NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~były ATS-siarz
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 09:13  
Cytuj
dajcie dalej sobą pomiatać i poniewierac...czeszą na was kasę a Wy dostastajcie po dupie,dupowłazy i wazeliniarze tez...zdziwiony

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 09:13  
Cytuj

 
 
 
 
~~magazynier
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 09:34  
Cytuj
Widze ze ciezko wam sie domyslec dlaczego najmniej zarabiajacy dostali podwyzki... a no poto ze jak zabiora wszystkie dodatki takie jak za obecnosc, za produkcje itp i kiedy juz takiemu jegomosciowi zostanie goła wypłata + 15% i tak bedzie bo smitch niewyobraza sobie płacic za to ze ludzie nie chorują,teraz te nagrody za produkcje to tylko test ile da sie zrobic :blee:

 
 
 
 
~~bwk
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 10:16  
Cytuj
Ludzie jak czytam wasze posty to widzedze ze kazdy ma super wiesci a tak naprawde g...o wiecie Wy macie tam pracowac a nie zajmowac sie polityka firmy.

 
 
 
 
~~michałowski
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 10:50  
Cytuj
ktos napisal cos co mnie bardzo zaintrygowalo, chodzi mi tutaj oto ze zabiora nam pieniadze za obecnosc; a ja powiem tak, kolego czy wydaje Ci sie ze zabiora pieniadze za obecnosc? ja Ci odpowiem na to pytanie- NIE ZABIORA, a wiesz dlaczego? wes sobie postaw przed oczami widok jak polowa zakladu idzie na chorobowe, przez to ze skonczyli placic za obecnosc kasy; takie sa realia i wlodarze firmy dobrze wiedza oco chodzi, takze wescie to na chlopski rozum a nie piszecie o jakis tam pierdolach i o tym o czym wogole pojecia nie macie.

 
 
 
 
~~Lagowniki
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 14:00  
Cytuj
A my lagujemy w pracy i z was janki smiejemy!:-P

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 14:25  
Cytuj
LAGA LAGA umiech

 
 
 
 
~~Lagowniki
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 15:31  
Cytuj
[cytat]LAGA LAGA umiech lagujemy bo kasa czeka za ilosc i jakosc

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
ktos napisal cos co mnie bardzo zaintrygowalo, chodzi mi tutaj oto ze zabiora nam pieniadze za obecnosc; a ja powiem tak, kolego czy wydaje Ci sie ze zabiora pieniadze za obecnosc? ja Ci odpowiem na to pytanie- NIE ZABIORA, a wiesz dlaczego? wes sobie postaw przed oczami widok jak polowa zakladu idzie na chorobowe, przez to ze skonczyli placic za obecnosc kasy; takie sa realia i wlodarze firmy dobrze wiedza oco chodzi, takze wescie to na chlopski rozum a nie piszecie o jakis tam pierdolach i o tym o czym wogole pojecia nie macie.

poczekaj a sie zdziwisz!a co do premii zarabiac bedziesz golutką pensje i 10 a nie % procent premii. Zakloze sie ze bedzie redukxja, zaklad moze zautomatyzuja gdzie taniej jest trzymac robota niz bezuzytecznego robolacool

 
 
 
 
~~A.K
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 17:19  
Cytuj
stulić mordy skurwysyny!!!!!!!!DO ROBOTY MOTŁOCHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie żale i ciekawostki zasłyszane i po 1000 razy przez kolegów przerabiane wiecznie an forum wylewacie

 
 
 
 
~~SEBA
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
stulić mordy skurwysyny!!!!!!!!DO ROBOTY MOTŁOCHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a nie żale i ciekawostki zasłyszane i po 1000 razy przez kolegów przerabiane wiecznie an forum wylewacie
spadaj kurduplusmiech2

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 22:27  
Cytuj
mnie to wali bo ja jak zawsze nic nie dostane ;p najwyzej opierdol ;p

 
 
 
 
~~albert
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 22:37  
Cytuj
CYTAT
Cebularz, zwany Fishmenem a co to za jeden????


Nie znacie tego dupowłaza?? Przecież to skręcający z akwarium. Wpierdala cebule, ryby zanosi L.P. a przy okazji podpierdala kolegów. A do tego śmierdzi ,,,,,, syf.

Apel do wszystkich: TĘPIĆ BURAKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 23:00  
Cytuj
do kolegi wyzej... jestes taki sam... swiadczy o tym to co napisałes przed chwila.

 
 
 
 
~~stolec
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 07:10  
Cytuj
a ja powiem jedno robi sie tutaj juz taki konkretny zamet ze szkoda slow, po chuja wogole powstalo to forum? zeby jakies barany mogly sie wyplakac na necie bo na zywo nie maja odwagi.

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 08:28  
Cytuj
CYTAT
ktos napisal cos co mnie bardzo zaintrygowalo, chodzi mi tutaj oto ze zabiora nam pieniadze za obecnosc; a ja powiem tak, kolego czy wydaje Ci sie ze zabiora pieniadze za obecnosc? ja Ci odpowiem na to pytanie- NIE ZABIORA, a wiesz dlaczego? wes sobie postaw przed oczami widok jak polowa zakladu idzie na chorobowe, przez to ze skonczyli placic za obecnosc kasy; takie sa realia i wlodarze firmy dobrze wiedza oco chodzi, takze wescie to na chlopski rozum a nie piszecie o jakis tam pierdolach i o tym o czym wogole pojecia nie macie.

a jak jest w uniwheels ? tam nie ma takich dodatkow i jakos ludzie robią! Ci co chcą robic beda i za 1500 robic smiech2 taka faza! Dadzą gołą wypłate ci co odejda to odejdą ale beda tacy co nie beda miec wyboru! Już niedlugo!

 
 
 
 
~~gumis
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 08:53  
Cytuj
co do tego masz racje ludzie robia bo niekturzy musza[maja rodziny] ale prawda jest jedna upierdalaja wszystko [wiencej mialem na okresie prubnym]ujebali stawki w zamian za niby dodatki [15% za jakosc?????nigdy nie dostaniesz ...15% za ilosc moze???

 
 
 
 
~~czecho
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 13:43  
Cytuj
kazdy ma wybór... tylko nie wszyscy mają odwage i chęci.Wystarczy zamiast na wolnym spac rozesłac kilka cvałek i tyle roboty... praca sama przyjdzie ;p ja tak zrobiłem ;p i sie zwalniam za 4 dni ;d;d;d;d potem trzeba 2 tygodnie przerobic bo tak chyba napisane było regulaminie i dowizdenia spadam do irlandi.

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 14:30  
Cytuj
jak zacznę mniej zarabiać to też spadam z tego cyrku clownów

CIEKAWIE BĘDZIE PO NOWYM ROKU

 
 
 
 
~~ats..a co to je
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 20:47  
Cytuj
info. pewne. na 100%

//moderowano

pozdrowienia dla fizycznych z pakowni...

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 21:10  
Cytuj
Słowa!
//peterek

 
 
 
 
~~~~pracownik
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 21:42  
Cytuj
Słowa!
//peterek

 
 
 
 
~~bywalecwkadrach
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
wy sie kurwa podniecacie pisząc takie bzdety...kurwa, przecież to istny cyrk...sam dostaje w dupę kopa ale komuś na forum dopierdolę...człowieku...spóż w lustro powiedz że jesteś szmatą i jebnij się w czoło młotkiem do krawania mięsa,,,pojebany jesteś aż dziwne... to forum jest dla degeneratów i takim zostanie...pozdrawiam wszystkich o zdrowym rozsądku...ale jaja...człowiek na człowieka jak wilk na owcę ...byle dokopać.... jak firme zaczną niszczyć od góry, to dół zostanie z torbami..taka prawda...ale wywłoki pracuja tam u Was w ATS... mam nadzieję, że mój szef jak zobaczy w CV żę z ATS to go pogoni razem z pijakami taniego wina typu : \"patykiem pisane\" - wstyd - a Wy chcecie lepiej zarabiać...jak Wasz właściciel to czyta to sie smieje, że takie motłochy tam pracują, co zarabiaja na internet, by innego zgnoić...a potem się dziwicie dlaczego POLAKÓW na zachodzie nie szanują.... SZKODA GADAC... koleś mi pisał o tym forum, ale to jest mega forum, pozdrawiam,,,:wśceikły:

Przejdz się kolego do kadr żeby śmieszną pieczątkę zalatwić na papierek to zmienisz zdanie jak Cię potraktują i to ONI NA GÓRZE ZACZELI TAK PONIŻAĆ LUDZMI A TERAZ KULTURY OCZEKUJĄ-DAJ MI TEN MŁOTEK TO POWYBIJAM TYCH jezyk WYKSZTAŁCONYCH PROSTAKÓWjezyk

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 27 Wrz 2008r. 23:12  
Cytuj
do pracownika- czlowieku ten zakład robił z ludzi szmaty przez 10 lat a to biała dama się przeszła i pozabierała premie za nic a to audit czystosci źle wypadł , albo nie było kwartalnych bo była jakość a nie było ilości albo na odwrót, jeśli chcesz zabierać głos na temat zakładu to musiałbyś tam przepracować co najmniej 5 lat , bo dopiero teraz zaczynają doceniać noralnego robola

 
 
 
 
~~lklk
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 00:10  
Cytuj
pan wyzej ma rację ;] patrzcie koledzy jaki perfidny plan : ustalic nie wykonalne normy.. i dac premie za ilosc i za jakosc 15 procent kiedy przy takiej normaie nieda sie miec tego i tego na raz a tak naprawde to to forum zaczeło schodzic na psy kiedy kazdy kazdego zaczoł pouczac zeby nie plakał i nie wyzywał innych ;d;d mi tam się smiac chce z tego całego atesu.na początku wydawał mi się perfekcyjnie zorganizowaną fabryką kół ktora niczym faszystowski obóz w 120 % wykorzystuje czas i wymaga 200 % od ludzi... po kilku miesiącach pracy dostrzegam juz wiecej, wiecej wiem i moge wam poweidziec tylko to co juz sami wiecie... ats to dno które robi koła do dupy ;] a pracujący w nim ludzie czują się jak nie doceniani smiecie odliczajacy co do sekudny czas od pierwszej do ostatniej godziny katuszy , którym ciągle patrzy się na ręce i tylko czeka az popełnią błąd zeby zabrac im to czego i tak mają mało ... zeby zadeptac jak robaka kiedy zacznie się bronic.wlasnie dlatego bedziecie ciagle smieciami... bo jak kiedys hitler zabijał polaków tak teraz polacy zabijają polaków.kiedys czytałem o pewnym eksperymencie... 20 studnetów miało zagrac rolę oprawców a 100 studentów rolę więzniow... o dziwo ci drudzy nawet nie usiłowali się bronic tylko poslusznie robili to co im się kaze choc wcale nie musieli .. wiedzieli ze to fikcja ale i tak sluchali ... z czasem ci pierw izaczeli przebierac palke i musiano przerwac eksperyment bo oprawcy zaczeli uzywac przemocy wobec więzniow... to samo jest w atsie choc niema rekocztynów to forum wskazuje na to ze w atesie wystepuja 2 wyzej wymeinione w przykładzie frakcje... sam wybierz ktora bezdiesz.. a moze 3 ? nara

 
 
 
 
~~znawca
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 02:50  
Cytuj
CYTAT
Witam
Co myslicie o wózkowych z MWS? Miałem ostatnio styczność z jednym i o ja nie jebie o mało mu nie zajebałem w pusty łeb!!! skąd ci goście są??? jeździ na wózku a zachowuje się jakby był zastepcą pezesa, co za buraczyny. Skąd oni sie tam wzieli?? mam nadzieję że nie z grębowa :haha:

Miałeś styczność to graty.Dotąpiłeś zaszczytu bycia przy szlachcie .A i tak na MWS wielu się nie pcha , bo do takie g. nie ma się po co pchać . A będzie jeszcze gorzej

 
 
 
 
«« « ... 29 30 31 32 33 34 35 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »