NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~jaj
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
co pajace znów się napinacie? zasrańce jedne na necie wielcy
DO ROBOTY WAŁKONIE


Niedość że wałkonie to na dodatek czego sie dotkna to zjebią wszystko co im w rece wpadnie!!!!good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 14:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~kiciuś
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 16:39  
Cytuj
Niedość że wałkonie to na dodatek czego sie dotkna to zjebią wszystko co im w rece wpadnie!!!!good[/cytat]
Sam wszystko jebiesz i na innych zwalasz BURAKU

 
 
 
 
~~kolega z helu
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 16:43  
Cytuj
Pozdrawiam gorąco chorego POMPKA!!!
P.S POMPKU kochany wracaj do zdrowia a także do nas bo działamy w osłabionym składzie i jest nam ciężko bez ciebie
P.S 2.........o ile wrócisz to porozbijam ci twój opryszczały pysk BUROLU!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~Jan Owsik
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 16:45  
Cytuj
HUJE ZAJEBANE

 
 
 
 
~~gej z pakowni
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 16:51  
Cytuj
Sprzedam ponton dymany od tyłu wygodny i miętki mało ruszany dwu-otworowy

 
 
 
 
~~rozklapioha
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 17:54  
Cytuj
chciałam was wszystkich poinformować ze na ostatnim zebraniu rady ustalono że od 10 pażdziernika do 15 marca w przerwie będą wydawane pracownikom zypy regeneracyjne lub ekwiwalent zypy w postaci batonika czekoladowego z nadzieniem toffi oraz 6 kostek cukru co równa się talerzowi krupniku lub pomidorówki z wkładką mięsną .Dla bardziej głodnych i ztyranych dodatkowa pajda chleba pokropionego wodą z posypką cukrową .Zupy przygotowuje znany stalowowolski bar kuchni orientalnej PHON LAN

 
 
 
 
~~ktosikjanosik
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
chciałam was wszystkich poinformować ze na ostatnim zebraniu rady ustalono że od 10 pażdziernika do 15 marca w przerwie będą wydawane pracownikom zypy regeneracyjne lub ekwiwalent zypy w postaci batonika czekoladowego z nadzieniem toffi oraz 6 kostek cukru co równa się talerzowi krupniku lub pomidorówki z wkładką mięsną .Dla bardziej głodnych i ztyranych dodatkowa pajda chleba pokropionego wodą z posypką cukrową .Zupy przygotowuje znany stalowowolski bar kuchni orientalnej PHON LAN

I CHCIAŁO CI SIĘ TYLE PISAĆ DARMOZJADZIE

 
 
 
 
~~m,.lhh
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 20:05  
Cytuj
CYTAT
chciałam was wszystkich poinformować ze na ostatnim zebraniu rady ustalono że od 10 pażdziernika do 15 marca w przerwie będą wydawane pracownikom zypy regeneracyjne lub ekwiwalent zypy w postaci batonika czekoladowego z nadzieniem toffi oraz 6 kostek cukru co równa się talerzowi krupniku lub pomidorówki z wkładką mięsną .Dla bardziej głodnych i ztyranych dodatkowa pajda chleba pokropionego wodą z posypką cukrową .Zupy przygotowuje znany stalowowolski bar kuchni orientalnej PHON LAN
goodgood

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 22:14  
Cytuj
Staszek - skoro preferujesz takie prymitywne formy rozwiązywania konfliktów to gratuluję ci z całego serca !! osiągnołes poziom kury... prawie umiech.Jezeli mial bym wyglądac tak jak ty , zwłaszcza jak robisz te nadete miny do grzeska albo olka czy tez do mietka i co najwazniejsze do mnie jak nie patrzymy to wole jednak swoje pryszcze ;p rownierz cie pozdrawiam i tez zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia ;] oczywiscie wiarze sie to z tym ,ze nadal musisz twkic w nadziej ze ktos wynajdzie lekarstwo na glupote ;] pamietaj jednak ze nadzieja jest matką głupców ;p rzycze ci zeby na moje miejsce trafił ci się ktos kto emanuje jeszcze wiekszym zapałem do pracy niz ten moj ;d pozdrawiam i zeby bylo jasne nie mam kompletnie nic do kolegow z mojej brygady ogolnie wszyscy byli ok po za koelgą z helium a co wy o mnie myslicie to juz wasza sprawa ;]

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 00:13  
Cytuj
kurwa czat sobie załóżcie na www.wp.pl i tam gadajcie o waszych sprawach wieśniaki!

 
 
 
 
~~ktosikjanosik
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 10:20  
Cytuj
PTACTWO JUŻ DAWNO ODLECIAŁO DO CIEPŁYCH KRAJÓW A TU PO WYKOPKACH BURAKI ZACZEŁY KRAKAĆ

 
 
 
 
~~abdul
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 10:53  
Cytuj
załosne to forum... juz dzieci z podstawowki by mialy o czym pogadac a wy sie ciagle tylko zrecie.jakis staszek wykrzywia ryja... kogo to obchodzi ? niech se wykrzywia moze lubi ? jakis pompek sie zwolnil... kogo to obchodzi ? nie pasowalo to sie zwolnil jego sprawa poco te klutnie ?

 
 
 
 
~~deptak
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 13:30  
Cytuj
dokładnie

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 20:54  
Cytuj
nie ma to jak żyć życiem innych i pisac o tym w necie umiech rewelka, a juz wogóle pisac o pracy i patrzec czy ktoś komuś odpisał, żeby ten później mógł napisać pustote słowa. Jesli wam praca nie odpowiada albo ludzie którzy tam są to po co pracowac w takiej atmosferze idzcie np do Huty na walcownie albo może na wysypisko smieci napewno kazdy znajdzie cos dla siebie a później podzieli sie na Forum cóz takiego ciekawego doświadczył w nowej pracy....Oj panowie panowie myslalam że tylko baby potrafia gadac głupoty a tu jednak.....zresztą Niki też macie boskie janosikktosik czy też rozklapicha.. Pozdrawiam styranych w ATS:-:

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
Staszek - skoro preferujesz takie prymitywne formy rozwiązywania konfliktów to gratuluję ci z całego serca !! osiągnołes poziom kury... prawie umiech.Jezeli mial bym wyglądac tak jak ty , zwłaszcza jak robisz te nadete miny do grzeska albo olka czy tez do mietka i co najwazniejsze do mnie jak nie patrzymy to wole jednak swoje pryszcze ;p rownierz cie pozdrawiam i tez zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia ;] oczywiscie wiarze sie to z tym ,ze nadal musisz twkic w nadziej ze ktos wynajdzie lekarstwo na glupote ;] pamietaj jednak ze nadzieja jest matką głupców ;p rzycze ci zeby na moje miejsce trafił ci się ktos kto emanuje jeszcze wiekszym zapałem do pracy niz ten moj ;d pozdrawiam i zeby bylo jasne nie mam kompletnie nic do kolegow z mojej brygady ogolnie wszyscy byli ok po za koelgą z helium a co wy o mnie myslicie to juz wasza sprawa ;]


Nieznam Cię ale przeczytałam kikla twoich wypowiedzi i musze stwierdzic ze nieźle dajesz sie prowokowac niewiem czy to działanie w samoobronie czy jak? W gruncie rzeczy gdyby cie zdanie nnych nie obchodziło poprostu zakonczył być konwersacie już na poczatku kiedy przeczytałes 1 raz o sobie.. żenada

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 22:38  
Cytuj
gadajo ze coły miesioc nie bedziewa robic łopla i myrcedesa bo w niemcach te fabryky majo postoja ze jaki kryzys cy cos takigo nom godoł kierownik cajkowsky neutralny

 
 
 
 
~~hrum
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
gadajo ze coły miesioc nie bedziewa robic łopla i myrcedesa bo w niemcach te fabryky majo postoja ze jaki kryzys cy cos takigo nom godoł kierownik cajkowsky neutralny

i do czego to bylo? z pilchowia ześ czy z deputatów?

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 23:12  
Cytuj
Ja was nie prowokuję tylko chciałam żeby się jakaś osoba zainteresowała mną jak strażak kolegązakochanyzakochanyzakochany

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Ja was nie prowokuję tylko chciałam żeby się jakaś osoba zainteresowała mną jak strażak kolegązakochanyzakochanyzakochany


kasia nie podszywaj sie zamnieumiech

 
 
 
 
~~AUS
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 09:29  
Cytuj
idac do pracy widze na OM coraz wiecej kobiet na maszynach...czyżby to koniec ? nie ma kto robić i na miejsce facetów kobiety ? Ciekaw jestem jak kierownictwo odnosi sie do kobiety jesli ta nie zrobiła wskazanej normy dziennej ? ! szok co sie dzieje! Jakbyście mogli byście dzieci przed 18 rokiem zycia zatrudniali jako tanią i nic nie mowiącą sile roboczą! wierze ze to koniec tego zakładu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~kryzys
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 12:59  
Cytuj
Placzecie ze praca do d..., a bedziecie plakac jeszcze bardziej jak was na przymusowe urlopy wysla stoi Bochum , Eisenach w Niemczech , w Polsce Gliwice , do postoju przymierza sie Mercedes i BMW jeszcze zaplaczecie za ATS-em jak nie bedzie co do garczka wlozycz -to komentujcie a nie kto ile ryb przyniosl i jak kto na kogo sie patrzy

 
 
 
 
~~ktosikjanosik l
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 13:24  
Cytuj
przerywam wam wątki i inne bluzgi a wy dalej swoje znów jestem zmuszony pisać duperele

 
 
 
 
~~kolega
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 13:24  
Cytuj
pracy jest duzo... pujdą gdzie indziej a plakac bedzie kierownictwo bo to im bezdie trudno znalesc taką posadke umiech a my dalej pujdziemy tyrac gdzie indziej zmieni sie tylko miejsce ;]

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 13:27  
Cytuj
Droga kasiu ;] wierz mi ze załuje.

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
Droga kasiu ;] wierz mi ze załuje.

dajesz się wciągać w niepotrzebne konwersacje i ludzie się z Ciebie śmieja....cool

 
 
 
 
«« « ... 32 33 34 35 36 37 38 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »