NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~FREDI
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 09:16  
Cytuj
czytam i az sie płakac chce.same narzekania..ludzie cieszcie sie życiem a nie płaczecie .tos to szok takie marudy z was i to maja byc chłopy ..same prwie dupy tu pisza ..pozdrawiam wszystkich płaczkow..smiech2

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 09:16  
Cytuj

 
 
 
 
~~jakison
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
czytam i az sie płakac chce.same narzekania..ludzie cieszcie sie życiem a nie płaczecie .tos to szok takie marudy z was i to maja byc chłopy ..same prwie dupy tu pisza ..pozdrawiam wszystkich płaczkow..smiech2




Masz rację. Frustraci bez jaj.
Nic nie potrafią zrobić oprócz narzekania i skarg jak im źle.

 
 
 
 
~~fccx
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 15:25  
Cytuj
sranie w banie!!!!!!!Ci w ats nas germanizują smiech2 ale my się nie damy! bedziemy walczuć do końca LOL

 
 
 
 
~~RTA
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
widze że \\\"ostra jazda\\\" się skończyła i buroki się za robote wzięly - boita się zwolnienia co ? smiech2 I tak WAS to nie ominie!!


tak jest zwolnić grębowski chwast i gorzycką stonke!!!WYTĘPIĆ WSZAWICEsmiech2

wychodzac z załozenia ża do uprawy buraka trzeba dobry nawóz
-najlepsze by rosly w waszym stalowym miescie bo tam jest najwiecej guwna i gnoju( czyta nawozu )

 
 
 
 
~~ciekawostka
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 19:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
widze że \\\\\\\"ostra jazda\\\\\\\" się skończyła i buroki się za robote wzięly - boita się zwolnienia co ? smiech2 I tak WAS to nie ominie!!


tak jest zwolnić grębowski chwast i gorzycką stonke!!!WYTĘPIĆ WSZAWICEsmiech2

wychodzac z załozenia ża do uprawy buraka trzeba dobry nawóz
-najlepsze by rosly w waszym stalowym miescie bo tam jest najwiecej guwna i gnoju( czyta nawozu )

Jak jest dobra ziemia to nawóz jest nie potrzebny, a w stalowej i w okolicach takiej nie ma. To są chore tereny i chorzy ludzie. TBG to jest to !!

 
 
 
 
~~kukuruku
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 20:58  
Cytuj
już wiem czego na forum tyle wpisów na temat tego ATS-u po prostu ludziska lubią obrzucać się gnojem i wyzywać od wieśniaków. Taki mini rasizm w wydaniu Stalowowolskim. Żenada wstyd i brak słów.

 
 
 
 
~~kukuruku
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:00  
Cytuj
ciesz się jeden z drugim że masz robotę i nie rozmyślaj zanadto o tym bo źle Ci to myślicielstwo wychodzi.

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:22  
Cytuj
WITAM wszystkich obozowiczow a zwłaszcza sTASZKU z helu ;] Dalej robisz te pojebane miny jak macius z klanu kiedy ci idzie za duzo kolek (co sie stało ? ) ? Napisaliscie mi kiedys drodzy koledzy ze moze lepiej mi bedzie zarabiac u angola albo pompka w spudnicy w krate... mam lekka prace i w tydzien zarabiam więcej niz wy na miesiąc dodając ze pracowaliscie na tą zplakaną pensyjkę polowe swojego zycia.Pragnę dodac rowniez ze nie sni mi sie juz po nocach nasz kochany robot o ktorego byliscie tak zazdrosni... Do kolegow z wykonczeniowki ( pozdrownienia dla marcela)jak się wam wali konia po calo dniowym turne z brzeszczotem ;d ?
Teraz deser - Drogi staszku - dalej tak trzepiesz to ucho ?;d nie spuscisz sie trzepiąc ucho !! idz z tym problemem do marcela ;] on ci pokaze na brzeszczocie jak sie to robi... narazie, udanej kariery w stalszmicie.

 
 
 
 
~~ANTYK
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
już wiem czego na forum tyle wpisów na temat tego ATS-u po prostu ludziska lubią obrzucać się gnojem i wyzywać od wieśniaków. Taki mini rasizm w wydaniu Stalowowolskim. Żenada wstyd i brak słów.

KIEROWNICTWO ATS NAS TEGO NAUCZYŁO

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
WITAM wszystkich obozowiczow a zwłaszcza sTASZKU z helu ;] Dalej robisz te pojebane miny jak macius z klanu kiedy ci idzie za duzo kolek (co sie stało ? ) ? Napisaliscie mi kiedys drodzy koledzy ze moze lepiej mi bedzie zarabiac u angola albo pompka w spudnicy w krate... mam lekka prace i w tydzien zarabiam więcej niz wy na miesiąc dodając ze pracowaliscie na tą zplakaną pensyjkę polowe swojego zycia.Pragnę dodac rowniez ze nie sni mi sie juz po nocach nasz kochany robot o ktorego byliscie tak zazdrosni... Do kolegow z wykonczeniowki ( pozdrownienia dla marcela)jak się wam wali konia po calo dniowym turne z brzeszczotem ;d ?
Teraz deser - Drogi staszku - dalej tak trzepiesz to ucho ?;d nie spuscisz sie trzepiąc ucho !! idz z tym problemem do marcela ;] on ci pokaze na brzeszczocie jak sie to robi... narazie, udanej kariery w stalszmicie.


Zawsze byles numer 1 mysle ze w koncu usunales sobie zebra i strzelasz sobie dla wyluzowania laske.Zal cie ze twoj ulubieniec stach tego ci nie robiłgood

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:33  
Cytuj
aa jeszcze zapomnialem... pozdrowcie pawiana(grzesia)... dalej jest taki glupi i kradnie rekawiczki ?myslac ze jest fajny ? ;d Drogi pawianie dla uswiadomienia powiem ci ze twoj serdecz kolega Macius z klanu( objasnienie wyzej ) za kazdym razem konczac konwersacje z toba obrabia ci dupe ( co sie, co sie stalo ? ).
Teraz broda... uczeslaes sie jak czlowiek czy dalej chodzisz jak hitler z broda ? Nie opierdalaj sie tak bo obrobka sie juz na ciebie szykuje... pozdro dla bogusia i mietka

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:34  
Cytuj
glodnemu chleb na mysli ;d;d Twoje zeyciowe perypetie nas nie interesują lol

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:53  
Cytuj
buraki

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 21:54  
Cytuj
jeden lepszy od drugiego

 
 
 
 
~~bebe
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 07:56  
Cytuj
POMPEK co robisz gile z nosa hindusom wydlubujesz

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 08:24  
Cytuj
I znowu Pan Pompek się wypowiadać zaczął i wielkie poruszenie wśród ogółu forumowiczów Dalej płaczcie i obrzucajcie się gnojem bo tylko na to was stać banda nieudaczników !!!!:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~POMPEK
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
POMPEK co robisz gile z nosa hindusom wydlubujesz



nie pracuje w hinduskim pubie robie kotlety z kota do hamburgierów parze dobrą herbate angolom do której dorzucam "coś od siebie" i nawet ostatnio wziąłem sie za usługi dla kobiet-one dzwonią do mnie i zamawiają obciąganie swoich hinduskich poczerniałych war sromowych a największą kaske rąbie na na moim szoł czyli własnie robieniu lachy samemu sobie!!! powoli zaczynam odrabiać to co wydałem na operacje wycięcia żeber!!!POZDRAWIAM I ZAPRASZAM NA SZOŁ kiedyś pod bramą na chetnych będe czekałjezyk

 
 
 
 
~~STACH
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
I znowu Pan Pompek się wypowiadać zaczął i wielkie poruszenie wśród ogółu forumowiczów Dalej płaczcie i obrzucajcie się gnojem bo tylko na to was stać banda nieudaczników !!!!:szok:


taaa KASIA jakbyś widziała tego opryszczałego śmierdzącego wieśniaka to byś pomyślała że to brat śreka nomalnie człowiek parch!!!!Dobrze że teraz angolom laske szczela to u nas przestało śmierdziec!!!może na wyspach przestanie teraz padać od tego POMPKOWEGO smrodu!!!

 
 
 
 
~~stah
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 09:57  
Cytuj
Teraz broda... uczeslaes sie jak czlowiek czy dalej chodzisz jak hitler z broda ? Nie opierdalaj sie tak bo obrobka sie juz na ciebie szykuje... pozdro dla bogusia i mietka [/cytat]
Hitler sie nie jąkał i nie kończył biologii za prosiaka


i nie podpier...alaj kolegów kablu jeden śmierdzący my pracujemy u siebie a ty parchu robin hudowi lache strzelaszsmiech2

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 11:14  
Cytuj
Staszek, samo to ze masz na oko z 45 lat i dajesz sie tak prowokowac swiadczy o tobie.To forum stalo sie twoją obsesją... zaloze sie ze odpowiadasz za wiekszosc napinek natym forum... jak kogos zgasisz to pewnie masz orgazm.co za dabil sie tak tych zeber czepil, pewnie cie zadna dziewczyna nie chciala jestes 50 letnim prawiczkiem i zalujesz ze sobie nie wycioles bo nawet nie wiesz jak to jest jak ci laska robi loda... dobrze ze wiesz chociaz jak robic laski debilu pewnie ze staszkiem ladnie tam dajecie za paletami wiesniakom z grembowa.I nie podszywajcie sie podemnie bo jestescie załosni.

 
 
 
 
~~pompk
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 11:20  
Cytuj
ps.hehehe szkoda ze robisz 10 lat w firmie i nie wiesz ze to nie jest polska firma.u siebie to ty nigdy nie bedziesz... bo ty jestes na to za głupi, planów to ty masz w chuj szkoda ze nie potrafisz sobie dobrze buta sam zawiązac.wiesniaku

 
 
 
 
~~Fox - Grey Fox
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 11:41  
Cytuj
Trochę zaległości było z czytaniem forum ale się nadrobiło :]
Komentował i rozpisywał się nie będę bo nie ma po co. Ogólnie - fajnie jest się pośmiać z ludzkiej głupoty. Trzymajcie tak dalej. Obrzucajcie się błotem, plotkujcie to dalej będziemy pośmiewiskiem.
b.t.w. najbardziej rozbawił mnie tekst:
"TO JEST BUUURDEL I W DODATKU NA KółKACH MOżE I NAWET NA ALUMINIOWYCH KółKACH"
b.t.w. 2: pozdrowił bym parę osób tu komentujących gdyż mają sporo racji ale nie chcę dołączać do jednej ze stron w celu uniknięcia niepotrzebnego obrzucania się błotem i stosowania słów powszechnie uważanych za wulgarne.good

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
I znowu Pan Pompek się wypowiadać zaczął i wielkie poruszenie wśród ogółu forumowiczów Dalej płaczcie i obrzucajcie się gnojem bo tylko na to was stać banda nieudaczników !!!!:szok:


taaa KASIA jakbyś widziała tego opryszczałego śmierdzącego wieśniaka to byś pomyślała że to brat śreka nomalnie człowiek parch!!!!Dobrze że teraz angolom laske szczela to u nas przestało śmierdziec!!!może na wyspach przestanie teraz padać od tego POMPKOWEGO smrodu!!!


Raczej poznać bym nie chciałaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~cymbalista
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 19:26  
Cytuj
taaa KASIA jakbyś widziała tego opryszczałego śmierdzącego wieśniaka to byś pomyślała że to brat śreka nomalnie człowiek parch!!!!Dobrze że teraz angolom laske szczela to u nas przestało śmierdziec!!!może na wyspach przestanie teraz padać od tego POMPKOWEGO smrodu!!![/cytat]

śrek za to mial wielkie serce umiech

 
 
 
 
~~jakisgosc
ff
Wysłany: 30 Paź 2008r. 20:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
I znowu Pan Pompek się wypowiadać zaczął i wielkie poruszenie wśród ogółu forumowiczów Dalej płaczcie i obrzucajcie się gnojem bo tylko na to was stać banda nieudaczników !!!!:szok:


taaa KASIA jakbyś widziała tego opryszczałego śmierdzącego wieśniaka to byś pomyślała że to brat śreka nomalnie człowiek parch!!!!Dobrze że teraz angolom laske szczela to u nas przestało śmierdziec!!!może na wyspach przestanie teraz padać od tego POMPKOWEGO smrodu!!!


Raczej poznać bym nie chciałaumiech


A tak żeś z pompkiem w bajere uderzała!!! hmmmm:haha:

 
 
 
 
«« « ... 42 43 44 45 46 47 48 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »