NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kurs na prawko,
~~Mlody
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 11:51  
Cytuj
Mam pytanie gdzie polecacie pojsc na kurs prawo jazdy w naszym ukochanym miescie umiech

//moderowano
zły dział, i jeszcze CAPSLOCK. Poprawiłem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 11:51  
Cytuj

 
 
 
 
~~xD
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 12:12  
Cytuj
CYTAT
Mam pytanie gdzie polecacie pojsc na kurs prawo jazdy w naszym ukochanym miescie umiech




MOTOS smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 13:03  
Cytuj
Auto - motor

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 13:39  
Cytuj
Jakbyscie mogli to poprzyjcie swoje zdanie jakimis opiniami dlaczego akurat tam warto ;-)

 
 
 
 
~~:)
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 15:48  
Cytuj
ja polecam pana Piotra Szafranca i szkole jazdy moto art maja siedzibe w budynku oratiorium na ofiar katynia
a dlaczego pan Piotr? poniewaz ja i moj brat robilismy u niego kurs prawa jazdy i obydwaj zdalismy za piewrszym razem bez placenia
kilku moich znajomych tez robilo u tego Pana kurs i byli zadowolenia

Polecam umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 13 Kwie 2008r. 20:02  
Cytuj
tylko rotrans!

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 13:11  
Cytuj
Co do Moto Artu, to przyłaczam się do kolegi powyżej i takze polecamumiech
Ja akurat mialem przyjemnosc trafic podczas kursu zarówno na Szafranca jak i drugiego z włascicieli Moto-artu czyli Marka Smolinskiego. W owych czasach pracowali oni jeszcze w Motosie. Pirwszy z nich prowadził wykłady mojej grupy, drugi był moim instruktorem.
Zdałem za pierwszym razem a z kursu byłem jak najbardziej zadowolonywink

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 07:34  
Cytuj
a ktos nie napisze o Rotransie albo Motosie wiecej?:-) i czy Moto Art ma palc manewrowy?;-)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 09:57  
Cytuj
W Rotransie jest spoko, tyle, że trzeba śmignąć na parę wykładów i potem zdać egz. wewnętrzny, ale ogólnie jak dla mnie wypas szkoła. Instruktor p. Kutyła Cię dobrze nauczy jeździć samochodem i motocyklem. Miałem w sumie około 20 jazd z czego jedną w nisku, drugą w stalowej i resztę >> CAŁY CZAS W TARNOBRZEGU!

 
 
 
 
~~zielony kierowca
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 17:58  
Cytuj
a ja mam pytanie ile kosztuja dodatkowe jazdy i gdzie płaci sie za nie najtaniej?

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 16 Kwie 2008r. 19:17  
Cytuj
Czy Moto-Art ma plac manewrowy? A jest jakas szkołą nauki jazdy bez placuzdziwiony Oczywiscie że ma, w okolicy cmentarza i dawnego salonu samochodowego Daewoo

 
 
 
 
~~lufa
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 16:05  
Cytuj
TYLKO NIE MOTOS JA W MOTOSIE ROBIŁAMKURS POŁ ROKU BO INSTRUKTOR NIE MIAŁ CZASU Z MNA JEZDZIC:wśceikły:

 
 
 
 
~~lufa
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 16:05  
Cytuj
TYLKO NIE MOTOS JA W MOTOSIE ROBIŁAM KURS POŁ ROKU BO INSTRUKTOR NIE MIAŁ CZASU Z MNA JEZDZIC:wśceikły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
TYLKO NIE MOTOS JA W MOTOSIE ROBIŁAM KURS POŁ ROKU BO INSTRUKTOR NIE MIAŁ CZASU Z MNA JEZDZIC:wśceikły:


to mozesz zmienic instruktora

 
 
 
 
~~lufa
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 16:09  
Cytuj
zawsze dokupuj soebie lekcje indywidualnie u swojego instruktora on wezmie taniej niz dokupisz w szkole ktorej robisz ja w motosie pytałm prezesa powiedział 50zl a instruktor 35zl ,to jest chyba roznica nie?good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Kwie 2008r. 16:12  
Cytuj
mozna zmienic tylko pamietaj ze zawsze kazdy inaczej ci tłumaczy i jak bedziesz jezdzic z kilkoma to ci sie namiesz w głowie wiem to po sobie,bojezdziłam z trzema z roznych szkoł,takze mam doswiadczenei i wiem co mowieumiech

 
 
 
 
~~sandra
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 17:34  
Cytuj
ja robilma prawko w MOTOSIE 3 lata temu na wakcjach, w mojej grupie bylo 40 osob poniewaz byl to poczatek wakcji, moim instruktorem byl leszek rychlak, jednak stwierdzam ze gosc nie ma prezyspozycji do nauki jazdy, jest konfliktowy, brak mu opanowania, i na dodatek jego oblesne komentarze, szok!!!! jest jeszcze jego brat o wiele sympatyczniejszy gosc, a prezesem wogole motosu jest ich ojciec. na dodatek prawko robilam 4 miesiace bo instruktor nie mniAl wogole czasu a jesli mialam jazde to w jednaych czasie umawial sie ze mna i jeszcze jedna osoba i wygladalo to nastepujaco , ja robilam przez godzine luk a instruktor jezdzil z ta druga osoba po miescie albo szedł na kawe..I TAK BYLO W KAZDYM PRZYPADKU co do inych instruktorow to nie mma informacji ale moje kolezanki robily rowniez w motosie prawko i instruktorzy jawnie pytali czy maja pomoc zdac egzamin jesli tak to 700 zl w koperte i jest ok, wiec tak wygladala sytuacja w motosie 3 lata temu

 
 
 
 
~~Justyna
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 20:45  
Cytuj
Ja również polecam MOTOART. Wyklady mialam z p. Piotrem, a jazdy z p.Markiem i zdalam prawo jazdy za pierwszym podejsciem bez zadnych problemow. Ta firma jest profesjonlana, porzadne wyklady i nie oszukuja co do godzin jazd. Jest to naparwde firma godna polecenia. Pozdrwiam.

 
 
 
 
~~~Patrykus
ff
Wysłany: 16 Lip 2008r. 21:24  
Cytuj
A czy ktoś wie coś o kursie na prawko mając 16 lat. Słyszałem coś o tym ale nie wiem nic dokładnie.

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Kwie 2009r. 23:04  
Cytuj
wszystkim z calego serca odradzam osrodek mechanik !! jest to kpina i wyzysk ludzi instruktorzy i cala kadra tam nauczajaca robi sobie zarty z ludzi ktoryrzy placa za kurs nic czlowieka nie ucza i trzeba ich sie prosic zeby poswiecili chwiile czlowiekowi na placu bo maja wazniejsze zajecia typu picie kawy i rozmowy w swojej dziupli , w czasie jazd zalatwiaja swoje sprawy do tego plac manewrowy kompletna kicha !! zdecydowaniee NIEEE !! jestem pewien ze wiele osob potwierdza moje zdanieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Kwie 2009r. 20:07  
Cytuj
Czy robił ktoś kurs w motosie bo teraz widziałem że promocje maja 1100zł to chyba najtaniej ze wszystkich. Tylko rożne opinie na SM sa o nich i nie wiem czy się tam pchać. Mi kumple odradzali że instruktorzy olewają i godziny ucinają ale nie wiem czy to prawda. Inni znowu chwalą, że zdali. Proszę o poważne opinie. Kasa jest dla mnie ważna dlatego patrzę też na cenę. A łapówek z przekonania nigdy nie dawałem i dawał nie będę a o tym w kontekście tej firmy było na SM troche. Czy wartko płacić 200zł drożej. Czy gdzie indziej jest lepiej czy tylko drożej?
A z kolei sam firmę usługowa prowadzę i wiem że jak mam klientów to ceny nie opuszczam. A skoro nie mam klientow to coś nie tal z moimi usługami. A wszelkie usługi sa takim "towarem" gdzie jakość się bardzo liczy.
Proszę o radę, nadmieniam że nie jeździłem samochodem wcale i chce się nauczyć i potem jeździć ale też wazna jest dla mnie cena. Zobaczyłem na ogłoszeniu motos ale może ktoś wie o innej szkole gdzie solidnie uczą ale i nie zdzierają, no i bez łapów oczywiście!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 4 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2009r. 00:24  
Cytuj
Nie patrz na ceny w ten sposób, bo wyrzucisz drugie tyle w następne terminy egzaminu... a tego chyba nikt nie chce... Ja robiłam w Stalowej u pana X, ale szczerze to niewiele sie nauczyłam, przyszedł 4 termin no i trzeba było dokupić jazdy. Zmieniłam instruktora na Pana Romka - i szczerze go polecam, bo powie Ci wszystko od deski do deski, za co uważać itp. i 90% jazd u niego jest w Tarnobrzegu, a prawda jest taka, że jak mało jeździsz po Tarnobrzegu, to bedzie Ci trudno zdać nie znając miasta. Mogę podac numer telefonu do niego, tylko nie na forum publicznym. I nie jest to żadna kryptoreklama... facet jest po prostu dobry i tyle... i sie nie drze na Ciebie jak cos spier*olisz ;]

Prawdziwy Mężczyzna nie je miodu - on żuje pszczoły ;]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cr7
cr7
cr7
Posty: 27
Dołączył: 26 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2009r. 00:42  
Cytuj
polceam Motos

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Maja 2009r. 09:13  
Cytuj
Po rozmowach ze znajomymi wybrałem Rotrans. Zaczynam 11.05 zobaczymy jak będzie. Po kursie podziele sie opinią na forum umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 6 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2009r. 17:01  
Cytuj
czesc czy ktos sie zapisal na kurs prawka do motosu????w srode 1wyklad piszcie czekam pozdrawiam cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »