NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 48 49 50 51 52 53 54 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~~~!!~~
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:09  
Cytuj
Otwarłęm nowy wątek patrzcie.

http://www.stalo(...)id=57085

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~afk===
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:25  
Cytuj
...JADĘ JUTRO O 16 DO ANGLII, MAM 6 MIEJS PRACY, WAM W ATS JEST TAK TRUDNI I ŹLE ....ZAPRASZAM, PL. DWORCOWY, CZARNY BUS = CENA 500 ZŁ.... ZAPRASZAM = PRACA W BUDOWLANCE////jezyk

 
 
 
 
~~ATSSS
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 10:13  
Cytuj
mi w ats sie robi wporządku, niech tylko pozwalniają takich matołów co tylko piszą jak im źle to wtedy będzie normalny zakład pracy, i kierownicy zrobią się normalni gdyż nie będą musieli użerać sie z leszczami i wogóle zmieni się estetyka i wykonanie danej czynności produkcyjnej.

 
 
 
 
~~ZŁY PRACOWNIK
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 10:15  
Cytuj
Wypłata ma być w piątek.Płacę 500zł za to żeby zniszczyć kierownika z 4 nawy z brygady d. TEN BURAK NISZCZY NASZE ŚRODOWISKO I PORZĄDNYCH PRACOWNIKÓW W NASZEJ FIRMIE ATS

 
 
 
 
~~DOBRY
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 10:17  
Cytuj
DAJESZ 655 ZŁ I MU JEDNĄ RĘKE ODRĄBIE LUB ODGRYZĘ M Z GRĘBOWA

 
 
 
 
~~fredi
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 10:35  
Cytuj
płaczecie i płaczecie a jestem ciekaw jak zakłąd zamkna cowy zrobicie ..i czy nadal bedziecie nazekac kto wam da kase na spłaty kredytow itp..na piwo papieroski tumoki jedne cieszcie sie ze jeszcze stio ten zakład pozdrawiam płaczkowgood

 
 
 
 
~~kaszalot
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 10:36  
Cytuj
[cytat]...JADĘ JUTRO O 16 DO ANGLII, MAM 6 MIEJS PRACY, WAM W ATS JEST TAK TRUDNI I ŹLE ....ZAPRASZAM, PL. DWORCOWY, CZARNY BUS = CENA 500 ZŁ.... ZAPRASZAM = PRACA W BUDOWLANCE////jezyk[/cytato jedz zegnaj :haha:t]

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
płaczecie i płaczecie a jestem ciekaw jak zakłąd zamkna cowy zrobicie ..i czy nadal bedziecie nazekac kto wam da kase na spłaty kredytow itp..na piwo papieroski tumoki jedne cieszcie sie ze jeszcze stio ten zakład pozdrawiam płaczkowgood

a kiedy zamkną ?

 
 
 
 
~~kierownik
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
Wypłata ma być w piątek.Płacę 500zł za to żeby zniszczyć kierownika z 4 nawy z brygady d. TEN BURAK NISZCZY NASZE ŚRODOWISKO I PORZĄDNYCH PRACOWNIKÓW W NASZEJ FIRMIE ATS


Za 500 to mozesz miec laske we FLAMINGO i na browara ci jeszcze moze starczy , a na mnie musisz wydac min 3000 - czyli musisz tyrac do konca roku na to hehehe

kier. z 4 nawy

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
SA JUZ PRZELANE OCHłAPY W BANKACH POZDRAWIAM
jak topisałą pani ewa to ja jestem fryderyk chopin ona sie nie poniza do takich głupotsmiech2

 
 
 
 
~~zuzanna
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 16:13  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego nikt nie usunie tej strony!!!! Przecież tutaj analfabeci wyzywają się tylko od najgorszych!!! Kto pozwala żeby takie forum wogóle istniało!!


takie bure suki jak ty powinni rozstrzeliwać!!!!!nikt tu cie nie zaprasza

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 17:17  
Cytuj
coolpiniondze sa idzcie sobie leki kupic psychotropowe ewentualnie duze ilosci alkoholu ;p moze pomoze jezyk

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
dziękuje za komplementzakochany


Jesteś pijakiem i meliniażem??:ysz:


Sama sobi zadaj to pytanie!!!good


Upierdliwy jesteś chytry


A jakże!smiech2
No to jak lubisz???:haha:

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
bylem w banku nima kasy pytam sie gdzie są mojeee piniudzeee??


dobrze wiecie, że za 10.2008 wypłata ma być na 7-ego listopada, były informacje o przesunięciu w kierunku na 10-ego dnia każdego miesiąca, stopniowo. Stąd we wrześniu była na 1-ego, w październiku na 4-ego, teraz będzie na 7-ego a w grudniu na 10-ego. Potem już na 10-ego każdego miesiąca.

Wystarczy czytać informacje. Jutro po południu na pewno będziesz je miał, nie martw się firma jest wypłacalna, nie zdarzyło się tak żeby pracownicy nie otrzymali wypłaty.

Jeśli jeszcze coś Cię dręczy to pytaj, tylko bez wulgaryzmów


I tu sie mylisz koleś bo był taki miesiąc co z Deutche Banku nie było przelewu na firmy bank i wypłata się spóźniła 2lub 3 dni, ale chyba za krótko pracujesz jak tego niewiedziałeś.

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 20:16  
Cytuj
hehe ojejq tragedia umiech

 
 
 
 
~~ddd
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 01:11  
Cytuj
jestem debil jestem debil jestem debil jestem debilgood

 
 
 
 
~~zły
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 07:58  
Cytuj
TO TEN KIEROWNIK Z 4 NAWY Z D BRYGADY CHODZI DO BURDELU TEN PROSIAK CHODZIĆ NIE UMIE BO NIM RZUCA JAK IDZIE NA WSZYSTKIE STRONY A ON W BURDELU BY TYLKO KRZYWDE SOBIE ZROBIŁ TO LEPIEJ NIECH WALI TEGO KAPUCYNA DALEJ

 
 
 
 
~~prosiak
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 12:20  
Cytuj
CYTAT
TO TEN KIEROWNIK Z 4 NAWY Z D BRYGADY CHODZI DO BURDELU TEN PROSIAK CHODZIĆ NIE UMIE BO NIM RZUCA JAK IDZIE NA WSZYSTKIE STRONY A ON W BURDELU BY TYLKO KRZYWDE SOBIE ZROBIŁ TO LEPIEJ NIECH WALI TEGO KAPUCYNA DALEJ

ale... o so ci kurwa chodzi.....

 
 
 
 
~~zły
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 12:35  
Cytuj
o o o o jajco kurwa jak nie wiesz:wśceikły:

 
 
 
 
~~prosiak
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
o o o o jajco kurwa jak nie wiesz:wśceikły:

no ale o so chodzi ....... powiedz bo nie wiem ....

 
 
 
 
~~kasjer
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 15:22  
Cytuj
czy ktos wie kiedy beda wyplacane nagrody za niechorowanie i czy zamiast paczek na swieta beda w tym roku bony pozdrawiam normalnych

 
 
 
 
~~kasiarz
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 18:52  
Cytuj
tutaj niema normalnych spadaj ciekawski nakręcaczu

 
 
 
 
~~heniek
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 19:47  
Cytuj
nie... w tym roku jak zawsze czapeczki na jeden raz.... albo 24 godzinne zegarki umiech

 
 
 
 
~~emil
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
SA JUZ PRZELANE OCHłAPY W BANKACH POZDRAWIAM

Dzieki Ewka zakochany na Ciebie zawsze można liczyć zakochanyjezyk

 
 
 
 
~~jo0
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 22:34  
Cytuj
buroki jebane z was...

 
 
 
 
«« « ... 48 49 50 51 52 53 54 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »