NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~stach
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
Staszek skoncz juz pirdolic i sie za mnie podszywac bo juz mi sie zygac chce na te twoje wypociny... i sam jestes smierdziuchem... dlatego wlasne robisz w helium.... zeby nie przeszkadzac innym.



ja robie w helu i wcale nie śmierdze a ty śmierdziuchu walisz kozy i strzelasz sobie lache z nudów zasrany bezżebrowcusmiech2!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:01  
Cytuj

 
 
 
 
~~kadrowa
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
U TROLI NA ODLEWNI PADŁ NOWY REKORD 3,2 PROMILA :szok: I GOSCIU JESZCZE ODLEWAŁ KOŁA, TAKICH MAMY TWARDZIELI, A WY MÓWICIE ŻE W ATS PRACUJĄ SAME CIENIASY :haha::haha::haha:


no już nedługo tak będzie !!!po nowym roku 30% zakładu do zwolnienia idzie właśnie głównie odlewnia !!!zamiast chlać i sie popisywać porami zatrzęsiecie

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:05  
Cytuj
30% ? ja slyszalem ze 50% chytry

 
 
 
 
~~uuu
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:05  
Cytuj
a ja slyszalem ze 45% ;p

 
 
 
 
~~bufetowa
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:12  
Cytuj
A mi o uszy sie obilo ze po nowym roku na OM ma rzadzic ta gruba parowa z riala ma byc i tam na OM i u nas - to wszystko w ramach redukcji ........jak to prawda to znowu nam normy z nim wzrosna , a ludzi bedzie mniej

 
 
 
 
~~rta
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:15  
Cytuj
To boczek bedzie mial luzik bo to jego kolo . kolo siebie mieszkaja hehehe

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 12:43  
Cytuj
CYTAT
To boczek bedzie mial luzik bo to jego kolo . kolo siebie mieszkaja hehehe


Masz błędne informacje bo nie mieszkam koło P.P, i ty możesz mieć luzik,lajcik i kasę bo możesz z nim zakolegować, nikt ci nie broni!!!!!jezyk

 
 
 
 
~~blejk
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 14:14  
Cytuj
Boczek jak nie mieszkasz to zamieszkaj moze nawet z nim hehehe

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Staszek skoncz juz pirdolic i sie za mnie podszywac bo juz mi sie zygac chce na te twoje wypociny... i sam jestes smierdziuchem... dlatego wlasne robisz w helium.... zeby nie przeszkadzac innym.



ja robie w helu i wcale nie śmierdze a ty śmierdziuchu walisz kozy i strzelasz sobie lache z nudów zasrany bezżebrowcusmiech2!!!!!



staszku powiem Ci jedna rzecz nie czujesz ze smierdzisz bo przeciez swojego zapachu sie nie czuje a ty kurwa walisz jak kupa gnoju tylko niestety tego nie wiedziales ale coz uswiadomilem Cie ktos musial to w koncu zrobic. przeciez samo to ze pracujesz w helium specjalnie cie tam dali zeby nikomu na hali nie smierdzialo.. umiech

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
Boczek jak nie mieszkasz to zamieszkaj moze nawet z nim hehehe


Nie myśle sie wyprowdzać ,a z tego co wiem P.P wyprowadza się z Gorzyc.
Panie Blejk może ty masz ochotę z nim zamieszkać , nie wstydż sie tego powiedzieć!!!!!chytry

 
 
 
 
~~koledzy
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 15:32  
Cytuj
Boczek nie denerwuj sie my cie kochamy

 
 
 
 
~~boczek
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Boczek nie denerwuj sie my cie kochamy


A co to Boczek to napis na dropsach!!! Napisz coś o sobie jaki to dobry z ciebie pracownik, jeden czy drugi , tylko potraficie o kimś pisać!!!!chytry

 
 
 
 
~~xxxxxx
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 17:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Boczek nie denerwuj sie my cie kochamy


A co to Boczek to napis na dropsach!!! Napisz coś o sobie jaki to dobry z ciebie pracownik, jeden czy drugi , tylko potraficie o kimś pisać!!!!chytry


A świśtak siedzi i zawija Was w te sreberka.

 
 
 
 
~~debil
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 18:39  
Cytuj
To prawda ze staszek po tym jak tylko dowiedzial sie ze pachnie jak kupa swierzego gnoju to zaczol uzywac dezodorantu z chomiczych bobków ?

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 1 Lis 2008r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Boczek nie denerwuj sie my cie kochamy


My też kochamy Boczka!!!good

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 07:58  
Cytuj
CYTAT
Widze ze pani Kasia obrała juz stronę konfliktu... piszac na mnie jakies gowno znizylas sie do poziomu reszty ludzi w tym forum czyli nawet do mojego... witaj w klubie szmato.


Wypraszam sobie Panie kretynie chytry
Zazwyczaj nie odpowiadam na płytkie teksty forumowiczów ale chyba twoja wypowiedz jest przegięciem w stosunku do Mnie Proszę pokaż Mi w którym momęcie nazwałam cię "gówno" Obrażając Mnie właśnie w taki sposób jak to napisałeś jesteś poniżej Mojej krytyki. Brak słów kretynie .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kretyn
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 11:18  
Cytuj
Droga Katarzynyno ... skoro jestem ponizej twojej krytyki poco komentujesz ? widocznie reprezentujesz najnizszy poziom na tym forum... zucasz gownem do mnie o jakichs skwarkach z kaszanki... , jakis staszek pierdolną ze wygladam jak szrek... wes gosc ma 45 lat i sie wdaje w takie bezsensowne dyskusje a ciebie to widocznie podnieca... moze sie z nim umow na jakąs kawe to ci na zywo opowie o swoich koreczkach w helium albo o zawalonej stodole sąsiada lub tez o zepsutej klimatyzacji w soim krolestwie lol wtedy to dopiero od niego smierdziało ... najgorzej bylo jak wychodzil na przerwe i otwieral drzwi od helu... kady chowal kanapki.

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 11:59  
Cytuj
CYTAT
Droga Katarzynyno ... skoro jestem ponizej twojej krytyki poco komentujesz ? widocznie reprezentujesz najnizszy poziom na tym forum... zucasz gownem do mnie o jakichs skwarkach z kaszanki... , jakis staszek pierdolną ze wygladam jak szrek... wes gosc ma 45 lat i sie wdaje w takie bezsensowne dyskusje a ciebie to widocznie podnieca... moze sie z nim umow na jakąs kawe to ci na zywo opowie o swoich koreczkach w helium albo o zawalonej stodole sąsiada lub tez o zepsutej klimatyzacji w soim krolestwie lol wtedy to dopiero od niego smierdziało ... najgorzej bylo jak wychodzil na przerwe i otwieral drzwi od helu... kady chowal kanapki.


Wiesz różnica w tym, że ja nikogo nie obrażam a na pewno nie takim słownictwem jak to Ty przedstawiłeś to wyżej pisząc o Mnie suka sorry ale takie słowa w kierunku do Mnie to nie jest na miejscu jestem tutaj jedyną osobą na tym forum która jest bezstronna czemu nie zarejestrujesz swojego loginu? Tylko sie ukrywać pod pseudo a i tak teraz już wiem ze to Ty Pompek jesteś i przeczytaj sobie raz jeszcze i mi pokaż gdzie nazwalam cię jak to wyżej napisałeś. Nie pozwolę sie obrażać.

Ps. jeśli chodzi ci o pokarm"kaszanka" to w kontekście o tym żebyście już przestali na siebie nadawać ot co żeby wam w końcu buźki zatkać tym nadawaniem na Siebie i wyzwiskami Zresztą jeśli jesteś inteligent powinieneś się domyślić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~w11
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 12:27  
Cytuj
CYTAT
Widze ze pani Kasia obrała juz stronę konfliktu... piszac na mnie jakies gowno znizylas sie do poziomu reszty ludzi w tym forum czyli nawet do mojego... witaj w klubie szmato.



Drogi Arturze Wrago !!!tym zdaniem udowodniłeś nam jakim jesteś wielkim burakiem i prawdziwym śmierdzielem .Określenie Śrek w twoim przypadku to jednak za mało!dobrym było by rozjechane gówno z KOPEK z parchami większymi niż ma krowa pod ogonem!!! kawał huja z ciebie Artur!!!bezżebrowa parszywa SZMATO!!!a Kopki są nie duże!!!:wśceikły:

 
 
 
 
~~w11
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 12:42  
Cytuj
aha i nie jestem STACH P ani pawian ani broda!!! jebany bezżebrowcu!!!strzel sobie lache jak ci sie nudzi a może załóż posta nt.jak gotować wikline i chodować na pysku takie parchy jak masz!!!dobrze że parchem ci oczy nie zarosły bo nawet byś robota z wyważarki nie widział!!! fajnie że u nas popracowałeś to przynajmniej zobaczyłeś jak felga wygląda bo do tej pory to chyba do szosy wychodziłeś na auta popatrzeć ale felgi się kręciły to słabo było widać Nawet miałeś okazje wentyla potrzymać!! Jednak cieszymy się ze CZŁOWIEK PARCH,zboczony bezżebrowiec ,burak ,i śmierdziel z wyższym wykształceniem już nam nie śmierdzi a śmierdziało od ciebie gorzej niż z myjki w dzień serwisowy

 
 
 
 
~~w11
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 12:48  
Cytuj
a twoja super szałowa dziarka śni mi się teraz po nocach tylko sie budze jak parchy mi sie ukazują!!!!szkoda troche że z nami już nie pracujesz bo miłym akcentem na imprezie zimowej byłby twój szoł jak na stole na scenie lache sobie strzelasz na widok tylu chłopa w jednym miejscu i po jednym browarze z wodą

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 13:54  
Cytuj
dlaczego mi piszesz kim nie jestes ? napisz kim jestes jak jestes taki kozak.

 
 
 
 
~~michal
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:32  
Cytuj
Dwa wiochmeny sie zgadaly jeden warty drugiego......

 
 
 
 
~~damian
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Dwa wiochmeny sie zgadaly jeden warty drugiego......


dolaczyl i trzeci...

 
 
 
 
~~bufetowa
ff
Wysłany: 2 Lis 2008r. 14:35  
Cytuj
POMPEK idz teraz do Riala gosci podolowac tam jest troche inna wywazarka nowa praktyka bedziesz tam thebesciak

 
 
 
 
«« « ... 44 45 46 47 48 49 50 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »