NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Rozgonił darmozjadów ze straży miejskiej,
~~Bolek
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 20:29  
Cytuj
Super Express środa, 9 kwietnia 2008
Brawo! Oto najmądrzejszy prezydent w Polsce Mieli jak u pana Boga za piecem: cieplutkie posadki, roboty tyle co kot napłakał, a miesięcznie na rączkę ponad 3 tysiące złotych! Aż znalazł się jeden odważny, który wnikliwie przyjrzał się tej armii obiboków i darmozjadów. To Andrzej Szlęzak (45 l.), prezydent Stalowej Woli na Podkarpaciu, który postanowił rozwiązać straż miejską. Radni poparli jego pomysł, a mieszkańcy mówią:Brawo! Nie potrzebuję "gwardii przybocznej", która nie wypełnia swoich obowiązków, a rocznie kosztuje miasto milion złotych - nie na żarty zdenerwował się prezydent Szlęzak.
Pieniądze, które przejadali strażnicy, woli przeznaczyć na dodatkowe patrole policji, które zapewnią ład i porządek w mieście Pomysłem prezydenta zachwyceni są mieszkańcy Stalowej Woli. Brawo! - chwalą go. - To darmozjady i obiboki! - krytykują strażników. Precz z nierobami!
- Nie widać ich na ulicach. Nie chcemy leni, co tylko potrafią czepiać się zaparkowanych samochodów - mówi Magdalena Tofilska (33 l.). Opowiada, że dla straży miejskiej wszystko jest problemem. - Poprosiłam o usunięcie z klatki schodowej groźnego psa. Strażników się nie doczekałam. Przyjechała policja w towarzystwie weterynarza i to oni zabrali psisko.
Miejscy strażnicy umościli się na ciepłych posadkach i co miesiąc brali ponad 3 tys. złotych.
Pracowali tylko 5 dni w tygodniu od 7 do 15 , gdy są najmniej potrzebni, a ochronę swojego biura powierzyli... zawodowcom z firmy ochroniarskiej.
http://www.se.pl(...)at_id=39

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 20:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Kwie 2008r. 21:10  
Cytuj
darmozjady to mało powiedziane

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »