NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
RACHUNKI ZA KABLóWKę I TELEFON,
~~kania
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 00:48  
Cytuj
Co myślicie o rachunkach za kablówkę i telefon? Kartki dostarczane (abo i nie, bo czasami sterczą w drzwiach lub wystają ze skrzynek!!!) Ja uważam, że sprawa nadaje się do prokuratora, a przynajmniej do opisania przez jakąś gazetę. Przecież tam są nasze dane!:wśceikły:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 00:48  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 10:38  
Cytuj
a z jakiej kablowki mi w drzwiach nigdy nikt nic nie zostawia jak nikogo nie ma w domu przychodza kolejny raz kablowka stella

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 10:43  
Cytuj
Potwierdzam STELLA robi to profesjonalnie.

 
 
 
 
~~prawnik
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 11:12  
Cytuj
profesjonalnie to robić może to tylko Poczta homo sovieticusie. To co oni robią to łamanie prawa. To samo z rachunkami za wodę i śmieci.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 11:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 11:25  
Cytuj
o ja pierdziu - ale macie problemy zdziwiony

 
 
 
 
~~listek figowy
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 11:28  
Cytuj
człowieku a co byś powiedział, jakby ci listonosz przyniósł otwarty list od ciotki? link o tym przestępcy jest bezprzedmiotowy z logicznego punktu widzenia. Nie ma żadnego związku z tematem.

 
 
 
 
~~lucek
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
o ja pierdziu - ale macie problemy zdziwiony


no fakt - możemy pogadać o idiotach w samochodach i tym jak znaleźć dziewczynegood

 
 
 
 
~~Krystyna O.
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 23:38  
Cytuj
dziwne bo mi i reszcie mieszkancow zostawiaja rachunki wsadzne w drzwi kiedy nie ma nikogo

 
 
 
 
~~Krystyna O.
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 23:38  
Cytuj
dziwne bo mi i reszcie mieszkancow zostawiaja rachunki wsadzne w drzwi kiedy nie ma nikogo

 
 
 
 
~~Ula43
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 07:31  
Cytuj
i każdy może przejść, rachunki pozbierać, a tam imię, nazwisko, adres, numer telefonu jest? przecież każdy może poznać te informacje włącznie z wysokością rachunku.
kilka miesięcy temu chodził jakiś człowiek ponoć po mieście i dawał 10 zł listonoszowi za dokładne dane 1 osoby. nie wiem, czy to prawda, ale sprawa jest chyba poważna.
Wiele sie mówi dziś o ochronie danych osobowych, a tutaj jest jawne naruszenie moich obywatelskich praw. mniejsze rzeczy były już karane:wśceikły:

 
 
 
 
~~Krzysztof Jurgiel
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 07:43  
Cytuj
No cóż.
Sądzę, że najgorsze jest to, iż jest na to tzw. społeczne przyzwolenie.
Ktoś powyżej słusznie wskazał na syndrom "homo sovieticusa". Ludzie idą jak barany w jednym kierunku mając dodatkowo klapki na oczach.
Tymczasem sprawa jest, jak pisze moja przedmówczyni bardzo poważna (w "cywilizowanej" Europie dawno już o tym wiedzą). Nie dziwcie się potem, że dzwoni do Was pani z jakiegoś banku w sobotę o 20 i wciska kredyt, okresowe badanie samochodu (fakt z autopsji)lub ubezpieczenie. Pozwalacie na żonglerkę Waszymi danymi osobowymi.
Goła (!) kartka włożona w drzwi = pole do popisu dla innych.

 
 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 9 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 13:10  
Cytuj
krótka piłka - sprawa policyjna. ja nie życzę sobie otrzymywać faktur w takiej postaci. to kpina z klientów. przecież płacimy za pełna usługę!

mazigall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rutek
ff
Wysłany: 21 Kwie 2008r. 22:09  
Cytuj
kolo na poczcie mówi, że już robią podchody powoli do kablówek. Będą szukać teraz pieniędzy bo potrzebują na podwyżki, a to dla nich duże pieniądze. I pewna sprawa, bo ponoć nie jest to legalne co robią kablowki

 
 
 
 
~~A.
ff
Wysłany: 22 Kwie 2008r. 20:10  
Cytuj
Administracje mają obowiązek pozakładac' nowe skrzynki pocztowe w blokach,wtedy wszystkie firmy będą mogły tam zostawiac' np.faktury.W stare skrzynki może tylko listonosz.Spotkałem się z tym,że listonosz wyciągał druki wsunięte przez innnych

 
 
 
 
~~majka
ff
Wysłany: 22 Kwie 2008r. 21:05  
Cytuj
w to co piszesz o wyciąganiu przesyłek przez listonoszy ciężko uwierzyć, choć jest to możliwe. te skrzynki są ich własnością (co sie niedługo zmieni), a często powtykane są tam np. rachunki z kablówki (!). listonosz przychodzi, otwiera pokrywę i wszystko ląduje na podłodze.
to juz kwestia nieprawidłowego doręczania przesyłek przez telewizje kablowe

 
 
 
 
~~krzysztof33
ff
Wysłany: 22 Kwie 2008r. 23:53  
Cytuj
ale tu nie chodzi o to, że do nowych skrzynek będą wrzucać wszyscy - żeby to robić trzeba mieć koncesję i pakować przesyłki w koperty. a nuie przychodzi człowiek z ulicy i daje mi fakture za kablówke i telefon.skąd mam wiedzieć, że nie pokazał jej wcześniej złemu sąsiadowi, teściowej czy jakiejś firmie itd...to jest łamanie prawa
a jak wtyka to do starych skrzynek i to sterczy tak jak u mnie w bloku i każdy może to zobaczyć albo zabrać to już przesada...
przecież trzeba coś z tym zrobić

 
 
 
 
~~zły
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 13:43  
Cytuj
ja chyba pójdę i rzeczywiście złoże jakąś skargę w dianie. przecież to są żarty. kolega twierdzi, że stella robi tak samo.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 24 Kwie 2008r. 15:37  
Cytuj
masz racje

 
 
 
 
~~POCZTOWIEC
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 11:55  
Cytuj
A W OGóLE TO CZY TEGO NIE POWINNA ROZNOSIć POCZTA POLSKA? PRZECIEż DO TEGO POTRZEBNA JEST JAKAś LICENCJA CZY POZWOLENIE? PRZECIEż LEKARZE NIE ROZNOSZA WYNIKOW BADAN! TO LAMANIE PRAWA!

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 25 Kwie 2008r. 22:45  
Cytuj
Pocztowcu - wy się lepiej za to nie bierzcie, bo macie chyba zbyt dużo przesyłek?smiech2 poza tym ponoć strajkować mieliście, nawet z urzedasami się dogadywaliściechytry

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 11:51  
Cytuj
poczta ! dobre sobie, 2 razy nie dostalem pisma z banku ...jakie szczescie ze jest internet i wiem wszystko na bierzaco bez pisemnych wyciagow. Listonosz nagminnie zostawia koperty w klatkach bloku z innym adresem w cudzych skrzynkach, to jest porazka a nie poczta, niech sie ten monopol skonczy. Ja wiem, ze malo zarabiaja, ale panie w sklpeie rowniez ale dobrze wydaja reszte i waza rowniez dobrze, pilegniarki tez nie najlpiej zarabiaja ale malo jest fuszerki w ich pracy, wiec niech i listonosz robi to dobrze albo wcale, pracy teraz nie brakuje. Diana nigdy u mnie nie zostawila faktury w drzwiach, zawsze dostalem ja do reki od doreczyciela.

 
 
 
 
~~POCZTOWIEC
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 21:03  
Cytuj
HOLA HOLA ZłY CZłOWIEKU!umiech
NIE ROZMAWIAMY TUTAJ O FUNKCJONOWANIU POCZTY POLSKIEJ (TEMAT RZEKA), TYLKO O DORęCZANIU RACHUNKóW OD TV KABLOWYCH. TAKIE RZECZY DORęCZAJą LISTONOSZE! TAKIE JEST PRAWO W POLSCE! NIE MOżE TEGO ROBIć KOWALSKI Z CZEśKIEM SPOD POCZTY CZY GS-U.
POZA TYM żEBY DOWIEDZIEć SIę CO SIE DZIEJE Z TWOIM KONTEM CZEKASZ NA ZESTAWIENIE Z BANKU? DOBRE SOBIE...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Kwie 2008r. 22:38  
Cytuj
CYTAT
HOLA HOLA ZłY CZłOWIEKU!umiech
NIE ROZMAWIAMY TUTAJ O FUNKCJONOWANIU POCZTY POLSKIEJ (TEMAT RZEKA), TYLKO O DORęCZANIU RACHUNKóW OD TV KABLOWYCH. TAKIE RZECZY DORęCZAJą LISTONOSZE! TAKIE JEST PRAWO W POLSCE! NIE MOżE TEGO ROBIć KOWALSKI Z CZEśKIEM SPOD POCZTY CZY GS-U.
POZA TYM żEBY DOWIEDZIEć SIę CO SIE DZIEJE Z TWOIM KONTEM CZEKASZ NA ZESTAWIENIE Z BANKU? DOBRE SOBIE...


Drogi POCZTOWCU, czekalem na nowy harmonogram rat kredytu ...lubie miec w reku a nie na monitorze ... inne zestawienia, wyciagi itp z banku darowalem sobie, zeby nie dac Wam (poczcie polskiej) zarobic, zyczenia wysylam mailem, a pilne przesylki DHL, Siodemka, GLS itp ... na poczcie co najwyzej abonament za TV place, bo jestem uczciwym obywatelem....sam sie sobie dziwie w dzisiejszych czasach, no ale tak mnie wychowano.
W swojej wypowiedzi odnioslem sie do rachunkow z kabla.
A co to, poczta niby weryfikuje swoich doreczycieli, pracownikow? Jakies testy psychologiczne, obserwacje czy test na doreczenie? hahaha ..bardzo zabawne...przepraszam, nie musisz odpowiadac
Takim samym czlowiem moze sie okazac listnosz z Poczty Polskiej jak doreczyciel ze stelli czy diany.
Jezeli uwazasz ze prawo stanowi inaczej to Ci powiem, ze prokuratura i policja wykorzystywala/wykorzystuje takich doreczycieli zamiast "best listonoszy" naszej kochanej monopolistycznej Poczty Polskiej ...mogli by przynajmniej darowac siebie to Polskiej w nazwie, bo wstyd dla kraju.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~POCZTOWIEC
ff
Wysłany: 27 Kwie 2008r. 15:09  
Cytuj
ZłY TO PTAK CO WE WłASNE GNIAZDO SRA, ALE JAK JEST NA POCZCIE POLSKIEJ WIADOMO, JA WIEM CO JEST TUTAJ źLE, CO TRZEBA NAPRAWIć, ALE NIE OśMIESZAJ SIę PISZąC,żE LISTONOSZ I PIERWSZY LEPSZY CZłOWIEK Z ULICY MOGą ROBIC TO SAMO, BO TO CO ROBIą KABLóWKI TO łAMANIE PRAWA. żEBY ROBIć COś TAKIEGO TRZEBA MIEć LICENCJę, INACZEJ JEST TO NIEZGODNE Z PRAWAWEM. Z TEGO CO WIEM TO FIRMA SZUKA PIENIEDZY ZAPUKA I TAM, DZIAł MARKETINGOWY JUż ZACIERA RECE. I NIE JEST TO GLUPIA SPRAWA TYLKO CHODZI O BEZPIECZENSTWO KILKUDZIESIECIU TYS. LUDZI A TO BARDZO POWAżNA SPRAWA.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »