NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~cobra
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 13:42  
Cytuj
no tak.. na tych z UR trzeba czasami czekac 20 minut zanim w ogole przyjda... przewarznie jest tak ze jak juz przyjda to 15 minut sprawzdają co sie w ogole stało i co to w ogole jest za maszyna !!! potem idą po nażedzia dopiero zaczynaja rozwiązywac problem od tyłu i schodzi im to jakies 3 godziny zanim cos naprawią... a przewarznie naprawiają tak ze psuje sie to po 2 godzinach ;]lepiej samemu juz to zrobic.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 13:42  
Cytuj

 
 
 
 
~~adam kolat
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Panowie mysle ze problem nie w poziomie inteligencji pracownikow lecz w checi i doswiadczeniu podam przyklad:

Lakiernia- jest problem br A nikt nie wie co sie stalo,kierownik zmiany,lakiernik l1 lakiernik l2 lakiernik proszkowy l1 3 min narady i juz wiadomo co sie stalo i co trzeba zrobic.Przychodzi UR -usterka juz dawno usunieta.Napisalem to aby wam uswiadomic ze mozna byc po zawodowkach i dobrze pracowac.
PS:Sam to widzialem i powiem ze bylem mile zaskoczony taka postawa pracownikow
to niech sie przeniosą na URsmiech2

 
 
 
 
~~NoToFrugo
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
no tak.. na tych z UR trzeba czasami czekac 20 minut zanim w ogole przyjda... przewarznie jest tak ze jak juz przyjda to 15 minut sprawzdają co sie w ogole stało i co to w ogole jest za maszyna !!! potem idą po nażedzia dopiero zaczynaja rozwiązywac problem od tyłu i schodzi im to jakies 3 godziny zanim cos naprawią... a przewarznie naprawiają tak ze psuje sie to po 2 godzinach ;]lepiej samemu juz to zrobic.
jaka płaca taka praca robote trzeba szanowac !!!!!!!!!!!good

 
 
 
 
~~ktyos
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 05:53  
Cytuj
chyba odwrotnie.... jaka praca taka płaca.

 
 
 
 
~~1235
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 08:17  
Cytuj
UR w ATS to takie swiete krowy , ktore nauczyly sie tylko plakac jak ich szef

 
 
 
 
~~lll
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 16:21  
Cytuj
nie ma kogo wyklinac i cisza na forum ? ;d

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 17:09  
Cytuj
goodCo to za dziwne podwyzki w ATS odbyly sie wczoraj?
w drodze losowania wybierano czy wybierano ludzi z plecami? good

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 17:26  
Cytuj
odlewnikom dodatek za pracę na 3 maszynach zabrano a podwyższono podstawę o 350 ale o dziwo nie wszystkim porówno. A co do tych podwyżek to Ch... wie o co chodzi ale podobno mają płacic tzw "stażowe" ale kiedy???

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 18:57  
Cytuj
podobno mieli dostawac podwyzki najmniej zarabiajacy smiech2
a dostali jak zwykle ci z plecami ... smiech2

 
 
 
 
~~***
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:06  
Cytuj
CYTAT
podobno mieli dostawac podwyzki najmniej zarabiajacy smiech2
a dostali jak zwykle ci z plecami ... smiech2


Co wy z tymi plecami. Żal dupe ściska że on dostał a ja nie !?:boksuj:

 
 
 
 
~~knkjbgjgj
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:19  
Cytuj
Dostały podwyżki osoby które przyczyniły sie w znaczacy sposób do poprawy ilosci i jakosci produkcji (koniec cytatu) a decydowali kierownicy poszczególnych działow,prosze sie lepiej starac to tez dostaniecie juz w lipcu kolejne podwyzki.

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:20  
Cytuj
bez zazdrosci panowie ale fakt ze fishman-szczupak,bucior-umysłowy,jojo-cicha woda i edek-dziobak nie dostali za to że maja najnizsze pensje wiec jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

 
 
 
 
~~dadad
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:27  
Cytuj
CYTAT
podobno mieli dostawac podwyzki najmniej zarabiajacy smiech2
a dostali jak zwykle ci z plecami ... smiech2
ja pracuje 3 lata miałem 1619 teraz po podwyzce mam 1978 plecy mam tylko swoje razem z garbem a niewiem o co chodzi sa pracownicy na zmianie ktorzy mieli nizsze zarobki a jednak nie dostali podwyzkizakochany

 
 
 
 
~~niedoceniony
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:35  
Cytuj
ja tez slyszalem ze to jest związane ze starzem i mozna to dostac dopiero od 2 lat pracy umiech.. jakei tam zasługi... dają komu popadnie ja zapierdalam jak bury osiol i nic nie dostalem a kolega obok sie opierdala i ciagle dostaje jakies premie , podwyzki chuj wie co i za co.

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:39  
Cytuj
jeśli te podwyżki związane są ze stażem to dlaczego dostali je nieliczni i to nie ci którzy pracują najdłużej?

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:43  
Cytuj
jeśli chodzi o topialnie to z "B" brygady nikt nie dostał. Ale czego???

 
 
 
 
~~kkk
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:43  
Cytuj
no tak bo mamy kierowników ktorzy poprsotu siedza i gowno robią poza montowaniem co chwile nowych kamer i smianiem jak sie czerwienimy od zapierdalania na ich premie.to sa ciemni ludzie ktorym nawet niechce sie zainteresowac problemami pracownikow i tym co dzieje się w zakładzie... oni mają to w dupie tak samo jak i nas... dla nich liczy sie norma i kasa... niema normy to ci kaza robic szybciej ... tyle ich obowiązki a zarabiają po 6 tysiecy... za siedzenie i nic nie robienie a my zapierdalam jak bure osły i mamy po 1500 gora 2 smiechu warte. powinno byc tak ze im cięzsza praca tym większa kasa .. bo z tym ogolno swaitowym systemem jest cos nie tak... ludzie zapierdalaja i maja mniej od tych ktorzy siedza i gowno robią.wtedy ci ktorym chce sie robic mieli by kase a lenie mieli by przejebane. proste

 
 
 
 
~~niedoceniony
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:44  
Cytuj
no bo ci co pracują juz długo mają juz duzo ;d

 
 
 
 
~~adam kolat
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
ja tez slyszalem ze to jest związane ze starzem i mozna to dostac dopiero od 2 lat pracy umiech.. jakei tam zasługi... dają komu popadnie ja zapierdalam jak bury osiol i nic nie dostalem a kolega obok sie opierdala i ciagle dostaje jakies premie , podwyzki chuj wie co i za co.
posłuchaj zap...lasz i takich potrzebuja jak bys sie opier...alał to bys dostał zeby cie zmotywować zwolnij troche to dostaniesz i jeszcze nie bedziesz taki styranywink

 
 
 
 
~~bryg b
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:46  
Cytuj
A ja jak zwykle dostalem - robociki gora

 
 
 
 
~~tyy
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 19:50  
Cytuj
więc w tym zakłądzie docenia sie tylko tych ktrozy sie opierdalają ? chyba popre kolege wyzej.... powinni dawac tym co zapierdalają zeby zmotywowac tych co nie robią do roboty...

 
 
 
 
~~S.W.
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
no tak bo mamy kierowników ktorzy poprsotu siedza i gowno robią poza montowaniem co chwile nowych kamer i smianiem jak sie czerwienimy od zapierdalania na ich premie.to sa ciemni ludzie ktorym nawet niechce sie zainteresowac problemami pracownikow i tym co dzieje się w zakładzie... oni mają to w dupie tak samo jak i nas... dla nich liczy sie norma i kasa... niema normy to ci kaza robic szybciej ... tyle ich obowiązki a zarabiają po 6 tysiecy... za siedzenie i nic nie robienie a my zapierdalam jak bure osły i mamy po 1500 gora 2 smiechu warte. powinno byc tak ze im cięzsza praca tym większa kasa .. bo z tym ogolno swaitowym systemem jest cos nie tak... ludzie zapierdalaja i maja mniej od tych ktorzy siedza i gowno robią.wtedy ci ktorym chce sie robic mieli by kase a lenie mieli by przejebane. proste


a byłeś kolego kiedykolwiek kierownikiem ? bo mam rozumieć, że piszesz to z autopsji - w przeciwnym wypadku skąd wiesz jaki ma zakres obowiązków i odpowiedzialności kierownik ? ze swoich śmiesznych obserwacji ? na jakiej podstawie oceniasz, że praca fizyczna jest cieższa, bardziej absorbująca od pracy umysłowej (ba taką bez wątpienia wykonują kierownicy) ? myślę, że pobyłbyś chwilę takim "nic nierobiącym" kierowniczkiem a z utęsknieniem wspominałbyś swoje stanowisko na produkcji ... i daleko w du**e miałbyś tą większą kasę. Myślę też, że nie masz pojęcia co robi kierownik - szczególnie w dużej firmie produkcyjnej. Pozdrawiam i jednocześnie życzę więcej wiary we własne możliwości przy mniejszej ilości zawiści wobec innych osób :-)Może kiedyś dostaniesz szansę sprawdzenia się na stanowisku kierowniczym to zrozumiesz o czym piszę ;) Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma wink
P.S. Aktualnie nie mam nic wspólnego z firmą ATS S&M. Karierę w tej firmie zakończyłem jakieś 2 lata temu i nie zamierzam tam wracać - to tak żeby ktoś nie posądził mnie o stronniczość lub nie stwierdził, że "któryś z biurowych nierobów ATS-u się udzielił na forum".

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 20:52  
Cytuj
BOCZEK na prezydentasmiech2

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 23 Wrz 2008r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
bez zazdrosci panowie ale fakt ze fishman-szczupak,bucior-umysłowy,jojo-cicha woda i edek-dziobak nie dostali za to że maja najnizsze pensje wiec jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze


czyli z tego wynika ze wyzej wymienionych chcieli zmotywowac do lepszej pracy? no smiech na sali goodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~br B
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 01:27  
Cytuj
nie zauwazyliscie jednego? czy jest jeszcze jakis taki zaklad,w ktorym pracownicy najezdzaja na siebie za plecami a przy sobie sa wporzadku, o jaki to kolega zajebisty nie jestes, a tutaj na forum obrabianie dupy kazdemu kto popadnie, czy inne zaklady maja cos takiego? to jest wtyd na cala stalowa! inni ludzie czytaja to i sie smieja z kazdego z nas bo jestesmy wszyscy dziecinni, z jednej strony moze i dobrze ze jest wlasnie takie forum bo dla tych "bardzo odwaznych" jest to szansa na napinke i pokazanie sie jaki to ja nie jestem bo napisalem na kogos. ludzie piszecie o jakims fishmanie a co kogo obchodzi ze on cos przynosi? niech sobie przynosi! zazdroscisz to kup sobie wedke i do dziela sam dzialaj, co do niejakiego pompka chlopina ma troche racji wie co sie w zakladzie dzieje, wiadomo wszedzie jest chujowo i lepiej nie bedzie. a co do tych podwyzek to mie byly wcale z tego co slyszalem takie kokosy od 60 do 100zl, dostali je od mws po om, podobno ma byc jeszcze 2 podejscie z tym ale czy tak bedzie? ludzie wogole zastanowcie sie nad tym co piszecie tutaj bo jestescie naprawde zalosni, znajdzie sie jeden debil co podposci drugiego debila i juz strona tetni zyciem! i na zakonczenie zastanowcie sie tak dobrze ile w was jest takich skurwysynow co za plecami najezdza na kogos!

 
 
 
 
«« « ... 27 28 29 30 31 32 33 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »