NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~anty
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 19:21  
Cytuj
Buraki się myją ale w zlewach!!! znam paru co prysznic pod kranem bierze.!!Oni rzeczywiscie się boją wejsc do klopa!! Jest tez paru na wydziale co wogole się nie myje!widać brudne plamy na skórze z 2 dni pod rzad w tym samym miejscu. Moze powinni wprowadzic do prania dodatek na mydelko i ręczniczek.!! Pomyśl o tym panie ADAM bo prometeusz przy okazji bedzie musiał pchły z zakładu wyganiać bo dużo nie brakuje!! pozdr

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 19:21  
Cytuj

 
 
 
 
~~koluniu
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
wszystko idzie w górę gaz prad benzyna i napewno koła w ats-ie też a pieniadze dla pracowników te same:ysz:



to nie jest istotne, problemem jest mocna złotówka, powodując mniejsze zyski ze sprzedaży

 
 
 
 
~~gostek
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
zgadza burak z grębowa nigdy się nie poci i nie zmienia bielizny

do buraków z grębowa jeszcze napisze co to jest bielizna

Bielizna - ubranie noszone bezpośrednio na skórze, zwykle pod innymi ubraniami - często zmieniane i prane dla odpowiedniej higieny...

a teraz musiałbym napisać co to jest higiena...i tak w koło z takimi młotami.. tam się pracuje



Wbrew pozorom to ludzie z okolic właśnie regularnie korzystają z pryszniców, to ci z miasta tego nie robią bo maja blisko do domów i myją się w domu.
Pracownicy z okolicznych miejscowości to dobrzy i solidni pracownicy a lesery z miasta się obijają i najwięcej narzekają, podejrzewam, że na tym forum też jest ich wielu.

 
 
 
 
~~pytający
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam jeszcze nie jest znany termin postoju letniego,ale już wiadomo że zostanie skrócony o 3-5 dni info pewne z dzisiejszej porannej odprawy


Jest znany, 28 lipca - 10 Sierpnia.



Podobno 50% załogi z OM nie wraca po postoju? Idą na chorobowe albo znikają na dobre.

Może powiecie jakie nastroje są na wydziałach i ilu ma zamiar nie wrócić po przerwie?Może ktoś z "góry" to czyta i nie będzie uruchamiał maszyn na darmo po postoju:haha:

 
 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 20:05  
Cytuj
do wyżej

zze skróconym postojem to prawda info pewne od kierowników wydziałów...

dzisiaj na odlewnie nie przyszło do pracy na pierwszą zmiane 10 osób

ciekawe ile osób nie przyjdzie po postoju zobaczymy jak bedzie solidarność wśród załogi już pewne rozmowy są prowadzone i zobaczymy czy będą realizowane na odlewni i om

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
solidarność wśród załogi


POTRZEBNA JEST SOLIDNOŚĆ WŚRÓD ZAŁOGI . I BĘDZIE DOBRZE .

 
 
 
 
~~rst
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 20:29  
Cytuj
znam baja, buksinskiego ,serwatke co mi o nich powiecie funkcja jeszcze bardziej i odpierdolila a stadnik i inni

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 20:52  
Cytuj
znam baja, buksinskiego ,serwatke co mi o nich powiecie funkcja jeszcze bardziej im odpierdolila a stadnik i inni tez im wali w dekiel

 
 
 
 
~~baj
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 21:11  
Cytuj
Ja tylko brałem kasę za załatwienie pracy jak było żle a teraz to w cieńkie otwory się pcham NIC WIECEJ

 
 
 
 
~~obiekt
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 21:13  
Cytuj
Słyszałem że nawet od braci laski z którą smiga to kasę łoił ŻE JESZCZE NIEDOSTAŁ W PIERDOL

 
 
 
 
~~leszcz
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 21:24  
Cytuj
Jak ma dostać jak im tak samo włazi

 
 
 
 
~~MAURZONKA
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
zgadza burak z grębowa nigdy się nie poci i nie zmienia bielizny

do buraków z grębowa jeszcze napisze co to jest bielizna

Bielizna - ubranie noszone bezpośrednio na skórze, zwykle pod innymi ubraniami - często zmieniane i prane dla odpowiedniej higieny...

a teraz musiałbym napisać co to jest higiena...i tak w koło z takimi młotami.. tam się pracuje




A MUJ MONŻ JEST ZE STALOWEJ I SIE NIE KOMPIE PO ROBOCIE :ysz:

 
 
 
 
~~rzona
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 22:05  
Cytuj
a mój tyż śmiedzi ogląda mecza i pierdzi

 
 
 
 
~~mąż
ff
Wysłany: 26 Cze 2008r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
a mój tyż śmiedzi ogląda mecza i pierdzi


o to o mnie . kurcze musze zalozyc haslo na kompie .

 
 
 
 
~~cyścioch
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 01:00  
Cytuj
CYTAT
A MUJ MONŻ JEST ZE STALOWEJ I SIE NIE KOMPIE PO ROBOCIE
Bo ni mata w haupie wody,ale po pracy mókby sie wykompac śmierdziel jeden.

 
 
 
 
~~wariat
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio Dobrowski udzielił 30 dni urlopu \"boczkowi\" bo ten jedzie do Hiszpani na zarobek,a jak pujdziesz ty czy ja po jede dzień urlopu to ci powie ze ludzi nie ma !!KOLEDZY KURWA !!


Nie jesteś pedale w temacie to po co dyskutujesz!!!:zły:

 
 
 
 
~~co###
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 12:08  
Cytuj
W tym ats-ie same pedały,cwele i dziobaki wnioskuje czytając wasze postygood

 
 
 
 
~~AtS !
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 14:54  
Cytuj
ATS UBER ALES !!!goodgoodgood

 
 
 
 
~~wtfd
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 15:35  
Cytuj
ATS to to jedna wielka rodzina bracia,żony wójki ciotki tescowie!znaci:haha:e takich?

 
 
 
 
~~ANTY
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
zgadza burak z grębowa nigdy się nie poci i nie zmienia bielizny

do buraków z grębowa jeszcze napisze co to jest bielizna

Bielizna - ubranie noszone bezpośrednio na skórze, zwykle pod innymi ubraniami - często zmieniane i prane dla odpowiedniej higieny...

a teraz musiałbym napisać co to jest higiena...i tak w koło z takimi młotami.. tam się pracuje



Wbrew pozorom to ludzie z okolic właśnie regularnie korzystają z pryszniców, to ci z miasta tego nie robią bo maja blisko do domów i myją się w domu.
Pracownicy z okolicznych miejscowości to dobrzy i solidni pracownicy a lesery z miasta się obijają i najwięcej narzekają, podejrzewam, że na tym forum też jest ich wielu.

JA TYM CHŁOPACZKOM ZE WSI SIE NIE DZIWIE...SOCJOLOGICZNIE PODCHODZĄC DO TEGO WIEKSZY ICH PROCENT JEST PO PODSTAWÓWCE LUB ZAWODÓWCE A ZE ATS PRZYJMUJE JEŁOPÓW BEZ SZKOŁY TO MA TAKIE TEZ WYNIKI W PRODUKCJI. PISZESZ - ZE LESERY Z MIASTA SIE OBIJAJA....WIEKSZOSC TYCH LUDZI SKONCZYLO STUDIA MA KONKRETNE WYKSZALCENIE ALE WIADOMO JAKA JEST SYTUACJA W KRAJU Z PRACA TAKZE INE PIERDZIEL O OBIJANIU I NARZEKANIU. JAKBY NIE MY I TE BURACZKI WY UMYSLOWI BYSCIE KUZWA W TESCO NA KASACH SIEDZIELI. TAKI BURACZEK JAK ZAROBI NAJNIZSZZA PENSJE W ATS JEST HAPPY. MA NA FAJKI I %. TAKZE SZACUNEK DLA NAS TANIEJ SILY ROBOCZEJ. WRACAJAC DO WYKSZTALCENIA - MOGE WYMIENIC KILKA NAZWISK TU NA FORUM OSOB KTORE NAGLE ROBILO MATURE BADZ JAKIS TAM LICENCJACIK NA PAPIERKU BY WYJSC WYZEJ....TO JEST KURWA SPRAWIEDLIWOSC PIERDOLENI EGOISCI!

 
 
 
 
~~PRACOWNIK
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 20:31  
Cytuj
WYŁĄCZ SOBIE CAPS LOCKA:haha:

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 20:55  
Cytuj
Dla ~Anty:
Caps Lock to znaczy ten klawisz (przycisk) z lewej strony komputera. Jak się go raz naciśnie to zaświeci się taka lampka na klawiaturze i od tej pory się będzie pisało dużymi literami. Nie trzeba resetować komputera, żeby to wyłączyć, wystarczy jeszcze raz nacisnąć ten klawisz (ten z lewej strony z napisem "Caps Lock"):wśceikły:
CYTAT

PISZESZ - ZE LESERY Z MIASTA SIE OBIJAJA....WIEKSZOSC goodTYCH LUDZI SKONCZYLO STUDIA MA KONKRETNE WYKSZALCENIE ALE WIADOMO JAKA JEST SYTUACJA W KRAJU Z PRACA TAKZE INE PIERDZIEL O OBIJANIU I NARZEKANIU. JAKBY NIE MY I TE BURACZKI WY UMYSLOWI BYSCIE KUZWA W TESCO NA KASACH SIEDZIELI.

Chłopie (babo) co mi tu będziesz trąbił o braku pracy. Wystarczy wziąć Sztafetę lub inną lokalną gazetę i dobrze poszukać. Praca jest nie musisz wcale tam pracować. Nikt Cię nie zmusza.
Jeśli jesteś tak "świetnie wykształcony" jak piszesz to co Ty robisz na produkcji. Tyle etatów czeka świat stoi otworem. Jak nie świat to Polska. Rzeszowska prasa jest pełna ofert pracy. Jeśli wolisz narzekać i nic nie robić w kierunku ulepszania siebie to przepraszam ale nikt takiego pracownika nie będzie chciał, przynajmniej ja bym Cię wywalił na "zbity pysk". Przepraszam za bezpośrednie stwierdzenie ale taka jest prawda.
Pozdrawiam
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 27 Cze 2008r. 21:00  
Cytuj
Zgadzam sie z przedmowca , nareszcie jakis normalny wpis .
Jezeli gosciu jest tak wyksztalcony to bez trudu znajdzie prace , lepij platna zgodna z wyksztalceniem
Ale z drugiej strony czytajac te wpisy mam watpliwosci co do wyksztalcenia co niektorych.
pzdr

 
 
 
 
~~DONALD
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 00:53  
Cytuj
ich bin der Prezes die ATS Leichtmetallräder GmbH & Co. KG in Deutschland und ich bin auch lese diese forum.
und ich will sagt: Adam weg auf kompjuter und nehme sie bitte zu arbeit machesmiech2

 
 
 
 
~~adolf
ff
Wysłany: 28 Cze 2008r. 00:55  
Cytuj
Hehehe Popieram pana prezesa w całej rozciągłości. Adamie, do roboty! Szkoda że post prezesa jest żartem, bo od kilku lat nie ma prezesa Niemca w tej firmie, który mógłby czytać forum po polsku. Najstarsi alumiarze pamiętają Andreasa K., prezesa, który żywo interesował się nie tylko biurem, ale przede wszystkim tym co się dzieje na produkcji, uczył się polskiego, bo chciał rozumieć, eeeeh dawne czasy pierwsz liga odeszła razem z nim.

 
 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »