NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 101 102 103 104 105 106 107 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~krr
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 09:04  
Cytuj
tam gdzie jest pakownia maja wszystkich wywalić i zrobić magazyn dla biedronki gdyż to sie bedzie im bardziej opłacało

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 09:04  
Cytuj

 
 
 
 
~~jerzy
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
tam gdzie jest pakownia maja wszystkich wywalić i zrobić magazyn dla biedronki gdyż to sie bedzie im bardziej opłacało


gdyż gościu masz zaj..sicie nasrane w durnym bezmózgim łbie

 
 
 
 
~~ziom
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 10:56  
Cytuj
CYTAT
tam gdzie jest pakownia maja wszystkich wywalić i zrobić magazyn dla biedronki gdyż to sie bedzie im bardziej opłacało


Nie biedronki tylko tesco!!!good

 
 
 
 
~~czajka
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 10:56  
Cytuj
Macie swój kryzys!!!!

Pamiętajcie o aneksach że trzeba przedłużyć je w czerwcu bo jest kryzys

Odżywają regionalni producenci samochodów
Programy złomowania samochodów w Niemczech i innych krajach Unii Europejskiej wywarły ogromny wpływ na fabryki samochodów w Europie Środkowej i mogą wesprzeć niedomagające gospodarki tego regionu.


Więcej w supertemacie:
Kryzys w Polsce i regionie
Zmiana sytuacji w zakładach produkujących małe i tanie samochody jest uderzająca. Przez dużą część listopada i grudnia fabryka Dacii w rumuńskim Pitesti stała pusta, a jej załoga odpoczywała w domach, pobierając 80% wynagrodzenia. Jednak Dacia, której właścicielem jest francuski Renault, produkuje wycenianego na 5 tys. euro Logana, który jest najtańszym w Europie seryjnie produkowanym samochodem i odniósł sukces dzięki oferowanemu przez rząd niemiecki rabatowi w wysokości 2,5 tys. euro przy zakupie nowych samochodów.

Dyrektor generalny Dacii, Francois Faumont, oświadczył niedawno, że gwałtowny wzrost popytu w Europie Zachodniej oznacza, iż na eksport przypadnie w tym roku trzy czwarte produkcji firmy wobec dwóch trzecich w 2008 r. Dacia podała, że sprzedała w ubiegłym roku w Niemczech 25,5 tys. pojazdów, a zamówienia na obecny rok już przekroczyły ten poziom.

W Czechach należąca do Volkswagena Skoda podwoiła swą sprzedaż do Niemiec do poziomu 11 tys. samochodów w lutym, a fabryka w Mlada Boleslav wznowiła produkcję w pełnym wymiarze po okresie pracowania w styczniu jedynie cztery dni w tygodniu. Petr Vanek, rzecznik Hyundaia, który ma fabrykę w Republice Czeskiej, powiedział, że w styczniu i lutym dostarczała ona od Niemiec 20 samochodów miesięcznie, zaś w ubiegłym miesiącu liczba ta wrosła do ponad 2 tys. Hyundai zamierza zatrudnić około 500 nowych pracowników.

Fiat, który produkuje małe samochody w południowej Polsce, wyeksportował w marcu prawie 47,5 tys. pojazdów, niemal 10 tys. więcej, niż w tym samym okresie rok temu. Zdaniem Pavla Sobiska, głównego ekonomisty w UniCredit Bank w Pradze, ten wzrost produkcji może oznaczać lepsze wyniki dla całej gospodarki, zwłaszcza w Czechach, gdzie nacisk położono na produkowanie małych samochodów.

 
 
 
 
~~assya
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 12:15  
Cytuj
JUŻ PO atsie!!!!!ALBO SPRZEDADZĄ PÓŁ ZAKŁADU ALBO ZAMKNĄ CAŁY. SĄ ROZWAŻANE PLANY ZLIKWIDOWANIA 4 NAWY GDYŻ PRAKTYCZNIE NIC SIE TAM NIE PRODUKUJE. NARZEDZIOWNIE I ŚLUSARNIE MOŻNA PRZENIEŚĆ NO ALE ZOBACZYMY....

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 15:24  
Cytuj
Wypłata jest już przelana na konto umiechgood

 
 
 
 
~~wojti
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 15:46  
Cytuj
Pozegnalismy kolejnych kolegow z odlewni przeniesionych za siatke do UPP.Zaloga z produkcji zmniejszyla sie od stycznia o 30% ,natomiast dlaczego w czasach oszczednosci nie zredukowano pracownikow biurowych,asystentow,kierownikow ?Firma by sporo zaoszczedzila biora spore wyplaty i nic nie robia (Co niektorzy)

 
 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 8 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 16:54  
Cytuj
Za ten temat to powinni jakąś nagrodę dać ( już setna strona poleciała ), a jak sie tu błotem obrzucają aż miło , a i newsy w stylu "Wypłata jest już przelana na konto" są naprawdę super ważne w tym temacie .Jestem za drukowaniu tego tematu w "Sztafecie"- przynajmniej szersze grono by pośmiało z tej firmy -a dokładniej z pracowinków . Pozdr.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 17:46  
Cytuj
Kolego naucz się używać funkcji "edytuj".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~franek
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 18:03  
Cytuj
CYTAT
JUŻ PO atsie!!!!!ALBO SPRZEDADZĄ PÓŁ ZAKŁADU ALBO ZAMKNĄ CAŁY. SĄ ROZWAŻANE PLANY ZLIKWIDOWANIA 4 NAWY GDYŻ PRAKTYCZNIE NIC SIE TAM NIE PRODUKUJE. NARZEDZIOWNIE I ŚLUSARNIE MOŻNA PRZENIEŚĆ NO ALE ZOBACZYMY....


jak to na czwartej nawie nic nie ma!!!!????
a kierownik 4 nawy???mlotek

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 8 Kwie 2009r. 19:45  
Cytuj
kierownik 4 nawy wyzwalniał wszystkich swoich procowników a sam śpi na magazynie i udaje że pastuje kokilegood

 
 
 
 
~~koli
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
Za ten temat to powinni jakąś nagrodę dać ( już setna strona poleciała ), a jak sie tu błotem obrzucają aż miło , a i newsy w stylu \"Wypłata jest już przelana na konto\" są naprawdę super ważne w tym temacie .Jestem za drukowaniu tego tematu w \"Sztafecie\"- przynajmniej szersze grono by pośmiało z tej firmy -a dokładniej z pracowinków . Pozdr.

nagrode to wam prezesunio da ... juz niedługo

 
 
 
 
~~buky
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 18:56  
Cytuj
prcować nie narzekać

 
 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2009r. 19:57  
Cytuj
Idzie kryzys a ludzie narzekają ,że mają pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hutnik
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 10:11  
Cytuj
Wesołych Świąt aluminiowe darmozjady!

 
 
 
 
~~przyjaciel
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 11:31  
Cytuj
A czy brzuch jeszcze robi?zaklopotanymlotek

 
 
 
 
~~wesolych swiat
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 12:32  
Cytuj
Wesołych świąt w pracy drodzy obozowicze. Każdy człowiek pracujący w normalnym zakładzie bedzie świętował, gościł się a wy bedzięcie tyrac

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Za ten temat to powinni jakąś nagrodę dać ( już setna strona poleciała ), a jak sie tu błotem obrzucają aż miło , a i newsy w stylu \"Wypłata jest już przelana na konto\" są naprawdę super ważne w tym temacie .Jestem za drukowaniu tego tematu w \"Sztafecie\"- przynajmniej szersze grono by pośmiało z tej firmy -a dokładniej z pracowinków . Pozdr.


Jak byś pracował to byś wiedział dlaczego napisałem że wypłata już jest. Lepiej że coś konkretnego napisałem niż miał bym kogoś obrażać a ty się już nie masz pewnie do czego przyczepić więc wymyślasz głupoty. Chodziło o to że wypłata miała być 10 kwietnia a przelali ją 8. Dla niektórych i dla mnie to ważna informacja bo przed świętami trzeba zakupy zrobić a z tego co się w pracy orientowałem to niektórzy nawet nie wiedzieli że jest już wypłata.


CYTAT
A czy brzuch jeszcze robi?zaklopotanymlotek


Co żeś się go tak czepił co parę postów pojawia się pytanie czy brzuchu pracuje sciana Jak dla mnie to jest w porządku kierownika ale jest to tylko moje zdanie. Dodam że nie robię na jego brygadzie.

CYTAT
Wesołych świąt w pracy drodzy obozowicze. Każdy człowiek pracujący w normalnym zakładzie bedzie świętował, gościł się a wy bedzięcie tyrac


Jak byś pracował w ATS to byś wiedział że firma stoi i pracownicy nie przychodzą do pracy.

WESOŁYCH ŚWIĄT DLA PRACOWNIKÓW ATS umiechgood

 
 
 
 
~~wesolych swiat
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 15:25  
Cytuj
No to obozowicze pierwszy raz od dawna mają wolne w świeta i mogą świętować jak normalni ludzie. Widzę ze normalność wchodzi do tej firmy.

 
 
 
 
~~adam kolat
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 16:07  
Cytuj
Wesołych świątcałus

 
 
 
 
~~witek bbbbbb
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 18:22  
Cytuj
BONY SĄ DO ZREALIZOWANIA W PSS SPOŁEM NR7

 
 
 
 
~~ogladacz tvn
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 20:30  
Cytuj
CYTAT
No to obozowicze pierwszy raz od dawna mają wolne w świeta

Co jak co ale u nas zawsze było wolne w święta smiech2
chyba najnormalniejszy zakład w regionie jezyk
A jak tam w Rialu ? Cisną na obróbce żeby później u nas lakierować czy też mają wolne ?

 
 
 
 
~~wesolych swiat
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 21:43  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
No to obozowicze pierwszy raz od dawna mają wolne w świeta

Co jak co ale u nas zawsze było wolne w święta smiech2
chyba najnormalniejszy zakład w regionie jezyk
A jak tam w Rialu ? Cisną na obróbce żeby później u nas lakierować czy też mają wolne ?



A skad ja mam wiedzieć jak jest w Rialu?? Nigdy nie pracowalem i obecnie tez nie pracuje w zadnym z aluminowych obozów

 
 
 
 
~~marek
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
No to obozowicze pierwszy raz od dawna mają wolne w świeta

Co jak co ale u nas zawsze było wolne w święta smiech2
chyba najnormalniejszy zakład w regionie jezyk
A jak tam w Rialu ? Cisną na obróbce żeby później u nas lakierować czy też mają wolne ?



A skad ja mam wiedzieć jak jest w Rialu?? Nigdy nie pracowalem i obecnie tez nie pracuje w zadnym z aluminowych obozów
To zaluj ze nie pracujesz w ats tam jest super ja chodze do firmy z przyjemnoscia bo szybciej czas mi uplywa.good

 
 
 
 
~~noxxx
ff
Wysłany: 10 Kwie 2009r. 23:31  
Cytuj
CYTAT
No to obozowicze pierwszy raz od dawna mają wolne w świeta i mogą świętować jak normalni ludzie. Widzę ze normalność wchodzi do tej firmy.
W tym zakladzie nigdy nie bylo normalnie i nie bedzie .tacy ludzie nia steruja.

 
 
 
 
«« « ... 101 102 103 104 105 106 107 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »