NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 110 111 112 113 114 115 116 »
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 08:46  
Cytuj
doszły mnie słuchy że w aluminiowym królestwie szykuje się postój??Czyżby znów powtórka z początku ubiegłego roku ? German wam w dupe wsadza dalej kołki a wy słuchacie grzecznie i jak grzeczne baranki podpisszecie co wam pod nos poddadzą?!?!?!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 08:46  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
doszły mnie słuchy że w aluminiowym królestwie szykuje się postój??Czyżby znów powtórka z początku ubiegłego roku ? German wam w dupe wsadza dalej kołki a wy słuchacie grzecznie i jak grzeczne baranki podpisszecie co wam pod nos poddadzą?!?!?!


To złe cię słuchy doszły. Żadnego postoju nie będzie od tygodnia już wiadomo bo został odwołany.
Powód za dużo zamówień (są nawet dodatkowe zmiany). Więc nie siej propagandy.

CYTAT
jak to co?? kryzyssmiech2smiech2
jak było dwa stanowiska na jednego to pyskowali, teraz jest 10ciu na jedno i siedzą cichosmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


Jaki kryzys w tej firmie żadnego kryzysu nie było. Jak byś w tej firmie pracował to byś wiedział że nowych pracowników zatrudniają.

Ludzie po co piszecie takie bzdury nie pracujecie tam a wypowiadacie się o rzeczach o których nie macie nawet pojęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
doszły mnie słuchy że w aluminiowym królestwie szykuje się postój??Czyżby znów powtórka z początku ubiegłego roku ? German wam w dupe wsadza dalej kołki a wy słuchacie grzecznie i jak grzeczne baranki podpisszecie co wam pod nos poddadzą?!?!?!


Zazdrość przemawia czy co ? Ludzie tam pracują po 8 h i mają wypłaty po 2 tyś. Więc chyba nie jest tak zle, a narzekają Ci co pracować im się nie chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 17 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 11:17  
Cytuj
Sa przyjecia do stalshmitu bo nie wiem czy isc skladac papiery czy co albo w alutecu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2010r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Sa przyjecia do stalshmitu bo nie wiem czy isc skladac papiery czy co


No niewiem moze są może nie nie wiem moze będzie słonce świecic a moze deszcz bedzie padał.umiech

Człowieku jak chcesz gdzies znaleść prace to bierz paiery i składaj gdzie tylko masz taką możliwość. Powodzenia.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 08:32  
Cytuj
Pipi idź sam zobacz sobie, złóż papiery! Ateesowskie lamusy ci nie podpowiedzą bo każdy rękami i nogami trzyma maszyny czy felgi by nikt lepszy nie przyszedł na ich miejsce!!! Ats my life a na starość srać będą felgami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 10:38  
Cytuj
CYTAT
Ats my life a na starość srać będą felgami


mlotekmlotekmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2010r. 23:36  
Cytuj
//moderowano - nie piszemy z caps lockiem !!!!!! anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2010r. 11:46  
Cytuj
już bez capsa! w Atsie jest dużo osób które oddadzą życie za tą firme i za głupie 2000 zł które to za kilkanascie lat wydacie miesiecznie na leki, przykład takich osób : wózkowi jezdzacy miedzy maszynami bez pasów, piaskarze piaskujący bez kasków - jest taki jeden harpagan, wezmy przykład odlewników odlewających w lecie w krótkich spodenkach < poszukajcie dowodów w raporcie byłej Pani BHPOWIEC gdyż ona te osoby złapala. Biurowczyki siedzą w pomieszczeniach z klimatyzacją ale im też ten smród sie udziela. Więc te 2 tysiące mozna lepiej zarobić w innej firmie gdzie myśli się głową a nie mięśniami!i to tyle z mojej strony! pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2010r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
wózkowi jezdzacy miedzy maszynami bez pasów, piaskarze piaskujący bez kasków - jest taki jeden harpagan, wezmy przykład odlewników odlewających w lecie w krótkich spodenkach < poszukajcie dowodów w raporcie byłej Pani BHPOWIEC gdyż ona te osoby złapala.

To kto jak podchodzi do przepisów bhp to sprawa indywidualnych jednostek. Mają zapewnioną ochronę na danych stanowiskach a że z niej nie korzystają to inna bajka. Dlatego to jest w raportach pani bhpowiec bo wyciągane były z tego konsekwencje - różne. BHP'owcy w razie wypadku mają podkładke - zwracano uwagę na dany problem, wyciągano konsekwencje a mimo to nikt nie stosował się do zaleceń. Logiczne ?
CYTAT
Więc te 2 tysiące mozna lepiej zarobić w innej firmie gdzie myśli się głową a nie mięśniami

Ktoś kto nie stosuje się do przepisów bhp raczej za wiele oleju w głowie nie ma więc i praca umysłowa odpada. Tak w ogóle to do czego pijesz ? Zazdrościsz ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2010r. 11:47  
Cytuj
Czego mam tu zazdrościć? smrodu ? hamstwa przełożonych ? Fox pieniądze to nie wszystko!!! Jak otworze swoją działalność za 2000 zł zatrudnię cię za ciecia, dorobisz sobie do ateesowskiej pensyjki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2010r. 11:49  
Cytuj
Wracając jeszcze do bezpieczeństwa i przepisów bhp - oni myślą widząc przełożonego czy bhpowca stosują się do wymogów, tylko oni kochają tak tą prace, chcą podwyższyć norme, że nie zapinają pasów by swoją robote szybciej zrobić typu - podnieść 10 felg zrzuconych z wózka. Powinniście takich ludzi doceniać !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2010r. 14:04  
Cytuj
CYTAT
Czego mam tu zazdrościć?

Np. tego że ktoś ma pracę a Ty nie masz, że ktoś może zarobi więcej od Ciebie. Typowa mentalność polaczka. Pieniądze to nie wszystko ale do życia się przydają. Z takimi hasłami to możesz startować do dzieci w przedszkolu a nie do dorosłych trzeźwo myślących ludzi. Powiedz samotnej matce z trójką dzieci - "pieniądze szczęścia nie dają". Poza tym skoro nie dają to oddaj mi swoje - przejmę to nieszczęście od Ciebie i na pewno należycie je wykorzystam.
CYTAT
Jak otworze swoją działalność

Typowe polaczkowe gadanie. Co ja nie zrobię, co ja nie założę, czego ja nie dokonam. Założysz działalność, zatrudnisz ludzi, wtedy możemy porozmawiać. Z resztą puki co nie muszę dorabiać ale jakby mnie kiedyś przycisnęło to daj namiar do siebie to zobaczę co będziesz miał do zaoferowania smiech2 "jak założysz działalność" smiech2
A co do Twoich opisów to widać że albo ktoś w ats'ie nadepną Ci na odcisk i wymiękłeś albo byłeś zwykłą ci.ą i nie dałeś rady.
Odnosząc się jeszcze do Twojego opisu - praca w ats nie polega na jeżdżeniu wózkiem i zrzucaniem z niego kół.
BTW takich ludzi się zwalnia a nie docenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2010r. 14:28  
Cytuj
I tu się mylisz!! Wydaje wam się że Ats to jedyna firma która zatrudnia ludzi ze stalowej i okolic, owszem mam prace, gdzie wokół mnie jest normalna atmosfera pracy, co do "odcisku" ja na nikogo nie najeżdzam, nie sypie nazwiskami więc i odciski są całe. No widzisz przełożyli III etap na 1 marca także ci dziś nie powiem jak wygląda sytuacja ale jak już coś się dowiem dam Ci znać i jak coś podpiszemy umowe, gdyż widze ze jesteś wykształconym, nadającym się człowiekiem do pracy z przeszłością Ateesowską!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2010r. 14:31  
Cytuj
A teraz Grey zabieraj się do pracy bo chyba Niemiec nie płaci Ci za siedzenie na forum Stalowego Miasta!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lut 2010r. 22:34  
Cytuj
CYTAT
A teraz Grey zabieraj się do pracy bo chyba Niemiec nie płaci Ci za siedzenie na forum Stalowego Miasta!


Dlaczego tak najezdzasz na ludzi którzy tam pracują - nie dałeś rady bo praca Cię tam przerosła?

Ja rozmawiałem z ludzmi którzy tam pracują i nie jest prawdą oczym tu piszesz.

Fox-Grey Fox dobrze to określił ze chyba byłeś.... i nie dałeś rady.

W kazdym zakładzie jest wariat który chce pokazać co to on nie jest i ile moze zrobić w ciągu zmiany, ale zapewne tyczy się to jednostek.

Zamiast pisać bzdury zacznij zbierać info jak otworzyć tą swoją działalność, tylko potem nie pisz ze Polski pracownik to cham który za mało robi a za duzo zarabia.

Powodzenia i otwórz oczy w koncu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 15:41  
Cytuj
Cytat z posta Grey Foxa :
"A co do Twoich opisów to widać że albo ktoś w ats\'ie nadepną Ci na odcisk i wymiękłeś albo byłeś zwykłą ci.ą i nie dałeś rady.
Odnosząc się jeszcze do Twojego opisu - praca w ats nie polega na jeżdżeniu wózkiem i zrzucaniem z niego kół.
BTW takich ludzi się zwalnia a nie docenia"

I tu widać podejście tych z góry do pracowników!! nie dajesz rady to dla nich jesteś ci..ą!!!innych epitetów i nazwisk kto je wypowiadał już nie będe pisać!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 17:39  
Cytuj
CYTAT
I tu widać podejście tych z góry do pracowników!!

Nie jestem kimś tam z góry tylko zwyczajnym pracownikiem. Mówię tak o tych którzy to na widok jakiejkolwiek pracy czy zaangażowania rzucają tekstem \"prze..bane\".
ATS to nie jest miejsce dla hucianych nierobów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 19:51  
Cytuj
no to skoro bronisz tak Atsu to nie chce wiedzieć co przełożonym na nockach robisz, musisz miec naprawde luz, skoro praca tam jest tak cudowna, ATS będzie istniał tyle co huta to pogadamy przy piwie!Już niech strace ja postawie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2010r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
no to skoro bronisz tak Atsu to nie chce wiedzieć co przełożonym na nockach robisz

Domniemam że te domysły opierasz na własnej historii zawodowej. Przykro mi z tego powodu.
CYTAT
skoro praca tam jest tak cudowna,

Przecież nigdzie nie napisałem że jest "cudowna". Praca jak każda inna. Różnica jest w tym że nieróbstwo jak i jałowy przepływ informacji nie jest tam tolerowane.
CYTAT
ATS będzie istniał tyle co huta to pogadamy

Puki co, ma się dobrze i nie zapowiada się aby w przyszłości miało by być inaczej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 15 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2010r. 18:50  
Cytuj
Skoro mówisz ze sytuacja dobra - powiedz mi skąd zwykły robol wie jak wygląda sytuacja? ze za miesiac nie bedzie postoju?? Coś ściemniasz kierowniku!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2010r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
powiedz mi skąd zwykły robol wie jak wygląda sytuacja?

Widzisz. Jakbyś przepracowł/a przynajmniej te trzy miesiace w ATS to wiedział byś że jest dobry przepływ informacji i
zwykly "robol" wie (oczywiscie mniejwiecej i nie wszystko) co dzieje się na górze i na odwrót. Czyż nie jest to podstawą dobrze prosperującej firmy ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 14:37  
Cytuj
//moderowano - nie piszemy z caps lockiem !!! - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 14:57  
Cytuj
Spotkałem dziś kolegę i wspominał o pracy w ats że jakieś "ogromne" podwyżki sie szykują dla was 1-3% jak to określił nie wie czy sie śmiać czy płakać z takich cyfrzaklopotany

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Marz 2010r. 17:00  
Cytuj
jak to się mówi - lepszy rydz niż niccool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 110 111 112 113 114 115 116 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »