NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Zespół weselny????, Fajny i niedrogi zespół na weselisko!!!
~~Atlantic
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 23:45  
Cytuj
To nic, przyda się i na ten rok.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 23:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Marz 2009r. 23:47  
Cytuj
good no jasne cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hałturnik
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
To nic, przyda się i na ten rok.


ale co się przyda play bac jaki funduje ATLANTIK

 
 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 17:24  
Cytuj
a co myślicie na temat zespołu MOWIZ ze Stalowej Woli ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 193
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd: delete
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2009r. 18:59  
Cytuj
www.jackknife.pl - wesele odlot

Nie jestem jedną z biegających, walczących mrówek. Jestem mrówkojadem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2009r. 07:56  
Cytuj
A mi się najbardziej podobał zespół ERATO w starym składzie, w nowym go nie słyszałam ale wszyscy goście się bawili, zarówno młodsi i starsi, co jest BARDZO ważne na weselu.
Niestety na moim weselu tego zespołu zabrakło, z powodu zajętych już od dawna terminów, ale wynajęliśmy z Mężem inny zespół, który Nas również mile zaskoczył, PULS z Pysznicy. Wiem,że i tam się wokalistki pozmieniały ale piosenki były dobrze dobrane, jak i zabawy na oczepinach. Naprawdę cała sala miała ubaw umiech Gorąco polecam. Wiem, że ceny się zmieniły od zeszłego roku ale My zapłaciliśmy bardzo mało w stosunku do innych orkiestr, a goście i my byliśmy bardzo zadowoleni, polecam!
Mogę powiedzieć, że ZABAWA w Wycieczkę do ZOO była naprawdę super umiech Nigdy dotąd nie widziałam u nikogo tej zabawy, dlatego ciesze się, że u Nas grał ten zespół umiech Pozdrawiam Wszystkich fanów tego zespołu, jak również i Sam Zespół umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2009r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
a co myślicie na temat zespołu MOWIZ ze Stalowej Woli ??


ja mialem ten zespol 3 lata temu na swoim weselu jest swietny polecam go kazdemu umiech

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2009r. 23:47  
Cytuj
witam
Romeo&Julia czy mogłabyś napisać coś więcej o zespole PULS ma grać na moim weselu i troszke się obawiam. Byłaś zadowolona jak śpiew i wogóle?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2009r. 19:41  
Cytuj
Jakbyś chciała usłyszeć teraz zespół Puls to mają grać w Nowej Dębie w niedziele chyba umiech Jakaś impreza ogólna umiech Pozdrawiam

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2009r. 08:49  
Cytuj
Polecam ChicagoCafe http://www.chicagocafe.republika.pl/ zespół ze Stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lip 2009r. 17:02  
Cytuj
Polecam zespol BAFLLO

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 2 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 09:46  
Cytuj
A ja miałam zamówiony zespół na wesele Dudzik Band z Zarzecza czy Racławic i niestety na krótko przed weselem jeden z panów Dudzików zadzwonił z tekstem, ze on sam ma wesele kogoś tam z rodziny i nie będą u mnie grali :( szok normalnie, myślałam ze zaduszę!!! Oczywiście udawali, że im przykro, że chcą pomóc i podawali namiary na jakiś kolegów - ale oczywiście żaden nie miał już wolnego terminu na dzień mojego ślubu :( więc zaczęłam szukać trochę dalej i znalazłam zespół Amigo w Nowej Sarzynie. Mieli wolny termin, więc wzięłam w ciemno, praktycznie po wysłuchaniu tylko jednej piosenki. Jestem już po ślubie i weselu i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że mimo stresu i zmęczenia przygotowaniami było to najlepsze wesele w moim życiu - oczywiście m.in. dzięki temu zespołowi. Byli na prawdę świetni, zostało mi mnóstwo jedzenia, bo ludzie praktycznie nie schodzili z parkietu umiech A kosztują 2.000,-zł. Nie wiem czy to mało czy dużo, ale mają jednak daleko do Stalowej a nie liczą sobie nic dodatkowo za dojazd (a ten Dudzik chciał 2.500,-zł mimo ze miał pod nosem :/) Zespół jest 4-osobowy (3 mężczyzn i jedna kobieta), na weselu są kulturalni, przez całe wesele wypili razem niecałe pół butelki wódki. No i grają do ostatniego człowieka na parkiecie umiech Za to że uratowali moją imprezę obiecałam im, że będę ich polecać wszystkim, którzy tylko będą potrzebować zespołu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 27 Lut 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 11:13  
Cytuj
CYTAT
Witam!! szukamy fajnego i niedrogiego zespołu na wesele który bedzie umiał rozbawic gosci. piszcie swoje opinie i propozycje:haha:


Witam
Fajny i niedrogi?? takiego nie ma za dobry zespół trzeba zapłacić. Polecam zespół REKORD z Tarnobrzega, grają tylko na żywo i naprawde robią szoł na weselu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 21:12  
Cytuj
Ja polecam zespół ,,Dezerter,,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
A mi się najbardziej podobał zespół ERATO w starym składzie, w nowym go nie słyszałam ale wszyscy goście się bawili, zarówno młodsi i starsi, co jest BARDZO ważne na weselu.
Niestety na moim weselu tego zespołu zabrakło, z powodu zajętych już od dawna terminów, ale wynajęliśmy z Mężem inny zespół, który Nas również mile zaskoczył, PULS z Pysznicy. Wiem,że i tam się wokalistki pozmieniały ale piosenki były dobrze dobrane, jak i zabawy na oczepinach. Naprawdę cała sala miała ubaw umiech Gorąco polecam. Wiem, że ceny się zmieniły od zeszłego roku ale My zapłaciliśmy bardzo mało w stosunku do innych orkiestr, a goście i my byliśmy bardzo zadowoleni, polecam!
Mogę powiedzieć, że ZABAWA w Wycieczkę do ZOO była naprawdę super umiech Nigdy dotąd nie widziałam u nikogo tej zabawy, dlatego ciesze się, że u Nas grał ten zespół umiech Pozdrawiam Wszystkich fanów tego zespołu, jak również i Sam Zespół umiech


hej mam pytanie czy w tym zespole plus gra jakis koles ktory uczyl katechezy w elektryku w nisku? czy cos tam takiego? bylam na weselu z jakims zespolem z pysznicy byli nawet niezli wiec i na swoje wesele wynajelam ale nie wiem jak ten zespol sie nazywa zarumienionyzarumienionyzarumienionyzarumieniony

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 07:14  
Cytuj
Nie mam pojęcia, nie znam zbyt dużo osób z Pysznicy, tym bardziej ze szkół.

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 30 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 09:24  
Cytuj
http://www.kenion.waw.pl/index.php?option=com_aclassf&Itemid=34&ct=zespol.miasta96& -- zespoły weselne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 12:52  
Cytuj
Jeżeli szukacie juz orkiestry na ślub, rowniez nalezy pomyslec o samochodzie do ślubu umiech
Polecamy Panstwu nissan altima koloru białego oraz mazda 3 koloru czarnego, do wyboru do koloru. Auta z 2008 roku, szofer, mila obsluga, wolne terminy, przystepna cena. Przesylamy zdj na maila
694673250
mazan85_(at)_poczta.onet.pl

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2009r. 15:58  
Cytuj
polecam zespół EXTREMAL z Annopola, świetnie grają a dziewczyna ktora tam śpiewa ma zaledwie 17 lat a juz bardzo duzo sukcesów, szkoliła ją Zapędowska, można się rozpłynąć sluchajac jej glosu. Są naprawde godni uwagi. Zresztą zobaczcie sami


http://www.youtu(...)rha2G_CY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 14 Sty 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 09:53  
Cytuj
Witam
Interesuje mnie opinia o zespole Chicago Cafe ?
Czy może ktoś zamawiał ich na wesele a jeśli tak to proszę o opinie na ich temat.
Z góry dziękuję

Fire walk with Me
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 10:52  
Cytuj
Niestety nie znam tego zespołu, ale fajną mają stronkę internetową jezyk Demo też niczego sobie. Tylko coś ich mało- trzy osoby co

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 14:58  
Cytuj
Dwa lata temu byłam na weselu, gdzie grał zespół Mowiz (nie wiem czy to dobra pisowniajezyk) - rewelacja! Zabawy weselne inne niż wszystkie, pomysłowe, a nie oklepane, które są standardem na innych weselach i każdy zna ich przebieg na pamięć....

Skoro mowa o różnych zespołach, może ktoś miał okazję być na imprezie, gdzie grał zespół Comers?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 16:23  
Cytuj
VEEGAS - Na wesele tylko ten zespol. Dobra zabawa murowana, a i uszy wam nie odpadna. Naprawde kolesie fajnie spiewaja, maja fajne numery i swoje wlasnie i covery.

Zreszta - www.veegas.pl - mozna posluchac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2010r. 17:17  
Cytuj
Power-Beat Mój braciszek wymiata tam na basie :]
http://powerbeat.dbv.pl/news.php

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2010r. 15:21  
Cytuj
http://www.erato.com.pl/ Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »