NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~ciekawski
ff
Wysłany: 2 Lip 2008r. 21:28  
Cytuj
CYTAT
Podobno wczoraj Jaskot poleciał(pierwsze skrzypce Adasia) więc reszta kierownictwa zacznie chodzić w pampersach NARESCIE COS ZACZYNA SIE DZIAC


Podobno większość z kierowników szuka sobie innej pracy, bo ten zakład "ktoś" chce rozłożyć, powoli i systematycznie. Zobaczcie ilu już odeszło. Musi być w tym całym przejęciu jakiś "myk".

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2008r. 21:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~Adrian
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 09:05  
Cytuj
Urlopy mamy zalegle a jak przychodzi PIP są wypisywane fikcyjnie bez naszego podpisu. Dąbrowski z OM pojęcia nie ma co sie dzieje burak , stawia sie cwaniak do kazdego i chcialby rządzic a pojecia nie ma. Nie ma poważania ani autoryteru wśród pracowników...

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 09:40  
Cytuj
A kto u was ma powazanie - kiedys narzekaliscie na Chwalika , Wozniaka , potem na Zgnilca i Kolko, a teraz macie nowego kozla ofiarnego .

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 12:35  
Cytuj
słyszałem że odlewnicy dostali gigantyczne podwyżki jezyk niech sie wezmą za robote a nie tylko wiszenie na barierkach i czytanie gazet

 
 
 
 
~~pikaczu
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 13:51  
Cytuj
odlewnicy wzięli od 100 tacy co nie robią pełnego roku do 350 starzy wyjadacze, myślę że odlewników za dużo się tu nie wypowiada. Jak ktoś chce się przenieść na odlewnię to niech się zgłosi do kierownictwa na pewno przyjmą z otwartymi rękami, u mnie czekamy trzeci miesiąc na kogoś komu chciało by się pracować.

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 13:59  
Cytuj
albo Ty albo ja jestem w błędzie bo ja słyszałem z 1 ręki co innego

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 14:02  
Cytuj
te 350 to chyba z nagrodą za produkcję - tą nową miesięcznąjezyk

 
 
 
 
~~EURO-kołchoz
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 14:27  
Cytuj
a ja kocham tuska i ats-a:blee:

 
 
 
 
~~przyjaciel
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 17:48  
Cytuj
CYTAT
te 350 to chyba z nagrodą za produkcję - tą nową miesięcznąjezyk


nie masz racji, pracownicy co nie pracują rok dostali najmniej, to zrozumiałe. Doświadczeni co pracują kilka lat faktycznie dostali po 300-500 brutto. Wiec nie ma co narzekać. "Młodzi" pracownicy jak przepracują do kolejnych podwyżek na pewno dostaną więcej. To normalna zasada, trzeba "zapracować" i trochę popracować /staż/ żeby domagać sie najwyższych podwyżek. Teraz jeszcze doszły premie za ilość i jakość. Nie biorąc pod uwagę jakości to normy zostały na tym samym poziomie. Można je z powodzeniem "zrobić", bynajmniej na odlewni. Czyli 300 brutto co miesiąc jest do wzięcia. To daje okolo 210zł "na rękę". W sumie można będzie wziąć/ ilość + podwyżka minimum/ około 300zł wzwyż co miesiąc. Moim zdaniem to nie jest mało.Nie mówie o tych co wzięli wyższe podwyżki. No i co najważniejsze, każdy wydział pracuje "na siebie", moim zdaniem bdb rozwiązanie, np. TEAM Odlewnia albo TEAM obróbka mechaniczna, itd.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~ats...
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 17:56  
Cytuj
do przyjaciel !!!!!

ty musisz być strasznie naiwny i na pewno robisz w tej firmie bardzo krótko żeby wierzyć ile weźmiesz podwyżki i ile weźmiesz nagród za ilość i jakość

ale właśnie takich ludzi potrzebuje Kolacik naiwnych roboli którym napisze na ogłoszeniu ile może zapłacić co miesiąc premii za ilość i jakość....jus to było wiele razy przerabiane w tej firmie i kto widział jakieś premie za ilość i jakość w styczniu lutym marcu kwietniu maju czerwcu!!!!!

chodzi tylko żeby namieszać ludziom w głowach i pokazać ile oni mogą zarobić chce zatrzymać ludzi w pracy na stanowiskach bo boi się co będzie po postoju ile ludzi wróci wogóle po postoju

wielka obłuda i kłamstwo......!!!!!!!

 
 
 
 
~~stary ubyk
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
te 350 to chyba z nagrodą za produkcję - tą nową miesięcznąjezyk


nie masz racji, pracownicy co nie pracują rok dostali najmniej, to zrozumiałe. Doświadczeni co pracują kilka lat faktycznie dostali po 300-500 brutto. Wiec nie ma co narzekać. \\\"Młodzi\\\" pracownicy jak przepracują do kolejnych podwyżek na pewno dostaną więcej. To normalna zasada, trzeba \\\"zapracować\\\" i trochę popracować /staż/ żeby domagać sie najwyższych podwyżek. Teraz jeszcze doszły premie za ilość i jakość. Nie biorąc pod uwagę jakości to normy zostały na tym samym poziomie. Można je z powodzeniem \\\"zrobić\\\", bynajmniej na odlewni. Czyli 300 brutto co miesiąc jest do wzięcia. To daje okolo 210zł \\\"na rękę\\\". W sumie można będzie wziąć/ ilość + podwyżka minimum/ około 300zł wzwyż co miesiąc. Moim zdaniem to nie jest mało.Nie mówie o tych co wzięli wyższe podwyżki. No i co najważniejsze, każdy wydział pracuje \\\"na siebie\\\", moim zdaniem bdb rozwiązanie, np. TEAM Odlewnia albo TEAM obróbka mechaniczna, itd.

Pozdrawiam
ty chyba oszalałeś na lakierni jest taka polityka ludzie robią po 3-4 lata i maja po 1350 brutto i przychodzą nowi i mają po 1450 a po trzech miesiącach niejaka monika j. dostala nawet 1540pln.Nie rozumie takiej polityki panie walczak,kolat i inne gady.Do kolata mam 1 pytanie gdzi sie podziały pieniadze z nieistniejącej juz imprezy letniej.:szok:

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 20:33  
Cytuj
Monika jest już na zwolnieniu lekarkim bo jest w ciąży -TO ŚCISŁOŚĆ a ty nawet jaj nie masz skoro publicznie tak się użalasz i piszesz że kobieta ma większą stawkę niż ty CO Z CIEBIE ZA FACET-ciota jedna

 
 
 
 
~~rial
ff
Wysłany: 4 Lip 2008r. 21:51  
Cytuj
i tak was wyhu..ja i tak, tak zawsze było i tak zawsze będzie tak samo w rialu ludzią wmawiają ciemnotę zęby nawet miesiąc dłużej popracowali, co roku jest tak samo mówią dostaniecie niewiadomo ile a przychodzi co do czego to na swistku jest wielkie gowno plus 50 zl i tak samo będzie w tym niemiejecie wielkich nadzieji pozdrowienia rial

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 00:36  
Cytuj
czy to prawda że na narzędziowni dostali do 1000( !!!! ) podwyżki????????????

 
 
 
 
~~procownik
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 00:44  
Cytuj
nieprawdą jest że na odlewni dostali do 350 podwyżki, to totalna bzdura, a ten kto tak mówi to łgarz, a co sie dzieje na obróbce to każdy widzi, ludzi z łapanki biorą; odlewnia, lakiernia itp. No ale jak sie nie da zarobić to trzeba kurwa kombinować. Aha, zobaczycie co będzie jak będą aneksy gotowe bo ludzie niedowierzają kierownikom co do podwyżek, to będzie szok i dla pracowników i dla kierownikow. Niech żyje atsgood

 
 
 
 
~~byly pracownik
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 01:53  
Cytuj
mam pytanie czy zgnilec i kolko juz nie pracuja w atesie jesli tak to co sie z nimi stalo

 
 
 
 
~~morest
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 01:54  
Cytuj
CYTAT
No to niezły ten Dul fajki kupował kierownikowi i za chucka norissa w kiblu robi


Pan dul jest wporzo . ma fajny tyłeczek i resztę . jedyne co złe , to że mu się w garach poprzewracało od kasy . szybko zapomniał jak zap... i kleił kartony

 
 
 
 
~~ggggggggg
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 12:37  
Cytuj
Dul ma kaczą dupę i sam się pcha we wszystkie dupy które pierdzą w stołek

 
 
 
 
~~NoToFrugo
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 15:06  
Cytuj
CYTAT
Monika jest już na zwolnieniu lekarkim bo jest w ciąży -TO ŚCISŁOŚĆ a ty nawet jaj nie masz skoro publicznie tak się użalasz i piszesz że kobieta ma większą stawkę niż ty CO Z CIEBIE ZA FACET-ciota jedna
ktosik ty cwelu ja sie nie uzalam ja tylko stwierdzam fakty jak sie w tym zakładzie traktuje ludzi szmato wazeliniarska jaki masz rabat w hurtowni na wazeline?????smiech2

 
 
 
 
~~jaa a
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 15:20  
Cytuj
podwyzka powinna wedlug mnie od zajmowanego stanowiska. Im wyższa tym wyższa odpowiedzialność danego pracownika. A co do kobiet to z moich obserwacji ONE są wydajniejsze niz niektórzy faceci na podobnych stanowiskach więc BURAKI do roboty!

 
 
 
 
~~ktosik
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 15:26  
Cytuj
Wazelinę kupuję w hurtowni żeby walić takich eunuchów jak TYktórzy tylko płaczą że im mało ale odwagi nie mają żeby się zwolnić i poszukać lepiej płatnej pracy PORĄBANI NIEUDACZNICY ŻYCIOWI

 
 
 
 
~~@@@
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 15:30  
Cytuj
Gdzie on sobie znajdzie pracę lepiej płatną jak kolo nic robić nie umie męskiego tylko by w nosie dłubał godzinami

 
 
 
 
~~vvvv
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 21:40  
Cytuj
Gdzie on sobie znajdzie pracę lepiej płatną jak kolo nic robić nie umie męskiego tylko by w nosie dłubał godzinami

I własne gile zjada

 
 
 
 
~~EURO-kołchoz
ff
Wysłany: 5 Lip 2008r. 22:09  
Cytuj
CYTAT
Monika jest już na zwolnieniu lekarkim bo jest w ciąży -TO ŚCISŁOŚĆ a ty nawet jaj nie masz skoro publicznie tak się użalasz i piszesz że kobieta ma większą stawkę niż ty CO Z CIEBIE ZA FACET-ciota jedna
[b]ja sie nie żale tempako-cwelu tylko stwierdzam fakty jak ten zakład traktuje pracowników z doświadczeniem,pierwszy raz sie spotykam z takim czyms zeby nowy dostawał wiecej od tego który pracuje kilka lat!!!!!!!! /b] a co do cioty to ty nią jestes wazeliniarzu

 
 
 
 
~~123
ff
Wysłany: 6 Lip 2008r. 12:41  
Cytuj
ludzie już niedługo podwyżki zobaczycie jak kolejny rok Kolacik z was zrobi zwykłych roboli dostaniecie jałmużnę.......

 
 
 
 
«« « ... 9 10 11 12 13 14 15 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »