NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
ATS - przykład polskiego obozu pracy, Ats - obóz pracy i wyzysk...
~~PRACOWNI K ATS
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 22:09  
Cytuj
CO MYSLICIE NA TEMAT OBOZU BRACY W STALOWEJ WOLI?

I DLACZEGO NIE MOżNA POWIEDZIEć NIE W TYM OBOZIE?

ATS OD KILKU LAT STAł SIę OBOZEM PRACY W STALOWEJ WOLI MUSIMY POWIEDZIć NIE DYREKTOROWI KOLATOWI ORAZ WSZYSTKIM KIEROWNIKOM wydziałów KATEGORYCZNE NIE....???

PRZYłąCZ SIę DO NASZEJ AKCJI ...CHCEMY GODNIE ZRABIAć W NIEMIECKIEJ FIRMIE....

PROśBA DO ZAINTERESOWANYCH O OPINIE DO TEJ SPRAWY I POZOSTAWIENIE ADRESóW E-MAIL NA FORUM....
WIęCEJ IFORMACJI PRZEśLEMY DO WAS....

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2008r. 22:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 11:42  
Cytuj
Po pierwsze wyłącz CAPSLOCK, a po drugie sam pierwszy powiedz NIE i się zwolnij! Roboty pełno wszędzie, nie tylko w Irlandii wink

 
 
 
 
~~posi
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 12:03  
Cytuj
To chyba nie jest tak, że nie można powiedzieć nie tylko, że ludzie boją sie mówić nie, bo boją się utraty pracy. Więc jak ktoś nie mówi nie bo sie boi to jego sprawa. Nikt mu bynajmniej nie może tego zabronić...

 
 
 
 
~~byly pracownik
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 13:37  
Cytuj
pracowalem tam od samego poczatku zawsze mowilem nie rowniez i kolatowi zwolnilem sie i jestem zadowolony ile tam teraz zarabiacie dalej robicie bez przerwy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 14:01  
Cytuj
kto to ten Kolat ? To jakiś kapo czy jakis nadzorca ?

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 14:10  
Cytuj
pracownicy obozu (ats) " ŻYWE ROBOTY " :szok:

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 14:12  
Cytuj
co powiecie o kierownikach zmianowych w atsie

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 14:19  
Cytuj
niech wszyscy pracownicy wezna 4 dni urlopu na rzadanie to im dupa zmieknie

 
 
 
 
~~dubidu
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 15:07  
Cytuj
CYTAT
CO MYSLICIE NA TEMAT OBOZU BRACY W STALOWEJ WOLI?

I DLACZEGO NIE MOżNA POWIEDZIEć NIE W TYM OBOZIE?

ATS OD KILKU LAT STAł SIę OBOZEM PRACY W STALOWEJ WOLI MUSIMY POWIEDZIć NIE DYREKTOROWI KOLATOWI ORAZ WSZYSTKIM KIEROWNIKOM wydziałów KATEGORYCZNE NIE....???



Sam pracuje w ATS i w najbliższym czasie mam zamiar sie zwolnić. Ludzie by godnie zarabiali tylko że w tej firmie nie ma związków zawodowych i to jest problem. Bo rada pracownicza jest podporządkowana Kolatowi i biorą kasę żeby siedzieć cicho. A ludzie nie będą strajkować bo wielu jest ze wsi i dla nich 1000zł to wielka kasa bo im starcza na alkohol i fajki. A ostatnia kwartalna która dostali pracownicy to wielka podpucha "śmiechu warte". Kolat dobrze pomyślał ludzie sie zwalniają to dam im kasę. Ale i w tym jest haczyk.
1)sami nowi ludzie pracują co jeszcze okres próbny maja wiec i tak tej kwartalnej nie dostali.
2)wiele osób było na chorobowym wiec też odpada
3)i tak następnej kwartalnej nie dostaniecie bo znowu będzie ze wyników nie ma.

I już poszła plota że w maju każdy prcownik dostanie 200zł i juz ludzie ze wsi sie cieszą.
A w lipcu ma być 300zł podwyzki. Czyli Kolat da każdemu 500zł i to tylko świadczy jakie głąby pracują w ATS. Pozdrawiam normalnych pracowników tej firmy umiech

 
 
 
 
~~dubidu
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 15:12  
Cytuj
Ludzie nie wezmą na żądanie urlopu ponieważ teraz zabierają premie za taki urlop 5% czyli 50 zł.

Nie wolno chorować bo też ci zabiorą premie w tym przypadku 10% czyli 100zł.

A przecież niektórzy to wolą to na fajki i alkohol wydać i nie mieć problemów taka jest mentalność ludzi ze wsi.good

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
niech wszyscy pracownicy wezna 4 dni urlopu na rzadanie to im dupa zmieknie


Każdy pracuje na podstawie podpisanej umowy o pracę.
Jesli wynagrodzenie , warunki pracy nie odpowiadają
każdemu przysługuje prawo wypowiedzenia umowy .
Ale dokąd jesteś zwiazany umową to jesteś .
Uważam za rzecz skandaliczną nawoływanie do zbiorowego urlopu na żądanie . To jest działanie na szkodę pracodawcy .

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 15:49  
Cytuj
Walnijcie tą robota z dnia na dzień a .Bedą Was straszyc ze wam dyscyplinarne zwolnienie wpisza.W dzisiejszych czasach niech sobie w dupe wsadza to ich swiadectwo jak pojdziecie gdzie indziej i tak nik nie bedzie patrzyl na to swiadectwo jak zobaczy ze jest z tego syfu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 15:53  
Cytuj
Pamietam jak kiedys pojechalam z jakims papierem do ATS (wyslala mnie tam firma w ktorej pracowalam wtedy). Moje pierwsze wrazenie bylo takie ze jestem w jakims obozie pracy. Makabra.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
Pamietam jak kiedys pojechalam z jakims papierem do ATS (wyslala mnie tam firma w ktorej pracowalam wtedy). Moje pierwsze wrazenie bylo takie ze jestem w jakims obozie pracy. Makabra.


Chyba pracowałeś na budowie , bo tym się rózni zorganizowane funkcjonowanie zakładu od wolnej amerykanki . W fabryce nie ma miejsca na widzimisię . Każdy wykonuje co do niego należy w określonym miejscu i czasie . Nie wszystkim się to podoba , ale ci który sie to nie podoba powinni zając się wypasem owiec ( inne zapachy i dźwięki )

 
 
 
 
~~zielony
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 16:06  
Cytuj
mieszkamy w stalowej niewoli a miala to bys talowa wola narodu polskiego wybicia sie na nowoczesnosc ale dziadostwo i patologia

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 16:13  
Cytuj
//moderowano

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 16:33  
Cytuj
gdyby wszyscy dali wypowiedzenia w ten sam dzien to pracownicy by dostali z miejsca godziwe pieniadze a jezeli dalej chca ciagnac wyzysk (ats )pracownika i niebeda chcieli wiecej placic za ciezka prace nikt ich tu nie trzyma na sile moga przeniesc fabryke w inne miejsce w jednosci sila nie dajcie sie wykorzystywac jednostkom typu kolat

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
gdyby wszyscy dali wypowiedzenia w ten sam dzien to pracownicy by dostali z miejsca godziwe pieniadze a jezeli dalej chca ciagnac wyzysk (ats )pracownika i niebeda chcieli wiecej placic za ciezka prace nikt ich tu nie trzyma na sile moga przeniesc fabryke w inne miejsce w jednosci sila nie dajcie sie wykorzystywac jednostkom typu kolat


Cwaniaczku zeby złożyć wypowiedzenie to trzeba mieć gdzie pójść . Jak myślisz że okoliczne firmy wchłoną 800 pracowników to się mylisz.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 17:44  
Cytuj
ATS-owi mowimy zdecydowane NIE!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 17:58  
Cytuj
ATS-owi mówimy zdecydowane TAK

 
 
 
 
~~ats
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 18:14  
Cytuj
Ja tam nie narzekam samej pensji mam ponad 40tys plus premiegood

 
 
 
 
~~wieśniak
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 18:17  
Cytuj
Ja tyż spie w nocy pije wódę kradnę aluminium i wszystko co można pogonić a wypłate daje babie na waciki

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 18:17  
Cytuj
panowie mamy polski kapitalizm hihihh a raczej stalowowolski kapitalizm czy to sie wam podoba czy nie zycze zdrowka pracownikom ATESU a gdzie wasze zwiazki zawodowe gdzie solidarnosc???? hihihih goodz robolem to sie nikt dzis nie liczy gorzej niz za komuny hihihih teraz to juz nikt nie strajkuje ?? hihihihihi

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 18:23  
Cytuj
Wiesniaki nie sprzedawajcie waszych znizek na felgi za marne 100 zl łysemu z slusarni kolatowej ani jego przydupasowi te ciecie puzniej gonio wasze fele na Allegro i czeszo ciezki hajs.Poza tym pracowalem w tym syfie troche wiec wiem co tam sie dzieje powinni placic szkodliwe kazdemu pracownikowi tej firmy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Maja 2008r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
gdyby wszyscy dali wypowiedzenia w ten sam dzien to pracownicy by dostali z miejsca godziwe pieniadze a jezeli dalej chca ciagnac wyzysk (ats )pracownika i niebeda chcieli wiecej placic za ciezka prace nikt ich tu nie trzyma na sile moga przeniesc fabryke w inne miejsce w jednosci sila nie dajcie sie wykorzystywac jednostkom typu kolat


Cwaniaczku zeby złożyć wypowiedzenie to trzeba mieć gdzie pójść . Jak myślisz że okoliczne firmy wchłoną 800 pracowników to się mylisz.



myslisz ze przeniesli by firme w inne miejsce znam ich dobrze ulegli by i dali ile chcecie

 
 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Praca »