NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
INGLOT,
~~Joanna
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 17:03  
Cytuj
Kochani, gdzie podziało się stoisko kosmetyków marki INGLOT? Najpierw byli w pasażu Tesco, potem przenieśli się do City Parku, a teraz... dokąd?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 17:03  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 20:26  
Cytuj
chyba uciekli z naszego grajdołka,szkoda,bo sklepy kosmetyczne prawie nie mają ich produktów

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 21:24  
Cytuj
ale ta firma nie jest znów taka rewelacyjna przecież, może nie najgorsza, może nie najdroższa, no ale trudno, jak nie ma to nie ma

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 15:21  
Cytuj
Rewelacyjna może i nie jest, ale ja lubię te kosmetyki, a na takim stoisku miałam wszystko pod ręką.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Kwie 2008r. 19:06  
Cytuj
lakiery są ok

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 15:23  
Cytuj
CYTAT
Kochani, gdzie podziało się stoisko kosmetyków marki INGLOT? Najpierw byli w pasażu Tesco, potem przenieśli się do City Parku, a teraz... dokąd?


Moja droga, jedynym sklepem w stalowej woli który ciągle ma prawa do prowadzenia kosmetyków INGLOTa jest sklep na hali targowej umiech pracuję tam więc polecamy się i zapraszamy! Jeśli ktoś potrzebuje czegoś z poza asortymentu, to w każdy poniedziałek mamy dostawy umiech Niestety nie każdy wie o tym ze inglot został u nas... kosmetyki są wystawione, ale zmuszone jesteśmy do wystawienia również innych marek, dlatego nie każdy zauważa inglota...

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 16:16  
Cytuj
Dzięki za odpowiedź, ale na hali jest wiele sklepów z kosmetykami. Proszę zatem o szczegółyumiech Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~klientka
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 19:05  
Cytuj
ten największy na hali sklep z kosmetykami tzw. sklep bliźniaczek ;)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Kwie 2008r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
Dzięki za odpowiedź, ale na hali jest wiele sklepów z kosmetykami. Proszę zatem o szczegółyumiech Pozdrawiam.


Taki długi, z jednej strony mamy 3 okienka, z drugiej 1... haha tak, u bliźniaczek (chociaż to wcale bliźniaczki nie są) albo u blondynek, jak kto woli ;) w każdym bądź razie jak będziesz widziała 4 blondynki i 1 brunetkę w jednym miejscu, tzn ze trafiłaś umiech Hehheh pozdrawiam gorąco
Justyna

 
 
 
 
~~Joanna
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 15:58  
Cytuj
No, to już wiem: tam, gdzie przemiłe siostry pracują. Dzięki. Pozdrawiam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 22:12  
Cytuj
Super sklep,super dziewczyny.Tylko zawsze dlugie kolejki.

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 20 Kwie 2008r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
Super sklep,super dziewczyny.Tylko zawsze dlugie kolejki.

Została już tylko jedna Siostrzyczka, właścicielka, od roku ekipa po części się zmieniła, ale teraz już nie zanosi się na zmiany w naszych szeregach...
Zawsze staramy się doradzić, jak tylko możemy najlepiej umiech Dziękujemy za miłe słowa:zawstydzony:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »