NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kurs na prawko,
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 22:02  
Cytuj
Jestem na kursie w Rotransie, kogo polecacie na jazdę bo mam możliwość wyboru. Przypominam że nigdy nie jeździłem. Mają instruktorów na swojej stronie ale nazwisko i facjata nic mi ie mówią nie znam żadnego. Chyba zdam sie na los i poczekam aż mi kogoś przydzielą. Narazie na wykładach jest wporządku dosyć ciekawie - multimedialnie umiech Zobaczymy co bedzie dalej.

Piszcie proszę jakieś typy instruktora z Rotransu który dobrze nauczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 22:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 6 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2009r. 22:38  
Cytuj
W MOTOSIE JEST SUPER POLECAMumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Maja 2009r. 08:29  
Cytuj
Ja robiłem dawno temu za starych czasów w motosie i stwierdzam ze instruktor nei ma znaczenia - tylko to czego sie nauczysz.
Pierwszy egzamin oblałem przez widzimisie egzaminujacego bo tak i tyle.
Polazłem drugim razem i zdałem - kolega trzasnął w facjate lub nabluzgał egzaminatorowi i zdał ... ale za 8 razem i tez było.
Uczyłem niedawno syna znajomych przed egzaminem jak manewrowac i najfajniejszy to teraz jest łuk taki konkretnie wiekszy niz kiedys.
Ja zdawałem na punto z rozwalonym wspomaganiem gdzie nie dało sie jechac bo czucia kierownicy nie było i jakos to bylo sprzegło łapało przy samej ziemi.

Teraz jest łatwiej moim zdaniem.
I takie pytanie do publicznosci - gdzie teraz robic kurs - chodzi o instruktorke dla kobiety koniecznie kobite.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »