwo tego rodzaju popełnił za pomocą środków masowego komunikowania (art. 216 § 2 K.k.) oraz możliwe jest orzeczenie nawiązki.



Szczególnym unormowaniem jest zapis, iż jeżeli zniewagę wywołało wyzywające zachowanie się pokrzywdzonego, albo jeżeli pokrzywdzony odpowiedział naruszeniem nietykalności cielesnej lub zniewagą wzajemną, sąd może odstąpić od wymierzenia kary (art. 216 § 3 K.k.).



Zniewaga to ubliżenie komuś słowem lub czynem, ciężka obraza. Najczęściej zewnętrzną jej postacią będzie słowo (użycie słów wulgarnych, epitetów), gest, pismo (np. list o obraźliwej treści), rysunek (np. karykatura), a nawet, jak się wydaje, zachowanie (np. odwrócenie się plecami). To, czy dane słowo, gest bądź zachowanie uznane zostanie za zniewagę, zależy od zdeterminowanych kulturowo w danym środowisku i powszechnie przyjętych ocen, niezależnie od odczuć samego pokrzywdzonego.



Omawianego przestępstwa można się dopuścić jedynie w formie działania, a nie zaniechania. Nie wypełnia więc znamion znieważenia okazanie lekceważenia np. przez odmowę podania ręki. Znieważonym może być tylko konkretna osoba fizyczna, a nie – jak w przypadku pomówienia – grupa osób, instytucja, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niemająca osobowości prawnej.



Zniewagi można dopuścić się wyłącznie w obecności pokrzywdzonego, a w wypadku znieważających wypowiedzi uczynionych pod nieobecność pokrzywdzonego – warunkiem karalności jest działanie publiczne (co do znaczenia tego pojęcia patrz wyżej) albo w zamiarze, aby treść zniewagi dotarła do pokrzywdzonego (np. korespondencyjnie).

Zarówno pomówienie jak i zniewaga podlegają trybowi ścigania z oskarżenia prywatnego, co oznacza, że jedynie od woli pokrzywdzonego i od jego inicjatywy będzie zależało wszczęcie postępowania karnego, gdyż jedynie on może wnieść akt oskarżenia (zasadniczo nie zajmie się tym ani prokuratura ani policja). W sprawach o przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego (np. pomówienia lub zniewagi) prokurator wszczyna bowiem postępowanie albo wstępuje do postępowania już wszczętego tylko wtedy, jeżeli wymaga tego interes społeczny (art. 60 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks postępowania karnego, Dz. U. Nr 89, poz. 555 z późn. zm.).

 
 
 
 
~~JP!
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 21:30  
Cytuj
ahaa i jeszcze jedno "inteligencie" pamietaj ze numer IP to nie dane osobowe!! bo jak udowodnia komus kto ma jeden komputer a 3 uzytkownikow kto to pisal? dlatego prosze zastanow sie zanim cos napiszesz wielki uczony.

 
 
 
 
~~JP!
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 21:31  
Cytuj
i za takie cos 3 lata sie nie dostaje bo tak jak wczesniej napisal zamkneli by pol Polski, a po to sa fora zeby sie wypowiadac

 
 
 
 
~~NOWY
ff
Wysłany: 11 Lis 2008r. 22:54  
Cytuj
Czytając te posty co wy tu piszecie to w tym ATSie chyba naprawdę jest kupa de*ili.chyba przez rok tak bedziecie mówić jeden na drugiego ale co tam mnie to obchodz raz czytałem i wiem jacy użytkownicy tu piszą.Najlepiej to sie na tym forum umówcie gdziś w parku rozdajcie aluminiowe pały tym co tu dyskutują i niech sie zmierzą może komuś ulży.

 
 
 
 
~~ppkjjhkhjkjhk
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 06:59  
Cytuj
Na parkingu sie ohlołki spotkajcie i tam sobie podyskutujcie przy wódce hehe fajne miejsce na picie parking zieje z tego sobie umiechgood

 
 
 
 
~~kibel
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 07:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
i za takie cos 3 lata sie nie dostaje bo tak jak wczesniej napisal zamkneli by pol Polski, a po to sa fora zeby sie wypowiadac

jak jestes taki mądry to napisz moje nazwisko proszę lub chociarz dane które do mnie prowadzą proszę


nie bój sie danych nikt nie napisze bo już każdy wie jaka menda kryje się się pod nickiem "laga"

ale twoje zdjęcie się ukaże

 
 
 
 
~~ats oi
ff
Wysłany: 12 Lis 2008r. 14:43  
Cytuj
napisałes 5 słów i pare wykrzykników - liczyć nie umiesz frajerze!!!do szkoły a nie do pracy!

 
 
 
 
~~JP! na 100%
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 14:53  
Cytuj
a ja powiem ze wcale tak nie jest ze jeden koles sie loguje pod wieloma nickami! Nie tylko pan A. pier*** tego gamonia. bo tego pajaca "Lagi" nikt nie dazy sympatia, a poprostu na sam jego widok mi sie zygac chce, zreszta nie tylko ja tak mam, malo kto z nim w pracy rozmawia a jak juz to od tak z litosci! kazdy z niego zieje i wszyscy go maja daleko w ch***, dla mnie gosc jest zalosny i tyle.
Do "Lagi" a tak wogole deklu to jestem ciekawy jak by zareagowali niektorzy jakby sie dowiedzieli ze im zdjecia robisz z ukrycia PEDALE i sa na to swiadkowie!!

 
 
 
 
~~lassfdsgs
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 18:04  
Cytuj
CYTAT
a ja powiem ze wcale tak nie jest ze jeden koles sie loguje pod wieloma nickami! Nie tylko pan A. pier*** tego gamonia. bo tego pajaca \"Lagi\" nikt nie dazy sympatia, a poprostu na sam jego widok mi sie zygac chce, zreszta nie tylko ja tak mam, malo kto z nim w pracy rozmawia a jak juz to od tak z litosci! kazdy z niego zieje i wszyscy go maja daleko w ch***, dla mnie gosc jest zalosny i tyle.
Do \"Lagi\" a tak wogole deklu to jestem ciekawy jak by zareagowali niektorzy jakby sie dowiedzieli ze im zdjecia robisz z ukrycia (część rowerowa) i sa na to swiadkowie!!

jeden z braciszków to mnie p*******l ze juz nie robie z nim ten co sie loguje pod wieloma nikami

 
 
 
 
~~dfshdfh
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 18:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja powiem ze wcale tak nie jest ze jeden koles sie loguje pod wieloma nickami! Nie tylko pan A. pier*** tego gamonia. bo tego pajaca \\\"Lagi\\\" nikt nie dazy sympatia, a poprostu na sam jego widok mi sie zygac chce, zreszta nie tylko ja tak mam, malo kto z nim w pracy rozmawia a jak juz to od tak z litosci! kazdy z niego zieje i wszyscy go maja daleko w ch***, dla mnie gosc jest zalosny i tyle.
Do \\\"Lagi\\\" a tak wogole deklu to jestem ciekawy jak by zareagowali niektorzy jakby sie dowiedzieli ze im zdjecia robisz z ukrycia P****E i sa na to swiadkowie!!

jeden z braciszków to mnie p**********L ze juz nie robie z nim ten co sie loguje pod wieloma nikami


laga do**b mu

 
 
 
 
~~!!!!!!!!!!!!!!!
ff
Wysłany: 13 Lis 2008r. 18:07  
Cytuj
//moderowano

 
 
 
 
«« « ... 50 51 52 53 54 55 56 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »