NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 17 18 19 20 21 22 23 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~zulus czaka
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
... DZIĘKI FACHOWOŚCI dąbro-wskiego MUSIMY ZASUWAĆ DO WTORKU. POZDROWIENIA DLA FACHOFCA Z OM...:haha:


to wina tego, że brakuje ludzi na OM a nie kierownika, i to co odlewnia ulała to trzeba to obrobić i SPRZEDAĆ byś na koniec miesiąca wziąć:zły: wypłatę

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 08:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 09:40  
Cytuj
Jest niedzielny poranek ! umiech
Znowu moderator musiał interweniować !! chytry
Znowu ktoś się nie podporządkował zasadzie że nie podajemy nazwisk ! :wśceikły:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 10:10  
Cytuj
[/cytat]
to samo miałem na narzędziowni jak robiłem kiedyś pod rudym dominikiem tylko ze tam chodziło nie o spieprzoną pracę lecz o lekko zabrudzoną maszynę ! ! - pracowałem przez dłuższy czas na piecach. Ten koles tez jest dla mnie jest do zwolnienia gdyz dla niego liczy sie porządek niz robota a te jego parobki sie nie sprzeciwstawią jego woli. pozdro dla rudego 102 < rude zawsze wredne > i to jest szczera prawda[/cytat]

Co ty matole wiesz o pracy na narzędziowni i nie obrażaj ludzi tam pracujących chociaż nie wszyscy są tam idealni.
A że DK potrafi jeszcze jakoś utrzymać pożadek na swoim wydziale to wygląda ten wydział najlepiej ze wszystkich na zakładzie.
A co do zwalniania to Ty się sam możesz zwolnić.jezyk

 
 
 
 
~~egos
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 11:07  
Cytuj
witam-swego czasu pracowałem przez 2 lata na wykończeniówce i powiem wam ze zakład jest ok tylko niektórzy ludzie to totalne dno a szczególnie tzw.kierownicy zmianowi czyli kapo do scigania ludzi a na rozweselenie zapodam wam linka akurat pasuje do tego zakładu http://forum(...)p?t=3116

 
 
 
 
~~he he he
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 13:44  
Cytuj
CYTAT

to samo miałem na narzędziowni jak robiłem kiedyś pod rudym dominikiem tylko ze tam chodziło nie o spieprzoną pracę lecz o lekko zabrudzoną maszynę ! ! - pracowałem przez dłuższy czas na piecach. Ten koles tez jest dla mnie jest do zwolnienia gdyz dla niego liczy sie porządek niz robota a te jego parobki sie nie sprzeciwstawią jego woli. pozdro dla rudego 102 < rude zawsze wredne > i to jest szczera prawda[/cytat]

Co ty matole wiesz o pracy na narzędziowni i nie obrażaj ludzi tam pracujących chociaż nie wszyscy są tam idealni.
A że DK potrafi jeszcze jakoś utrzymać pożadek na swoim wydziale to wygląda ten wydział najlepiej ze wszystkich na zakładzie.
A co do zwalniania to Ty się sam możesz zwolnić.jezyk[/cytat]WIDZE JAK KOŁO TEGO IDIOTY LATACIE. SRACIE PO NOGACH JAK ON IDZIE :d SZCZEGOLNE POZDROWIENIA DLA SYLWESTRA D "KAPO" W ATS LICZY SIE WYNIK A NIE WYGLAD!

 
 
 
 
~~he he he
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 14:12  
Cytuj
CYTAT

to samo miałem na narzędziowni jak robiłem kiedyś pod rudym dominikiem tylko ze tam chodziło nie o spieprzoną pracę lecz o lekko zabrudzoną maszynę ! ! - pracowałem przez dłuższy czas na piecach. Ten koles tez jest dla mnie jest do zwolnienia gdyz dla niego liczy sie porządek niz robota a te jego parobki sie nie sprzeciwstawią jego woli. pozdro dla rudego 102 < rude zawsze wredne > i to jest szczera prawda[/cytat]

Co ty matole wiesz o pracy na narzędziowni i nie obrażaj ludzi tam pracujących chociaż nie wszyscy są tam idealni.
A że DK potrafi jeszcze jakoś utrzymać pożadek na swoim wydziale to wygląda ten wydział najlepiej ze wszystkich na zakładzie.
A co do zwalniania to Ty się sam możesz zwolnić.jezyk[/cytat]
widać co z Ciebie za pracownik. Pisać poprawnie nie umiesz, to i pewnie lewe ręce do roboty masz smiech2 albo jesteś z okolic Grębowa < od pługa odciągnięty bo zmiana w AYS >

 
 
 
 
~~ats-iak
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 16:18  
Cytuj
CYTAT

to samo miałem na narzędziowni jak robiłem kiedyś pod rudym dominikiem tylko ze tam chodziło nie o spieprzoną pracę lecz o lekko zabrudzoną maszynę ! ! - pracowałem przez dłuższy czas na piecach. Ten koles tez jest dla mnie jest do zwolnienia gdyz dla niego liczy sie porządek niz robota a te jego parobki sie nie sprzeciwstawią jego woli. pozdro dla rudego 102 < rude zawsze wredne > i to jest szczera prawda[/cytat]

Co ty matole wiesz o pracy na narzędziowni i nie obrażaj ludzi tam pracujących chociaż nie wszyscy są tam idealni.
A że DK potrafi jeszcze jakoś utrzymać pożadek na swoim wydziale to wygląda ten wydział najlepiej ze wszystkich na zakładzie.
A co do zwalniania to Ty się sam możesz zwolnić.jezyk[/cytat]

Tak kolego, ryżawy utrzymuje "pożadek" jak piszesz i pracują tam sami "pożadni" ludzie jak ty goodsmiech2

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 21:05  
Cytuj
albo jesteś z okolic Grębowa < od pługa odciągnięty bo zmiana w AYS >[/cytat]
To Ty jesteś \"Adaś z pod Grębowa\" bo tak się w moich stronach mówi o najgorszych niedołęgach.good

 
 
 
 
~~byly
ff
Wysłany: 28 Lip 2008r. 13:22  
Cytuj
jestescie mlodzi i robia zwami co chca PRACOWNIK KTORY MA STAZ 20 LAT PRZEPRACOWANE NIEWOLNIKA Z SIEBIE NIE ZROBI. mlodzi tylko jak chodzi kierownik to sie wam nogi telepią a jak nie ma nikogo to wielcy cwaniaki. brak wam jaj i tyle oboz pracy? sami pracownicy zrobili sobie oboz pracy.zamiast sie postawic to co lepiej je...c cale osiem godz.a prawda jest taka szukac pracy bo teraz pracownik stawia warunki.:co?:
macie postojowe podleczyc sie i szukac...godnej pracy. a nie tlymaczenie bo premia za niechoranie to ja zostaje bo w innych zakladach nie daja.pozdro dla bylych ktorzy mieli odwade sie ZWOLNIC.:haha:

 
 
 
 
~~też były
ff
Wysłany: 28 Lip 2008r. 15:16  
Cytuj
Zgadzam sie. Sami sobie stworzyliście sobie takie warunki pracy. Nikt nie każe pracować na przerwie a są tacy na OM ze na przerwe nie schodzą tylko robią. Zakładów jest w Stalowej duzo, nie ma sensu pracować w takim syfie

 
 
 
 
~~OBECNY
ff
Wysłany: 28 Lip 2008r. 15:50  
Cytuj
CYTAT
nie ma sensu pracować w takim syfie

NAJPIERW TRZA POSPRZONTAC A POTEM NIE SYFIC .

 
 
 
 
~~byly
ff
Wysłany: 28 Lip 2008r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam sie. Sami sobie stworzyliście sobie takie warunki pracy. Nikt nie każe pracować na przerwie a są tacy na OM ze na przerwe nie schodzą tylko robią. Zakładów jest w Stalowej duzo, nie ma sensu pracować w takim syfie
:zły:co dalej robia na przerwie robcie tak dalej sami sobie podnosicie normy ale mlody wiek i glupi niech robia kier.. to lubi jak pracuja.

 
 
 
 
~~tez były
ff
Wysłany: 28 Lip 2008r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Zgadzam sie. Sami sobie stworzyliście sobie takie warunki pracy. Nikt nie każe pracować na przerwie a są tacy na OM ze na przerwe nie schodzą tylko robią. Zakładów jest w Stalowej duzo, nie ma sensu pracować w takim syfie
:zły:co dalej robia na przerwie robcie tak dalej sami sobie podnosicie normy ale mlody wiek i glupi niech robia kier.. to lubi jak pracuja.



Nie wszyscy oczywiście robią na przerwie ale są kretyni ze nie odchodzą od maszyny podczasz przerwy tylko robią a kierwonicy sie cieszą ze maja takich wazeliniarzy ktorzy nawet na przerwe nie schodzą.

 
 
 
 
~~STARA WIARA
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 14:35  
Cytuj
Z MOICH PRZECIEKÓW DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE NOWYM PREZESEM W ATS BĘDZIE STARY PREZES A.KOLF.good

 
 
 
 
~~byly ats
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 15:27  
Cytuj
W kazdej plotce jest cos prawdy

 
 
 
 
~~AntyFish
ff
Wysłany: 29 Lip 2008r. 23:10  
Cytuj
... a z moich przeciekow dowiedzialem sie ze Fishmen, znany bardziej pod pseudonimem Cebularz wyjechal na Chorawcje w celu zlowienia duzej ilosci ryb dla kierownika pakowni, dostal specjalne zamowienie, z ktorego musi sie wywiazac. Slyszalem rowniez ze wraz z nim pojechala ekipa Majdaniarzy w liczbie 12 fishmenow aby wspomoc ten szlachetny czyn, po to aby Cebularz mial przez nastepny rok obfite koperty (czyt. dyplomy) do wyplaty.

 
 
 
 
~~lonis
ff
Wysłany: 30 Lip 2008r. 23:19  
Cytuj
Witam pracuje tam jeszcze niejaki nalewka chyba stary komuch bo kiedys sie bardzo bulwersował na ataki na komuchów i stwierdził ze jego autorytety i w ogóle naj to Cimoszewicz i Borowski raczej nie wyglądał jakby był na kacu po tej nalewce co żłopał.

 
 
 
 
~~~wielbiciel
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 00:01  
Cytuj
CYTAT
Witam pracuje tam jeszcze niejaki nalewka chyba stary komuch bo kiedys sie bardzo bulwersował na ataki na komuchów i stwierdził ze jego autorytety i w ogóle naj to Cimoszewicz i Borowski raczej nie wyglądał jakby był na kacu po tej nalewce co żłopał.
kocham was... kocmołuchy...
zakochany

 
 
 
 
~~~wielbiciel
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 00:03  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam pracuje tam jeszcze niejaki nalewka chyba stary komuch bo kiedys sie bardzo bulwersował na ataki na komuchów i stwierdził ze jego autorytety i w ogóle naj to Cimoszewicz i Borowski raczej nie wyglądał jakby był na kacu po tej nalewce co żłopał.
kocham was... kocmołuchy...
zakochany
lubie pracę na om....zapiertdalanie to ok...pozdrawiam...hhhehhhhhehhe

 
 
 
 
~~~wielbiciel
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 00:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Witam pracuje tam jeszcze niejaki nalewka chyba stary komuch bo kiedys sie bardzo bulwersował na ataki na komuchów i stwierdził ze jego autorytety i w ogóle naj to Cimoszewicz i Borowski raczej nie wyglądał jakby był na kacu po tej nalewce co żłopał.
kocham was... kocmołuchy...
zakochany
lubie pracę na om....zapiertdalanie to ok...pozdrawiam...hhhehhhhhehhe
Ł. D. AILOWIUUU CIE ZA PRACĘ..PPPA KO=HANIE...

 
 
 
 
~~poeta
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 16:55  
Cytuj
Kiedys pracowałem w tym zakładzie utkwił mi w pamięci jeden koleś pracował na proszkowaniu na A brygadzie taki buc wielki cwaniak wszystkich miał za idiotów a siebie za pępek świata.Objechałem kawał świata ale takiego kretyna nie udało mi sie spotkać,jeśli ma ktoś namiary na niego to chętnie bym mu miske wyklepał. T:boksuj:aki buc ze stalowej gdzies niedaleko szalonego maxa mieszkał jak pracowałem w s&m :boksuj:

 
 
 
 
~~tesew
ff
Wysłany: 31 Lip 2008r. 17:57  
Cytuj
CYTAT
Kiedys pracowałem w tym zakładzie utkwił mi w pamięci jeden koleś pracował na proszkowaniu na A brygadzie taki buc wielki cwaniak wszystkich miał za idiotów a siebie za pępek świata.Objechałem kawał świata ale takiego kretyna nie udało mi sie spotkać,jeśli ma ktoś namiary na niego to chętnie bym mu miske wyklepał. T:boksuj:aki buc ze stalowej gdzies niedaleko szalonego maxa mieszkał jak pracowałem w s&m :boksuj:
tez kiedys pracowalem na prochach to chyba chodzi o tego nie pamietam ksywy cos jak ten skoczek narciarski co byl w spiaczce kilkanascie dni

 
 
 
 
~~aaaaaaaaa
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 09:28  
Cytuj
Co tak dygacie napisać jaką ma ksywę nie napinajcie sie na forum tylko przyjdzcie do AJ i oklepcie buraki jedne

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 15:34  
Cytuj
jak teraz bedzie z wyplatami 30% na 30 i reszte 10 bedzie w sierpniu czy juz w kazdym miesiacu?

 
 
 
 
~~zzzzzz
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 20:48  
Cytuj
30% sierpniowej wyplaty bedzie na koniec sierpnia,
reszta 10 wrzesnia - pozniej normlanie 10 co miesiac.

 
 
 
 
«« « ... 17 18 19 20 21 22 23 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »