NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~---
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
dziwne macie myslenie... ja wychodze z załozenia ze nie wazne kto jakie ma wykrztałcenie tylko co ma gwlowie się liczy... przecierz natura ludzka charaktyryzuje sie tym ze jestsmy w stanie nauczyc sie doslownie wszystkiego a w atesie akurat niema za specjalnie wymagajacych prac.... wiec nawet ludzie z podstawowki moga sie nauczyc kurwa zapierdalac caly dzien pilnikiem albo jakąs szlifierką ;/ ??? myle sie ;d ?

do kolegi ktory wylądowal w sądzie... koles dziwisz sie ? przecierz miales obowiązek ze musisz usoprawiedliwiac swoje nieobecnosci... wiec jak kuba bogu tak bóg kubie.,... miales ich w dupie to oni cie potraktowail tak samo... gdybys zlozyl wypowiezdenie umowy i wtedy sobie nie przyszedl nie bylo by problemu.. tak samo nie mają prawa cie zwolnic kiedy jestes na chorobowym ewentualnie zus moze przyslac jakąs kontrole zeby sprawdzili czy chorujesz czy mieszasz buly z usmiechem na gembie... sam jestes sobie winien.

tak samo zaklad nie moze bez powodu wywalic jednej trzeciej pracownikow ... przecierz tak nie mozna w ogole zrobic ;d;d ?? nie ma prawa zerwac z tobą umowy jezeli nie ma powodu a to ze ma za duzo pracownikow to nie jest powod... neich by o tym myslal zanim zawarl z toba umowe... tak samo jak ty nie mozesz sobie nie przyjsc bez uzasadnienia tak samo on nie moze cie wywalic bez uzasadnienia i niema znaczenia na jaki okres masz umowe. Ale nie jestem w sumie pewny ale tak mi sie wydaje.




Nie chrzań głupot ze nie można tak zrobic ze sie nie przychodzi bez usprapiedliwienia bo ja tak zrobiłem przez 2 dni i mnie wywalili ale do zadnego sądu mnie nie podali. Tam mnóstwo ludzi tak robi ze poprostu nie przychodza do roboty bez usprawiedliwienia jak chcą być szybko zwolnieni

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~DUPA
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
:boksuj:ja pracowalem w tym syfie i jak chcialem sie zolnic to wyladowalem w sadzie hi i to ma byc nie obuz pracy????



Ja zwolniłem sie w bardzo prosty sposób tego syfu, poprostu nie przyszedłem 2 dni pod rza do pracy bez powiadomienia i mnie zwolnili dyscplinarnie. Kiedy poszedłem odbierac to ich nic nie znaczące swiadectwo pracy to podarłem odrazu w kadrach przy tych dziewczynach


Kurw.... ale z ciebie KOZAKjezyk

 
 
 
 
~~ohiu
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:16  
Cytuj
Teraz rial urlopy bezpłatne,a póżniej ATS -tak trzymać!!!good

 
 
 
 
~~ktosikjanosik
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:42  
Cytuj
A ja słyszałem że mają wysyłać na bezpłatne urlopy aż do emerytury a nie tylko na miesiąc

 
 
 
 
~~ats oi
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:49  
Cytuj
Zgodnie z art. 174 kodeksu pracy urlop bezpłatny może być udzielony jedynie na wniosek pracownika wyrażony na piśmie. Zatem jeżeli pracownik stosownego wniosku nie złożył, nie można udzielić mu urlopu ani wyciągać wobec niego żadnych negatywnych konsekwencji.
Oczywiście można polecić pracownikom pracę jedynie w niektóre dni tygodnia. Rodzi to jednak po stronie pracodawcy obowiązek wypłaty wynagrodzenia za czas nieprzepracowany. Zgodnie z art. 81 kodeksu pracy pracownikowi za czas niewykonywania pracy, jeżeli był gotów do jej wykonywania, a doznał przeszkód z przyczyn dotyczących pracodawcy, przysługuje wynagrodzenie...

 
 
 
 
~~STWA
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:51  
Cytuj
ale z was jełopy to że pójdziemy na przymusowe urlopy to tylko i wyłącznie wasza zasrańcy wina!!!!a krah na giełdach i cały bajzel w gospodarce to tylko okazja do wysłania was na wolne bezpłatne!!!!dostaliście pieniądze w postaci nagród za produkcje a i tak produkujecie szajs którego nikt nie chce !!!bo po co komu koło od debili i buraków zacofanych białych brudasów z ATSu????wielcy operatorzy maszyn numerycznych!!!

 
 
 
 
~~kotek
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
lol lol ma zniknac 1 nawa redukcja pracownikow o 1/3 - prawdopodobnie ci co nie maja umow na czas nieokreslony i ci co \"choruja\" wypierdola jak meserszmity z atsu!!! mniej wsi w cywilizowanej firmie!

i bardzo dobrze że ich wyjebią może w końcu ATS pozbędzie sie pracowników sezonowych!!!dadzą starym pracownikom z doświadczeniem kase to i produkcja będzie taka jak ma być!!!a

 
 
 
 
~~alojzy mol
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
A ja słyszałem że mają wysyłać na bezpłatne urlopy aż do emerytury a nie tylko na miesiąc



też tak słyszałem ma tylko pracować dwóch pomocników robotów z D brygady !!Boczek i jego brat i jeden na OW a reszta idzie na urlop bezpłatny!!!potem jak sie kół uzbiera to wpadnie jeden z zawieszania zawiesi i pójdzie potem dwóch ściągnie i zapakuje i też pójdzie a reszta na dzień kobiet do zakładu wróci !smiech2

 
 
 
 
~~ciekawostka
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 22:13  
Cytuj
DZIWNE ZE SA OGLOSZENIA PRACY W ATS?!?!?!

 
 
 
 
~~haha
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
ale z was jełopy to że pójdziemy na przymusowe urlopy to tylko i wyłącznie wasza zasrańcy wina!!!!a krah na giełdach i cały bajzel w gospodarce to tylko okazja do wysłania was na wolne bezpłatne!!!!dostaliście pieniądze w postaci nagród za produkcje a i tak produkujecie szajs którego nikt nie chce !!!bo po co komu koło od debili i buraków zacofanych białych brudasów z ATSu????wielcy operatorzy maszyn numerycznych!!!


Wielcy kierownicy,zastępcy i ustawiacze!! Większa połowa to matoły po ZSZ lub co niektórzy po 7 klasach podstawówki i wydaje im sie że rozumy pozjadali bezmuzgie pajace.Pisac by sie nauczyli i kultury w rozmowie ze swoimi pracownikami" chuj... zajeban...nic nie umią itd.good

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 08:50  
Cytuj
prawda z tym postojem?

 
 
 
 
~~nisko
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 09:13  
Cytuj
Ta prawda jak wszystko co pisza nalesniki z "MIASTA" STW

 
 
 
 
~~klaps
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 09:45  
Cytuj
CYTAT
prawda z tym postojem?


już niedługo sie dowiesz i poczujesz czym była wypłata z atsu jak przez 2 lub 3 miechy na bezpłatnym urlopie posiedzisz buraku

 
 
 
 
~~laga
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 09:52  
Cytuj
nie rozumiem was najpierw narzekacie ze na urlopy i dwd nie mozna chodzic a teraz gdy dostajecie wolne to do pracy wolicie isc (jesli macie tyle nazbieranych dwd i urlopow to nie widze problemu aby teraz to wykorzystac)

 
 
 
 
~~jojo
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
nie rozumiem was najpierw narzekacie ze na urlopy i dwd nie mozna chodzic a teraz gdy dostajecie wolne to do pracy wolicie isc (jesli macie tyle nazbieranych dwd i urlopow to nie widze problemu aby teraz to wykorzystac)



jescze poczekamy !narazie też zabardzo pójść nie można bo zawsze kogoś brakuje Po nowym roku niektórzy będą mieli znowu po 40 dni urlopu znowu się zaczniemy zwalniać a zakład nam za zaległy urlop zapłaci

 
 
 
 
~~kleks
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 11:21  
Cytuj
nom sami nie wiecie czego chcecie... najpierw nazekacie ze macie po 60 dni urlopu i niechca was puscic teraz sami wam daja mozliwosc pujscia na urlop to tez ZLE.... jak ktos na forum napisze ze zaklad to gowno syf i pojebana firma to go zjebiecie zeby wypierdalał jak sie nie podoba bo pracy w chuj a za chwile sami to samo piszecie ALBO jak ktos napisze ze zaklad jest ok to tez napiszecie ze jest popierdolencem i takich ludzi wlasnie ta zjebana firma potrzebuje ;d;d lol wescie sie zastanowcie wkoncu o co wam chodzi bo to forum to juz mnie rozpierdala powoli.Ale pewnie teraz ktos napisze to po chuj wchozdisz na to forum jak ci sie nie podoba. ;] niby prawda.

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
nom sami nie wiecie czego chcecie... najpierw nazekacie ze macie po 60 dni urlopu i niechca was puscic teraz sami wam daja mozliwosc pujscia na urlop to tez ZLE.... jak ktos na forum napisze ze zaklad to gowno syf i pojebana firma to go zjebiecie zeby wypierdalał jak sie nie podoba bo pracy w chuj a za chwile sami to samo piszecie ALBO jak ktos napisze ze zaklad jest ok to tez napiszecie ze jest popierdolencem i takich ludzi wlasnie ta zjebana firma potrzebuje ;d;d lol wescie sie zastanowcie wkoncu o co wam chodzi bo to forum to juz mnie rozpierdala powoli.Ale pewnie teraz ktos napisze to po chuj wchozdisz na to forum jak ci sie nie podoba. ;] niby prawda.


a ja tam napisze, że środkowa część twoje wypowiedzi jest niezrozumiała :haha: używaj chociaż czasami przecinków i kropek :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ssss
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 13:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
prawda z tym postojem?


już niedługo sie dowiesz i poczujesz czym była wypłata z atsu jak przez 2 lub 3 miechy na bezpłatnym urlopie posiedzisz buraku


sam jestes burak fajfusie czlowiek sie kulturalnie pyta czy to prawda to go wyzywaja od burakow - czochraj sie. cool

 
 
 
 
~~londyn
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 13:21  
Cytuj
zapłaci jeszcze niecały rok temu jak sie zwalniałem to wypłacił mi co do grosza za 31 dni

 
 
 
 
~~CYMBALISTA
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 15:03  
Cytuj
" Nie chrzań głupot ze nie można tak zrobic ze sie nie przychodzi bez usprapiedliwienia bo ja tak zrobiłem przez 2 dni i mnie wywalili ale do zadnego sądu mnie nie podali. Tam mnóstwo ludzi tak robi ze poprostu nie przychodza do roboty bez usprawiedliwienia jak chcą być szybko zwolnieni "

YHM ... no nie wiedzialem ze tak mozna ale jak na to patrzy potem następny pracodawca jak widzi ze tak zrobiles ? " zwolniony dyscyplinarnie"

 
 
 
 
~~ktosikjanosik
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 19:05  
Cytuj
Tak a świstak zawijał to wszystko w sreberka

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 20:55  
Cytuj
dajcie sobie po razie na hali i będziecie kwita, jak sie nie podoba spierdzielac na pomidory...niedługo we Włoszech sezon na oliwki więc jechac gdzie popadnie jak się robota nie podoba...Mocni jesteście w palcach na forum i to wszystko ale narzekać narzekajcie u prezesów a nie zasmiecanie forum głupotami mózgo wynalascy...

 
 
 
 
~~wojo
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 21:44  
Cytuj
a pokemon zatyka wszystkie prysznice good

 
 
 
 
~~fccx
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 23:34  
Cytuj
szukajcie pracy ! ! ! ! ! ! !

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 08:59  
Cytuj
NORMALNIE CYRK smiech2

 
 
 
 
«« « ... 36 37 38 39 40 41 42 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »