NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~wielbicel
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 20:37  
Cytuj
A skąd jest wielki kierownik z obr, wyk, KULAWY z grębowa?ten co go Swat wywalił?Jak on się tu dostał?to jakaś kpina?kto tu robi?zdziwiony

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 20:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 20:56  
Cytuj
ten kulawy to nie jest z grębowa tylko z gorzyc

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 21:08  
Cytuj
kulawy pracuje znowu bo to szwagier piechoty kierownika obróbki

 
 
 
 
~~MARIOLA
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 21:36  
Cytuj
Wszyscy którzy macie problemy z pracodawcą np.dwd,mobing itp,itd podaje numer do PIP w Rzeszowie, do Tarnobrzega nie warto dzwonić.Można różne sprawy zgłaszać anonimowo o szczególy prosze pytać pod numerem telefonu w Rzeszowie 017 717 20 00

 
 
 
 
~~lolek
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 22:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wszyscy którzy macie problemy z pracodawcą np.dwd,mobing itp,itd podaje numer do PIP w Rzeszowie, do Tarnobrzega nie warto dzwonić.Można różne sprawy zgłaszać anonimowo o szczególy prosze pytać pod numerem telefonu w Rzeszowie 017 717 20 00

dZIEKI WIELKIE NAPEWNO SKORZYSTAM. MAM PONAD 40 DNI URLOPU WRAZ Z DWD I WIESNIAKI PROBLEM MI ROBIA Z WOLNYM 1 DNIEM....PRAWDZIWY OBOZ PRACY. POJDZIESZ NA WOLNE NA ŻĄDANIE TO CI PO PREMII POJADĄ TAKZE TAK ZLE I TAK NIE DOBRZE. LICZY SIE TYLKO FELGA A NIE CZŁOWIEK.

To w takim razie jesteś pizda a nie facet który z ludzmi nie umie się dogadać OD KIEDY NA ŻĄDANIE ZABIERAJĄ PREMIĘ CHYBA TYLKO TOBIE

 
 
 
 
~~ozz
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 07:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wszyscy którzy macie problemy z pracodawcą np.dwd,mobing itp,itd podaje numer do PIP w Rzeszowie, do Tarnobrzega nie warto dzwonić.Można różne sprawy zgłaszać anonimowo o szczególy prosze pytać pod numerem telefonu w Rzeszowie 017 717 20 00

dZIEKI WIELKIE NAPEWNO SKORZYSTAM. MAM PONAD 40 DNI URLOPU WRAZ Z DWD I WIESNIAKI PROBLEM MI ROBIA Z WOLNYM 1 DNIEM....PRAWDZIWY OBOZ PRACY. POJDZIESZ NA WOLNE NA ŻĄDANIE TO CI PO PREMII POJADĄ TAKZE TAK ZLE I TAK NIE DOBRZE. LICZY SIE TYLKO FELGA A NIE CZŁOWIEK.

To w takim razie jesteś pizda a nie facet który z ludzmi nie umie się dogadać OD KIEDY NA ŻĄDANIE ZABIERAJĄ PREMIĘ CHYBA TYLKO TOBIE

O bo to jeden przypadek jest smiech2 ! chłopie albo jesteś wazeliniarzem albo kierowniczkiem!!!

 
 
 
 
~~ozz
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 07:53  
Cytuj
ciekawe tylko - wczasy pod gruszą ... pod podaniem są ukryte 3 kopie wniosku o urlop - oczywiscie 2 tyg...dlaczego nie dajecie potwierdzenia złożenia tegoż oto wniosku? Należy się 14 dni a tego nie ma i nie bedzie. Tu już jest powód by skorzystać z tego numeru i pana inspektora!! I co mam 19 dni urlopu robie tam sporo i co w postój trza zapierdalać! A te buroki administracyjne sobie biorą kiedy chcą urlop i sobie jezdzą po świecie.

 
 
 
 
~~ciekawostka
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 07:57  
Cytuj
Inną różnicą między "wczasami pod gruszą" a świadczeniem urlopowym jest zróżnicowanie wypłacanych kwot. W przypadku tego pierwszego wysokość wypłacanych środków jest tym wyższa im gorszą sytuację materialną ma pracownik. W przypadku natomiast świadczenia urlopowego taki warunek nie istnieje, a zróżnicowanie wysokości świadczenia zależy od zupełnie innych kryteriów. Należą do nich przede wszystkim warunki w jakich pracuje pracownik, jego wiek oraz wymiar czasu pracy. Innymi warunkami, o których muszą pamiętać pracodawcy i pracownicy jest obowiązek wykorzystania jednorazowo co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych w ramach urlopu wypoczynkowego. Dodatkowo przepisy zezwalają na wypłatę dodatku urlopowego tylko raz w roku i tylko w ramach jednego świadczenia urlopowego lub "wczasów pod gruszą".
strona - http://www.twoja(...)odCiZqCw

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 10:35  
Cytuj
Na PIP raczej nie ma co liczyć. Wszelkie "zakłady" pracy z tzw. zagranicznym kapitałem,to państwa w państwie,które ciężko ruszyć w jakikolwiek sposób!!!!Komplet felg + koperta(oczywiście ze stosowna zawartością) załatwi sprawę!!!Swego czasu Pana Kolata naprawili i do dziś cieszy sie zdrowiem - Was mieliby w ... Prędzej udupią Polaka - czego macie przykład na własnej skórze - niż Makarona czy też Niemca lub innego ...
Pamiętam sytuacje sprzed kilku lat,gdzie ochrona Skarbca(wtedy) nie wpuściła urzędasa z PIP.Dalsze przykłady: Poziom hałasu na terenie fabryki w normie,Poziom hałasu, mogący być utrudnieniem dla siedlisk ludzkich - w normie.Poziom zanieczyszczeń emitowanych do atmosfery - w normie... etc.Sanepid tez niewiele zdziała.Celowo pomijam fachowe pojęcia,bo język jakim pisane są wszelakie obwieszczenia i ogłoszenia jest dobrze zrozumiały dla urzędasów a nie dla przeciętnego Polaka.
Pracujecie - to wiecie,nie pachnie lawendą,częste wizyty u stomatologa,wysypki,osłabienie,zwiększona zachorowalność,smród!!.Ale zapytajcie kogokolwiek z zewnątrz,mam na myśli ekologów miejscowych!!!"Proces przetopu aluminium jest EKOLOGICZNY,bo to nie jest huta i nie zachodzi tu proces pozyskiwania aluminium z rudy aluminium" - bzdura.
Wnioski nasuwają się same,kiedyś trawa jak rosła,to miała kolor zielony - popatrzcie teraz.
Pracowałem jakiś czas w dawnym RIALU:Umowa dostarczana pocztą,wszelkie aneksy i inne dokumenty - dostarczane pocztą.Dostałem papier w formacie A4- to sie podobno nazywało umowa i tyle.Regulamin płac i wynagrodzeń - niedostępny dla pracownika,podobno wisi na tablicy(wiadomość z kadr),DWD ustalane przez pracodawcesmiech2,problemy z urlopem,brak wody pitnej,szczególnie na trzecich zmianach,w okresie letnim brak wody gazowanej i innej często tez!!!Potrącanie premii bez powiadomienia i uzasadnienia,ubliżanie,poniżanie,wrzaski,obraźliwe epitety.Brak odzieży roboczej i śmieszny dodatek za pranie-6 zetasmiech2...Można by tak pisac do wieczora ale jednym nie bedzie sie chciało tego czytać,drudzy nie zrozumiomn inni nie zrozumieją a na koniec: I TAK TO NICZEGO NIE ZMIENI!!!

 
 
 
 
~~prawda
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 13:42  
Cytuj
[cytat][cytat]jak podwyrzki u walczakuw pewnie zajebiste dajcie ludziom a nie nierobom bo oni niemajom pojencia o niczym :zły:

 
 
 
 
~~sese
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 14:52  
Cytuj
cale 8% :zły:

 
 
 
 
~~k,jgbihv
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 17:28  
Cytuj
A za co oni domy wybudowali?Przeciesz to jest kpina,ani jeden ani drugi się do niczego nie nadają,a trzeci to ...?zdziwiony!!!

 
 
 
 
~~mendoza
ff
Wysłany: 17 Lip 2008r. 22:10  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy którzy macie problemy z pracodawcą np.dwd,mobing itp,itd podaje numer do PIP w Rzeszowie, do Tarnobrzega nie warto dzwonić.Można różne sprawy zgłaszać anonimowo o szczególy prosze pytać pod numerem telefonu w Rzeszowie 017 717 20 00


podobno jest juz inspekcja na kontroli, czyli ktos skorzystal z numeru

 
 
 
 
~~AJM
ff
Wysłany: 18 Lip 2008r. 19:45  
Cytuj
OCZYWIŚCIE. DZIS MIAŁA BYĆ. ALE TO I TAK NICZEGO RACZEJ NIE ZMIENI!

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 07:21  
Cytuj
i był inspektor....hhaaahhaagood

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 11:03  
Cytuj
a spodziewaliście się że zamknie zakład??? jak coś nie tak to komplecik kółeczek i kopertka i wszystko grajezyk

 
 
 
 
~~zagazownie
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 16:22  
Cytuj
Jak to jestw tym ats-esie ze jak zawsze niezapowiedziana wizyta inspektora pracy jest widoma na produkcji 2 dni wczesniej.
Jak pracuje juz w tym zakładzie kilka lat inspektora na produkcji nie widziałem.

Kazdy wytop aluminium jest szkodliwy poniewaz jest to metal który jest wchłaniany do organizmu nie tylko przez drogi oddechowe.
Dodatkowo stront jest rakotwórczy ( nie nalzy go dotykac).
Co do emisji to zauwazcie jak sa robione badania:
pracownik majacy na sobie niby urzadzenie pomiarowe zawsze jest w takim meijscu gdzie jest najmniejsze zapylenie.
Wyslijcie go do bunkra na slusarni to wam wyjda konkretne wyniki.jezyk

 
 
 
 
~~paulus
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 22:15  
Cytuj
cztery lata w ats dwa lata bylem dumny ze tam pracuje pozniej dwa lata to tylko wstyd jak ktos sie pytal gdzie pracuje to mowilem ze na ozecie. az w koncu powiedzialem dosc wyzysku i chamstwa kier zmianowych po zawodowce. teraz wiem ze zyje praca panst..zaklad lepsza kasa kazde swieto platne 150zl.160g na miesiac wolne kiedy sie chce warunki socjalne super.W ats to smiech jest a premie+aluminium na lewo to byly na zeby. ludzie powodzenia wam zycze kto jest silny fizycznie i zdrowy niech robi. pozdrawiam tanią sile fizycznąsmiech2smiech2smiech2neutralny

 
 
 
 
~~hqmm
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 04:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
do wyżej twój błąd nie 10 a 14 dni nieprzerwalnego ciągłego urlopu(liczonego włącznie z dniami wolnymi)



przerwa jest od 28.07-10.08, czy to nie jest przypadkiem 14dni? Ja się tylu doliczyłem, jeśli chodzi o urlop to na pewno nie skorzystają z niego ci, którzy go nie mają, bądź mają za mało, np. nowozatrudnieni, co jest zrozumiałe bo jak wiecie po przepracowaniu każdego miesiąca u \\\"nowego\\\" pracodawcy nabywa się
za każdy przepracowany 1/12, 2/12, 3/12 itd.. wymiaru. Więc doczytajcie przepisy i nie wciskajcie kitu, że ktoś wam nie chce dać urlopu.good

chca dac urlopu ale kierownik sie zgodził na 5 dni a nie na 10 jak sie powinno nalezec. mam dowodzik w postaci świstka takze sam kutasie kit wciskasz albo jestes tu nowy!!

 
 
 
 
~~hqmm
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 04:33  
Cytuj
CYTAT
cztery lata w ats dwa lata bylem dumny ze tam pracuje pozniej dwa lata to tylko wstyd jak ktos sie pytal gdzie pracuje to mowilem ze na ozecie. az w koncu powiedzialem dosc wyzysku i chamstwa kier zmianowych po zawodowce. teraz wiem ze zyje praca panst..zaklad lepsza kasa kazde swieto platne 150zl.160g na miesiac wolne kiedy sie chce warunki socjalne super.W ats to smiech jest a premie+aluminium na lewo to byly na zeby. ludzie powodzenia wam zycze kto jest silny fizycznie i zdrowy niech robi. pozdrawiam tanią sile fizycznąsmiech2smiech2smiech2neutralny

szczera prawda!!!!

 
 
 
 
~~ats oi
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 07:55  
Cytuj
z atsu ucieka tez coraz wiecej biurowczyków i kierowników. Oni tez maja ats w dupie! Kazdy jest godzien pracować w lepszych warunkach. Takze nie dajcie panu kolatowi tej przyjemności wzbogacania się waszym kosztem. Wy przez 5 lat tego nie zarobicie co on przez 3 miechy smiech2 a do tego ten stres hamstwo i wyzysk ze strony pracodawcy! POZDRWAWIAMgood

 
 
 
 
~~kadry
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 10:30  
Cytuj
Adam K. 5 lat temu mial 40000 zl brutto plus autko i inne dodatki - ciekawe ile ma teraz ?????? good

 
 
 
 
~~fccx
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 10:52  
Cytuj
z tego co słyszałem to 60000pln. Zyć nie umierać. Skonczyc studia stosunki miedzynarodowe i miec taka kase. No cóż...ktos musi zarabiac duzo by inny miał mniej ... czyli my ! tania siła robocza ATS < POLSKIEGO OBOZU PRACY >

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 12:03  
Cytuj
robic robic duzo i szybko

 
 
 
 
~~andrew
ff
Wysłany: 20 Lip 2008r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Jak to jestw tym ats-esie ze jak zawsze niezapowiedziana wizyta inspektora pracy jest widoma na produkcji 2 dni wczesniej.
Jak pracuje juz w tym zakładzie kilka lat inspektora na produkcji nie widziałem.

Kazdy wytop aluminium jest szkodliwy poniewaz jest to metal który jest wchłaniany do organizmu nie tylko przez drogi oddechowe.
Dodatkowo stront jest rakotwórczy ( nie nalzy go dotykac).
Co do emisji to zauwazcie jak sa robione badania:
pracownik majacy na sobie niby urzadzenie pomiarowe zawsze jest w takim meijscu gdzie jest najmniejsze zapylenie.
Wyslijcie go do bunkra na slusarni to wam wyjda konkretne wyniki.jezyk


niezły z ciebie burak, puszczasz pierdy ale nie wiesz w którym kierunku:szok:

 
 
 
 
«« « ... 14 15 16 17 18 19 20 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »