NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~michałowski
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 09:11  
Cytuj
CYTAT
nie zauwazyliscie jednego? czy jest jeszcze jakis taki zaklad,w ktorym pracownicy najezdzaja na siebie za plecami a przy sobie sa wporzadku, o jaki to kolega zajebisty nie jestes, a tutaj na forum obrabianie dupy kazdemu kto popadnie, czy inne zaklady maja cos takiego? to jest wtyd na cala stalowa! inni ludzie czytaja to i sie smieja z kazdego z nas bo jestesmy wszyscy dziecinni, z jednej strony moze i dobrze ze jest wlasnie takie forum bo dla tych \"bardzo odwaznych\" jest to szansa na napinke i pokazanie sie jaki to ja nie jestem bo napisalem na kogos. ludzie piszecie o jakims fishmanie a co kogo obchodzi ze on cos przynosi? niech sobie przynosi! zazdroscisz to kup sobie wedke i do dziela sam dzialaj, co do niejakiego pompka chlopina ma troche racji wie co sie w zakladzie dzieje, wiadomo wszedzie jest chujowo i lepiej nie bedzie. a co do tych podwyzek to mie byly wcale z tego co slyszalem takie kokosy od 60 do 100zl, dostali je od mws po om, podobno ma byc jeszcze 2 podejscie z tym ale czy tak bedzie? ludzie wogole zastanowcie sie nad tym co piszecie tutaj bo jestescie naprawde zalosni, znajdzie sie jeden debil co podposci drugiego debila i juz strona tetni zyciem! i na zakonczenie zastanowcie sie tak dobrze ile w was jest takich skurwysynow co za plecami najezdza na kogos!


kolego popieram Cie w 100%, ile jest takich co sie nie podpisuja, wymyslaja jakies tam pierdoly i sie ciesza przed kompem ze na kogos najechali.
apeluje do admina zeby usunal ten watek

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 09:11  
Cytuj

 
 
 
 
~~SEBA
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 13:24  
Cytuj
stazowe dostali swoojacy po cichu, bez ogołoszeń nawet do 600 brutto! miala byc tajemnica ale sie rozwlekło

 
 
 
 
~~loopa
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 14:20  
Cytuj
CYTAT
A ja jak zwykle dostalem - robociki gora

i huj ci w dupe!!!!!!!u was sami niedorozwoje na brygadzie

 
 
 
 
~~bryg b
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 14:23  
Cytuj
Ale przynajmniej wiemy jak ma wygladac felga , a nie tylko laga laga a potem reklamacje i placz ze znowu nie ma premii - malkontenciegood

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 15:38  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
~~laga
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 16:04  
Cytuj
z tego co wiem kolego to niema zatrudnionych ludzi specjalnie do obserwacji pracownikow przez kamery... więc skoro kierownicy mają czas zeby sobei patrzec wiec chyba jednak ta kierownicza posadka wcale nie wygląda tak strasznie jak mowisz... a tak pozatym piszac ze mozna sobie o dupe rozbic kase rzędu 6 tysiecy to chlopie... radze ci sie zastrudnic w zakladzie bedziesz zapiepszal za 1000 zł i gowno cizostanie po zaplaceniu rachunkow .. ble co ja mowie jeszcze ci braknie to wtedy pogadamy.

dają tym co lubią a nie mysla ze inni tez potrzebują... a z koleji znajomi kierownictwa lagują bo wiedze ze i tak im nic nie grozi ;]

 
 
 
 
~~asdasd
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 17:22  
Cytuj
michałowski moim zdaniem nikt nie czyta tego forum... jedynie nie wielki procent ludzi bezposrednio zwiazanych z ta firma ewentualnie ludzie ktorzy planuja w niedalekiej przyszlosci pracowac w tej firmie / ktorzy pracowali w tej firmie kiedys i od czasu do czasu poczytaja.kogo te pierdoly interesuja skoro by nawet nie weidzial o czym i o kim mowicie ? zastanow sie. zreszta zwracal ci ktosuwage kiedys ze czytal to forum i ze zalosne toto ? swoja droga zalosne to jest ale co poradzic taki poziom niekltorych ludzi.napiszesz cos ok wyklna... napiszesz cos chujowego tez wyklną i sie ciesza L)

 
 
 
 
~~atf 2020
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 23:58  
Cytuj
ODNOŚNIE CICHYCH PODWYŻEK TO JUŻ NIE SĄ CICHE , JA TAM PRACOWAŁEM WIEM JEDNO TO PROPAGANDA JEDNYM DALI PO TO ABY DRUDZY MIELI NADZIEJE -- stare gestapowskie metody -- !!!:zzz:

 
 
 
 
~~GWH
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Witam
Co myslicie o wózkowych z MWS? Miałem ostatnio styczność z jednym i o ja nie jebie o mało mu nie zajebałem w pusty łeb!!! skąd ci goście są??? jeździ na wózku a zachowuje się jakby był zastepcą pezesa, co za buraczyny. Skąd oni sie tam wzieli?? mam nadzieję że nie z grębowa :haha:
NAPEWNO NIE JESTESMY Z GREBOWA I NIE WIEM Z KIM MIAŁES STYCZNOSC NAPEWNO NIE ZE MNĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~TYU
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 15:51  
Cytuj
CYTAT
Dostały podwyżki osoby które przyczyniły sie w znaczacy sposób do poprawy ilosci i jakosci produkcji (koniec cytatu) a decydowali kierownicy poszczególnych działow,prosze sie lepiej starac to tez dostaniecie juz w lipcu kolejne podwyzki.
TY TO JESTES CHYBA CHORY ALBO CI COS PADŁO NA MÓZGOWNICE GADASZ GŁUPOTY DOSTALI CHYBA CI CO DOBRZE W DUPE WŁAŻĄ TYLKO NIELICZNYCH ZNAM KTÓZY DOSTALI TĄ PODWYŻKE BO ZASŁUGIWALI NA NIĄ

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 16:03  
Cytuj
prawdopodobnie zostały zabrane indywidualne nagrody na koniec roku smiech2 z tego co tez nieoficjalnie wiem bedziecie zarabiac golutką pensje + 15% premii!! Ale z tymi nagrodami to praktycznie pewne!! he he ale was hujają z kasąsmiech2

 
 
 
 
~~zxwewe
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 16:26  
Cytuj
To , co pieniadze robią z człowiekiem bardzo dobrze mozna zaobserwowac na policji,strazy granicznej i co najoczywistrze u polityjów ;] to samo dzieje sie z kierownikami ;d;d ktorzy zapierdalali keidys jak buraki a potem po awansie sami stalui sie takimi niegdys znienawidzonymi kutasami;p pozdro

 
 
 
 
~~bubus
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 17:26  
Cytuj
CYTAT
prawdopodobnie zostały zabrane indywidualne nagrody na koniec roku smiech2 z tego co tez nieoficjalnie wiem bedziecie zarabiac golutką pensje + 15% premii!! Ale z tymi nagrodami to praktycznie pewne!! he he ale was hujają z kasąsmiech2
zgadza sie a na dodatek Shmidt nalega by od nowego roku zlikwidowac tzw nagrode za obecnosc i jak przedmówca pisał ze bardzo by chciał aby była tylko pensja + 15% chyba czas zwijac żagle po nowym roku:zdechly:

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 18:05  
Cytuj
Podwyżki po 150zł juz tu raczej nic nie pomogą! Jeśli tak się rzeczywiście stanie to po ATS! Kto bedzie robić w takich warunkach za taką pensje? Moze tacy i się znajdą ale zaklad i tak bedzie miec duuuze braki w pracownikach! TO KONIECsmiech2 lol

 
 
 
 
~~gałek
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 18:29  
Cytuj
jak ten shmidt mysli ze mu taki numer przejdzie ta ja mu zycze zdrowia chyba sam tu bedzie zapierniczalsmiech2

 
 
 
 
~~myslacy inaczej
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 18:40  
Cytuj
A moze taki cel tego wszystkiego jest kupic zaklad z zamowieniami na auta pierwszego wyposazenia ( jak wiemy rial robi tylko podrobki) zautomatyzowac u siebie wszystko ( mniej ludzi - odpada problem z pracownikami o conajmniej 70%)ludziom pomoc sie zwonic reukujac kase , a to co pozostanie po ats sprzedac - ale to tylko domysly ..............

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 19:13  
Cytuj
niepieprzcie głupot i się nie nakrecajcie byle gównianą plotką faktem jest ze niebedzie inwidualnych na koniec roku i bardzo dobrze bo zawsze ci sami biorą a premie motywacyjna i regulaminowa bedzie plus za jakosc i ilosc bo inaczej chuj bedzie robił gdzie:
alutec-2000zł brutto na start
huta-1500-1800
hjs-2000-2500
remet-2000-2700
mista-1800-2200
rial-1500 po 3 miesiacach 1900-2000 DLATEGO NIE MAJA TEJ PREMII

A WSZĘDZIE POTRZEBUJĄ PRACOWNIKÓW (TYCH CO MAJĄ JAKIEŚ POJĘCIE O PRACY I MAJĄ WYKSZTAŁCENIE ORAZ RÓŻNEGO RODZAJU UPRAWNIENIA)

BURACTWO WLNIĘTE

 
 
 
 
~~dziobak
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 19:45  
Cytuj
a ATS-1350zł-1400zł a po 3 miesiącach obiecują 1800zł-1900zł a dają 30zł-50zł dziady jedne sami sobie dołek kopią

przed postojem będzie kasa za najlepsze brygady a 10 stycznia wypłata i za obecność i tyle czarowania no może wybrańcy dostaną czapeczkę albo uścisk dłoni

 
 
 
 
~~Nowy
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 19:45  
Cytuj
CYTAT
niepieprzcie głupot i się nie nakrecajcie byle gównianą plotką faktem jest ze niebedzie inwidualnych na koniec roku i bardzo dobrze bo zawsze ci sami biorą a premie motywacyjna i regulaminowa bedzie plus za jakosc i ilosc bo inaczej chuj bedzie robił gdzie:
alutec-2000zł brutto na start
huta-1500-1800
hjs-2000-2500
remet-2000-2700
mista-1800-2200
rial-1500 po 3 miesiacach 1900-2000 DLATEGO NIE MAJA TEJ PREMII

A WSZĘDZIE POTRZEBUJĄ PRACOWNIKÓW (TYCH CO MAJĄ JAKIEŚ POJĘCIE O PRACY I MAJĄ WYKSZTAŁCENIE ORAZ RÓŻNEGO RODZAJU UPRAWNIENIA)

BURACTWO WLNIĘTE
kolego widze ze chcesz miec nadzieje masz prawo zobaczymy za kilka tygodni jak sie sprawa bedzie rozwijac i nie sa to glupoty tylko nieoficjalne wiesci z góry

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 20:32  
Cytuj
ci na górze juz trzęsą dupami gdy przyjdzie czas ze oficjalnie zakład upadnie ! Was przyjmą wszędzie, Ci co chcą pracować znajdą robote wszędzie jeszcze po Ats!!! Takze ja sie ciesze ze sytuacja do tego dąży! w ats sa ostatnio oszczędności, na każdym kroku. Została wprowadzona jakas durna polityka przez co na niektórych wydziałach stoi produkcja!

 
 
 
 
~~atas
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 21:17  
Cytuj
WSZYSCY Są DALEJ NAIWNI

FIRMA MA CORAZ MNIEJSZE ZAMóWIENIA

RYNEK AFTER - MARKET - OGROMNA ZAPAść

PODWYżKI STAżOWE ABY ZATRZYMAć PRACOWNIKóW

CENA SUROWCA - ALUMINIUM - WZRASTA Z MIESIąCA NA MIESIąć

STARE KONTRAKTY - PO STARYCH CENACH

DROGIE MEDIA - PRąD - GAZ

NIE MA JUż TANIEJ SIłY ROBOCZEJ- (PODWYżKI ABY ZAPOBIEC PRAWIE 70% FLUKTUACJI(ILOść ZWALNIAJąCYCH SIę PRACOWNIKóW ))

FIRMA NIE MA PłYNNOśCI FINANSOWEJ (DłUGI DZIEKI AK)

BRAK PERSPEKTYWY NA KOLEJNE LATA.

P.S. JESTEśMY TAK BLISKO UKRAIńSKIEJ GRANICY - TAM WłAśNIE POWSTAJą STREFY EKONOMICZNE.

BEZ KOMENTARZA

P. S POZDROWIENIA DLA A.K. CO TAM SłYCHAć NA BEZROBOCIU....(K...ODDAJ NAM NASZE PIęNIąDZE ZA KWARTALNE...)

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 21:33  
Cytuj
a co wam mówi 12 dużych baniek(nie mylic z 12groszy-KAZIKA)

strefy na Ukrainie już są a tam nikt niebędzie robił za mniej niż 1500zł netto CZYLI TO SAMO CO U NAS-wiem cos o tym tak jak Rumunia i inne kraje wschodnie

 
 
 
 
~~byly
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 21:59  
Cytuj
Kto pracuje w ATS przegral zycie

ps. felgi ida nie na Ukraine ale do Rosji K&K Krasnojarsk na Syberi

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 22:47  
Cytuj
GDYBY BYŁ RUD..CKI TO BY ZROBIŁ Z TYM POŻĄDEK

 
 
 
 
~~rshyh
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 08:36  
Cytuj
GDYBYM BYł czaj-ski TO TEż BYM ZROBIł PORZąDEK!good

 
 
 
 
«« « ... 28 29 30 31 32 33 34 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »