NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ats
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 23:21  
Cytuj
CYTAT
Ten kto tak zatytuował temat postu powinien odpowiadać przed sądem za pomówienie . Nie ma żadnych podstaw do nazywania porządnej firmy obozem pracy !!! Mam nadzieję że ktoś się temu panu dobierze do dupy .


PRZYPOMNĘ TYM CO ZAPOMNIELI

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2008r. 23:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~pracownik ats
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 01:16  
Cytuj
sorry ale obsrwujac obecną sytuację w wspomnianej firmie można dojśc do wniosku, ze jej koniec własnie sie zaczał... i trzeba rozgladac się za nowa pracą, przyjmowani w obecnej chwili"ludzie" nadaja sie tylko do picia wina pod sklepem a "górze" wszystko wymyka sie z rąk

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 08:08  
Cytuj
Do obserwator- mały błąd każdemu może się wkraść,ponadto nie chodzi tu o ortagrafie lecz o sens.A co do mojej drogi do szkoły,to POMYLIŁEŚ SIĘ
CYTAT
Czy myślisz, że ktoś kto jest kierownikiem nie ma umiejętności praktycznych?

ja nie myślę,ja to wiem,bo musiałem myśleć za nich- nie za wszystkich oczywiście.
Żyj sobie dalej "wg. encyklopedii",jednak proponowałbym spojrzeć bardziej na realia życia codziennego.
CYTAT
Po drugie to kandydat na pracownika decyduje czy chce podjąć pracę czy nie, to proste.
- decyduje bo musi za coś przeżyć i utrzymać rodzinę.
Nie mam pretensji do całego świata i mój wybór,moja sprawa.
I nie truj mi tu o Zachodnich Sąsiadach,podejściu i zaangażowaniu,tylko popatrz na wynagrodzenie tu i w identycznej firmie na zachodzie oraz ceny,wtedy podyskutujemy na powyższy temat.
Premia??-bat na pracownika,łańcuch,smycz-mobbing
Byłem w porządku zbyt długo i nic pozytywnego to nie dało,oprócz kilku miłych wspomnień za starych dobrych czasów.

Pozostałe wątki zostaną bez komentarza,zacznij tam pracować TERAZ, a szybko zrozumiesz o co mi biega i nie tylko mnie.
Gratuluje również odwagi za wyciągnięcie wniosków - kolejna porażka,znowu sie pomyliłeś - jestem zadowolony na obecną chwilę i z pracy i z życia.
Może pora zając sie przemyśleniami w Twoim przypadku,albo otworzyć Poradnię Psychologii Pracy dla pracowników "Doliny Aluminium"?

Pozdrawiam Cieplutko i życzę sukcesów

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 28 Maja 2008r. 21:06  
Cytuj
Co do kierownictwa to niektorzy to pozostałość po dyr. Rudnickim mam tu na myśli min. obróbkę mech oraz asystenta odlewni. Ci dwaj panowie to 0 wiedzy i umiejętności , no ale liczyła się tylko wierność technicznemu ( czytaj włażenie w dupę)

 
 
 
 
~~mewa
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 07:36  
Cytuj
a co to ten Ats?

 
 
 
 
~~pikaczu
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 07:39  
Cytuj
Kiedyś ten zakład imponował tym że ośmiuset osobami kierowało kilkunastu kierowników wyższego szczebla i w biurowcu pracowało drugie kilkanaście osób. Dzisiaj nikt się już nie doliczy ilu jest asystentów. Specjalistów od wszystkiego. Zwykłych pracowników razi to że nagle zarządza nimi (topialnia) koleś który do niedawna robił na wykończeniówce i nie wie jaka jest temperatura topnienia aluminium, ale tylko dlatego że podjebał kilku pracowników dziś mówi wytapiaczom co mają robic i w jaki sposób. Niefizycznych, bo połowy umysłowymi bym nie nazwał jest juz chyba z 200. Zakład ma się ku schyłkowi i nikt zaden nowy techniczny nie zaprowadzi tam porządku bo 90% załogi nienawidzi tego co robi a zarząd firmy jeszcze im to obrzydza.

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 10:32  
Cytuj
stalowowolski raj dla szarych ludzi

 
 
 
 
~~KREATOR
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 14:29  
Cytuj
ZAPRASZAM DO SWIATA MARZEN TAM SIE NIE NARZEKA!!

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 19:21  
Cytuj
" PIKACZU " - święte słowa, trzeba dodać jeszcze kupę "uzdrawiaczy" którzy przyjeżdżają z Niemiec aby poprawić sytuację w firmie. Jeśli policzyłby kasę za jaką tu pracuję taki uzdrawiacz to wyszłoby że opłaciły za to 3 normalnych pracowników, no ale to doskonali fachowcy :-)

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 19:46  
Cytuj
CYTAT
Kiedyś ten zakład imponował tym że...
...Zakład ma się ku schyłkowi i nikt zaden nowy techniczny nie zaprowadzi tam porządku bo 90% załogi nienawidzi tego co robi a zarząd firmy jeszcze im to obrzydza.

moderowano cyt. j-r

do pikaczu:
-nie ma nawet 100 umysłowych, nie pisz bzdur
-kiedys moze i było kilkanastu umysłowych, ale wtedy nie pracowalo 800 osob
do pracownik:
-przeciez ten dyrektor na "R" juz nie pracuje, jest nowy, facet w porzadku

Kogo teraz zmieszacie z błotem? Wstydźcie sie

 
 
 
 
~~Przedsiębiorca
ff
Wysłany: 29 Maja 2008r. 21:23  
Cytuj
Tak, psioczycie że źle sie pracuje w ATS. Co jakiś czas szukam pracowników i nie widać żeby z ATS ludzie uciekali. I to nawet nie jest kwestia płacy, bo te kwestie porusza się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pracownicy z ATS rzadko się pojawiają. Tak wiec pewnie chodzi o jakiś problemistów, którym pewnie wszędzie byłoby źle, lub co gorsza niedoszłych związkowców którzy potrafią najlepszą firmę rozp.......tak jak to omal nie zrobili z HSW. Naprawdę jeśli ktoś chce pracować w Stalowej Woli i umie coś robić to może znaleźć dobrą robotę, większość zakładów ma portfel zamówień pełny i potrzebuje fachowców i jest gotowa za to dobrze zapłacić.

 
 
 
 
~~Ł. Dąbrowski
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 16:34  
Cytuj
CYTAT
Walnijcie tą robota z dnia na dzień a .Bedą Was straszyc ze wam dyscyplinarne zwolnienie wpisza.W dzisiejszych czasach niech sobie w dupe wsadza to ich swiadectwo jak pojdziecie gdzie indziej i tak nik nie bedzie patrzyl na to swiadectwo jak zobaczy ze jest z tego syfu.

To co Pan pisze jest nie do przyjęcia!!! zdziwiony Ten zakład jest w pełni normalny, tylko ludzie którzy pracują to idioci proszę Pana!!!

 
 
 
 
~~L...
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 18:15  
Cytuj
No w tym momencie obrazil pan ludzi tam pracujacych co swiadczy ze to Pan jest i....ą.A co do normalnosci tej firmy to podam przykład... Czy normalne jest zamykanie toalety na klucz i wprowadzenie zeszytu wizyt w WC(Lakiernia). Prosze sobie odpowiedziec samemu !

 
 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2008r. 19:05  
Cytuj
pracuje na lakierni i od wczoraj założyli nam ewidencję wyjść do wc klucz i zeszyt jest u zmianowego jak chcesz siku to trzeba poprosic o klucz i wpisać godzinę wyjścia i powrotu hehe co wy na to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pikaczu
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 09:31  
Cytuj
Tam gdzie ja pracuje nie ma ewidencji korzystania z klopa ale jest inny minus kiedy nie wejdę kibel jest obsrany po samą deskę, chętnie zgodziłbym sie na taką ewidencję choćby po to żeby wiedzieć kto tam był przedemna. Ludzie nie mają za grosz szacunku do tego zakładu. Jak i do kibli tak i do wyposarzenia wydziałów. Myslę że jest to kwestia naboru. Jakby przeważali ludzie mądrzy nie koniecznie wysoko wykształceni, to tych uposledzonych udało by się wyłapać. niestety przewarzają upośledzeni bo jak ktoś cokolwiek umie i jest rozgarnięty to nie przyjdzie do roboty za 1100zł (okres próbny)

 
 
 
 
~~kółko
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 14:23  
Cytuj
Ogólnie sprawa wygląda tak że ludzie fizyczni liczą na podwyżki około 300-400 pln na ręke ale pewnie znowu sie przeliczą jak co roku,90% ludzi twierdzi że jak nie dostanie takiej kwoty to po postoju letnim nie wracają do ats-u.Wszystko wskazuje na to ze tego roku padnie rekord porzucenia pracy,i sam Adam Kolat bedzie zapierdzielał na odlewni i na innych wydziałach,oczywiście ja też robił bym za 60 tysiecy miesięcznie.Adas powinien spróbować popracować na przykład na obróbce wykończeniowej za 1200 pln.nie wiem

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 18:53  
Cytuj
czy Kółko Artur dalej jest asysystentem na obr. mechanicznej i co powiecie o kierownikach z obr. mechanicznej jestem ciekaw

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 19:29  
Cytuj
na obróbce mech. każdy następny kierownik jest głupszy od poprzedniego, a obecny to prawdziwy "rodzynek".

 
 
 
 
~~byly pracownik
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 19:44  
Cytuj
a kto jest tam teraz kierownikiem

 
 
 
 
~~ats..prl.......
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 21:08  
Cytuj
na obróbce mechanicznej jest teraz kierownikiem przydupas Nykla (łukasz dąbrowski) nie mam nic do gościa marazie sie stara dla ludzi jest nirmalka....

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 21:09  
Cytuj
obróbka wykończeniowa - mariusz piechota

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 31 Maja 2008r. 21:10  
Cytuj
podJCIE IWęCEJ INFO O KIEROWNICTWIE

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 08:33  
Cytuj
na odlewni Piotr Tybora - gość ok.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 12:50  
Cytuj
Wszędzie pracują porzadni ludzie , i jest ich większość .
Niestety są też "wrzody na dupie" ...

1 robak potrafi zepsuć całe jabłko

 
 
 
 
~~***
ff
Wysłany: 1 Cze 2008r. 20:01  
Cytuj
DLACZEGO NIKT NIE NAPISAł Z JAKIEGO POWODU KIBEL JEST ZAMKNIęTY?
PO PROSTU KILKU DEBILI ZROBIłO SOBIE TAM PALARNIE I TYLE W TEMACIE! (JAKBY KTOS NIE WIEDZIAł NA LAKIERNI JEST BEZWZGLęDNY ZAKAZ PALENIA)

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »