NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~pompek
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 23:15  
Cytuj
to może tak kawka na poczatek i coś jeszcze........

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 23:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 23:45  
Cytuj
CYTAT
to może tak kawka na poczatek i coś jeszcze........


To do mnie piszesz?

 
 
 
 
~~ciekawostka
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 00:05  
Cytuj
CYTAT
Placzecie ze praca do d..., a bedziecie plakac jeszcze bardziej jak was na przymusowe urlopy wysla stoi Bochum , Eisenach w Niemczech , w Polsce Gliwice , do postoju przymierza sie Mercedes i BMW jeszcze zaplaczecie za ATS-em jak nie bedzie co do garczka wlozycz -to komentujcie a nie kto ile ryb przyniosl i jak kto na kogo sie patrzy
to dobre jest!!!! germany moga se kuwa stac stalowa za nich wszystko zrobi tak jak do tej pory!!!

 
 
 
 
~~optymista
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 00:29  
Cytuj
A od kiedy wy tak się interesujecie przemysłem motoryzacyjnym?
w Polsce jest taka lipa w tym sektorze że mam to w du.. przynajmniej samochody potanieją nowe i używki też a na miejscu waszego ats mogą posadzić Wlosi pomidory a póżniej Chińczycy ryż

 
 
 
 
~~kryzys 2
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 00:44  
Cytuj
Sam jesteś kryzys koleś Opel Polska stoi w ten tydzień i ostatni pazdziernika a pracownicy przygotowują nowa linię pod nowy model na wiosnę bo 1000 samochodów na dobę i ponad 16% normy więcej swoje robi a to nie jest chleb zeby codziennie kupować dlatego coraz cześciej będą zmieniane modele oraz spadać bedą ceny nowych aut a co do europy zachodniej to banki już nie dają na dowód kredytów gdzie wiekszość nabrała po 2-4 kredyty na 20-40 lat I TERAZ MI NIEPIEPRZ ŻE BĘDZIE WOJNA JAK W LATACH 30 GDZIE NASTAPIŁ KRYZYS GOSPODARCZY A POLSKA JAK ZWYKLE DA DUPY WSZYSTKIM ALE ZNÓW O NIEJ ZAPOMNĄ

 
 
 
 
~~kryzys 2
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 00:52  
Cytuj
chciałem dodać że ci ludzie pracują tylko firma zawiesiła produkcję samochodów na 2 tygodnie czyli ok.16 tyś aut uwzgledniająć 16% nadwyżkę

 
 
 
 
~~ktosikjanosik
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 01:01  
Cytuj
a ja znów słyszałem że upada firma w Ciumciumku produkujaca taczki na alusach a głównym dostawcą jest ATS i co to będzie pewnie znów powiedzą że huta zacznie strajkować?

 
 
 
 
~~gupik
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 08:05  
Cytuj
donALD mówi ze niema kryzysu:blee:

 
 
 
 
~~kryzys
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 08:16  
Cytuj
Do kryzys2 , a Bochum , Eisenach , Antwerpia , Luton tam tez jest nadrobione 16% , Gliwice ok wdrazaja nowe modele i mogli sobie pozwolic na przesuniecie pracownikow , ale na jak dlugo , a niemieckie fabryki opla co zrobia tez wdroza nowe modele hehehe chyba ty to kupisz za odlozona kase , bo bank ci na to nie da kredytu , opel w Niemczech juz rozwaza obnizke wynagrodzenia bo za sprzatanie przeciez nie bedzie placil , poczytaj inne strony internetowe niemieckie , angielskie to moze cos z tego zrozumiesz , a nie tylko Onet.pl i pudelek.pl
Jedyne co w miare dobrze stoi to VW jeszcze , ale jak dlugo........

 
 
 
 
~~kryzys
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 08:18  
Cytuj
PS. a o wojnie nic nie pisalem , wojne to masz w swojej chorej glowie - wojna to najgorsze co mogloby sie teraz w Europie wydarzyc

 
 
 
 
~~atsik
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 10:04  
Cytuj
no to może zaczną produkować fele do czołgów i armatgood

 
 
 
 
~~ktosikjanosik
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 10:05  
Cytuj
może Doda wam pomoże kryzysowa narzeczona

 
 
 
 
~~inż.MAMOŃ
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Do kryzys2 , a Bochum , Eisenach , Antwerpia , Luton tam tez jest nadrobione 16% , Gliwice ok wdrazaja nowe modele i mogli sobie pozwolic na przesuniecie pracownikow , ale na jak dlugo , a niemieckie fabryki opla co zrobia tez wdroza nowe modele hehehe chyba ty to kupisz za odlozona kase , bo bank ci na to nie da kredytu , opel w Niemczech juz rozwaza obnizke wynagrodzenia bo za sprzatanie przeciez nie bedzie placil , poczytaj inne strony internetowe niemieckie , angielskie to moze cos z tego zrozumiesz , a nie tylko Onet.pl i pudelek.pl
Jedyne co w miare dobrze stoi to VW jeszcze , ale jak dlugo........

a co z Nowosybirskiem,Sydney,San Paulo,Hongkongiem,Kobydłowem i Grębowem no co? proszę napisz jaka tam jest sytuacja dramatyczna
PARÓWKOWYM SKRYTOŻERCĄ MÓWIMY NIE!!!!

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 12:00  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2 kaszaniazesmiech2 lepiej brzmi

 
 
 
 
~~marsjanin
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 15:41  
Cytuj
w Kobydlowie inż.MAMOŃ produkuje ople w kooperacji z marsjanami , a na Marsie jak wiemy nie ma kryzysu wiec jego produkcja schodzi jak swieze buleczki

 
 
 
 
~~edek
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 17:45  
Cytuj
od 1 listopada ATS zatrzymuje produkcje felg na 2 miesiące wszyscy idziemy na wolne !!!!!a co z tymi zupami może wie ktoś czy będą je dawać?????????

 
 
 
 
~~ddr
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 18:54  
Cytuj
No panowie na lakierni już w piątek postój bo nie ma co lakierować ciekawe co będzie dalej

 
 
 
 
~~aats
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 20:09  
Cytuj
CYTAT
No panowie na lakierni już w piątek postój bo nie ma co lakierować ciekawe co będzie dalej


dalej będzie tylko gorzej , redukcje zamówień , redukcje zatrudnienia , redukcje wszystkiego .

 
 
 
 
~~reukcja
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 22:39  
Cytuj
jednym slowem zmiast sie rozwijac bedziemy redukowac ;d zredukuja wszystko i beda robic jedna felge dziennie ;] ale za to taką IDEALNĄ ! jupi gratualcje dla panow z gory ;d;d ktorzy tak intensywnie mysla nad rozwojem firmy i całej polski lol

 
 
 
 
~~K.Kononowicz
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 23:05  
Cytuj
NIE BĘDZIE NICZEGO-a mówiłem wam

 
 
 
 
~~AUS
ff
Wysłany: 10 Paź 2008r. 08:51  
Cytuj
a ja juz prace mam nagraną wykrzyknik!wykrzyknik! Czekam tylko na odpowiedni moment - by im sie w twarz zaśmiać cwaniakom!

 
 
 
 
~~ktosikjanosik
ff
Wysłany: 10 Paź 2008r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
a ja juz prace mam nagraną wykrzyknik!wykrzyknik! Czekam tylko na odpowiedni moment - by im sie w twarz zaśmiać cwaniakom!

ŁAŁ ALE JESTEŚ GOŚĆ -tosztoszok

 
 
 
 
~~~~pracownik
ff
Wysłany: 10 Paź 2008r. 09:56  
Cytuj
:zły: DO ROBOTY CAPY BO WAS POZWALNIAM..., kupować, sprzedawać i podpier.....ć tyle wam zostało... a nie siedzicie za biórkami i sie op.....cie...do roboty grzmoty jedne... pierdzikrzesełka,,,. czy wy nie pojmujecie, że wiem z ktorych kompów idą wasze wieści w świat????? tak wię, módlcie sie by nikt was nie zaczą namierzać !!!! :wśceikły:

 
 
 
 
~~AUS
ff
Wysłany: 10 Paź 2008r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja juz prace mam nagraną wykrzyknik!wykrzyknik! Czekam tylko na odpowiedni moment - by im sie w twarz zaśmiać cwaniakom!

ŁAŁ ALE JESTEŚ GOŚĆ -tosztoszok

przecze Waszej teorii właściwie to już mentalności ze TYLKO ATS jest w tym mieście pracodawcą!!! Gówno prawda - mi znalezienie pracy zajęło 3 dni!!!! Wiadome zaczne od stawki troszke mniejszej ale to normalne - ale za to praca od pon - pt! Ratujcie zakład !!!! LOL

 
 
 
 
~~capek
ff
Wysłany: 10 Paź 2008r. 10:05  
Cytuj
i tak to ma wlasnie wygladac ;] mam nadzieje ze po tobie zwolni sie nastepna osoba a potem caly szereg osob ;] i to gowno upadnie , razem z tym chorym forum.

 
 
 
 
«« « ... 33 34 35 36 37 38 39 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »