NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~pracownik ats .
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 19:37  
Cytuj
witam...

cel jedyny i ostateczny to zatrzymanie produkcji na odlewni

a celem tego zatrzymania jest podwyżka płac od 01.07.08 która spowoduje kolejne znieważenie i pognębienie pracowników

czy ma ktoś pomysły dotyczące zatrzymania produkcji przede wszystkim na odlewni, bo wiadomo jeśli stanie odlewnia staną inne wydziały kolejno w procesie technologicznym czyli obróbka mechaniczna i wykończeniowa...

prosze o info .....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 19:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
witam...

cel jedyny i ostateczny to zatrzymanie produkcji na odlewni

a celem tego zatrzymania jest podwyżka płac od 01.07.08 która spowoduje kolejne znieważenie i pognębienie pracowników

czy ma ktoś pomysły dotyczące zatrzymania produkcji przede wszystkim na odlewni, bo wiadomo jeśli stanie odlewnia staną inne wydziały kolejno w procesie technologicznym czyli obróbka mechaniczna i wykończeniowa...

prosze o info .....



TAK JA MAM POMYSŁ !!!
TRZEBA PRZYJĄĆ DO PRACY WIĘCEJ TAKICH DURNIÓW JAK TY
A PRODUKCJA SAMA STANIE ... BĄDŹ STANIE SIĘ NIEOPŁACALNA ...

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 20:31  
Cytuj
do wyżej....

czy to jest pomysł czy tylko marna prowokacja my jako pracownicy ATS nie chcemy zamieszania jakie ty tworzysz ..

proszę o konkretne propozycje....

 
 
 
 
~~atsik
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 20:48  
Cytuj
TAK JA MAM POMYSŁ !!!
TRZEBA PRZYJĄĆ DO PRACY WIĘCEJ TAKICH DURNIÓW JAK TY
A PRODUKCJA SAMA STANIE ... BĄDŹ STANIE SIĘ NIEOPŁACALNA ...[/cytat]


do wyżej

durnia to znajdź sobie w rodzinie a rodzina duża Grebów i okolice to twoje strony buraku jebany w klepe...

 
 
 
 
~~eeeeeeee
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 21:35  
Cytuj
Wszystkim którym nie odpowiada praca w ATS proponuje się zwolnić i znależć lepszą pracę a nie TYLKO NARZEKAĆ PLAKAĆ BLUZGAĆ I ŻALIĆ SIĘ NAD SOBĄ POKAŻCIE CWELE DZIOBAKI EUNUCHY I NIEROBY NA CO WAS STAĆz takimi dupami daleko nam do europy:zły:

 
 
 
 
~~EURO-kołchoz
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
[cytat]


TAK JA MAM POMYSŁ !!!
TRZEBA PRZYJĄĆ DO PRACY WIĘCEJ TAKICH DURNIÓW JAK TY
A PRODUKCJA SAMA STANIE ... BĄDŹ STANIE SIĘ NIEOPŁACALNA ...
nie pisz głupot że nie opłacalna bo np w 2005 zysk netto stahlshmitu był 59 m i l i o n ó w pln,jeśli co roku jest w tych okolicach to nie pisz bzdur

 
 
 
 
~~ CUDA PO
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
Wszystkim którym nie odpowiada praca w ATS proponuje się zwolnić i znależć lepszą pracę a nie TYLKO NARZEKAĆ PLAKAĆ BLUZGAĆ I ŻALIĆ SIĘ NAD SOBĄ POKAŻCIE CWELE DZIOBAKI EUNUCHY I NIEROBY NA CO WAS STAĆz takimi dupami daleko nam do europy:zły:
Zgadza sie daleko nam do europy bo narazie europejskie mamy ceny a zarobków europejskich jakos nie widac !!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~kaczor
ff
Wysłany: 7 Lip 2008r. 13:52  
Cytuj
kiedy postój macie info......

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 7 Lip 2008r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
kiedy postój macie info......



28lipiec-10sierpieńgood

 
 
 
 
~~pak
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 19:38  
Cytuj
najlepszy to jest niejaki Cebularz (Fishman) z pakowni, ktory przynosi ryby dla kierownika Ł.P. i co miesiac dostaje premie... zeby bylo lepiej jest uwazany za najlepszego pracownika ATS a w gruncie rzeczy nie potrafi nawet durnego maila wyslac, ale coz takim sie trzeba urodzic; on jak tylko zobaczy Ł.P. to juz swiat dla niego nie istnieje tylko wzrok prowadzi za caly czas za kierownikiem

 
 
 
 
~~fishman
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 19:57  
Cytuj
Jezeli premii jest np. 300 zl to za 150 mozna kupic ryb dla kierownika a 150 jest czystego zysku nie uczyli cie w domu jak kombinowac.Jak mi dadza wiecej premi to zaloze jakis chlewik ze swinkami i bedzie nastepny zarobek
pzdr pakownie

 
 
 
 
~~}}}}}}}
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 20:12  
Cytuj
Od świń i gąsek to się odwal ja przynoszę a fajki też już były

 
 
 
 
~~uuuu
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 20:54  
Cytuj
A ktoś przynosi jagody bo nie wiem czy mam przyniesć?

 
 
 
 
~~nkkjbjgkjbhj
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 21:15  
Cytuj
...a jak sie nazywa ten co sie spowiada u walczaka cała godzine jak my już do domu pójdziemy??

 
 
 
 
~~++++++
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 21:45  
Cytuj
Ten co fajki kupował składa codzienne raporty(potrafi kazdą plotkę sprzedać żeby się podbudować-ALE O NIM WIEDZĄ WSZYSCY) a kto jeszcze to niewiem

 
 
 
 
~~&&&&&
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 21:48  
Cytuj
Przyglądnijcie się trochę kto biega do biura i jak woła przelozonych żeby pogadać samemu-NO I WSZYSTKO JASNE:zły:

 
 
 
 
~~mlecarz
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 21:54  
Cytuj
a ja moge przyniesc syra,smetane i kope joj a moja stara na specjalne okazje ubije nawet maselko-ryncznie

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 22:49  
Cytuj
Jeden lepszy od drugiego ale to buraki robią najwiekszą chujnie i niezdrowy klimat w tym zakładzie od początku tak było.Przyniesie gąskę,rybkę da fajki i w dupę włażą za parę groszy DZIADY JEDNE BY WŁASNĄ MATKĘ SPRZEDALI-WSTYDU NAWET NIE MAJĄ JAK SIĘ Z NICH WSZYSCY NABIJAJĄ

 
 
 
 
~~wudu
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 23:20  
Cytuj
A jak Walczaki ? Dają radę ? umiech

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 07:12  
Cytuj
CYTAT
a ja moge przyniesc syra,smetane i kope joj a moja stara na specjalne okazje ubije nawet maselko-ryncznie


Gościu ty tak swoją nie rządź bo ona dobrze wiem komu "masełko" ręcznie zrobić. Szkoda, że Ty go nie znasz good

 
 
 
 
~~vamos
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 22:29  
Cytuj
Może mi kotoś normalny powiedzieć ile zarabia sie w ATS-ie i podobnych firmach ??

 
 
 
 
~~hjfd
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 10:53  
Cytuj
Rodzina Walczaków jest duża i musi zarabiać!!!ciekaw jestem kto jeszcz:haha:e przyjdźie?

 
 
 
 
~~kibel
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
Może mi kotoś normalny powiedzieć ile zarabia sie w ATS-ie i podobnych firmach ??



w Ats nie ma normalnych pracowników....a sorki jest jeden pracuje na kontroli na lakierni - Marek G*** - on wszystko wie - wszystkich zna - i wszystkich zwalnia z pracy - typowy fachowiec...!!!!!!!!

 
 
 
 
~~ten_years
ff
Wysłany: 10 Lip 2008r. 22:44  
Cytuj
Tak piszecie, że mam już dość tego tematu o ats. Największe cieniasy najgłośniej krzyczą, że im się krzywda dzieje. Pokażcie w robocie na co was stać! A jak popełniłeś jakimś cudem magistra na jakiejś uczelni to zmień pracę, to przecież takie proste. Teoretyków mamy dość. Potrzebujemy inżynierów, takich co jak trzeba upierdolą się po pachy w robocie, to jest tytuł wynikający z doświadczenia, bo czasem tak bywa, że musisz zobaczyć osobiście w czym problem (Japońcy to wiedzą) i pokazać, że robota ci nie straszna. Zarząd: więcej bytności na produkcji!!!
Ale z jakiegoś powodu chyba takich ludzi się nie popiero w ats. A jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.

 
 
 
 
~~ya=
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 09:14  
Cytuj
Ja powiedziałem im co jest nie tak. Byłem też u dyrektora technicznego, ale to nic nie dało bo to jest szwagier DULa z pakowni. Poszedłem więc do PIP-u i teraz zobaczymy co się będzie działo. Walczak D. nie powinien już tu dawno robić.Jego zainteresowanie jest żadne. On wtedy ma pretensje jak jest jakaś awaria lub coś podobnego.
:zły:

 
 
 
 
«« « ... 10 11 12 13 14 15 16 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »