NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 21 22 23 24 25 26 27 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~KTOSIK
ff
Wysłany: 31 Sie 2008r. 17:40  
Cytuj
teraz na Cisowiance szlachta jedzie a buractwo Dębiankę wali aż ma zgagę

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Sie 2008r. 17:40  
Cytuj

 
 
 
 
~~AUS
ff
Wysłany: 31 Sie 2008r. 19:22  
Cytuj
CYTAT
teraz na Cisowiance szlachta jedzie a buractwo Dębiankę wali aż ma zgagę

SZKODA SŁOW CO TAM SIE DZIEJE. NAJLEPIEJ W PIZDU SIE ZWOLNIC NIECH SAMI ZAPIERDALAJĄ BIUROWCZYKI PIEPRZENI

 
 
 
 
~~tenyears
ff
Wysłany: 31 Sie 2008r. 21:09  
Cytuj
Frustraci, żeby sie do wody dopieprzeć, a Cisowianka to raczej nie jakaś wyszukana woda mineralna. Ja tam w biurze nie pracuję, ale po Dębiance to jescze zgagi nie miałem, woda jak woda, na pewno jest czystsza od powietrze, które wdychamy. Miewam natomiast zgagę czasem jak się napatrzę na robotę niektórych, tak samo wyższej kadry, jak i ludzi na produkcji, czasem niekompetencja i różne towarzystwa wzajemnej adoracji, odbijanie problemów do drugiego niczym piłeczki (góra),ale najgorszy jest na dole brak inicjatywy w pracy, zero myślenia, praca jak za karę. Ciekaw jestem czy to forum czasem nie pogłębia takiego rozumowania i o ile lepiej pracują ci, którzy go nie czytająumiech. Większość z tych, którzy czytają są niestety przekonani: "No tak, pracuję w obozie ATS, najgorszym zakładzie w mieście,który nawet ma swoje forum, nie będę się starał, bo zmianowy ma tak lekko i czesze "taką kasę", olewam pracę na maksa".
Gratuluję takiej postawy, to super sposób by dać się poznać z najlepszej strony i dostawać duże bonusy i podwyżki. Znam przypadki ludzi, którzy zmienili pracę i chcą wrócić. I nie obrażajcie na tym forum ludzi, którzy tu pracują od lat, jeśli chodzi o robotę to czasem rozumieją się bez słów, wystarczy gest, po mistrzowsku powożą suwnicą nie powodując żadnych strat, wylewają poty na odlewni, na OM biegają bez ustanku od maszyny do maszyny robiąc chyba naście przezbrojeń na zmianę.
"Każda praca jest ciężka, gdy się ją chce dobrze wykonać"

 
 
 
 
~~byly z ats
ff
Wysłany: 31 Sie 2008r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
Frustraci, żeby sie do wody dopieprzeć, a Cisowianka to raczej nie jakaś wyszukana woda mineralna. Ja tam w biurze nie pracuję, ale po Dębiance to jescze zgagi nie miałem, woda jak woda, na pewno jest czystsza od powietrze, które wdychamy. Miewam natomiast zgagę czasem jak się napatrzę na robotę niektórych, tak samo wyższej kadry, jak i ludzi na produkcji, czasem niekompetencja i różne towarzystwa wzajemnej adoracji, odbijanie problemów do drugiego niczym piłeczki (góra),ale najgorszy jest na dole brak inicjatywy w pracy, zero myślenia, praca jak za karę. Ciekaw jestem czy to forum czasem nie pogłębia takiego rozumowania i o ile lepiej pracują ci, którzy go nie czytająumiech. Większość z tych, którzy czytają są niestety przekonani: \"No tak, pracuję w obozie ATS, najgorszym zakładzie w mieście,który nawet ma swoje forum, nie będę się starał, bo zmianowy ma tak lekko i czesze \"taką kasę\", olewam pracę na maksa\".
Gratuluję takiej postawy, to super sposób by dać się poznać z najlepszej strony i dostawać duże bonusy i podwyżki. Znam przypadki ludzi, którzy zmienili pracę i chcą wrócić. I nie obrażajcie na tym forum ludzi, którzy tu pracują od lat, jeśli chodzi o robotę to czasem rozumieją się bez słów, wystarczy gest, po mistrzowsku powożą suwnicą nie powodując żadnych strat, wylewają poty na odlewni, na OM biegają bez ustanku od maszyny do maszyny robiąc chyba naście przezbrojeń na zmianę.
\"Każda praca jest ciężka, gdy się ją chce dobrze wykonać\"






Ustawiacz to ma i przechlapane bo przezbrojen jest duzo ale operaotrem mszyny na OM to może byc nawet największy iditoa i czlowiek nie myslacy bo najglupszego naucza zakladać felge na maszyne i jeden czy tam 2 przyciki naciskac, tylko te 2 rzeczy trzeba pojąc. Na Chironach to jeszcze obsługe tego freza do gradownia muszą sie nauczyc. Jednym slowem moze tam pracować nawet największy kretyn swiata

 
 
 
 
~~ATSSS
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 06:52  
Cytuj
JAK WAM TAK ZALEZY NA DOBRZE WYKONANEJ ROBOCIE DLACZEGO NIE ZAPROPONUJECIE STAWKI 2000 PLN NETTO DLA KAZDEGO, NIE USUNIECIE "ZLYCH" PRACOWNIKÓW I NIE WPROWADZICIE PRZEDZIAŁU WIEKOWEGO DO 35 LAT ORAZ WYKSZTAŁCENIA MIN ŚREDNIEGO? MOZNA TAK ZROBIC, SKONCZY SIE NARZEKANIE ZE NIKT NIC NIE ROBI ZE KAZDT MARUDZI. DLA WAS BEDZIE LEPIEJ PRODUKCJA WZROSNIE, ZERO BRAKÓW, BEDZIE CZYSTO, KAZDY BEDZIE CHODZIŁ JAK W ZEGARKU. DA SIE TAK ALE NIE W STALSZMICIE.

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 16:23  
Cytuj
Caps locka se wyłącz

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 18:08  
Cytuj
niesrać wiśnioki na deskenie wiem

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 19:12  
Cytuj
LUDZIE JA MAM JEDNO PTYANIE BARDZO MĄDRE !! W JAKI SPOSOB SĄ ZWRACANE PIENIADZE ZA DOJAZD ? BO JA MAM TUTAJ 26 KM CZYLI W 2 STRONY MAM 52 KILOMETRY I JEZDZE SAMOCHODEM NA GAZ I MI WYCHODZI OKOLO 350 MIESIECZNIE NA SAMO PALIWO A JK NARAZIE NIKT MI NIE ZWRUCIL NIC ? JEZDZENIE AUTOBUSEM TEZ SIE NIE OPLACA BO SCHODZI O PARE GODZIN DLUZEJ DOJAZD.. TZREBA SIE MECZYC TLUC A I TAK KSOZTUEJ BILET PODOBNO PONAD 2 STOWKI WIEC CHYAB LEPIEJ DOPLACIC I JEZDZIC SAMOCHODEM. WIEC ?? DOSTALEM SWISTEK Z PIERWSZEJ WYPLATY ALE TAM NIC NIE PISALO NA TEMAT ZWROTU KOSZTOW ZA DOJAZD .. TERAZ DOSTALEM WCZORAJ WYPLATE I TEZ JAKOS NIE WIDZE W NIEJ ZADNEGO BONUSU W POSATCI 350 ZŁ ???????????????????????????????????????????/

 
 
 
 
~~jaaaa
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 19:49  
Cytuj
Nikt ci zdanych pieniędzy za dojazd niezwruci nawet o tym nie marz zdanego bunusa nie bedzie chyb ci sie zakłady pomyliły

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 20:04  
Cytuj
wiecie co ja tam do ATS'U nie pójde do roboty hehe

 
 
 
 
~~koluniu
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
wiecie co ja tam do ATS\'U nie pójde do roboty hehe


niedlugo bedzie tak ze bedzie redukowane zatrudnienie i zostana ci co nie placza, podobno plany automatyzacji sa takie ze za 4 lata bedzie pracowac o polowe mniej pracownikow. Przykladem moze byc obrobka mechaniczna, powoli wprowadzane sa roboty, na odlewniach tez maszyny pracuja w trybie auto, wiec wniosek jest taki ze za tych ktorzy odejda nie beda zatrudniani nowi. Co prawda bedzie to trwalo kilka lat ale na pewno to nastapi.

Wtedy zatesknicie za zakladem, wielu wbrew pozorom wraca z emigracji wlasnie tu. Dlaczego? Chyba nie jest tu tak zle jak piszecie.

 
 
 
 
~~bzyku
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
jeba....ATS

a ostatnio przekonałem się że również wszystkich dziobaków i wazeliniarzy którzy wchodzą w otwór kierownikowi Pakowni Łukaszowi P. (dla mnie jest w porządku - wykonuje nadgorliwie swoją prace)

ale gardze i wkurwia mnie jak kierownicy i zastępcy ładują mu się w otwór i myślą że da premie !!!

hańba ludzie - gdzie wasza godność - liczy sie tylko kasa - a co będzie jak firma upadnie gdzie pójdziecie !!!!

zastanówcie się !!!

w poniedziałek ukaże się moje info dotyczące pracy w nadgodzinach oraz info dotyczące firmy od strony finansowej (niektórzy zobaczą gdzie pracują i za co pracują i ile jeszcze będą pracować w firmie Ats )??????????:co?::co?:

pozdrawiam i życze miłego weekendu!!! :co?::co?:



gdzie to twoje info????????chytry

 
 
 
 
~~bananowa skórka
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
wiecie co ja tam do ATS\\\'U nie pójde do roboty hehe


niedlugo bedzie tak ze bedzie redukowane zatrudnienie i zostana ci co nie placza, podobno plany automatyzacji sa takie ze za 4 lata bedzie pracowac o polowe mniej pracownikow. Przykladem moze byc obrobka mechaniczna, powoli wprowadzane sa roboty, na odlewniach tez maszyny pracuja w trybie auto, wiec wniosek jest taki ze za tych ktorzy odejda nie beda zatrudniani nowi. Co prawda bedzie to trwalo kilka lat ale na pewno to nastapi.

Wtedy zatesknicie za zakladem, wielu wbrew pozorom wraca z emigracji wlasnie tu. Dlaczego? Chyba nie jest tu tak zle jak piszecie.


Jak narazie to się miesiąc męcza z maszyną do popraw good

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 22:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
wiecie co ja tam do ATS\\\\\\\'U nie pójde do roboty hehe


niedlugo bedzie tak ze bedzie redukowane zatrudnienie i zostana ci co nie placza, podobno plany automatyzacji sa takie ze za 4 lata bedzie pracowac o polowe mniej pracownikow. Przykladem moze byc obrobka mechaniczna, powoli wprowadzane sa roboty, na odlewniach tez maszyny pracuja w trybie auto, wiec wniosek jest taki ze za tych ktorzy odejda nie beda zatrudniani nowi. Co prawda bedzie to trwalo kilka lat ale na pewno to nastapi.

Wtedy zatesknicie za zakladem, wielu wbrew pozorom wraca z emigracji wlasnie tu. Dlaczego? Chyba nie jest tu tak zle jak piszecie.


Jak narazie to się miesiąc męcza z maszyną do popraw good
ZA 4 LATA TO ATSU NIE BEDZIE. JESLI DALEJ BEDZIE TAKI DOCHOD JAK TERAZ TO TO GOWNO PADNIE. WZROSNA CENY ZA SRODKI POTRZEBNE DO PRODUKCJI - PRACOWNICY ODEJDA NIE BEDZIE SIE OPLACAC. TO WY BEDZIECIE PLAKAC BO GDZIE INDZIEJ TAK DOBRYCH POSADEK NIE ZNAJDZIECIE BIUROWCZYKI

 
 
 
 
~~AAATS
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 22:49  
Cytuj
W TYM ROKU Z TEGO CO WIEM BYL DOCHOD OK 450 000 EURO METTO A ILE BYLO KILKA LAT TEMU ? TO KONIEC NIE MA JUZ NIC JESTESCIE WOLNI....

 
 
 
 
~~riall
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 23:31  
Cytuj
niedlugo strefa ekonomiczna wygasnie bodajze w 2011 ciekawe jak oni sobie poradza z podatkami?

 
 
 
 
~~Bananowa Skórka
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
W TYM ROKU Z TEGO CO WIEM BYL DOCHOD OK 450 000 EURO METTO A ILE BYLO KILKA LAT TEMU ? TO KONIEC NIE MA JUZ NIC JESTESCIE WOLNI....


Chyba Ci się dochód z zyskiem pomylił.chytry

 
 
 
 
~~pompek
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 08:46  
Cytuj
a ja słyszalem ze dochodu mieli 59 000 000 ;] ale nie wim czy rok tem u czy w tym roku ;] ja tu narazie pracuje 2 miesiace ;d;d z tego co slysze i widze to juz jestem prawidziwy weteran bo np dzisiaj nowy koles przyszedl i robil 6 godzin ;d nawet nie wytrzymal pełnej zmiany 8 godzin ;d no ale co tam. Wiec zapytam teraz poco wypelnialem jakis swistek jak sie przyjmowalem dotyczący zwrotów kosztów za dojazd ? nie wiem... najlepiej to do kadr pujde i sie zapytam.Dlaczego lduzie nazekacie na ten zakład ? ja tu robie 2 miechy i mi sie tam podba.. robie na wywarzarce.. na wykonczeniówce bym nie robil to przyznam ale na kazdym innym stanowisku chyba da sie wytrzymac ? ! zreszta mlody jestem... slysze jak moi koledzy sie przyjmuja do innych zakladów ( stolarni itp) no i oczywiscie zdarzy się jakas fajna firma ( NOWA ) gdzie wzsystko działa jak nalezy jest poządek wszystko jest nowe czyste i tak dalej... ale ogolnie jak sie przyjmują to tez narzekają - wniosek jest taki ze to wy macie tendencje do narzekania. gdybyscie zarabiali 2000 netto tez byscie narzekali ... bez urazy ale tak mi się wydaje.Teraz pewnie ktos napisze ze " robie 2 miesiace i w dupie bylem i gowno widzialem " ... ale chce podkreslic ze ja tylko mowie to co wiem po sobie... praca jest ok.. a na kase kazdy bedzie narzekał zawsze bo wiadome im jej wiecej tym lepiej i nawet 3 tysiace bedzie zawsze brakowac umiech tzreba sie pogodzic z realiami i robic jak reszta polaków ktorzy musze zapiepszac na tych ktorzy mają glowe i prowadza swoje interesy !

 
 
 
 
~~zzzzz
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 09:06  
Cytuj
~pompek dobrze gada smiech2

 
 
 
 
~~ONNNn
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 11:59  
Cytuj
ATS bedzie stał i stał bo prowadza go ludzie którzy mają łeb na karku czyli główni własciciele

 
 
 
 
~~AJM
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 14:22  
Cytuj
CYTAT
ATS bedzie stał i stał bo prowadza go ludzie którzy mają łeb na karku czyli główni własciciele
sie zobaczy jak narazie to sajonara ! polak polaka wyzyska a niemiec polaka zgnoi przez polaka!

 
 
 
 
~~ONNNNNnn
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 18:26  
Cytuj
No właśnie dlatego ten zakłąd będzie stał bo polak polaka nieszanuje, niemiec polakowi zapłaci dobrze to i polak polaka zgnoi ile wlezie

 
 
 
 
~~ONNNNNNnn
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 19:52  
Cytuj
W stalszmicie niebrakuje takich co ich mozna kupic za kase takich co sie spuszczają kierowniczkow i scigaja swoich, niemiec zapłaci a taki kierownik lata spuszcza sie sciga swojego

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:15  
Cytuj
sprzedali się kierownicy zmianowi między innymi na pakowni dostają 3000 na łapke i poniewierają młodymi co zarabiają po 1500 banada skurwysynów co liżą dupe i wchodzą kierownikom (L.P.)w dupe po same łokcie - gdzie wasz honor!!!!

 
 
 
 
~~ONNNNNNnn
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 20:18  
Cytuj
Wchodzą w dupę ile wlezie niepatrza na to ze ktoś jest zmęczony ze musi na chwile odsapnąć bo najważniejsza jest norma

 
 
 
 
«« « ... 21 22 23 24 25 26 27 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »