NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
AUDI A4 1.9/2.5 tdi ,
~~b0lt
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 12:28  
Cytuj
mam zamiar sobie sprawić takie auto i chce znać wasze opinie na temat tego samochodu np. jak sie prowadzi czy jest bezawaryjny ogólnie wszelkie doznania związane z tym modelem konkretnie o model z lat 1997 do 2001 cool

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 12:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~b0lt
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 12:41  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
~~słyszał
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 13:58  
Cytuj
Kup starszy model np B4, bo te nowsze są podobno bardziej awaryjne, ale prezentują sie nieźle.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 14:50  
Cytuj
kup se jeepa cherokee-jest w ogloszeniach-fura, ze......

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 14:51  
Cytuj
kup se jeepa cherokee-jest w ogloszeniach-fura, ze......

 
 
 
 
~~b0lt
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 15:08  
Cytuj
CYTAT
kup se jeepa cherokee-jest w ogloszeniach-fura, ze......



potrzebuje auta ekonomicznego co malo spala a zakupie sobie takie bydle to bende w to lał wiadrami

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:50  
Cytuj
najlepiej jak disla to 1.9 bo 2.5 drogie w serwisie jak szlak min.2 paski rozrzadu 4 napinacze itd koszta zajeb...ste a 1.9 delikatny czip i smigasz dużo lepiej jak 2.5 . albo benzyna tansza w zakupie i mniej wyslizgana niz disel ceny paliwa takie same a jak załozysz dobry gaz u dobrych gazowników toi smigasz dużo taniej niż dislem . osobiscie polecam mercedesa c lub e koszt zakupu troche wyzszy ale czesci smiesznie tanie no i ten komfort ze hej :szok::szok::szok::szok::szok:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 16:53  
Cytuj
i audi ma kiepskie i bardzo drogie w naprawach serwisie zawieszenie . NIE POLECAM dużo lepiej wypadają starsze modele ,tani zakup i tania jazda za grosze good

 
 
 
 
~~b0lt
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 17:45  
Cytuj
myślę przeznaczyć 20 tyś na auto i mam w planach właśnie to audi a4 ale zawrze można zmienić zdanie cool

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 18:47  
Cytuj
kup sobie lepiej mercedesa c klase 1998-1999 cena około 18000-30000 porównywalna ale utrzymanie tanie jak barszcz .zero problemów z zawieszeniem i silnikami.

 
 
 
 
~~Goolfista
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 20:26  
Cytuj
a nie lepiej kupić Goolfa 2 ?
fura wypas, wszystkie laski sikają w majtki jak przejedziesz przez wieś bez tłumika good
no i ten znaczek VW na masce smiech2

 
 
 
 
~~b0lt
ff
Wysłany: 8 Kwie 2008r. 23:30  
Cytuj
CYTAT
a nie lepiej kupić Goolfa 2 ?
fura wypas, wszystkie laski sikają w majtki jak przejedziesz przez wieś bez tłumika good
no i ten znaczek VW na masce smiech2



eh szkoda mi takich ludzi ,,,coolcool

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 01:40  
Cytuj
za 20 i troszke kupil bys Lagune II phI

8 poduch, dwustrefowa klima, pakiet sloneczny, podgrzewana przednia szyba, syntezator mowy (informujacy o np. niedomknietej mascce, czy przepalonej zarowce lewego stopu, czy tez nieprawidlowym cisnieniu w lewym przednim kole umiech), kontrola cisnienia, heands free, nawigacja Carimat, ksenony, w kombi otwierana tylna szyba, tempomat, ESP, ASR no i pierdoly: podgrzewane fotele lusterka el. lusterko wsteczne fotochrom., czyjnik deszczu, czujnik swiatla, pamiec polozenia lusterek i foteli, czujniki parkowania tyl i przod itp

za ta cene nie dostaniesz w innym aucie takiego wyposazenia i tyle elektroniki jezyk - nawet klakson masz sterowany przez "komputer", i np. zamykajac mozesz zaprogramowac by "trabnal".

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 06:56  
Cytuj
od renówki laguny II uciekaj jak najdalej bo to jedna wielka szmira i szkoda kasy pózniej na naprawy
elektroniki która strzsznie siada.

 
 
 
 
~~b0lt
ff
Wysłany: 9 Kwie 2008r. 13:11  
Cytuj
e nie potrzebuje aż tyle elektroniki jezyk ale auto ładnecool więcej propozycji ?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 21:07  
Cytuj
jestem posiadaczem audi a4 rocznik 1997 3.0 benzyna. Od kąd zakupilem auto bo było sprowadzane z niemiec do tej pory znaczy do dziś nic w nim nierobilem jedynei co zmienilaem to pasek i wymiana olejów jak w każdym auci. Samochód jest bardzo komfortowy miejsca jest sporo cześci nie są drogi i eksplotacja jest tania no w moim przypadku nie ale jak amsz kupic 1.9/ 2.5 tdi to trafny wybór nic sie niepsuje ani nic z mojej strony polecam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 21:27  
Cytuj
a4 nie jest komfortowe jest wrecz ciasne bo jest po prostu małe jak toledo lub octavia i jezdzi sie jak taczkami ,twardo jak diabli ,komfort to jest w mercedesiegood a zawieszenie jest drogie w naprawie .:co?:

 
 
 
 
~~kozak_z_bojanowa
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 21:27  
Cytuj
ja miałem podobne, ale puściłem, bo mi sie blacha na masce wgięła od gradu i cHuj wielki z tego był

generalnie polecam, ale nie do końca

 
 
 
 
~~yaris go
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 21:34  
Cytuj
tdi 2.5 to wielka kicha bardzo awaryjny i baaaardzo drogi w serwisie , kup se lepiej 1.9 tdi lub benzine,ale benzine tez są zaawansowane elektroniką a to kosztuje .ogólnie srednio polecam wolałbym cos innego na przykład jak kolega pisał wyżej mercedesika ,ale to już inna liga

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 21:35  
Cytuj
CYTAT
jestem posiadaczem audi a4 rocznik 1997 3.0 benzyna. Od kąd zakupilem auto bo było sprowadzane z niemiec do tej pory znaczy do dziś nic w nim nierobilem jedynei co zmienilaem to pasek i wymiana olejów jak w każdym auci. Samochód jest bardzo komfortowy miejsca jest sporo cześci nie są drogi i eksplotacja jest tania no w moim przypadku nie ale jak amsz kupic 1.9/ 2.5 tdi to trafny wybór nic sie niepsuje ani nic z mojej strony polecam.


ty chyba nawet nigdy a4 nie widziałe takie bzdury wypisyjesz .

 
 
 
 
~~IFeelGood
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 22:32  
Cytuj
dokladnie :] 3.0 benzyna pojawila sie dopiero w 2000 r :] bolt chcesz auta ekonomicznego niezawodnego kup se corolle dziewczyny na to za bardzo nie wyrwiesz ale cos za cos ;D jezeli nie corolla to golf pelno tego tanie czesci kazdy to robi nie ma problemow

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2008r. 22:34  
Cytuj
wiecie taki mam narazie pomysł a co do tego merca jakieś konkretne modele i silniki ?

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Goolfista
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 00:03  
Cytuj
CYTAT
tdi 2.5 to wielka kicha bardzo awaryjny i baaaardzo drogi w serwisie , kup se lepiej 1.9 tdi lub benzine,ale benzine tez są zaawansowane elektroniką a to kosztuje .ogólnie srednio polecam wolałbym cos innego na przykład jak kolega pisał wyżej mercedesika ,ale to już inna liga


żadne Audi ani Mercedesy, nie wspominając o badziewiach typu Tojota.
jak już kupujesz to tylko GOLFA 2 - obniżysz sobie zawieszenie, przyczernisz szyby, obetniesz tłumik i wszystkie stalowowolskie laski twoje good

 
 
 
 
~~qba
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 00:56  
Cytuj
To i ja dołożę swoje 3 grosze, tak jak pisali poprzednicy jeśli już brać to silnik 1.9 a nie 2.5, 2.5 ma jeden plus ślicznie pracuje (jak dla mnie) i na tym się kończy, silnik przekomplikowany, ciężki, części drogie, wytrzymałość silnika jest mocno dyskusyjna, 1.9 masz sprawdzoną konstrukcję która bez problemu wykręci bez remontu 600 tyś km (przy normalnym traktowaniu). Można się pokusić o 110KM wtedy to lata a nie jeździ.
Ogólnie A4 bym nie kupił z kilku względów- mało miejsca w środku (mam 186 wzrostu). Zawieszenie wielowahaczowe- zapewnia komfort i dobre trzymanie ale przy remoncie targa niemiłosiernie za portfel, a na polskich drogach często się tą zawiechę robi.

Nie doradzam co kupić czy golfa 2 czy toykę, zrobisz jak uważasz.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Kwie 2008r. 06:45  
Cytuj
CYTAT
wiecie taki mam narazie pomysł a co do tego merca jakieś konkretne modele i silniki ?



można C KLASSE najlepiej 2.5 dizel ale cięzko kupic w dobrym stanie od chyba 1998 były CDI 2.2 i rózne moce . ja polecam modele benzin C200 136 km silniki bardzo trwałe i nie zawodne mozna zagazowac sekwencją .C180 nie polecam bo to mały silnik i słabawy ,ale jest go bardzo dużo na rynku .najlepiej szuka C klsse od 2.0 w góre .bo dizle są już strasznie wyjeżdzone a benziny trafisz niekiedy w bardzo dobrym stanie ale trzeba poszukac .

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »