NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ats oi
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 16:12  
Cytuj
CYTAT
ajaka kasa w tym obozie na poczatek:zły:

na starcie masz 1450 brutto. Pozniej 1500 + premie i dodatki w formie nagród za np niechorowanie. Innych raczej nie bedzie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 16:12  
Cytuj

 
 
 
 
~~fccx
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 16:13  
Cytuj
powinni teraz dobrać sie do d... przydupasom Adasia K i ich tez za brame wywalić, albo zaproponować im etat np na OM za 1500 zł

 
 
 
 
~~ats owiec
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 17:10  
Cytuj
No na sam poczatek goscia od planowania - nie bede pisal z nazwiska bo zaraz to wymodruja - mysle ze kazdy wie o kogo chodzi

 
 
 
 
~~sssss
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 19:09  
Cytuj
CYTAT
No na sam poczatek goscia od planowania - nie bede pisal z nazwiska bo zaraz to wymodruja - mysle ze kazdy wie o kogo chodzi

masz rację tak jak najlepsze auto w atsie reno 19 gdzie prawda zabolała i po agresywnej interwencji wymordowali kola
ALE KUMACI WIEDZĄ O CO CHODZI I MÓWIĄ O TYM W PRACY

 
 
 
 
~~bezu bez
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 20:33  
Cytuj
CYTAT
No na sam poczatek goscia od planowania - nie bede pisal z nazwiska bo zaraz to wymodruja - mysle ze kazdy wie o kogo chodzi

Ten gość to nadaje się tylko na wzorowego donosiciela. Ale komu biedaczek teraz będzie donosił. Proponuję by donosił felgi do i z Riala zamiast płacić grube pieniądze tirowcom!!!!good

 
 
 
 
~~bezu bez
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 20:40  
Cytuj
Teraz proponuję szanownym pracodawcom przyjrzeć się nieudacznikom w ATS, którzy codziennie przysparzają same straty ( mam na myśli nizijerów, którzy otrzymali dyplomy za spożywanie gorzoły w czasie studiów):zły:

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 20:42  
Cytuj
nie bójcie się o Leszka on sobie poradzi ... to typ człowieka który włazi każdemu...

 
 
 
 
~~ats co
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 20:58  
Cytuj
Do trzech razy sztuka - teraz nastanie trzeci szef i mogli by z nim pojechac jak z fura gnoju

 
 
 
 
~~biurowiec
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Teraz proponuję szanownym pracodawcom przyjrzeć się nieudacznikom w ATS, którzy codziennie przysparzają same straty ( mam na myśli nizijerów, którzy otrzymali dyplomy za spożywanie gorzoły w czasie studiów):zły:


nowy pracodawca musi teraz zając sie żołnierzykami adasia, którzy dalej będą psuli robotę i wyrzucenie małego a zostawienie ich nic nie da tj. lc af rf wz as es cb no i nadwornym kierowcą z pensją dyrektora, ale do tego chyba już sami doszli

 
 
 
 
~~produkcja
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 22:15  
Cytuj
AF to jest ladny placzek i podpierdalacz , WZ na niczym sie nie zna i znal nigdy nie bedzie LC wazelina bez pojecia

 
 
 
 
~~produkcja
ff
Wysłany: 24 Lip 2008r. 22:18  
Cytuj
CB to zakupy czy cos innego jak zakupy to tmu panu tez dziekujemy

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 25 Lip 2008r. 16:12  
Cytuj
Do Tych bardziej kumatych piszcie po niemiecku na tym forum żeby nowy zarząd kumał o co chodzi. Może tu zaglądają czasem to poleci więcej adasiowych przydupasówgoodsmiech2 Ja niestety nie znam niemieckiego i pracuję jako fizyczny. A co sądzicie o WZ też jest z niego ciekawy aparat jak by nie szelki to z gołołą dupą chodził:haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 25 Lip 2008r. 17:07  
Cytuj
CYTAT
Ja niestety nie znam niemieckiego i pracuję jako fizyczny.


sie cza bylo uczyc a nie narzekac i z innych kpić

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 25 Lip 2008r. 17:58  
Cytuj
wz- luźne gatki

 
 
 
 
~~goja
ff
Wysłany: 25 Lip 2008r. 20:10  
Cytuj
WZ - moze zagrac w nowej wersji PINOKIO tam najszybciej znajdzie prace ,

 
 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 25 Lip 2008r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Teraz proponuję szanownym pracodawcom przyjrzeć się nieudacznikom w ATS, którzy codziennie przysparzają same straty ( mam na myśli nizijerów, którzy otrzymali dyplomy za spożywanie gorzoły w czasie studiów):zły:


nowy pracodawca musi teraz zając sie żołnierzykami adasia, którzy dalej będą psuli robotę i wyrzucenie małego a zostawienie ich nic nie da tj. lc af rf wz as es cb no i nadwornym kierowcą z pensją dyrektora, ale do tego chyba już sami doszli



kto wyleci następny??? Na kogo stawiacie???

 
 
 
 
~~???
ff
Wysłany: 25 Lip 2008r. 21:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Teraz proponuję szanownym pracodawcom przyjrzeć się nieudacznikom w ATS, którzy codziennie przysparzają same straty ( mam na myśli nizijerów, którzy otrzymali dyplomy za spożywanie gorzoły w czasie studiów):zły:


nowy pracodawca musi teraz zając sie żołnierzykami adasia, którzy dalej będą psuli robotę i wyrzucenie małego a zostawienie ich nic nie da tj. lc af rf wz as es cb no i nadwornym kierowcą z pensją dyrektora, ale do tego chyba już sami doszli



kto wyleci następny??? Na kogo stawiacie???


CO TO ZNACZY LC AF RF WZ AS ES CBzdziwiony

 
 
 
 
~~byly pracownik
ff
Wysłany: 25 Lip 2008r. 21:56  
Cytuj
kto mi odpowie ; adas sie sam zwolnil czy go wywalili

 
 
 
 
~~potahontas
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 02:22  
Cytuj
po ostatniej coridzie w pampelunie przezyl tylko jeden byk senior barwa las palmas racławicegood

 
 
 
 
~~ya=
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 08:56  
Cytuj
CYTAT
Co z tego że schnie w 200 stopniach, to sie podgrzeje czymś albo ognicho rozpali, takie jest myślenie \"janków\", którzy jak wynoszą i czasem nawet nie wiedzą do czego coś służy, mamy za to ubaw po pachy jak niebieskawą folię używaną do oklejania kabin i taki tekst\"ty ja sobie wezme troche tej foli to szyby w samochodzie okleje bedzie zajebiście nie?\" Albo przychodzi człowiek z zapytaniem \"nie macie takiej no metalowej kratki bo chciałem sobie grila w poldku zrobic\" inny chciał cytat: \"Prądownik- Coooo? - Prądownik - Nie ma czegoś takiego. - Kierownik chciał no prądownik!! - Może centrownik?? - A no może może centrownik!!\" uhaha dogadał się!!
A na lakierni to mają krzyżykami flamastrem na szafie sterowniczej zaznaczone co trzeba w niedziele wieczór wcisnąc żeby \"zrobiło bbuuuuuuuuu!!!!! a potem głośniej buuuuuuuuuu!!!!!!!! i bedzie z dyni, i lakiernia uruchomiona uuuufff\". Albo nie da się ich nauczyć rzeczy naprawdę ważnych albo nawet nikt nie próbuje i to jaeszcze większy błąd!!!! Potem się kieronictwo dziwi że nie polakierowali tylu felg ile trzeba i że mają jak to mówi i pisze B.H. \"..a lot of problems\" tzn. \"mnóstwo problemów\"
Ty no masz racje. A Darek W. jak przychodzi to tylko wtedy jak już sie cos stanie lub wydarzy. Bo on sam nie wie co sie dzieje. mimmo zgłoszeń o brakach i awariach nie robi nic, a póżniej jak sie cos spieprzy obwinia wszystkich- i oczywiscie odrazu wysyła tą osobe na ściąganie kół na 1ą linie. Gość nie ma pojęcia na czym polega jego stanowisko pracy. A jak się pójdzie bezpośrednio do B.H. to afera jest na hu.....!

 
 
 
 
~~gil
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 16:23  
Cytuj
goodkiedy nastepna corida w pampelunie z seniorami pijakami ? good slyszalem ze senior "B" daje rade ?

 
 
 
 
~~jozin z bozin
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Teraz proponuję szanownym pracodawcom przyjrzeć się nieudacznikom w ATS, którzy codziennie przysparzają same straty ( mam na myśli nizijerów, którzy otrzymali dyplomy za spożywanie gorzoły w czasie studiów):zły:


nowy pracodawca musi teraz zając sie żołnierzykami adasia, którzy dalej będą psuli robotę i wyrzucenie małego a zostawienie ich nic nie da tj. lc af rf wz as es cb no i nadwornym kierowcą z pensją dyrektora, ale do tego chyba już sami doszli



kto wyleci następny??? Na kogo stawiacie???


Powitać
Pierwszy LC, później AS,CB,WZ,AF...itd
Można tam śmiało wypieprzyć 80% bo to są ludzie dzięki którym jest to obóz pracy jak na czele z EK którego w końcu ktoś wyp... dolił

 
 
 
 
~~NNN
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 20:32  
Cytuj
Siwy dziadek,leszek G.jest niezatapialny.

 
 
 
 
~~~wielbiciel
ff
Wysłany: 26 Lip 2008r. 20:50  
Cytuj
... DZIĘKI FACHOWOŚCI dąbro-wskiego MUSIMY ZASUWAĆ DO WTORKU. POZDROWIENIA DLA FACHOFCA Z OM...:haha:

 
 
 
 
~~he he he
ff
Wysłany: 27 Lip 2008r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co z tego że schnie w 200 stopniach, to sie podgrzeje czymś albo ognicho rozpali, takie jest myślenie \\\\\\\"janków\\\\\\\", którzy jak wynoszą i czasem nawet nie wiedzą do czego coś służy, mamy za to ubaw po pachy jak niebieskawą folię używaną do oklejania kabin i taki tekst\\\\\\\"ty ja sobie wezme troche tej foli to szyby w samochodzie okleje bedzie zajebiście nie?\\\\\\\" Albo przychodzi człowiek z zapytaniem \\\\\\\"nie macie takiej no metalowej kratki bo chciałem sobie grila w poldku zrobic\\\\\\\" inny chciał cytat: \\\\\\\"Prądownik- Coooo? - Prądownik - Nie ma czegoś takiego. - Kierownik chciał no prądownik!! - Może centrownik?? - A no może może centrownik!!\\\\\\\" uhaha dogadał się!!
A na lakierni to mają krzyżykami flamastrem na szafie sterowniczej zaznaczone co trzeba w niedziele wieczór wcisnąc żeby \\\\\\\"zrobiło bbuuuuuuuuu!!!!! a potem głośniej buuuuuuuuuu!!!!!!!! i bedzie z dyni, i lakiernia uruchomiona uuuufff\\\\\\\". Albo nie da się ich nauczyć rzeczy naprawdę ważnych albo nawet nikt nie próbuje i to jaeszcze większy błąd!!!! Potem się kieronictwo dziwi że nie polakierowali tylu felg ile trzeba i że mają jak to mówi i pisze B.H. \\\\\\\"..a lot of problems\\\\\\\" tzn. \\\\\\\"mnóstwo problemów\\\\\\\"
Ty no masz racje. A Darek W. jak przychodzi to tylko wtedy jak już sie cos stanie lub wydarzy. Bo on sam nie wie co sie dzieje. mimmo zgłoszeń o brakach i awariach nie robi nic, a póżniej jak sie cos spieprzy obwinia wszystkich- i oczywiscie odrazu wysyła tą osobe na ściąganie kół na 1ą linie. Gość nie ma pojęcia na czym polega jego stanowisko pracy. A jak się pójdzie bezpośrednio do B.H. to afera jest na hu.....!

to samo miałem na narzędziowni jak robiłem kiedyś pod rudym dominikiem tylko ze tam chodziło nie o spieprzoną pracę lecz o lekko zabrudzoną maszynę ! ! - pracowałem przez dłuższy czas na piecach. Ten koles tez jest dla mnie jest do zwolnienia gdyz dla niego liczy sie porządek niz robota a te jego parobki sie nie sprzeciwstawią jego woli. pozdro dla rudego 102 < rude zawsze wredne > i to jest szczera prawda

 
 
 
 
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »