NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ktosik
ff
Wysłany: 14 Lip 2008r. 23:55  
Cytuj
Podwyzki od 80 do 250 zyla PRZECIĘTNIE Ci co pierwsi mieli się zwolnić w rozmowach, pozawijali kity NIKT NIE BLUZGA ALE TEŻ NIKT NIE CHWALI- zrobiła się niebiańska cisza-KOLAT POZAMYKAŁ MORDY CO NIEKTÓRYM PRZYNAJMNIEJ DO NASTĘPNEGO ROKU I DAŁ ZNÓW DO MYŚLENIA

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2008r. 23:55  
Cytuj

 
 
 
 
~~GOSC
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 00:59  
Cytuj
[cytat] ZOSTAWCIE JELENIA ON JEST SPOKO I ROBOTNY Z NIEGO GOSC ZOBACZCIE CO SIE DZIEJE NA NOCNUCH ZMIANACH U BRZUCHA I WALCZAKAgood

 
 
 
 
~~btgf
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 11:41  
Cytuj
A co sądzicie o kulawym kierowniku z obr.wykończeńinie wiemowej?

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 11:49  
Cytuj
good
CYTAT
A co sądzicie o kulawym kierowniku z obr.wykończeńinie wiemowej?


Kawał chu...ja i reszta dziada!!! Łapuwkasz!!!

 
 
 
 
~~GOSC
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 14:19  
Cytuj
BRZUCH TO K*A I SZ*A WY*AL JELENIA ON SPOKO KOLES CIEKAWE ILE WZIOL PODWYRZKI WIEPRZ OD H*A BO GESI PRZYNIUSL A MLODY LASKE TARGA HUNKEMU goodgood
good

 
 
 
 
~~***
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 15:16  
Cytuj
Czyżby kolega wyżej nie był zadowolony z podwyżki ?

 
 
 
 
~~***
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 15:17  
Cytuj
Czyżby kolega wyżej nie był zadowolony z podwyżki ?:boksuj::http://www.stalowemiasto.pl/emotikony/pliki/boks.gif
boksboksuj::boksuj::boksuj:

 
 
 
 
~~kargul
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 17:06  
Cytuj
Siema buraczyny z grębowa i wydrzy, jest tam który? doniósł wam listonosz internet czy jeszcze nie smiech2

 
 
 
 
~~mieszczka
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 18:02  
Cytuj
Co wy chcecie od ludzi ze wsi .Gdyby nie oni umarlibyśmy z głodu ,kto by ci dał mleczko ,jajka,chleb, mięso. Ludzie z miasta to dopiero wieśniaki i chamy.

 
 
 
 
~~były
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 18:35  
Cytuj
Nie mogę zrozumieć jak można pracować w ATS-ie. Przecież za taką marną kasę jak tam płacą można inną robote znależć w lepszych warunkach i z normlanymi ludzmi. Kiedyś mnie coś podkusiło i się tam zatrudniłem ale po paru tygodniach zwątpiłem w to co sie tam dzieje i olałem ich

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 20:48  
Cytuj
Łapuwkasz!!! good chyba "łapufkasz" good

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 21:12  
Cytuj
ej kargul czy ktoś z Grębowa cie wydymał i nie zapłacił? Dobrze ża masz neta to możesz obrazać ludzi zasrańcu w oczy tego nikomu nie powiesz bo strach cie powstrzymuje i pełne gacie pedale.

 
 
 
 
~~br.c
ff
Wysłany: 15 Lip 2008r. 23:04  
Cytuj
Ponoć Brzuch ma neta i stronę startową stalowe miasto forum ats
a tak poza szyderą oprócz Jelenia którego wydymał ten prostak połowę swoich ludzi co ma pod sobą nie szanuje i niedba TO JEST KIEROWNIK?

 
 
 
 
~~atek
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 08:16  
Cytuj
Ludzie... a gdzie urlop ? Mamy w postój przychodzić do pracy? Gdzie przepisy? Wypłacacie pieniadze za "wczasy pod gruszą" a zgodnie z regulaminem powinno być 10 dni ciągłego urlopu!!!! Wiadome ze pracodawca ma prawo sciagnac pracownika z urlopu ale dajcie nam odpocząc od tego syfu!! Pozniej sie dziwicie ze chorobowe ludzie biorą!! DWD dostac to graniczy z cudem - roboty jestesmy czy co ? ?!? ?!? ?!?!

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 09:09  
Cytuj
do wyżej twój błąd nie 10 a 14 dni nieprzerwalnego ciągłego urlopu(liczonego włącznie z dniami wolnymi)

 
 
 
 
~~życzliwy
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 10:27  
Cytuj
Wszyscy którzy macie problemy z pracodawcą np.dwd,mobing itp,itd podaje numer do PIP w Rzeszowie, do Tarnobrzega nie warto dzwonić.Można różne sprawy zgłaszać anonimowo o szczególy prosze pytać pod numerem telefonu w Rzeszowie 017 717 20 00

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 13:23  
Cytuj
Po odejściu w tym roku ponad setki pracowników kierownictwo w ats-ie się trochę uspokoiło BO CZYM NAS MOGĄ STRASZYĆ JAK PRACY
WSZĘDZIE PEŁNO,A I LEPIEJ SIĘ PRACUJE JAK NIKT NIKOGO NIE DENERWUJE-liczę że bedzie lepiej a nie gorzej
OPTYMISTA

 
 
 
 
~~ANTYK
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 17:42  
Cytuj
MUSI BYĆ LEPIEJ WKONCU STALOWA NIE TYLKO ATSEM ZYJE TYLKO SMRODEM Z TYCH PIEPRZONYCH FABRYK!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 17:44  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy którzy macie problemy z pracodawcą np.dwd,mobing itp,itd podaje numer do PIP w Rzeszowie, do Tarnobrzega nie warto dzwonić.Można różne sprawy zgłaszać anonimowo o szczególy prosze pytać pod numerem telefonu w Rzeszowie 017 717 20 00

dZIEKI WIELKIE NAPEWNO SKORZYSTAM. MAM PONAD 40 DNI URLOPU WRAZ Z DWD I WIESNIAKI PROBLEM MI ROBIA Z WOLNYM 1 DNIEM....PRAWDZIWY OBOZ PRACY. POJDZIESZ NA WOLNE NA ŻĄDANIE TO CI PO PREMII POJADĄ TAKZE TAK ZLE I TAK NIE DOBRZE. LICZY SIE TYLKO FELGA A NIE CZŁOWIEK.

 
 
 
 
~~znajomy kargula
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
ej kargul czy ktoś z Grębowa cie wydymał i nie zapłacił? Dobrze ża masz neta to możesz obrazać ludzi zasrańcu w oczy tego nikomu nie powiesz bo strach cie powstrzymuje i pełne gacie pedale.

Co cię tak ubodło panie kolego, jesteś z tamtych stron czy co? Bo jakiś strasznie agresywny jesteś, jakby cię wypuścili z zoo u sołtysa z Wydrzychytry

 
 
 
 
~~PiP Rz
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 19:32  
Cytuj
CYTAT
do wyżej twój błąd nie 10 a 14 dni nieprzerwalnego ciągłego urlopu(liczonego włącznie z dniami wolnymi)



przerwa jest od 28.07-10.08, czy to nie jest przypadkiem 14dni? Ja się tylu doliczyłem, jeśli chodzi o urlop to na pewno nie skorzystają z niego ci, którzy go nie mają, bądź mają za mało, np. nowozatrudnieni, co jest zrozumiałe bo jak wiecie po przepracowaniu każdego miesiąca u "nowego" pracodawcy nabywa się
za każdy przepracowany 1/12, 2/12, 3/12 itd.. wymiaru. Więc doczytajcie przepisy i nie wciskajcie kitu, że ktoś wam nie chce dać urlopu.good

 
 
 
 
~~miki rourke
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 19:34  
Cytuj
pozdro dla kargula:good

 
 
 
 
~~kto pyta ......
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy którzy macie problemy z pracodawcą np.dwd,mobing itp,itd podaje numer do PIP w Rzeszowie, do Tarnobrzega nie warto dzwonić.Można różne sprawy zgłaszać anonimowo o szczególy prosze pytać pod numerem telefonu w Rzeszowie 017 717 20 00


myślisz, że na każde pierdnięcie pracownika, który zadzwoni tylko po to żeby dopiec pracodawcy nie znając przepisów inspektor pracy będzie przyjeżdżał??? Jeśli czegoś nie wie jeden z drugim to wystarczy zapytać w kadrach, chyba są u was takowe albo kogoś "poukładanego"jezyk z kierownictwa

 
 
 
 
~~szperacz
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Czyżby kolega wyżej nie był zadowolony z podwyżki ?


zlozylem podanie ze 4 miesiace temu, wyslali mnie na badania i nikt do mnie nie zadzwonil, nie ma tam u was przyjec?
W ogole to ile u was mozna zarobic na wejsciu?

 
 
 
 
~~:-P
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
zlozylem podanie ze 4 miesiace temu, wyslali mnie na badania i nikt do mnie nie zadzwonil, nie ma tam u was przyjec?
W ogole to ile u was mozna zarobic na wejsciu?


Pewnie pobierali Ci krew i kał...no wyszło, że roboty to TY nie masz we krwi

 
 
 
 
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »