NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~p.s.
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 20:29  
Cytuj
pompek a ty kurwa dalej swoje nawijasz ten temat wkoło już drugi tydzień skończ już pierdolić bo nikogo nie interesuje że pracujesz na wadze i narzekasz cały czas jak się nie podoba to zapraszam na pakownie tam jest luzik i spoczko atmosfera i pospać na nocce można !!!!

a co tam na pakowni czekam na info!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 20:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~jasio
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
pompek a ty kurwa dalej swoje nawijasz ten temat wkoło już drugi tydzień skończ już pierdolić bo nikogo nie interesuje że pracujesz na wadze i narzekasz cały czas jak się nie podoba to zapraszam na pakownie tam jest luzik i spoczko atmosfera i pospać na nocce można !!!!

a co tam na pakowni czekam na info!!!!!

pakuj w karton i nie pier..l

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 22:15  
Cytuj
1.Kolego chyba nie załapałeś wątku ani kontekstu ani jednej z moich wypowiedzi.

2.Chyba kogoś jednak interesuje :

„ Faktycznie POMPEK nie ma byków i nawet gramatycznie poprawnie napisane - a jak tam maszyna do poprawy nie wywazen idzie czy tylko stoi w celach reklamowych „

3.Kiedy ja niby narzekałem? zaśmiecasz forum kolego.

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 11:06  
Cytuj
Witam ponownie … z tego się orientuję to 10-tego powinna być wypłata.  Wiecie dlaczego może jeszcze nie ma pieniędzy na koncie? Czy może jednak nie będzie żadnej wypłaty?

 
 
 
 
~~eurosceptyk
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 11:48  
Cytuj
Wczoraj Tusk oglosil ze bedzie wprowadzone euro i w kadrach zastanawiaja sie jak Ci to przeliczyc po jakim kursie i jak by nie liczyli to im za malo wychodz srednio po 450 euro na glowe , a kierownictwu po 1600 euro

 
 
 
 
~~UNIW**LS...
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 16:48  
Cytuj
:wśceikły: a jałyszaju, iż w ATEESIE to zarabiają kokosy, a tu ino 1600 oiro, a czytac tak co piszu ci wyżu, to by pasowali do tyk kokosów, bo to same ciemne małpy ..., a tu patrzu, że w oiro płacą..., czyli nie jest tak źle ....:wśceikły:

 
 
 
 
~~aattss
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 17:02  
Cytuj
Przeciez wy w tym rialu nie potraficie zrobic kola , jestescie jeszcze na etapie produkcji podrobek jak chinczycy aut , a votex to jeszcze nie VW , a do tego jeszcze pracuja tam ludzie ktorych kiedys ATS sie pozbyl i tylko oni cos jeszcze potrafia , pozytym to wy jestescie malpami bo nic sami nie potraficie nawet nas musieliscie kupic azeby zdobyc nowsze technologie , wasz kierownik om tez roczne szkolenie w ATS przechodzil ale chyba sie nic nie nauczyl

 
 
 
 
~~orko
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
Robot nie toczy ścianki tylko półkę … a jak wiadomo z półki jest już co „ skrobać „ a tak po za tym to chyba była tylko próba, bo potem kazali przez jakieś pół godziny pchać do niego koła które są do poprawy czyli poniżej 50 gram a braki (czyli powyżej 50 gram) do helium a potem wiadome „ po staremu”. Więc nie jestem przekonany czy tak będzie zawsze, że do robota będą pchane koła np. 77 lub większe. Pozdrawiam
POMPEK !!!!!!!!!!!ZWOLNIJ SIE WIEŚNIAKU

 
 
 
 
~~dupa
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 19:08  
Cytuj
CYTAT
Witam ponownie … z tego się orientuję to 10-tego powinna być wypłata.  Wiecie dlaczego może jeszcze nie ma pieniędzy na koncie? Czy może jednak nie będzie żadnej wypłaty?


widać że nie grzeszysz rozumem a i chyba zabardzo czytać nie potrafisz !!!!!więcej takich wieśniaków nasz zakład potrzebuje jak ty !Może podanie kogoś z rodziny podrzucisz ???????? może brata ??? bo on może czytać potrafi to by ci tłumaczył co na tablicach pisze!!!HEHE

 
 
 
 
~~podniecona
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 19:17  
Cytuj
POMPEK NA KIEROWNIKA!!!!!!!!!!!!!!!!good

 
 
 
 
~~prawda
ff
Wysłany: 11 Wrz 2008r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
Przeciez wy w tym rialu nie potraficie zrobic kola , ........ nawet nas musieliscie kupic azeby zdobyc nowsze technologie ...


i klientów ... i kupiliście nas na kredyt ... i nas wydoicie ...

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 12 Wrz 2008r. 08:05  
Cytuj
ats to aluminiowe królestwo niezniszczalne, wielkie. Jestescie jak niewolnicy niemogący stąd odejść bo taka prawda nie macie gdzie! więc LAGA buraki he he a i przy okazji miłego weekendziku życzę!

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 12 Wrz 2008r. 11:35  
Cytuj
" Robot nie toczy ścianki tylko półkę … a jak wiadomo z półki jest już co „ skrobać „ a tak po za tym to chyba była tylko próba, bo potem kazali przez jakieś pół godziny pchać do niego koła które są do poprawy czyli poniżej 50 gram a braki (czyli powyżej 50 gram) do helium a potem wiadome „ po staremu”. Więc nie jestem przekonany czy tak będzie zawsze, że do robota będą pchane koła np. 77 lub większe. Pozdrawiam

POMPEK !!!!!!!!!!!ZWOLNIJ SIE WIEŚNIAKU "

Dlaczego mam się zwalniać? Piszę to, co widzę i to, co słyszałem od kolegów z QM? Czy oni też mają się wszyscy zwolnić? Może też są wieśniakami. Wczoraj robot poprawiał całą zmianę jakieś 10 rodzajów felg. Włosi są na dobrej drodze.A co do tego zwalniania to zapomnijcie, będę tu pisał ile mi się Bedzie podobało i kiedy mi się Bedzie podobało oraz co mi się Bedzie podobałoumiech a wy i tak tego nie zmienicie jak wam sie nie podoba to, co pisze to zmięcie forum Lol…

 
 
 
 
~~eos
ff
Wysłany: 12 Wrz 2008r. 12:18  
Cytuj
Pompek pisz dalej , wiemy co sie dzieje teraz na OM a nie tylko u wiesmakow-placzkow z pakowni

 
 
 
 
~~hary poter
ff
Wysłany: 12 Wrz 2008r. 15:46  
Cytuj
pompek widze ze ze stahlshmidt jest calym twoim zyciem wlasnie takich kretynów potrzebuja ktorzy mysla o robocie 24h na dobesmiech2

 
 
 
 
~~kolega kolegi
ff
Wysłany: 13 Wrz 2008r. 20:35  
Cytuj
Panie magistrze POMPEK!!!widać że po 3 miesiącach pracy w ats twój organizm nie może więcej przyjąć tlenku aluminium.Przewraca ci sie już we łbie całkiem od ważenia tych kółek i patrzenia na robota do popraw który jest dla ciebie wzorem pracownika czyli tępy ,głupi ,i chętny do arbajtu jak TY!!!!!nasz zakład takich potrzebuje !!!!!mam pytanie kto dał ci magistra skoro ty nawet ogłoszeń na tablicy nie umiesz czytać a co dopiero je zrozumieć!!!!!!


INTRRNETOWYM NAPINACZOM MÓWIMY STANOWCZO NIE!!!!


POMPEK PRZESTAŃ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:zły:

 
 
 
 
~~robot do popraw
ff
Wysłany: 13 Wrz 2008r. 20:41  
Cytuj
POMPEK zagadaj z robotem to może lache ci siepnie!!!!hehehesmiech2

 
 
 
 
~~AndrzejK
ff
Wysłany: 13 Wrz 2008r. 20:49  
Cytuj
ATS byłby dobrym zakładem pracy, gdyby zatrudniali porządnych ludzi. A nie zatrudniają naprawdę głąbów, błaznów i debili. Ponoć na OM był taki co się zgubił na hali good poszedł do kierownika żeby mu przypomniał gdzie jest jego miejsce pracy. No jak się można zgubić na hali !
Z tym wolnym to też jest denerwujące. Chcesz, potrzebujesz dzień, dwa lub trzy dni i powie ci kierownik, że nie da wolnego bo nie ma ludzi. Ludzie mają po nawet po 40 dni urlopu do wykorzystania coniektórzy ! A ludzie są, tylko jeśli nie masz tak dobrych stosunków z kierownictwem - to nie dostaniesz wolnego.
Co do pozytywów to małym plusem można nazwać premie/nagrody miesięczne za ilość i jakość. Co prawda nie są to porażające sumy ale zawsze to coś. Szczególnie dla tych co dojeżdzają i wychodzi im nawet do 180 zł miesięcznie na dojazd. Ale to taki mały plus ATS.

 
 
 
 
~~Pompek
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 00:16  
Cytuj
Po 1: Kiedy i gdzie ja napisałem, że mam magistra?;]
Po 2: Robot nie robi laski...
Po 3: Ja nic nie napinam... Ja tylko odpowiadam na pytania ewentualnie komentuje to, co ktoś napisze...
Po 4: Ten robot nie jest głupi... Ten robot jest tak zaawansowany i inteligentny ze to ludzie w ATeSie są za głupi żeby go poprawnie skonfigurować...
Po 5: Skoro ty nie jesteś chętny do arbajtu to się zwolnij i skończ napinać atmosferę, bo właśnie taka jest prawda ze to tacy jak ty tylko ciągle napinają atmosferę po za tobą jest tu kilku ludzi, którzy normalnie próbują o czymś porozmawiać a ty prowokujesz, obrażasz i poniżasz... Poco ?

Po6: Do kolegi ~hary poter -> Lepsze to niż myślenie o pracy 7 godzin i 45 minut ( po odjęciu przerwy) a potem leżeniu w domu na jakimś tapczanie i nie myśleniu o niczym ewentualnie myśleniu o tym, jaka to praca w ATeSie jest cholernie przerażająco ciężka, a życie przez to jest szare i do dupy, bo trzeba pracować 8 godzin w zakładzie i nic z tego nie mieć… a potem płakaniu na forum, co chwila pod innym Nickiem żeby przypadkiem ktoś się nie zorientował, kim jesteś, a czasami nawet obrażaniu innych w razie jak by komuś jednak spodobało się to, co dla ciebie jest Brzemieniem  i pokutą za wygląd.

 
 
 
 
~~wywazarka ....
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 00:53  
Cytuj
CYTAT
ATS byłby dobrym zakładem pracy, gdyby zatrudniali porządnych ludzi. A nie zatrudniają naprawdę głąbów, błaznów i debili. Ponoć na OM był taki co się zgubił na hali good poszedł do kierownika żeby mu przypomniał gdzie jest jego miejsce pracy. No jak się można zgubić na hali !
Z tym wolnym to też jest denerwujące. Chcesz, potrzebujesz dzień, dwa lub trzy dni i powie ci kierownik, że nie da wolnego bo nie ma ludzi. Ludzie mają po nawet po 40 dni urlopu do wykorzystania coniektórzy ! A ludzie są, tylko jeśli nie masz tak dobrych stosunków z kierownictwem - to nie dostaniesz wolnego.
Co do pozytywów to małym plusem można nazwać premie/nagrody miesięczne za ilość i jakość. Co prawda nie są to porażające sumy ale zawsze to coś. Szczególnie dla tych co dojeżdzają i wychodzi im nawet do 180 zł miesięcznie na dojazd. Ale to taki mały plus ATS.
... ponoć kram jaki Pan....pozdrowienia dla gróbego, dennego i niezabardzo rozumnego menna / angielskim trzaskasz, ale dupek z ciebie / kier. om. ...szkoda gadać, taki gośc na takim stanowisku,...pozdrowienia dla ...szkoda pisać ...:wśceikły:

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 01:33  
Cytuj
Jak masz coś do neigo to idz i powiec mu to prosto w oczy... a nie psujesz mu reputację na całym internecie ;]

 
 
 
 
~~Stalówek1
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 08:40  
Cytuj
narzekaja wszyscy,prawie,marudzą.zwolnijcie sie.roboty jest w ch.j.wystarczy sobie pokserowac CV-ki i poskładac do firm.troszke tez sie poudzielac,dzwonic,pytac sie.ja w pazdzierniku po wywaleniu z roboty,z wyksztalceniem zawodowym otrzymalem z 7-8 propozycji w ciagu 2 tygodni.wybralem najkorzystniejsza.pózniej jeszcze sie 2 firmy odezwaly.i jesli proponowaly na wejscie 1500 to chyba niezle.a teraz kzdy weekend wolny,jedn sobota pracujaca na 2 miesiace.praca a przedewszytskim atmosfera super.w poprzedniej tez niue bylo az tak zle ale dyrekcja a co za tym idzie niekompetencja osób na stanowiskach jest tak przykra...że aż płytka.

 
 
 
 
~~zly
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 09:05  
Cytuj
CYTAT
Przeciez wy w tym rialu nie potraficie zrobic kola , jestescie jeszcze na etapie produkcji podrobek jak chinczycy aut , a votex to jeszcze nie VW , a do tego jeszcze pracuja tam ludzie ktorych kiedys ATS sie pozbyl i tylko oni cos jeszcze potrafia , pozytym to wy jestescie malpami bo nic sami nie potraficie nawet nas musieliscie kupic azeby zdobyc nowsze technologie , wasz kierownik om tez roczne szkolenie w ATS przechodzil ale chyba sie nic nie nauczyl


tak tylko porowatości i obic w ates sie nie szpachluje jak w uniwheels bo s tego co wiem to na fl jest inny sposub nisz szpachla z dodatkiem opilkuw aluminium:zzz:

 
 
 
 
~~23r
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 09:07  
Cytuj
CYTAT
narzekaja wszyscy,prawie,marudzą.zwolnijcie sie.roboty jest w ch.j.wystarczy sobie pokserowac CV-ki i poskładac do firm.troszke tez sie poudzielac,dzwonic,pytac sie.ja w pazdzierniku po wywaleniu z roboty,z wyksztalceniem zawodowym otrzymalem z 7-8 propozycji w ciagu 2 tygodni.wybralem najkorzystniejsza.pózniej jeszcze sie 2 firmy odezwaly.i jesli proponowaly na wejscie 1500 to chyba niezle.a teraz kzdy weekend wolny,jedn sobota pracujaca na 2 miesiace.praca a przedewszytskim atmosfera super.w poprzedniej tez niue bylo az tak zle ale dyrekcja a co za tym idzie niekompetencja osób na stanowiskach jest tak przykra...że aż płytka.




Prawde mówisz. Pracowałem w ATS ale już dłużej nie mogłem wytrzymać roboty w tyn syfie i w tym durnym systemie 4 brygadowym. Długo nie byłem bez pracy, dostałem propozycje na pewnym wydziale w HSW ( nie bede zdradzal nazwy tego wydziału) Już na umowie na okres próbny dostałem 1500 zl na łape a w ATS na okresie probnym wychodziło 1100 zł na łape. I tutaj przynjamniej mam prace tylko na 2 zmiany od poniedzialku do piatku, wszystkie weekendy i święta wolne. A chciałem powiedzieć ze nie jestem jakiś super wykształcony, mam tylko średnie techniczne wykształcenie.

 
 
 
 
~~zly
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 09:12  
Cytuj
CYTAT
Czemu tak narzekacie, jęczycie? Poprostu zmiencie prace na lepszą jeśli taka jest w stalowej woli...za granicą fakt da się zarobić pare groszy ale jakim kosztem..zostawiać rodzine utrzymanie domu w polsce i za granicą. Zaglądanie do butelki z tęsknoty za rodziną ? Ile na tym zarobicie zamiast pisac pierdoły zastanowic się nad tym gdzie chcesz i jak chcesz żyć zarabiać a nie wiecznie narzekać. Polak tylko potrafi narzekać i pić bo cóż mu innego zostało Wypociny wasze to smiech na sali i codzienna rutyna zagądania tutaj i opisywania kto komu w dupe włazi, właźcie i wy też wam dobrze będzie a niewierze że tutaj niema takich co nie włażą. Jedzcie za granice zapierdzielać jak białe murzyny jesli wam tak jest tutaj źle......cool


za darmo

 
 
 
 
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »