NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ONNNNNNnn
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:20  
Cytuj
Norma jest niemcy sie ciesza i z polaków smieją ze tak napierdzielają i z kierowników smieją ze łatwo ich kupic zeby scigali swoich, niemcy mają czyste sumienie bo polakom zapłaca a polaki wiedza jak maja zgnoic pracownika

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~ONNNNNNnn
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:21  
Cytuj
I dlatego sie zwolniłemumiech

 
 
 
 
~~zzzz
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
sprzedali się kierownicy zmianowi między innymi na pakowni dostają 3000 na łapke i poniewierają młodymi co zarabiają po 1500 banada skurwysynów co liżą dupe i wchodzą kierownikom (L.P.)w dupe po same łokcie - gdzie wasz honor!!!!



ZGADZAM SIE Z TYM W 100000000% SAMA PRAWDA.:zły:

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 08:06  
Cytuj
no ja tam nei wiem kto sprzedaje ... mnie tam nikt nie sciga... robie na wywarzarce to jak rpzszedlem ierwszy dzien to napierdalalem jak diota bo myslalem ze tam tak trzeba a teraz 80 % kulek przepcham bo wiem co i jak i sie gowno orobie... dzisija podobno 3500 kolek opszlo ;d;d to byl lekki zapiepsz ale ogolnei i tak nie jest tak zle a juz napewno nikt mnei nie goni , nie sciga. Jedyne co mnei wkurwia w tym zakladzie to stan maszyn i rolek... mogli by poswiecic jedną zmiane i naprawic to wszystko tak zeby bylo OK.Pamiętam jak na postoju robilismy... o ile pamietam bvyl od 1 do 12 śerpnia... czyscilem rendgeny byl chyba 8 sierpnia a na maszynie pisalo " Przegląd wykonano 31 sierpnia 2008 r. " lol cioekawa sprawa... a co do rolek to serio wkurwai bo zamiast warzyc to trzeba latac i poprawiac.. kleic tasmą cudowac kurwa ciagle sie toto blokuje i piepszy... wywazarki tez nie sa w dobrym stanie ... kolem wzorcowym ja kwaze to jedna jest ok a druga to trzeba zwarzyc z 5 razy zeby poakzalo dobrą wage... o helium juz nie swpomne... tam to w ogole odrzuca chyba z 50 % kol i tzreba wrzucac po 5 razy zanim zaakceptuje a potem sie okazuje ze nawet kolo wzorocowe trzeba wpuscic z 4 razy zeby zaakceptowalo lol niezle jaja... moim zdaniem kierownicy powinni sie troche bardziej zainteresowac stanem zakladu i cos z tym zrobic. przeciez sa ludzie w utzrymaniu tuchu jak chodze to widze ze ciagle siedza i gowno robią albo spaceruja mogli by im poszuakc zajecai zeby to wszystko ponaprawiali... ;d;d ale wszyscy piszą " ok " to ja tez pisze " ok " w kajeciku umiech ( którego i tak nikt nie sprawdza pewnie ).. pozatym z myjki 1 ciagle od jakiegos miesiaca wycieka jakas woda... Co do wody... nazekacie na wode a w 80 % zakladów w poslce w ogole nie dają wody... zadnej... wiec przemyslcie to... pozatym pomyslcie nad jedną rzecza.. woda w sklepie kosztuje okolo 150 taka duza... hurtowo pewnei by mieli po 1 zł... wiec sobie policz ja przewarznie biore 2 wody dziennie czyil 2 zł do roboty chodze jakies 25 dni o ile sie nie myle w miesiacu 25 x 2 zł = 50 zł na jednego rpacownika w meisiącu x 800 pracowników ? 40 000 zł miesięcznie na samą wode ;]co w roku daje 480 000 zł ... a do tego rekawice... stopery co roku trzeba kupic 800 strojów... wiec sie nie dziw ze jest ta " najtansza " woda " dębianka "... pozatym jedno pytanie czemu na halach nieam w goole zadnych zegarów ? ;d;d lol mogl by byc jeden wielki na srodku zeby z kazdej strony mzona byl owidziec ktora jest godzina .

 
 
 
 
~~Pompek
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 08:12  
Cytuj
a zapomnialem jeszcze dodac ze kierownikow nie trzeba przekupywac zeby gnali ... bo oni przecierz po to są zeby gnac tak jak policja jest poto zeby scigac wandali tak oni sa poto zeby scigac nas i jak by tego nei ropbili to zmiast 3000 normy to by byla 500 albo i mneij i nawet dębianki byscie nie mieli. to tyle umiech

 
 
 
 
~~1235
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 13:08  
Cytuj
GRAMATYKA - ORTOGRAFIA szkoda czytac - tacy ludzie pracuja w ATS

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 19:21  
Cytuj
no tak bo jak sie nie mozna przyzcepic do tego co pisze to odrazu trzeba się przyczepic do błedów umiech masz jakis problem ze zrozumeiniem tego co napisałem ?

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 19:24  
Cytuj
a tak po za tym to wlasnie dlatego ze nie umiem pisac byc moze przewalam felgi zamiast siedziec za biurkiem i nazekac ze klima sie zepsula i zamiast 20 stopni jest 21 !

 
 
 
 
~~1235
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 21:00  
Cytuj
jak chcesz to umiesz pisac bez bledow

 
 
 
 
~~pakownia...
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 21:49  
Cytuj
"motłochy" jak można pisać po polsku skoro same popaprańce siedzą na czacie...prosze mi podać choć jeden przykład normalnej rozmowy, informacji... nic tylko narzekanie i płakanie, obrażanie innych i marudzenie, w takim forum to po polsku (ortografia i stylistyka ) jest naj mniej potrzebna. Do pracy jest potrzebny i Bolek i Lolek...a czy on/ona z Grębowa, czy z Gorzyc, to wsjo radno. Jeśli jeden z drugim jest taki bohater to przyjdz do kierownika, powiedz co ci leży na sercu i spadaj do HSW. Tam daja same kokosy, tylko dlaczego, ciągle są wolne miejsca do pracy?. Wg. mnie, to biurocieniasy podpuszczaja wiejszczyznę by kogoś, obsztalowali, obśmiali, podali nazwiska, tak by sie posmiać z kogoś, wytyknąc palcem... widziałem w pewnym biurze przypadkiem ustawione forum na stronie głównej... tylko po co, oj, pewnie by byc na bierząco kogo opisują. Jak to jest, ŻE TYLKO NADEPNIE CZŁOWIEK TAKIEMU GRUBASOWI NA ODCISK, A OD RAZU SIE JEST NA FORUM...TO TYLKO IDIOTA SIE NIE KAPNIE. Osobiście, to nikogo nie podałem nazwiskiem, imieniem i pisze prawde to się nie boją, ale wiem, że są niby wykształciuchy, którzy mają lepsza erekcję gdy zobaczam, że ich firmowi przeciwnicy sa na forum. Poprostu patrząc tak, to nazwać ich mozna gnidami. . Tak podczas pakowania felg zauwazyłem, że CI niby wielcy sami siebie kasza w ogon...pozdrawiam wszystkich o zdrowym umyśle....jakos to będzie !!!!:zły:

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 23:32  
Cytuj
masz racje umiech

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 4 Wrz 2008r. 23:36  
Cytuj
.. ale chcialem dodac ze ja nie nazekam umiech napisalem tylko ze mogli by naprawic helium i rolki... nic więcej ;] no to juz masz jeden przykąłd informacji i pruby wzniecenia normalnej rozmowy... oczywiscie skonczylo sie to na tym ze ktos sie czepil błędów ;] których bylo faktycznie duzo bo chcialem pisac szybciej niz umiem i duzo literek sie poprzekręcało a jesli chodzi o gramatyke i ortografię to przepraszam ale chyba mam dysleksję... ale z tym tez da się zyc zdac mature i isc na studia ;]no ale tu przecierz nie o błedy chodzi.

 
 
 
 
~~londyn
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 09:28  
Cytuj
cześć janki czytam to forum o firmie w której przerobiłem kilka lat i powiem wam że macie tam wczasy w porównaniu z pracą tu w Londynie

 
 
 
 
~~klonik
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 14:34  
Cytuj
Czemu tak narzekacie, jęczycie? Poprostu zmiencie prace na lepszą jeśli taka jest w stalowej woli...za granicą fakt da się zarobić pare groszy ale jakim kosztem..zostawiać rodzine utrzymanie domu w polsce i za granicą. Zaglądanie do butelki z tęsknoty za rodziną ? Ile na tym zarobicie zamiast pisac pierdoły zastanowic się nad tym gdzie chcesz i jak chcesz żyć zarabiać a nie wiecznie narzekać. Polak tylko potrafi narzekać i pić bo cóż mu innego zostało Wypociny wasze to smiech na sali i codzienna rutyna zagądania tutaj i opisywania kto komu w dupe włazi, właźcie i wy też wam dobrze będzie a niewierze że tutaj niema takich co nie włażą. Jedzcie za granice zapierdzielać jak białe murzyny jesli wam tak jest tutaj źle......cool

 
 
 
 
~~IL PADRINO
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
.. ale chcialem dodac ze ja nie nazekam umiech napisalem tylko ze mogli by naprawic helium i rolki... nic więcej ;] no to juz masz jeden przykąłd informacji i pruby wzniecenia normalnej rozmowy... oczywiscie skonczylo sie to na tym ze ktos sie czepil błędów ;] których bylo faktycznie duzo bo chcialem pisac szybciej niz umiem i duzo literek sie poprzekręcało a jesli chodzi o gramatyke i ortografię to przepraszam ale chyba mam dysleksję... ale z tym tez da się zyc zdac mature i isc na studia ;]no ale tu przecierz nie o błedy chodzi.


NIE WIESZ DO KOGO Z TYM POJŚĆ???? POMYŚL DOBRZE< A NA PEWNO JAK ZGŁOSISZ ODPOWIEDNIEMU CZŁOWIEKOWI TO CI NAPRAWIĄ HELIUM I ROLKI.wink

 
 
 
 
~~twój kierownik
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
.. ale chcialem dodac ze ja nie nazekam umiech napisalem tylko ze mogli by naprawic helium i rolki... nic więcej ;] no to juz masz jeden przykąłd informacji i pruby wzniecenia normalnej rozmowy... oczywiscie skonczylo sie to na tym ze ktos sie czepil błędów ;] których bylo faktycznie duzo bo chcialem pisac szybciej niz umiem i duzo literek sie poprzekręcało a jesli chodzi o gramatyke i ortografię to przepraszam ale chyba mam dysleksję... ale z tym tez da się zyc zdac mature i isc na studia ;]no ale tu przecierz nie o błedy chodzi.

pompek, ty nie jesteś czasem bober?? bo mi pasujesz jak ulał do tego goscia smiech2

 
 
 
 
~~Nepotyzm
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 00:00  
Cytuj
wiecie co to?

 
 
 
 
~~Nepotyzm
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 00:01  
Cytuj
Nepotyzm-czy wy wiecie co to jest?to jest 3 braci na lakierni jeden jest asystentem kierownika drugi kierownikiem zmianowym a trzeci pracowinkiem umysłowym na skrecaniu(akwarium) to jest właśnie kórwa nepotyzm i gdzie kasa idzie wiadomo a my zapierdalamy a jakiś pracownik umysłowy który nigdy nie pokazał wydruku z wypłaty(bo jak brat mi dał 500zł)nakleja naklejki na kartony i się smieje z reszty jeżdzi VW 3 tylko na 1 zmiany to jest skurwysynstwo w biały dzien,szkoda jak był jezcze w firmie J.Rudnicki nikomu nie przyszlo do glowy by mu o tym powiedzieć a on zajebiście nie lubiał tego to by ich wyjebał a może i ten coś zdziała w tej sprawie i nie bedzie tak wiecznie ze to jedna brygada ma najlepsze wyniki wiadomo brat wyżej to wszystko załatwi nawet manipuluje wyniki!I wy się godzicie na to?

 
 
 
 
~~Nepotyzm
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 00:09  
Cytuj
I ciekawe jak sie ma do tego sprawa ryb za kase dla Ł.P.bo to zwykła korupcja która powinna znaleść się u prokuratora a ten gościu wylecieć z wyrokiem sądowym z tamtąd najlepiej z kratki,to zwykła manipulacja pieniędzmi firmy do własnej kieszeni i swojej i kolegów

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 05:49  
Cytuj
byc moze macie racje ze to jest tak ze inni liza dupe a potem maja lepsza kase kosztem innych ale i tak tego nigdy nie zmienicie.. wywalicie goscia dadza nowego... z jakiejs miescowosci ktory i tak bedzie zawsze promowal swoich znajomych i ludzi ze swojej miescjowosci bo inaczej mu nie wypada. hehe

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 11:59  
Cytuj
słuchajcie janki, pracuje tam 7 lat, po ostatnich podwyżkach i nagrodach za produkcję moja pensja to ok. 2.300. Weźcie sie za robotę a nie będziecie biedzić jak stare baby.cool

 
 
 
 
~~lepiej w Alutec
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 14:33  
Cytuj
Jak wam tak zle w Ats to zapraszam do alutecu kasa dużo lepsza - ja nie nażekam pracuje na CNC
Pozdrawiam CNCowców

 
 
 
 
~~felga
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 17:41  
Cytuj
Po przeczytaniu waszych komentarzy mam wrażenie że wy sami chcecie w takich warunkach pracować ,dlaczego nie macie odwagi poprawić swoich warunków pracy.Proszę nie pisać takich głupot ,że tylko 80% zakładów daje swoim pracownikom wodę do picia ,bo to mnie rozwala może przestańcie jeszcze chodzić na przerwy ,bo w niektórych zakładach też nie chodzą.A do tych którym się tak dobrze pracuje w tej firmie to sami sobie kręcicie bat na swoje głupie łby.Proszę pomyślcie ilu pracowników pracuje od początku powstania tej firmy skoro tam tak dobrze to chyba o czymś świadczy.Pozdrawiam

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 20:50  
Cytuj
oj kolego chyba zle zrozumiales mojego posta. Poztywynie oceniłem zakład piszac , że w 80 % zakładów NIE DAJĄ wody W OGOLE ... i ze przez to pracownicy powinni się cieszyc nawet z byle " dębianki ".Z tego co czytam to tutaj większosć ludzi pozytywnie ocenia zakład.Jest tylko garstka nierobów ktorym sie mazy floryda ... ale za darmo i bez pracy.Kazde pieniądze w tym zyciu trzeba sobie wyrpacowac cięzką pracą.A jak bedziecie tylko kombinowac jak zwalic robote na innych ( przewarznie na tych którzy wiedza o tym ze im przezucacie swoją robote ale i tak to zrobią bo niechca kozaczyc ) i potem dostaja premie a wy mowicie ze lizą dupy umiech tak jest ... pomyslcie logicznie : gdybyście byli kierownikiem... komu dalibyscie premię ? temu ktory zawsze się patrzy na was krzywo i przewarznie stoi o cos oparty czy temu milemu ktory zaawsze powie dziendobry z usmiechem i zawsze jest zapracowany ?( ryby to juz inna sprawa) ... tak ale oczywiscie przepraszam zapomnialem... on lize dupe(pracą).Kolega dobrze napisał... popracujecie 7 lat bedziecie miec zasłuzone pieniądze.... tylko musicie kilka razy zabłysnac.Zle wam... w stolarniach na poczatek daja 800 zł ... kasa żałosna a robota taka sama.. czasem i cięzsza.A wy macie na początek 1400(1150) niektorzy 1600 nawet z tego co się orientowalem, po prubnym macie stawke 1600(jakies 1350 i tak pewnie wychodzi wiecej bo premie itp) albo 1800 z tego co słyszałem jak to w praktyce wyglada nie wiem wiec z gory przepraszam jesli pisze bzdury.Kolega robi w Fakro w Rudniku juz 2 lata i ma 1400...(na reke) jak zrobi kilka sobót to ma nawet PRAWIE 1600(na reke) do tego nie ma nawet dębianki ...Zastanówcie sie ile tu mozecie miec juz po 2 latach pracy przy początkowej stawce 1600 zł.Mam nadzieje ze nie uraziłem nikogo moimi błędami... starałem się pisac czytelnie...

 
 
 
 
~~Pracownik `~`
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 21:45  
Cytuj
.. a aluteC- ku daja 500 zł dla tego co przejdzie z A-T--S..., potem do tego dolicz netto 2500, darmową wodę mineralną ( masz wybór cisowianka, żywiec, nałeczowianka, lub wody smakowe typu trzy cytryny - ile dusz pragnie ). Do pełnej pensji oczywiście wracaja całomiesięczne kwitungi z cpn za benzynę, czyli ok. 350 -400 zł miesięcznie. Praca polega na tym, że się meldujesz o 7 rano , kierownik znika by nie denerwować, i tak ok. 15 zjawia się i to delikatnym głosem zapytuje sie ile zostało zrobione ( oczywiście ą i ę by nie zdenerwować pracownika - by przypadkiem sie nie narazic pracownikowi i nie zostac opisanym na forum. Po za tym, wszystkich, kto mieszka bliżej niz kilometr od kierownika zostali zwolnieni, by nie zostac posądzonym o kumoterstwo..., o tym samym nazwisku co kierownik nie ma szans się dostac na wydział oczywiście, bo takie zdarzenie zgłaszane jest do abw. Alutek jak inne porządne firmy w stalowej woli zatrudniaja samych wykształconych ludzi, by czasami na forum nie popełniali błedów ortograficznych, dobrze jest jak ma kurs z psychologi, by nie załamał sie jak go jakis kretyn z A---T---S WYZWIE OD WAZELINIARZY, DLATEGO ,ŻE PODWIEZIE PRZEŁOZONEGO od przystanku do pracy. ) Ogolnie,. to raj na ziemi. Zapraszam wszystkich. Myslę, że to co napisałem dotarło do wszystkich i będziecie ze mna solidarni,,,, pozdrawiamw A-LUECK :zły:

 
 
 
 
«« « ... 22 23 24 25 26 27 28 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »