NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~lolo
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 09:03  
Cytuj
woda się należy gdy temperatura wzrasta przez 5 dni powyżej 25 stopni i gościu nie udzielaj sie że ktoś ma sobie kupować wode i ile ma jej kupować tyle cie to obchodzi jak to że komuś musisz wejsc w otwór tylko weż wazelinke ....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 09:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~L...
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 11:03  
Cytuj
. A ci lakiernicy to jedzą te lakiery? Wszyscy pracownicy otrzymują okulary, oni też. Wystarczy je nosić. \"Myjka\" do przemywania oczu też jest w lakierni.



Czy ty wiesz gdzie jest miejsce pracy lakiernikow a gdzie myjki(myjki sa na VBH)no i jeszcze zeby sie do nich dostac to trzeba isc na okolo bo wszystko jest zabudowane i nie napuscisz tam wody do zbiorniczka bo wszystko splywa do oczyszczalni.A czy jedza te lakiery? nie! piją:wśceikły:

 
 
 
 
~~gość
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
woda się należy gdy temperatura wzrasta przez 5 dni powyżej 25 stopni i gościu nie udzielaj sie że ktoś ma sobie kupować wode i ile ma jej kupować tyle cie to obchodzi jak to że komuś musisz wejsc w otwór tylko weż wazelinke ....


z czego to wynika? Jest na to przepis? Głupoty piszesz!!!

 
 
 
 
~~)))))
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 11:45  
Cytuj
Na lakierni temp.40-45 stopni a tam pracuja wielbłądy więc pić nie muszą a Ci co piją jakieś płyny ok.1,5-3 litry na zmianę to sikają gdzie się tylko da bo pani D.. jak zwykle najmądrzejsza

 
 
 
 
~~*****))))
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 11:48  
Cytuj
Ja proponuje kupić w Sandomierzu na giełdzie paletę warzywa "POR" postawić na lakierni i niech walą w porygoodgoodgood

 
 
 
 
~~Kobita
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 11:50  
Cytuj
Niech nasz kibel też niech zamkną bo leją nam chłopy po desce

 
 
 
 
~~lak
ff
Wysłany: 6 Cze 2008r. 16:50  
Cytuj
brzuch ok

 
 
 
 
~~kobita
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 00:23  
Cytuj
Co brzuch- nie leje po desce to gdzie jak się nie wpisuje w zeszyt?

 
 
 
 
~~--------------
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 11:31  
Cytuj
brzuch to dziobak i cwel:zły::zły::zły:

 
 
 
 
~~kiedyś A.S
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 13:39  
Cytuj
Z perspektywy kilku lat jakie upłyneły od czasu kiedy pożegnałem sie ze stanowiskiem na lakierni wymienić mogę nieoficjalnie kilku wazeliniarzy jak wy to nazywacie.Wymienię kilku z nich choć nie chciałbym im zaszkodzić,ale podczas ostatniej wizyty jakiś czas temu nie widziałem ich więc już chyba nie pracują.Nie jaki Sławomir D z okolic Niska ten to chyba miał jakiś rabat na wazelinę w hurtowni,jak częstował papierosem to od razu całe 20 sztuk wcisnął,zaproszenia na obiady niedzielne,kawa,herbata etc.Andrzeja W awansowałem oficjalnie za duże ilości tulejowanego opla ale nie oficjalnie to gęsi i kilka świnek zrobiły swoje.Ale co tam było minęło.

 
 
 
 
~~lak
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 14:42  
Cytuj
kiedyś ATS rozwiń listę bo ci dobrze idzie a o andrzeju w to podobno te gąski to prawda jest hehe

 
 
 
 
~~Peggy Brown
ff
Wysłany: 7 Cze 2008r. 20:51  
Cytuj
Żenada... to jedyne słowo jakie przychodzi mi do głowy po przeczytaniu większosci wpisów, jawnie rysuje się tutaj obraz potwierdzajacy krążące opinie o zerowym poziomie intelektualnym i postepujacym z prędkością światła wodogłowiu wiekszości owych "pracowników"...
P.S.
przepraszam nielicznych normalnych pracowników ats(a znam takich)

 
 
 
 
~~%%%%
ff
Wysłany: 8 Cze 2008r. 16:21  
Cytuj
Przecież żaden normalny człowiek w takim kołchozu nie pracuje więc niezlych masz znajomych Peggy brown od Myslovitz lub amerykańskiej filmowej kaszany

 
 
 
 
~~gałek
ff
Wysłany: 9 Cze 2008r. 17:20  
Cytuj
jest woda mineralna

aa nie mówiłem ---już niedługo podwyżki..

 
 
 
 
~~podwyzki
ff
Wysłany: 9 Cze 2008r. 18:04  
Cytuj
jakie podwyżki głąbie 100-200pln to jest podwyżka to jest jałmużna,popatrz na ceny u nas i na zachodzie i porównaj zarobki!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~vifon
ff
Wysłany: 9 Cze 2008r. 19:18  
Cytuj
Jaka woda z poligonu z Nowej Dęby???

 
 
 
 
~~stefan
ff
Wysłany: 9 Cze 2008r. 21:01  
Cytuj
Dębianka tańszej wody nie ma nigdzie "góra" w tamtym roku tego sie czepic niechciała tylko brudasom serwowała

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Cze 2008r. 21:04  
Cytuj
Wody różanej przecież nie brakuje . Jest w doatku fltrowana .

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 12:31  
Cytuj
czytam i czytam...same narzekania i po cześci macie rację.Ale dopiero sie zacznie-nowy właściciel,nowe zasady.Zobaczymy,co bedzie dalej.Pracowałem w ATS,potem w poszukiwaniu "lepszego świata" trafiłem do Uniwheels - za płotem.Też podziękowałem i stwierdzam,że w Ats macie dużo lepiej,przynajmniej komfort psychiczny,na razie.Najprawdopodobniej nowy właściciel pozakłada Wam kamery,srednio co 5-7 metrów na długości sciany i co 2 metry na szerokości a do "władzy" napuści bandę chorych psychicznie i uzależnionych od tv przemysłowej,wrzeszczących i niemiłych kierowniczków z bożej łaski,sowicie opłacanych...,którzy na podstawie zdjęć z kamer bedą darli na Was swojego niewyparzonego ryja,grożąc zabraniem premii.Na pisemne uzasadnienie nie macie co liczyć!!!Czyste niewolnictwo i mobbing,tyle w temacie...
Pozdrawiam cieplutko i nakłaniam do wyszukiwania superlatyw w obecnym zakladzie pracy,poki jeszcze macie czas

 
 
 
 
~~f-a
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 20:21  
Cytuj
A co sądzicie o wielkim kierowniku zmianowym z lakierni Andrzgoodeju Wargali o tym buraku?przeciesz gdyby nie ATS, gdzie by ten buc robił?przeciesz on się nigdzie nie nadaje ta firma mu życie uratowała!!!!!

 
 
 
 
~~^^^^^
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:00  
Cytuj
Dobra cwaniaki-na brzucha i dula nadajecie a co sadzicie o klanie Walczaków DZIOBAKI?

 
 
 
 
~~@@@@
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:05  
Cytuj
D.W.ostatnio ma wszystko w dupie ale młody na zmianie niewytrzymuje presji i jego dwóch wiernych pachołków pomaga mu wylizać łysą pałę

 
 
 
 
~~pacuś
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:16  
Cytuj
No cały czas nam zabiera premie a daje tym swoim cwelom co tylko kablują

 
 
 
 
~~br.B
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:33  
Cytuj
Jo tez chce stad uciec do Sylwka bo tu same lizusy

 
 
 
 
~~***
ff
Wysłany: 10 Cze 2008r. 21:45  
Cytuj
JAK JESTESCIE TAKIE HOJRAKI TO CZEMU IM TEGO W OCZY NIE POWIECIE TYLKO NAPINACIE SIE NA NECIE ?

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »