NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 18 19 20 21 22 23 24 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~~~~~~
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 20:52  
Cytuj
CYTAT
pozniej normlanie 10 co miesiac.


normalnie ??? to sie jeszcze okaże chytry

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 20:52  
Cytuj

 
 
 
 
~~buaaaa
ff
Wysłany: 2 Sie 2008r. 20:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kiedys pracowałem w tym zakładzie utkwił mi w pamięci jeden koleś pracował na proszkowaniu na A brygadzie taki buc wielki cwaniak wszystkich miał za idiotów a siebie za pępek świata.Objechałem kawał świata ale takiego kretyna nie udało mi sie spotkać,jeśli ma ktoś namiary na niego to chętnie bym mu miske wyklepał. T:boksuj:aki buc ze stalowej gdzies niedaleko szalonego maxa mieszkał jak pracowałem w s&m :boksuj:
tez kiedys pracowalem na prochach to chyba chodzi o tego nie pamietam ksywy cos jak ten skoczek narciarski co byl w spiaczce kilkanascie dni




CZY TO CHODZI O GOSCIA O KSYWIE ---MAZOK---?good

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 11:29  
Cytuj
Mazok to cie zrobił i zapomniał utopic w łęgu...

 
 
 
 
~~ONNNNNNNNNNNNNN
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 11:56  
Cytuj
Najlepiej mają dupowłazy co wchodzą w du..pkęsmiech2 na lakierni i pakowni

 
 
 
 
~~zzzzzzz
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 16:27  
Cytuj
slyszalem ze za ryby mozna dostac niezlego bonusa co miesiac? to prawda? :haha:

 
 
 
 
~~buaaaa
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Mazok to cie zrobił i zapomniał utopic w łęgu...




To ciekawe co tu napisales bo wlasnie utwierdziles mnie w przekonaniu ze jestes d..eńchytry

 
 
 
 
~~miziu
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 13:44  
Cytuj
a co tam słychac na kontroli fajni sa kolesiejezyk

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
a co tam słychac na kontroli fajni sa kolesiejezyk


A co chciałeś+asgood sie umówić?????

 
 
 
 
~~chudy
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
a co tam słychac na kontroli fajni sa kolesiejezyk


no pewnie szczególnie PONTON jak chcesz sobie pooglądać kupe mięsa(tłuszczu) i fabrykę gówna to zapraszam do ats....

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 08:01  
Cytuj
pewnie chodzi o Mazoka heheh pamietam jeszcze za starej załogi jak co weekend dostawał lanie pod A&J hhehehe

 
 
 
 
~~miziu..
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 08:12  
Cytuj
nie chce zarwac kolesia z kontroli tylko piszecie o pakowni lakierni.itp..a o innych wydziałąch wcale to tak z ciekawosci...good

 
 
 
 
~~atss
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 10:16  
Cytuj
Bo na innych wydzialach pracuja troche "normalniejsi" ludzie , ale tylko troche

 
 
 
 
~~buaaaa
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 12:22  
Cytuj
CYTAT
pewnie chodzi o Mazoka heheh pamietam jeszcze za starej załogi jak co weekend dostawał lanie pod A&J hhehehe




hehe i mowil ze remisjezyk

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 16:14  
Cytuj
Co jak co ale Pinokio jest najlepszy z najlepszych a jak przyjdzie Kolf to zaś bedezie mógł śpiewać Hej Sokoły ....good

MOCZ Z WAMI!!!

 
 
 
 
~~aliascobra
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 21:48  
Cytuj
Hahahha, no "Hej sokoły" i jeszcze drugie: "Wszystkie rybki mają c..ki". Ale w sumie pinokio to spoko gość i złego słowa tutaj nie powiem, nawet w pracy jak się pojawi to jest ubaw czasem. A chyba w ATS troche brakuje ludzi z poczuciem humoru.

 
 
 
 
~~anty pinokio
ff
Wysłany: 5 Sie 2008r. 22:01  
Cytuj
Na czym sie zna pinokio pozatym ze umie sie glupio usmiechac i potem podpierniczac , za malo go chyba znasz zeby cos o nim ppowiedziec

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 09:36  
Cytuj
No buraki jeszcze pare dni i zaś bede was tepił jak stonke na ziemniakach!!!!!good

 
 
 
 
~~Podły
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 18:29  
Cytuj
To co Pinokio spiepszył w ATS, to się nie da odkręcić. Jestem 100% pewny, że to za Wasze pieniądze. Jego miejsce powinno być w hurze " Moherowe berety":wśceikły:

 
 
 
 
~~Nowy
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 20:17  
Cytuj
Witam panowie jak z wolnym 15 sierpnia dla wszystkich którzy nie pracują na 4 brygadówce nie wiem

 
 
 
 
~~ON hehe
ff
Wysłany: 7 Sie 2008r. 21:14  
Cytuj
i postój sie konczy pracownicy do pracy a dupowłazy do swoich obowiazków włażenia w du.pe pakownia i lakiernia to o was mowa jezykgood

 
 
 
 
~~zzzzzz
ff
Wysłany: 8 Sie 2008r. 08:37  
Cytuj
kiedy te niby premie za ilosc i jakosc za lipiec beda wyplacane o ile beda? bo pozniej to juz chyba 10? umiech)))))

 
 
 
 
~~mieszkaniec ST.
ff
Wysłany: 10 Sie 2008r. 03:00  
Cytuj
Odsł.:39036,,,,TYLE BARANY RAZY ODWIEDZILIŚCIE TĄ STRONE BABNY JEDNE...HEHEHHHHHEE. POZDRAWIAM I ZACHĘCAM DO POKAZANIA GDZIE JEST JAK JEST BANAY WESOŁE...HEHHHEEEgoodwink:haha:

 
 
 
 
~~mieszkaniec ST.
ff
Wysłany: 10 Sie 2008r. 03:02  
Cytuj
POTRAFICIE CFANIAKIO OBRAŻAC INNYCH... A SAMI POKAŻCIE KLASĘ I SIĘ ZWOLNIJCIE Z TYCH ZASRANYCH BIÓREK SWOICH ...DOTYCZY TO KOBIET JAK I FACIÓW...HEHHEHE
:wśceikły:

 
 
 
 
~~aaaaaa
ff
Wysłany: 10 Sie 2008r. 09:53  
Cytuj
Durny ten zakład i wogule

 
 
 
 
~~Anty Fish
ff
Wysłany: 11 Sie 2008r. 00:59  
Cytuj
Wie ktos moze ile Cebularz, zwany Fishmenem zlowil ryb przez postoj dla kierownictwa?? czy podniosl sobie normy przez ten okres czy nadal wszystko jest w standardzie?

 
 
 
 
«« « ... 18 19 20 21 22 23 24 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »