NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~paweł
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 12:10  
Cytuj
CYTAT
Tam jeden kolega pisał, że wychodzi nawet 180 zł na dojazd. Mi przedłużyli umowę tak ze mam teraz 1393 zł ( gdzie to 7 zł; d? - Nie mam pojęcia) + 30 % premi.Za dojazd wychodzi mi ponad 300 zł;] więc zostaje mi 1000 zł miesięcznie... Jak się tutaj przyjmowałem to ludzie mówili ze tutaj zajebiscie płacą?.. Nie ma w tym krzty prawdy, płacą tak jak wszędzie a nawet mniej… Podobno po okresie próbnym miało być 1800 w podstawie + 30 % premii – tak słyszałem.


widocznie słabym zawodnikiem jesteś skoro brygadzista nie dał ci więcej!!!!Takich jak tu POMPKÓW już kilku wcześniej było jeden nawet palpitacji serca sie nabawił jak sie dowiedział ze ustawiaczem nie został wybrany chociaż też magistra miał.A ty POMPEK na co liczysz????może pocichu marzysz o fuszce KIEROWNIKA KONTROLI JAKOŚCI!!! bo jak widać z twoich wywodów to po 3 miesiącach pracy jesteś tak obeznany w tym co robisz i co sie w zakładzie dzieje jakbyś tu od 10 lat pracował a problem masz ze zrozumieniem treści ogłoszenia o przesunięciu wypłaty!
Pozdrawiam POMPEK i życze sukcesów w pracy na stanowisku wyważania

ps.przynieś podania innych POMPKÓW z twoich okolic to też sie ich gdzieś poupycha !!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 12:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~ROBOT
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 12:19  
Cytuj
CYTAT
a tak w nawiasie... robot ja tez wiem chyba kim ty jestes.


jak to możesz nie wiedzieć kim jestem ?? Jestem wzorem dla ciebie twoje wywody zaczełey sie właśnie odemnie
pozdrawiam TWÓJ ROBOT::zawstydzony:

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 12:25  
Cytuj
a wy nie mozecie juz od 2 tygodni zrozumeic ze nie mam magistra !!!!!!!!!!!!!!! chociaz pisałem to juz w chuj razy.po 2 od kiedy to brygadzista ustala stawke !!! hahahaha bylem u kierownika i on mi tyle dał ;] powiedzial ze ma limity i nie moze dac więcej... nmie interesuje mnie to ile w tym prawdy taką mam stawke i tyle. po 3 zrozumial bym moze ogloszenie gdybym je w ogole kiedykolwiek czytał.Po za tym napisalem etz ze te wywody nie sa odemnei tylko kogos zainteresowal robot to napisalem to co slyszalem w qm i tyle ale oczywiscie dostalem pare chujow... bo taki jest poziom ludzi na tym forum niestety.na tym poscie sie zegnamy panowie.wywazarka kolo myjki numer 1 ;] zapraszam zainteresowanych ktorzy chca mi wpeirdolic.

 
 
 
 
~~chłopacy
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 12:28  
Cytuj
nie wiem jak wy ale my nie możemy już czytać tego hłamu POMPKOWEGO!!!!wiec spotkajmy sie z pompkiem pojutrze po pracy za bramą
PS.sie kurwa dobrodziej i myśliciel znalazł!!!POMPEK JEBANY:boksuj:

 
 
 
 
~~pudzian
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
nie wiem jak wy ale my nie możemy już czytać tego hłamu POMPKOWEGO!!!!wiec spotkajmy sie z pompkiem pojutrze po pracy za bramą
PS.sie kurwa dobrodziej i myśliciel znalazł!!!POMPEK JEBANY:boksuj:


Dlaczego spotkajmy - spotkaj sie sam na sam z POMPKIEM silaczu w grupie

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
a wy nie mozecie juz od 2 tygodni zrozumeic ze nie mam magistra !!!!!!!!!!!!!!! chociaz pisałem to juz w chuj razy.po 2 od kiedy to brygadzista ustala stawke !!! hahahaha bylem u kierownika i on mi tyle dał ;] powiedzial ze ma limity i nie moze dac więcej... nmie interesuje mnie to ile w tym prawdy taką mam stawke i tyle. po 3 zrozumial bym moze ogloszenie gdybym je w ogole kiedykolwiek czytał.Po za tym napisalem etz ze te wywody nie sa odemnei tylko kogos zainteresowal robot to napisalem to co slyszalem w qm i tyle ale oczywiscie dostalem pare chujow... bo taki jest poziom ludzi na tym forum niestety.na tym poscie sie zegnamy panowie.wywazarka kolo myjki numer 1 ;] zapraszam zainteresowanych ktorzy chca mi wpeirdolic.


Chłpoaczku mówią że gówna się nie rusza bo śmierdzi!!! A ty właś nie jesteś tym czymśgood

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 22:19  
Cytuj
ludzi się nie ocenia

 
 
 
 
~~Bananowa Skórka
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 00:51  
Cytuj
Co Wy tak się takgo pompka czepiliście, jak wam nie pasuje to wypierdalać z zakładu i pracować gdzie indziej, ponoć jest tyle pracy do okoła. Jak Mu pasuje ta robota ta Jego sprawa a nie Wasza, może przedstawcie sytuacje w Waszych zakładach pracy, ciekawe jak tam jest ? A założe się że wiekoszoć tych pieniaczy z tego tematu i tak pracuje w atesie i piedroli 3 po 3 ze same buraki tu robia, ze syf, ze chujnia itp. NIE PASUJE - ZWOLNIJ SIE - WYPIERDALAJ DO INNEGO ZAKŁADU/PRACODAWCY. Pierdolona polska mentalność, narzekać na wszystko i na wszystkich.

 
 
 
 
~~lhn;oh
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 18:28  
Cytuj
Akto ana dziewczyny u Sylwka na lakierni?nie wiem

 
 
 
 
~~jn;os
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 18:31  
Cytuj
Ja znam Fione good

 
 
 
 
~~oijnh;ows
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 18:33  
Cytuj
FIONęgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~aluś
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 00:32  
Cytuj
A ta Monika to taka ładna czarna

 
 
 
 
~~lakus
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 09:43  
Cytuj
No ta czarna byla na zwolnieniu i chyba juz olala tą pracewink

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:17  
Cytuj
i kolesie na polerowaniu chodzą smutne

 
 
 
 
~~Bananowy naplet
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 14:00  
Cytuj
CYTAT
Co Wy tak się takgo pompka czepiliście, jak wam nie pasuje to wypierdalać z zakładu i pracować gdzie indziej, ponoć jest tyle pracy do okoła. Jak Mu pasuje ta robota ta Jego sprawa a nie Wasza, może przedstawcie sytuacje w Waszych zakładach pracy, ciekawe jak tam jest ? A założe się że wiekoszoć tych pieniaczy z tego tematu i tak pracuje w atesie i piedroli 3 po 3 ze same buraki tu robia, ze syf, ze chujnia itp. NIE PASUJE - ZWOLNIJ SIE - WYPIERDALAJ DO INNEGO ZAKŁADU/PRACODAWCY. Pierdolona polska mentalność, narzekać na wszystko i na wszystkich.

Koleś jesteś debilem pisząc to! przeciez wiesz ze ats zatrudnia roboli bez szkoły wykształcenia ! gdzie innna firma takich przyjmie. Gdzie indziej są wymagania a w ATS? Nie ma! dlatego taki syf, hamstwo jest! Dlaczego takiego FORUM nie ma na temat pracy w innym zakładzie ? W St. Woli jest ich sporo a ludzie czepili się ATS-u ?!?! No wytłumacz mi dlaczego? Czyżby to była prawda - TAK TO JEST PRAWDA - są zakłady gdzie praca jest cięższa a nikt nie narzeka. Pracodawca widząc ze pracownik pracuje ciężko uczciwie go wynagradza - Wilk syty i owca CAŁA. A tu co ? Wprowadziliście premie co miesięczne - chłopaczki lagują za te 300 zł by zrobić norme te 260 kół a za 3 miesiące 100% norma dla 300 zł wynosic bedzie 350! Zawsze wam kurwa mało - Ludzie nie roboty! Zejdzie biurowczyki na dół i pomóżcie, albo zobaczcie jak to sie robi! Były praktyki na maszynach to kombinowaliście jak nie tylko nie robić. Wolne - zaświadczenia od lekarza o niezdolności - jak to ? pracujemy w jednej firmie, a WY pracować nie chcecie? Biedny pracownik zapieprza świątek piątek i niedziela a burak w biurze się śmieje! To jest własnie mentalność. Polak dla polaka WILKIEM! Kurwa brakło by aluminium byście "ludzi" w kadziach topili! PEACE!

 
 
 
 
~~~~pracownik
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 20:41  
Cytuj
:zły:Czytam to wszystko, oceniam i śmiejemy sie w pracy, że tak niby wykształceni, a prości ludzie dają sie wmanipulować w tą ge nerwów. Piszecie o odgrażaniu, próbujecie ponizyc nazwiskami, czynami, stanowiskami, a sami jesteście sobie winni. Mogę w sądzie powiedziec, że 99% to wpisy są z biur ATS SMP STALOWA WOLA - dlaczego, a to dla tego, że jeden z drugim czuje się nie wyróżnionym, bo przecież zdobyłem studja, a traktuja mnie gorzej niz tewgo pana x bez mgr. Idzie jeden z drugim do spowiedzi, zasiada w jednym stole na zebraniach, patrzy w oczy, potem próbuje się wkłamsic w kumoterstwo, ale jak przychodzi ta chwila wolnosci...mozliwośc kogos obsmarowania to wybieram nick...kutas z om, wyważarka z dupy, jakis tam pomponik z wwww.. komu szkodzicie?...sobie...ja jakbym miał ponownie pujść do was do pracy, ok. za 2000 ok, ale za taka jak inni, do tak idiotycznego zakładu, gdzie żmija zjada swój ogon...w życiu... pozdrawiam i tych co maja mgr, liceum a przedewszystkim tych, co mają zawodowę, podstawówkę, bo na takich buraków -wykształciuchówe musicie tyrać...ale oni sie też obudzą...pozdrawiam lakiernie!!! pakownię !!!!

 
 
 
 
~~jan3ci
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 20:55  
Cytuj
Witam
Co myslicie o wózkowych z MWS? Miałem ostatnio styczność z jednym i o ja nie jebie o mało mu nie zajebałem w pusty łeb!!! skąd ci goście są??? jeździ na wózku a zachowuje się jakby był zastepcą pezesa, co za buraczyny. Skąd oni sie tam wzieli?? mam nadzieję że nie z grębowa :haha:

 
 
 
 
~~Zmija
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 08:11  
Cytuj
To czy ktos ma szkole czy nie ma to nic nie swiadczy o czlowieku... jeden moze byc po podstawowce ale pujdzie do kibla zrobi swoje posprzata po sobie umyje rece i pujdzie a drugi moze miec magistra,licencjat,inzyniera i chuj wie co jeszcze a pujdzie do kibla obsra wszystko do okola nawet kurwa deske ( bo i z takim czyms sie spodkalem chociaz sam sie zastanawialem jak mozna osrac deske ;d) wytrze dupe zuci papier osrany na ziemie naciagnie portki i pujdzie dalej sie chwalic ze ma magistra.Ludzie popatrzcie w atesie jakie sa kible... az wstyd - spluczki dzialaja ,woda jest papier jest a jest taki chlew jakby swinie siedzialy albo i gorzej... dotego klamki poobrywane jakies bzdurne glupie napisy na scianach drzwiach i w ogole przecierz tam robią dorosli luzdie... a tak sie sklada ze w dzisiejszych czasach nie trudno o dobre wykrztałcenie,.. doczekalismy sie czasow gdzie matura to pryszcz a studia 2 przyszcze ... pozatym wszystko mozna kupic.Pozatym zabardzo szufladkujecie... jak ktos jest ze wsi to nci nie znacyz .. wes z tym czlowiekiem pogadaj zobacz co ma w glowie a potem ocen a nie oceniasz go po tym jaką ma gware...

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 09:43  
Cytuj
CYTAT
To czy ktos ma szkole czy nie ma to nic nie swiadczy o czlowieku... jeden moze byc po podstawowce ale pujdzie do kibla zrobi swoje posprzata po sobie umyje rece i pujdzie a drugi moze miec magistra,licencjat,inzyniera i chuj wie co jeszcze a pujdzie do kibla obsra wszystko do okola nawet kurwa deske ( bo i z takim czyms sie spodkalem chociaz sam sie zastanawialem jak mozna osrac deske ;d) wytrze dupe zuci papier osrany na ziemie naciagnie portki i pujdzie dalej sie chwalic ze ma magistra.Ludzie popatrzcie w atesie jakie sa kible... az wstyd - spluczki dzialaja ,woda jest papier jest a jest taki chlew jakby swinie siedzialy albo i gorzej... dotego klamki poobrywane jakies bzdurne glupie napisy na scianach drzwiach i w ogole przecierz tam robią dorosli luzdie... a tak sie sklada ze w dzisiejszych czasach nie trudno o dobre wykrztałcenie,.. doczekalismy sie czasow gdzie matura to pryszcz a studia 2 przyszcze ... pozatym wszystko mozna kupic.Pozatym zabardzo szufladkujecie... jak ktos jest ze wsi to nci nie znacyz .. wes z tym czlowiekiem pogadaj zobacz co ma w glowie a potem ocen a nie oceniasz go po tym jaką ma gware...

kolego zrób studia skoro to pryszcz. Po piśmie widać że Ci brak szkoły! Z kiblami się zgodzę! Ja tam nawet nie sram tylko sikam kulturalnie do pisuaru bo się brzydze....blee

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 10:00  
Cytuj
kolego zrób studia skoro to pryszcz. Po piśmie widać że Ci brak szkoły! Z kiblami się zgodzę! Ja tam nawet nie sram tylko sikam kulturalnie do pisuaru bo się brzydze....blee

boisz się bo Cię ktoś może wyruchać a nie brzydzisz-takich cweli to tylko ruchaja

 
 
 
 
~~kilof
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 11:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co Wy tak się takgo pompka czepiliście, jak wam nie pasuje to wypierdalać z zakładu i pracować gdzie indziej, ponoć jest tyle pracy do okoła. Jak Mu pasuje ta robota ta Jego sprawa a nie Wasza, może przedstawcie sytuacje w Waszych zakładach pracy, ciekawe jak tam jest ? A założe się że wiekoszoć tych pieniaczy z tego tematu i tak pracuje w atesie i piedroli 3 po 3 ze same buraki tu robia, ze syf, ze chujnia itp. NIE PASUJE - ZWOLNIJ SIE - WYPIERDALAJ DO INNEGO ZAKŁADU/PRACODAWCY. Pierdolona polska mentalność, narzekać na wszystko i na wszystkich.

Koleś jesteś debilem pisząc to! przeciez wiesz ze ats zatrudnia roboli bez szkoły wykształcenia ! gdzie innna firma takich przyjmie. Gdzie indziej są wymagania a w ATS? Nie ma! dlatego taki syf, hamstwo jest! Dlaczego takiego FORUM nie ma na temat pracy w innym zakładzie ? W St. Woli jest ich sporo a ludzie czepili się ATS-u ?!?! No wytłumacz mi dlaczego? Czyżby to była prawda - TAK TO JEST PRAWDA - są zakłady gdzie praca jest cięższa a nikt nie narzeka. Pracodawca widząc ze pracownik pracuje ciężko uczciwie go wynagradza - Wilk syty i owca CAŁA. A tu co ? Wprowadziliście premie co miesięczne - chłopaczki lagują za te 300 zł by zrobić norme te 260 kół a za 3 miesiące 100% norma dla 300 zł wynosic bedzie 350! Zawsze wam kurwa mało - Ludzie nie roboty! Zejdzie biurowczyki na dół i pomóżcie, albo zobaczcie jak to sie robi! Były praktyki na maszynach to kombinowaliście jak nie tylko nie robić. Wolne - zaświadczenia od lekarza o niezdolności - jak to ? pracujemy w jednej firmie, a WY pracować nie chcecie? Biedny pracownik zapieprza świątek piątek i niedziela a burak w biurze się śmieje! To jest własnie mentalność. Polak dla polaka WILKIEM! Kurwa brakło by aluminium byście \"ludzi\" w kadziach topili! PEACE!


Koleś "chamstwo" się pisze przez "CH" a co do przyjmowania baranów na produkcję to się zgadzam, zwłaszcza gdy czytam twoje wywody.

 
 
 
 
~~ANTYK
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 12:04  
Cytuj
CYTAT

kolego zrób studia skoro to pryszcz. Po piśmie widać że Ci brak szkoły! Z kiblami się zgodzę! Ja tam nawet nie sram tylko sikam kulturalnie do pisuaru bo się brzydze....blee

boisz się bo Cię ktoś może wyruchać a nie brzydzisz-takich cweli to tylko ruchaja

Tobie się to przytrafiło że o tym tak rozpisujesz??

 
 
 
 
~~ŻAŁOSNE
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 12:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Co Wy tak się takgo pompka czepiliście, jak wam nie pasuje to wypierdalać z zakładu i pracować gdzie indziej, ponoć jest tyle pracy do okoła. Jak Mu pasuje ta robota ta Jego sprawa a nie Wasza, może przedstawcie sytuacje w Waszych zakładach pracy, ciekawe jak tam jest ? A założe się że wiekoszoć tych pieniaczy z tego tematu i tak pracuje w atesie i piedroli 3 po 3 ze same buraki tu robia, ze syf, ze chujnia itp. NIE PASUJE - ZWOLNIJ SIE - WYPIERDALAJ DO INNEGO ZAKŁADU/PRACODAWCY. Pierdolona polska mentalność, narzekać na wszystko i na wszystkich.

Koleś jesteś debilem pisząc to! przeciez wiesz ze ats zatrudnia roboli bez szkoły wykształcenia ! gdzie innna firma takich przyjmie. Gdzie indziej są wymagania a w ATS? Nie ma! dlatego taki syf, hamstwo jest! Dlaczego takiego FORUM nie ma na temat pracy w innym zakładzie ? W St. Woli jest ich sporo a ludzie czepili się ATS-u ?!?! No wytłumacz mi dlaczego? Czyżby to była prawda - TAK TO JEST PRAWDA - są zakłady gdzie praca jest cięższa a nikt nie narzeka. Pracodawca widząc ze pracownik pracuje ciężko uczciwie go wynagradza - Wilk syty i owca CAŁA. A tu co ? Wprowadziliście premie co miesięczne - chłopaczki lagują za te 300 zł by zrobić norme te 260 kół a za 3 miesiące 100% norma dla 300 zł wynosic bedzie 350! Zawsze wam kurwa mało - Ludzie nie roboty! Zejdzie biurowczyki na dół i pomóżcie, albo zobaczcie jak to sie robi! Były praktyki na maszynach to kombinowaliście jak nie tylko nie robić. Wolne - zaświadczenia od lekarza o niezdolności - jak to ? pracujemy w jednej firmie, a WY pracować nie chcecie? Biedny pracownik zapieprza świątek piątek i niedziela a burak w biurze się śmieje! To jest własnie mentalność. Polak dla polaka WILKIEM! Kurwa brakło by aluminium byście \\\\\\\"ludzi\\\\\\\" w kadziach topili! PEACE!


Koleś \\\"chamstwo\\\" się pisze przez \\\"CH\\\" a co do przyjmowania baranów na produkcję to się zgadzam, zwłaszcza gdy czytam twoje wywody.
Nie pracuje na produkcji! Pisze co myśle o tym gównie. Mam chyba takie prawo? Jak Ci sie nie podoba zamknij zaklad i skończy się wypisywanie \"wywodów\"

 
 
 
 
~~cobra
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 16:08  
Cytuj
haha zamknij zakład i skonczy sie wypisywanie ;d;d - dobre - popieram ;p

 
 
 
 
~~groch
ff
Wysłany: 21 Wrz 2008r. 12:53  
Cytuj
Panowie mysle ze problem nie w poziomie inteligencji pracownikow lecz w checi i doswiadczeniu podam przyklad:

Lakiernia- jest problem br A nikt nie wie co sie stalo,kierownik zmiany,lakiernik l1 lakiernik l2 lakiernik proszkowy l1 3 min narady i juz wiadomo co sie stalo i co trzeba zrobic.Przychodzi UR -usterka juz dawno usunieta.Napisalem to aby wam uswiadomic ze mozna byc po zawodowkach i dobrze pracowac.
PS:Sam to widzialem i powiem ze bylem mile zaskoczony taka postawa pracownikow

 
 
 
 
«« « ... 26 27 28 29 30 31 32 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »