NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 19 20 21 22 23 24 25 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~hehe
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 09:05  
Cytuj
No i " obozowicze" dziś do do obozu pora ruszać hehe

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 09:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~no ba
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 13:09  
Cytuj
CYTAT
No i \" obozowicze\" dziś do do obozu pora ruszać hehe

wypoczęci i zwarci wracamy do pracy

 
 
 
 
~~vifon
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 17:40  
Cytuj
Cebularz, zwany Fishmenem a co to za jeden????

 
 
 
 
~~ciekawe
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
Cebularz, zwany Fishmenem a co to za jeden????


Tez jestem ciekawy co to za jeden, ale z tego co widze po wpisach to jakis lizodup a w tym zakaldzie 50 % robotnikow jest lizodupami

 
 
 
 
~~ssssss
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 19:40  
Cytuj

normalny zakladowy handlarz ryb tzw. rybi biznesmen
steruje zakladowym handlem rybami.


goodgoodgoodgoodgood


 
 
 
 
~~tomek-28-11
ff
Wysłany: 12 Sie 2008r. 15:16  
Cytuj
Ja zlozylem tam papiery w tamtym tygodniu, bo potrzebuje sie zaczepic na rok gdzies. Jutro na 13 mam sie zglosic do dzialu kadr? gdzie mnie moga przydzielic jak wyglada taka rozmowa? (podkreslam ze nie mam zadnego doswiadczenia ani fachu, zglosilem sie z ogloszenia w sztafecie) prosze o normalne komentarze

 
 
 
 
~~vifon
ff
Wysłany: 12 Sie 2008r. 21:21  
Cytuj
ssssss ale na gdzie,jaką funkcję pełni ów handlarz rybami??Może sandaczyka zakupie u niegojezyk???

 
 
 
 
~~Anty Fish
ff
Wysłany: 13 Sie 2008r. 15:19  
Cytuj
CYTAT
ssssss ale na gdzie,jaką funkcję pełni ów handlarz rybami??Może sandaczyka zakupie u niegojezyk???



Przyjdz na pakownie tam Ci powiedza dokladnie ktory to cwel. Ale sandacza to napewno nie kupisz, on sie zajmuje grubymi rybami byle czym nie handluje i jak Cie stac na wylozenie 100zl w zwyz za rybe to smialo mozesz uderzyc do niego.

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 13 Sie 2008r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ssssss ale na gdzie,jaką funkcję pełni ów handlarz rybami??Może sandaczyka zakupie u niegojezyk???



Przyjdz na pakownie tam Ci powiedza dokladnie ktory to cwel. Ale sandacza to napewno nie kupisz, on sie zajmuje grubymi rybami byle czym nie handluje i jak Cie stac na wylozenie 100zl w zwyz za rybe to smialo mozesz uderzyc do niego.

CZYLI LUBI DUŻE "SUMY" a to cwel jeden

 
 
 
 
~~byly
ff
Wysłany: 13 Sie 2008r. 17:10  
Cytuj
CYTAT
Ja zlozylem tam papiery w tamtym tygodniu, bo potrzebuje sie zaczepic na rok gdzies. Jutro na 13 mam sie zglosic do dzialu kadr? gdzie mnie moga przydzielic jak wyglada taka rozmowa? (podkreslam ze nie mam zadnego doswiadczenia ani fachu, zglosilem sie z ogloszenia w sztafecie) prosze o normalne komentarze

nic sie nie martw moze rok wytrzymasz a rozmowa to cie wyczaja czy wykoncz.... czy mechanicz..... ale lepiej to idz na hute bo przyjecia sa dla ludzi ipraca tez dla ludzi.:haha:

 
 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 14 Sie 2008r. 15:23  
Cytuj
fishmen to najwiekszy przydupas na pakowni, zieja z niego wprost a ten udaje ze nie slyszy... ale po co ma slyszec jak kierownik duze premie mu wypisuje co miesiac za przyniesienie rybki

 
 
 
 
~~Ponton
ff
Wysłany: 14 Sie 2008r. 19:29  
Cytuj
A kto zna z kontroli tego buraka:haha: CZAPę?

 
 
 
 
~~***BB
ff
Wysłany: 14 Sie 2008r. 20:22  
Cytuj
goodTy nie podbużaj nikogo, tylko jak masz cos do gościa to podejdź i mu to wygarnij. Na tym forum to tylko jak w przedszkolu wystawianie czyjegoś imienia, ksywy i ucieczka za płot podpatrując jak się na nim inni wyżywają. Masz coś koleś to przyjdź i zachowaj sie jak facet a nie jak baba.

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 18 Sie 2008r. 09:41  
Cytuj
Ja znam Czapeczkę (Mirka)i dla mnie jest to inteligentny i pracowity gościu a jak masz coś do niego to mu to powiedz w twarz buraczyno z Zabrnia .....zazdrościsz najpierw jebany Grębowiaku naucz się liczyć do 10 i pisać bo nawet nie za bardzo umiesz się podpisać pod wnioskiem urlopowych - chołota z PGR-u!!!!!!

 
 
 
 
~~anty STW
ff
Wysłany: 18 Sie 2008r. 13:23  
Cytuj
Wy tam ze STW macie jakis kompleks na punkcie Grebowa , patrzac na OM zaden kierownik zmiany nie jest ze STW , a jak jest to sie tam przeprowadzil , zalosni malomiasteczkowi Stalowianie

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 18 Sie 2008r. 13:36  
Cytuj
popieram przedmówce

 
 
 
 
~~jjjjeleń
ff
Wysłany: 18 Sie 2008r. 21:12  
Cytuj
a ja jestem przeciw bo te chamy kradną co się da i śrubę nam przykręcają

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 19 Sie 2008r. 10:37  
Cytuj
Grębów był i będzie zawsze zapiżdziałym miejscem dla buractwa i chołoty

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 19 Sie 2008r. 12:59  
Cytuj
oj kompleksy ktoś tu ma i to dużegood

 
 
 
 
~~ByłyAteesista
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 16:14  
Cytuj
CYTAT
~procownik oj kompleksy ktoś tu ma i to duże


...lepiej mieć komleksy niz za duży dziób i brązowy jęzor...

 
 
 
 
~~fredi
ff
Wysłany: 20 Sie 2008r. 16:20  
Cytuj
ale sie obrazacie na tym forum..a tak wogole kto sie czubi ten sie lubi...good

 
 
 
 
~~greyfox
ff
Wysłany: 21 Sie 2008r. 15:36  
Cytuj
CYTAT
w tym zakaldzie 50 % robotnikow jest lizodupami


Jasne, jasne. Mylisz pojęcia mój drogi znając życie. Gdybyś miał pojęcie o tym jacy ludzie tam pracują i jakie mają podejście do pracy i całej firmy to nie pisał byś takich głupot. Wiele osób po pierwsze nie ma w ogóle (W OGÓLE) pojęcia o tym co robi, i jak prawidłowo powinni pracować. Mało tego! Mądrzą sie strasznie co to oni nie wiedzą albo jak to sie dzisiaj nie napracowali a tak naprawdę to g..no zrobili. Mało tego! Chcieli by nie wiadomo jakie kokosy na tym zbijać i latają kłócić sie o podwyżki do kierownictwa. Mało tego! TY możesz odbierać to jako wazeliniarstwo ale jeżeli miałbyś pojęcie o takich podstawowych rzeczach jak przepływ informacji to nie pier...ił byś głupot (pomijam tu osobniki pokroju fishmena z oczywistych względów). Jednak gro pracowników widząc jak ktoś rozmawia z przełożonym od razu domniema dupowłaztwo albo wazeliniarstwo a informowanie przełożonych to jeden z obowiązków w pracy.
Czytając to forum od deski do deski zauważyłem też MASE LUDU która "niby" za mało zarabia. Przepraszam bardzo, jakie kto ma kwalifikacje tak zarabia. Słowo jeszcze do kolesia co sie podpisał "stary ubyk". Jak sie czujesz miernoto z tym że kazałeś Monice tak zapier...ać ? Jak sie czujesz wiedząc że była w ciąży ? Swojej żonie też byś kazał zap.....lać do tunelu po koła ?
Moją wypowiedź kieruje do pracowników lakierni/pakowni i nie mam ochoty w zagłębianie się w problemy innych działów i podejmowanie zbędnych dyskusji odnośnie ich.

ps. pozdrownia dla pani Dorotki z KMO która to nakierowała mnie na to forum.

 
 
 
 
~~riku
ff
Wysłany: 22 Sie 2008r. 12:16  
Cytuj
Cytat:
Czytając to forum od deski do deski zauważyłem też MASE LUDU która "niby" za mało zarabia. Przepraszam bardzo, jakie kto ma kwalifikacje tak zarabia. Słowo jeszcze do kolesia co sie podpisał "stary ubyk". Jak sie czujesz miernoto z tym że kazałeś Monice tak zapier...ać ? Jak sie czujesz wiedząc że była w ciąży ? Swojej żonie też byś kazał zap.....lać do tunelu po koła ?


Koleś śmieszny jesteś jakie kwalifikacje jak kierownik daje 30zł podwyżki bo musi dać innym (tym co mu w dupę włażą).
I nie myślcie że w tym roku nie wiadomo jakie podwyżki były bo ktoś 150zł brutto dostał. Ja mam 1500zł brutto a nowy pracownik po okresie próbnym ma 1450zł brutto i to mają być pieniądze pracownika który pracuje parę lat jak nowy dostaje praktycznie to samo. W tym roku nie można nazwać tego podwyżką tylko to było wyrównanie stawek, żeby ludzie nie zarabiali mniej niż nowy zatrudniony.
A co do Moniki to głupszej dziewczyny jak żyje jeszcze nie widziałem. Zatrudniła się w aluminium chociaż wiedziała że jest w ciąży tylko po to żeby kasę miec i truła dziecko aluminium.
(Jak sie czujesz miernoto z tym że kazałeś Monice tak zapier...ać ?)W tym zdaniu mnie rozjebałeś to co może miał jej powiedzieć żeby sobie usiadła on jej herbatkę zrobi i 8 godzin i do domu. Jeżeli jest w ciąży to ona w ogóle nie powinna pracować przy aluminium a kierownik jej wydziału powinien ją przenieść na inne stanowisko (lżejsze) ale sama się powinna z taka prozba do niego zgłosić. Sama się zgodziła na prace w takich warunkach. Powinna od razu jak się dowiedziała iść na chorobowe ale jak się jest blondynka to tak jest truje dziecko - życzę jej żeby było zdrowe po aluminium. To tak jak palić papierosy w ciąży tak samo szkodliwe.

 
 
 
 
~~greyfox
ff
Wysłany: 22 Sie 2008r. 14:11  
Cytuj
Po tej wypowiedzi wnioskuję iż poziom Twojej wiedzy w tych tematach jest bliski zeru, jeżeli nie zerowy.
CYTAT
I nie myślcie że w tym roku nie wiadomo jakie podwyżki były bo ktoś 150zł brutto dostał. Ja mam 1500zł brutto a nowy pracownik po okresie próbnym ma 1450zł brutto i to mają być pieniądze pracownika który pracuje parę lat jak nowy dostaje praktycznie to samo. W tym roku nie można nazwać tego podwyżką tylko to było wyrównanie stawek, żeby ludzie nie zarabiali mniej niż nowy zatrudniony.

Taki jest system wynagradzania człowieku i tego nie zmienisz. Tak jest w całej Polsce Europie itd. Znajdź mi chociaż jeden zakład, podaj przykład gdzie jest inaczej. Wszędzie stawki starszych pracowników są tylko niewiele wyższe od stawek pracowników nowo zatrudnionych i jakbyś był obyty trochę w życiu to byś o tym wiedział. I skończ siać farmazony że ktoś dostaje 30zl podwyżki bo to g..no prawda! No chyba że ktoś jest nowo zatrudniony. To że ktoś zarabia prawie tyle samo co Ty to co ? zazdrościsz mu ? Taka jest właśnie mentalność Polaka. "Ja mało zarabiam to nich inni tez mało zarabiają". Jak Ci nie odpowiada taki system wynagradzania to dowidzenia i szerokiej drogi.
Odnośnie Moniki, to jakbyś wiedział człowieku miał jakiekolwiek pojęcie o życiu, to nie zawsze jest wiadomo od razu czy jest się w ciąży. Czasami może minąć nawet 2 miesiące, kobieta może mieć normalnie regularny okres i być w ciąży - tak już jest. Więc nie pie..ol głupot że skoro wiedziała to mogła coś z tym zrobić. Jakby wiedziała to zrobiła by to od razu. A kobiety na VBH są tylko i wyłącznie od robienia pomiarów, nie mają i nie mogą wykonywać żadnej ciężko fizycznej pracy. Jeżeli nie masz pojęcia o tym co piszesz to proszę, nie udzielaj się bo tylko się ośmieszasz.

 
 
 
 
~~osi
ff
Wysłany: 23 Sie 2008r. 08:29  
Cytuj
a gdzie sie podział ten cwaniaczek z kontroli RAFAŁ P..czyzby tez opuscił firme..zdziwiony

 
 
 
 
«« « ... 19 20 21 22 23 24 25 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »