NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 35 36 37 38 39 40 41 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~jajo
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
WYPLEWIĆ ATSOWy CHWAST I WYTĘPIĆ BURACTWO



STOP INTERNETOWYM NAPINACZĄ!!!!!good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 21:44  
Cytuj

 
 
 
 
~~loopa
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
WYPLEWIĆ ATSOWy CHWAST I WYTĘPIĆ BURACTWO



STOP INTERNETOWYM NAPINACZĄ!!!!!good


POWIEDZMY STOP!ANALFABETOM ATSowskim smiech2

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 21:59  
Cytuj
hmm dawno nie zaglądałem ale widze, że dyskusje na poziomie prowadzicie panowie.

 
 
 
 
~~STWA
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 21:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
WYPLEWIĆ ATSOWy CHWAST I WYTĘPIĆ BURACTWO



STOP INTERNETOWYM NAPINACZĄ!!!!!good


POWIEDZMY STOP!ANALFABETOM ATSowskim smiech2


buraki grębowskie i inne buractwo które pokończyło po 3 klasy podstawówki w dodatku eksternistycznie!!!! WON!!!!!:wśceikły:

 
 
 
 
~~STWA
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 22:00  
Cytuj
CYTAT
hmm dawno nie zaglądałem ale widze, że dyskusje na poziomie prowadzicie panowie.

POMPEK wypierdalaj na szczaw

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 22:43  
Cytuj
nie podnos poziomu ;d;d

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 03:21  
Cytuj
CYTAT
widac ze ogladasz gole dupy na smogu ;]

nawiazujac do twojej odpowiedzi :

\"Dziwie się trochę gdyż znam ludzi ze wsi i jakoś nie podchodzę do nich inaczej niż do tych z miasta \"

- kolego drogi magistrze ;] cos czesto zmienaisz zdanie ;d

\"Co do tej wikliny i powideł ... weź pod uwagę że większość tego jest sprzedawane w miastach, robicie to dla nas - mieszczuchów - więc cisza sługusie =]\"

ta naprzykład wypowiedz sugeruje ze wszystkich ze wsi masz za slugusów nie tylko mnie ;]

ta:
ATS dla ludzi tylko ze Stalowej-a reszte buractwa w pole

ta:
Gdyby nie Stalowa to gdzie byście buraki z grębowa i zrabnia robili?A tak to chociasz jestescie w miescie!!!A tu przyjeżdzacie i uważacie sie za wielki gosci ćmoki!!!

ta:
Jeszcze gnój za paznokci powinniście sobie wyczyscić,jak wieżdzacie do Stalowej!!!

czy tez ta :
A co na to buraki z Grębowa i Zrabnia?

wypowiedz wcale nie swiadczy byscie mieli jakis szacunek dla ludzi... troche mi sie to kojazy z jakby rasizmem ... kura co wy macie do luzdi ktorzy meiszkają po prostu gdzie indziej ;/ ?


zmieniam zdanie? W których momentach? a po drugie - rozumiesz na czym polega cynizm? Jak wiesz to powinieneś zrozumieć moją wypowiedź. Nie jadę po ludziach z innych stron (typu wieś) ale staram się dokształcić Twój sposób myślenia. Nie jestem rasistą wręcz przeciwnie jest w moim przypadku. Nie przeszkadza mi to, że ktoś pochodzi z innych sfer. Po prostu nie lubię jak ktoś głupio szuka problemu żeby tylko przywalić się do kogoś innego. Jest pełen szacunek dla ludzi ze wsi - za to co robią i jak dają rade. Jeżeli chcesz prowadzić rozmowę (kłótnię) dalej to prowadźmy ją na poziomie. Trochę więcej wyrozumiałości i więcej szacunku wobec innych a wobec Ciebie zostanie to zrewanżowane. O nic więcej Cię nie proszę - zobacz jak ładnie pisze do Ciebie - weź przykład good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kostek
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 12:42  
Cytuj
CYTAT
[cytat]

zmieniam zdanie? W których momentach? a po drugie - rozumiesz na czym polega cynizm? Jak wiesz to powinieneś zrozumieć moją wypowiedź. Nie jadę po ludziach z innych stron (typu wieś) ale staram się dokształcić Twój sposób myślenia. Nie jestem rasistą wręcz przeciwnie jest w moim przypadku. Nie przeszkadza mi to, że ktoś pochodzi z innych sfer. Po prostu nie lubię jak ktoś głupio szuka problemu żeby tylko przywalić się do kogoś innego. Jest pełen szacunek dla ludzi ze wsi - za to co robią i jak dają rade. Jeżeli chcesz prowadzić rozmowę (kłótnię) dalej to prowadźmy ją na poziomie. Trochę więcej wyrozumiałości i więcej szacunku wobec innych a wobec Ciebie zostanie to zrewanżowane. O nic więcej Cię nie proszę - zobacz jak ładnie pisze do Ciebie - weź przykład good
jak najbardzie a ludzie ze wsi dla mnie sa bardziej porzadniejsi jak ci z miasta (bez obrazy) ;p

 
 
 
 
~~byla bufetowa
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 12:57  
Cytuj
a ja tam przy niedzieli pozdrawiam wszystkich stalych klientow bufetu(swego czasu) ....mam nadzieje ze mnie milo wspominacie ;-)

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 10:46  
Cytuj
CYTAT
nie podnos poziomu ;d;d


Obudziłes się ??

 
 
 
 
~~opi opi
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 10:49  
Cytuj
nom bufetowe byly i są wszystkie ekstra az sie chce kupowac.

 
 
 
 
~~cwaniaku
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 13:18  
Cytuj
:boksuj:ja pracowalem w tym syfie i jak chcialem sie zolnic to wyladowalem w sadzie hi i to ma byc nie obuz pracy????

 
 
 
 
~~he he he
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:07  
Cytuj
pozdro dla pakowni i sklejaczy kartonów i wogole pozdro dla tamtych regionów!

 
 
 
 
~~heheaaaa
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:07  
Cytuj
jak to w sadzie ?

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
:boksuj:ja pracowalem w tym syfie i jak chcialem sie zolnic to wyladowalem w sadzie hi i to ma byc nie obuz pracy????



Ja zwolniłem sie w bardzo prosty sposób tego syfu, poprostu nie przyszedłem 2 dni pod rza do pracy bez powiadomienia i mnie zwolnili dyscplinarnie. Kiedy poszedłem odbierac to ich nic nie znaczące swiadectwo pracy to podarłem odrazu w kadrach przy tych dziewczynach

 
 
 
 
~~jasio
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 16:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
:boksuj:ja pracowalem w tym syfie i jak chcialem sie zolnic to wyladowalem w sadzie hi i to ma byc nie obuz pracy????



Ja zwolniłem sie w bardzo prosty sposób tego syfu, poprostu nie przyszedłem 2 dni pod rza do pracy bez powiadomienia i mnie zwolnili dyscplinarnie. Kiedy poszedłem odbierac to ich nic nie znaczące swiadectwo pracy to podarłem odrazu w kadrach przy tych dziewczynach

 
 
 
 
~~jasio
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 16:52  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
:boksuj:ja pracowalem w tym syfie i jak chcialem sie zolnic to wyladowalem w sadzie hi i to ma byc nie obuz pracy????



Ja zwolniłem sie w bardzo prosty sposób tego syfu, poprostu nie przyszedłem 2 dni pod rza do pracy bez powiadomienia i mnie zwolnili dyscplinarnie. Kiedy poszedłem odbierac to ich nic nie znaczące swiadectwo pracy to podarłem odrazu w kadrach przy tych dziewczynach

dobrejezyk ładnie im ciśnienie podniosłeś ale co one myślały że bedziesz dziękował na kolanach szkoda że nosa sobie nie wytarłeś

 
 
 
 
~~tańczący z felg
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 17:06  
Cytuj
co u was kocmołuchy???????jak leci aluminiowy motłochu?????

 
 
 
 
~~Bananowy naplet
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 17:18  
Cytuj
lol lol ma zniknac 1 nawa redukcja pracownikow o 1/3 - prawdopodobnie ci co nie maja umow na czas nieokreslony i ci co "choruja" wypierdola jak meserszmity z atsu!!! mniej wsi w cywilizowanej firmie!

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
lol lol ma zniknac 1 nawa redukcja pracownikow o 1/3 - prawdopodobnie ci co nie maja umow na czas nieokreslony i ci co \"choruja\" wypierdola jak meserszmity z atsu!!! mniej wsi w cywilizowanej firmie!


A od kiedy ATS jest cywilizowany?? Z tego co napisałes to wynika ze jednak nie jest cywiliowany bo w chorych zakladach zwalniaja tych co choruja ale w sumie ATS zwalnia chorujących bo oni tam ludzi maja za jakieś roboty a robot nie moze chcorowac

 
 
 
 
~~Bananowy naplet
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 18:01  
Cytuj
tak - zgodze sie - ale takie zwolnienia o ile beda to są zgodne z prawem! zakład za to płaci i wymaga!!!looool !!!

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
tak - zgodze sie - ale takie zwolnienia o ile beda to są zgodne z prawem! zakład za to płaci i wymaga!!!looool !!!



Wiadomo, zakład płaci i wymaga, rzecz jasna, tylko że ATS wymmaga tak jak kiedyś władcy na swoich niewolnikach, zresztą każdy wie w okolicy ze tam ludzie robią za roboty. To jest chory zakład i raczej sie nikt chyba nie zasmuci jak kogos wywalą bo roboty pełno za ta sama kasę. Co najwyżej zasmucą sie ci co maja 8 klas podstawówki bo tak takich przyjmowali a inne zaklady takich typów nigdy nie przyjmą

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 18:52  
Cytuj
roboli takich bez "zawodówki" lub jak kto woli łopatowych nie wywalą gdyż taki jeden buraczyna robi za 2 roboty - chopaki od pługów oderwani, niezniszczalni jak terminatory, szybcy jak czak noris i błyskający inteligencją jak wiekszość kierownictwa Ats - to fundament tego zakładu, tekże jeśli go rozwalisz to upadnie to co na nim stoi ATS!!!!! moje serce dla niego bije! forever

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:03  
Cytuj
Słyszałem dzisiaj w pracy że w styczniu firma ma wysyłać na urlopy bezpłatne na cały miesiąc wie ktoś więcej na ten temat.

 
 
 
 
~~cymbalista
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:12  
Cytuj
dziwne macie myslenie... ja wychodze z załozenia ze nie wazne kto jakie ma wykrztałcenie tylko co ma gwlowie się liczy... przecierz natura ludzka charaktyryzuje sie tym ze jestsmy w stanie nauczyc sie doslownie wszystkiego a w atesie akurat niema za specjalnie wymagajacych prac.... wiec nawet ludzie z podstawowki moga sie nauczyc kurwa zapierdalac caly dzien pilnikiem albo jakąs szlifierką ;/ ??? myle sie ;d ?

do kolegi ktory wylądowal w sądzie... koles dziwisz sie ? przecierz miales obowiązek ze musisz usoprawiedliwiac swoje nieobecnosci... wiec jak kuba bogu tak bóg kubie.,... miales ich w dupie to oni cie potraktowail tak samo... gdybys zlozyl wypowiezdenie umowy i wtedy sobie nie przyszedl nie bylo by problemu.. tak samo nie mają prawa cie zwolnic kiedy jestes na chorobowym ewentualnie zus moze przyslac jakąs kontrole zeby sprawdzili czy chorujesz czy mieszasz buly z usmiechem na gembie... sam jestes sobie winien.

tak samo zaklad nie moze bez powodu wywalic jednej trzeciej pracownikow ... przecierz tak nie mozna w ogole zrobic ;d;d ?? nie ma prawa zerwac z tobą umowy jezeli nie ma powodu a to ze ma za duzo pracownikow to nie jest powod... neich by o tym myslal zanim zawarl z toba umowe... tak samo jak ty nie mozesz sobie nie przyjsc bez uzasadnienia tak samo on nie moze cie wywalic bez uzasadnienia i niema znaczenia na jaki okres masz umowe. Ale nie jestem w sumie pewny ale tak mi sie wydaje.

 
 
 
 
«« « ... 35 36 37 38 39 40 41 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »