NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~AJM
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Czemu tak narzekacie, jęczycie? Poprostu zmiencie prace na lepszą jeśli taka jest w stalowej woli...za granicą fakt da się zarobić pare groszy ale jakim kosztem..zostawiać rodzine utrzymanie domu w polsce i za granicą. Zaglądanie do butelki z tęsknoty za rodziną ? Ile na tym zarobicie zamiast pisac pierdoły zastanowic się nad tym gdzie chcesz i jak chcesz żyć zarabiać a nie wiecznie narzekać. Polak tylko potrafi narzekać i pić bo cóż mu innego zostało Wypociny wasze to smiech na sali i codzienna rutyna zagądania tutaj i opisywania kto komu w dupe włazi, właźcie i wy też wam dobrze będzie a niewierze że tutaj niema takich co nie włażą. Jedzcie za granice zapierdzielać jak białe murzyny jesli wam tak jest tutaj źle......cool


huje myslą ze tam zostaniecie smiech2 pokazcie im ze tak nie jest niech sobie nie myslą ze ats to jedyny pracodawca w stalowej.!! Stracą ludzi zobaczą co znaczy szacunek do pracownika.!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 09:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~QQQ
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 10:03  
Cytuj
Po podwyzce bylo cicho w miare , teraz znowu podnosi sie lament czyzby jakas podwyzka sie szykowala znowu ?????

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 12:24  
Cytuj
Tam jeden kolega pisał, że wychodzi nawet 180 zł na dojazd. Mi przedłużyli umowę tak ze mam teraz 1393 zł ( gdzie to 7 zł; d? - Nie mam pojęcia) + 30 % premi.Za dojazd wychodzi mi ponad 300 zł;] więc zostaje mi 1000 zł miesięcznie... Jak się tutaj przyjmowałem to ludzie mówili ze tutaj zajebiscie płacą?.. Nie ma w tym krzty prawdy, płacą tak jak wszędzie a nawet mniej… Podobno po okresie próbnym miało być 1800 w podstawie + 30 % premii – tak słyszałem.

 
 
 
 
~~doradca
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 15:17  
Cytuj
Pompek kup sobie rower w TESCO 399 zl i po jakis 40 dniach ci sie i co m-c bedzie ci zostawac 300 w kieszeni

 
 
 
 
~~666
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czytaj ze zrozumieniem gości z 77 na 16 czy 17 a nie o:zły: 16 czy 17. To jest wielka różnica


To raczej Ty czytaj ze zrozumieniem. No 60 gram z niewywazenia ( nie napisał że 60 niewyważnia. )



"Robot podobno poprawił felgę z niewyważeniem 77 g na bodajże 16 czy 17 g "

Powyzej cytat: ........77g na 16 czy 17g". Sam jestes tuman i nie umiesz czytać. 77 na 16 czy 17 jest napisane a nie o 16 czy 17

 
 
 
 
~~/nie/ kumaty ?
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 17:37  
Cytuj
CYTAT
Witam ponownie … z tego się orientuję to 10-tego powinna być wypłata.  Wiecie dlaczego może jeszcze nie ma pieniędzy na koncie? Czy może jednak nie będzie żadnej wypłaty?


przecież wziąłeś na 1-ego wypłatę. Znowu chcesz na 10-ego???


Wypłata ma sie przesunąć na 10-ego każdego miesiąca. Z tego co ja wiem to:
za 09 ma być 03.10
za 10 ma być na 07.11
za 11 ma być na 10.12
i dalej już na 10-ego każdego miesiąca.

Nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno nie można tak radykalnie zmienić tylko trzeba to zrobić płynnie. Moim zdaniem ok.
Ale nie chcę siać plotek czy to prawda więc dopytaj u kadrach i problem masz w woreczka umiech

 
 
 
 
~~23r
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
Tam jeden kolega pisał, że wychodzi nawet 180 zł na dojazd. Mi przedłużyli umowę tak ze mam teraz 1393 zł ( gdzie to 7 zł; d? - Nie mam pojęcia) + 30 % premi.Za dojazd wychodzi mi ponad 300 zł;] więc zostaje mi 1000 zł miesięcznie... Jak się tutaj przyjmowałem to ludzie mówili ze tutaj zajebiscie płacą?.. Nie ma w tym krzty prawdy, płacą tak jak wszędzie a nawet mniej… Podobno po okresie próbnym miało być 1800 w podstawie + 30 % premii – tak słyszałem.




Tam to zajebiście to sie można tylko orobić. Tak jak już pisałem we wcześniejszym pośćie w HSW dostałem 1500 na rączke na próbnej umowie, robota nie stresująca, nikt na mnie nie drze ryja ze malo zrobione badz coś i co najwazniejsze praca tylko na 2 zmiany z wolnymi wekendami. Kierownicto w ATS mysli chyba ze są jedynym zakładem w Stalowej Woli. Są w wielkim błędzie bo pracy fizycznej u nas jest duzo tylko trzeba pochodzic, popytac.

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 00:19  
Cytuj
Po co rower? Może od razu kupię sobie jakiś dobry tapczan za 200 zł i będę tam spał?

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 00:50  
Cytuj
Ktoś może powiedzieć, „ dlaczego nie jeździsz autobusem" akurat tak się składa, że mógłbym gdyby nie to, że rozkład układa mi sie tylko na 1 zmianę...

Na drugą zmianę dojadę.. Ale na 13: 30 do tego juz nie wrócę, bo juz niema po 23 autobusu.

Na 3 zmianę musiał bym wyjechać 2 godziny za wcześnie i dojechałbym na 22...

Do tego biorąc pod uwagę to ze robią teraz drogę w Nisku i nie zanosi sie na to żeby szybko skończyli to pewnie bym sie ciągle spuźniał itp. itd... a nawet gdyby skończyli to potem będzie zima i to samo ciągłe spóźnianie się autobusów … to chyba każdy z was zna, więc nie będę przedłużał … i by mi poobcinali premie i bym zaoszczędził ze ho ho.

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
Ktoś może powiedzieć, „ dlaczego nie jeździsz autobusem\" akurat tak się składa, że mógłbym gdyby nie to, że rozkład układa mi sie tylko na 1 zmianę...

Na drugą zmianę dojadę.. Ale na 13: 30 do tego juz nie wrócę, bo juz niema po 23 autobusu.

Na 3 zmianę musiał bym wyjechać 2 godziny za wcześnie i dojechałbym na 22...

Do tego biorąc pod uwagę to ze robią teraz drogę w Nisku i nie zanosi sie na to żeby szybko skończyli to pewnie bym sie ciągle spuźniał itp. itd... a nawet gdyby skończyli to potem będzie zima i to samo ciągłe spóźnianie się autobusów … to chyba każdy z was zna, więc nie będę przedłużał … i by mi poobcinali premie i bym zaoszczędził ze ho ho.


Gościu ty to jestes jakis uposledzony,pracyjesz zaledwie pare miesiecy a wywody robisz takie jakbys pracował tu cale lata. Weź już skończ bo sie kompromitujesz no i wcale nie jesteś anonimowy!!! good

 
 
 
 
~~kilof
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 10:34  
Cytuj
CYTAT
Ktoś może powiedzieć, „ dlaczego nie jeździsz autobusem\" akurat tak się składa, że mógłbym gdyby nie to, że rozkład układa mi sie tylko na 1 zmianę...

Na drugą zmianę dojadę.. Ale na 13: 30 do tego juz nie wrócę, bo juz niema po 23 autobusu.

Na 3 zmianę musiał bym wyjechać 2 godziny za wcześnie i dojechałbym na 22...

Do tego biorąc pod uwagę to ze robią teraz drogę w Nisku i nie zanosi sie na to żeby szybko skończyli to pewnie bym sie ciągle spuźniał itp. itd... a nawet gdyby skończyli to potem będzie zima i to samo ciągłe spóźnianie się autobusów … to chyba każdy z was zna, więc nie będę przedłużał … i by mi poobcinali premie i bym zaoszczędził ze ho ho.


Pompek weź się w końcu zamknij, bo już mi sięchce rzygac czytając twoje wypociny.

 
 
 
 
~~były z ATS
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:18  
Cytuj
Pompek tak sie podnieca tą robotą w ATS jak by myślal ze Boga złapał za ręke, a praca w ATS to żaden zaszczyt. Tam może kazdy pracowac, nawet i największy dureń bo przyjumja każdego jak leci wiec się nie ma czym podniecać

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:28  
Cytuj
Ty się kompromitujesz... Napisałem tylko, że gówno zarabiam i 30 % wydaje na dojazd, o co ci chodzi? Ty też nie jesteś anonimowy... Ja sie nie boje przynajmniej, że ktoś sie dowie , kim jestem i wcale mi na tym nie zależy... Akurat jak byś chciał wiedzieć to wiem ze ludzie wiedza, kim jestem, bo jak bym nie chciał żeby sie dowiedzieli się to bym nie pisał gdzie robie ile zarabiam i ile dokładnie pracuje... i zmieniał bym Nicki. Sam sie kompromitujesz. O jakich wywodach ty w ogóle mówisz ? Chyba nie trzeba pracować 30 lat, żeby zobaczyć jak kursują autobusy nie ?

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:31  
Cytuj
Dobra ludzie po waszemu :

O co wam kurwa mac chodzi ? napisałem ze jest chujnia... ze gowno placą .. ze polowe wydaje na dojazd ... ze sa normy nie wykonalne ze jest syf i wszystko popsute ? czy to do was nie dociera czy wam trzeba pisac z bledami gwarą i kurwami ? zajebane bałwany macie cos wiecie gdzie robie przyjdzcie i sie dojebcie a nie na forum cwaniakujecie. koniec

 
 
 
 
~~Pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:35  
Cytuj
a jeśli chodzi o robote to wcale nie jest taka malina jak wy to czytacie pewnie miedzy wierszami bo ja nigdzie ie napisalem ze jest zajebista robota itp... i wcale mi na niej nie zalezy wykurwią mnei z niej to ok pujde gdzie indziej bo " roboty w chuj jest "

 
 
 
 
~~Robot do popraw
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:36  
Cytuj
[/cytat]

Gościu ty to jestes jakis uposledzony,pracyjesz zaledwie pare miesiecy a wywody robisz takie jakbys pracował tu cale lata. Weź już skończ bo sie kompromitujesz no i wcale nie jesteś anonimowy!!! good[/cytat]



Właśnie POMPEK!!!!!zostałeś już kilka dni temu rozszyfrowany \"HU IS HU\" tak że stul pysk nie napinaj sie a najlepiej szukaj roboty bliżej domu albo skutera sobie kup i wiejską skórzaną kurte żeby ci w zimie po klacie nie wiało.Ale najlepiej to roboty szukaj żebyś w zimie na lodzie nie został.Słyszałem że w rudniku do gotowania wikliny poszukują HEHEHEsmiech2

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:39  
Cytuj
A jak wyzej te 2 debile sie wyzywaja i kluca juz tydzien kto zle zrozumial.. czy robot poprawił z 77 na 16 czy o 16 jak jest napisane wyraznie ? oni sie nie kompromituja nie ? do nich nic nie napiszecie tylko jak ja cos napisze to sie dopeirdalacie chuj wie o co.

 
 
 
 
~~Robot do popraw
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:40  
Cytuj
POMPEK jak ci nie pasuje wieśniaku to wypierdalaj z ATSU bo my nie potrzebujemy takich jak ty magistrów wichrzycieli i napinaczy:wśceikły:

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:42  
Cytuj
poweizdialem... macie cos przyjdzcie ;]

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:43  
Cytuj
rozwazam taka mozliwosc... a ktos sie napina to ja niechce mowic... poczytaj forum to zobaczysz czy ja sie napinam czy wy.

 
 
 
 
~~ROBOT
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:48  
Cytuj
POMPEK masz dzisiaj wolne to może zrób coś lepszego niż napinanie się tutaj. Wypałuj sie może dobrze jak ręce jeszcze ci chodzą od wczorajszego ważenia serwatki szajsu albo może żebra sobie wytnij i sam sobie lache strzel buraku!!!!!!!!!smiech2

 
 
 
 
~~były z ATS
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:50  
Cytuj
[cytat]POMPEK jak ci nie pasuje wieśniaku to wypierdalaj z ATSU bo my nie potrzebujemy takich jak ty magistrów wichrzycieli i napinaczy:wśceikły:[/cytat

Kolejny maniak ATSU. Tak bronisz ATSU w tym poście ze można rozumieć ze tylko tam sie nadajesz do roboty. Zapewne do roboty gdzie trzeba myśleć sie nie nadajesz. W ATsie na stanowiskch robotniczych raczej myślec nie trzeba wiec zapewne tam pracujesz

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:50  
Cytuj
i nie mam magistra ....

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:53  
Cytuj
nawet sie podpisał " robot "

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 12:06  
Cytuj
a tak w nawiasie... robot ja tez wiem chyba kim ty jestes.

 
 
 
 
«« « ... 25 26 27 28 29 30 31 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »