NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Wieczór papieski,
~~Zarki
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 16:36  
Cytuj
Wszyscy przychodzimy na wieczór papieski do bazyliki MBKP w Stalowej Woli. Rozpocznie się 2 kwietnia Mszą św. o godz. 18.30. Potem będzie Stabat Mater Pergolesiego, potem program Jerzego Zelnika, po czym spotkamy się przy pomniku Jana Pawła II na uroczystym apelu. Niechaj nikogo nie zabraknie w tak ważnej chwili.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 16:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 17:29  
Cytuj
pregrogolo kogo ? jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 17:47  
Cytuj
Specjalnie się przejdę i policzę ile ok. ludzi będzie koło pomnika. Ciekawy jestem, czy już papieżomania pomału przemija.

 
 
 
 
~~Aki
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 18:51  
Cytuj
BĘDZIEMY, będziemy razem!!!

 
 
 
 
~~piwosz
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 19:59  
Cytuj
a ja w tym czasie udaję się do pubu na piwo.
uczczę tę rocznicę po swojemu zamiast tłoczyć się pod pomnikiem.

 
 
 
 
~~jarusss
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 21:10  
Cytuj
"piwosz" - zatrzymal byś to dla siebie . .

 
 
 
 
~~też Piwosz
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
"piwosz" - zatrzymal byś to dla siebie . .


Równie dobrze wy, mający się za pokolenie JPII (ale tylko w dniu: Jego wyboru na Papieża, Jego śmierci itp. wiekopomnych dat) możecie zatrzymać tą informację dla siebie.

Każdy prawdziwy Polak, bez względu na wyznanie i wiek i tak będzie pamiętał o ww. datach, bez waszego przypominania a to czy w wieczór śmierci Naszego Papieża uda się pod konkatedrę czy do pubu to jego prywatna sprawa.

Śmiem twierdzić że tak potępiani przez was ci, którzy w ten wieczór będą pić piwo, być może potrafią głębiej i prawdziwiej przeżyć Ten Wieczór.

 
 
 
 
~~Antal
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 21:58  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
"piwosz" - zatrzymal byś to dla siebie . .


Równie dobrze wy, mający się za pokolenie JPII (ale tylko w dniu: Jego wyboru na Papieża, Jego śmierci itp. wiekopomnych dat) możecie zatrzymać tą informację dla siebie.

Każdy prawdziwy Polak, bez względu na wyznanie i wiek i tak będzie pamiętał o ww. datach, bez waszego przypominania a to czy w wieczór śmierci Naszego Papieża uda się pod konkatedrę czy do pubu to jego prywatna sprawa.

Śmiem twierdzić że tak potępiani przez was ci, którzy w ten wieczór będą pić piwo, być może potrafią głębiej i prawdziwiej przeżyć Ten Wieczór.


Piwo? W Stalowej Woli? Przecież w Stalowej Woli trwa wielka akcja bojkotu alkoholu. Każdy, kto jest trendy i na topie, włącza się do akcji.

 
 
 
 
~~Antal
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 21:59  
Cytuj
Piwo? W Stalowej Woli? Przecież w Stalowej Woli trwa wielka akcja bojkotu alkoholu. Każdy, kto jest trendy i na topie, włącza się do akcji.

 
 
 
 
~~Prezes Kuźni
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
Piwo? W Stalowej Woli? Przecież w Stalowej Woli trwa wielka akcja bojkotu alkoholu. Każdy, kto jest trendy i na topie, włącza się do akcji.


jestem trendy i na topie, jeżdżę terenówką, mam kablówkę, kochankę i zmywarkę ale codziennie spożywam kratę piwa smiech2

 
 
 
 
~~ZHR
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 22:17  
Cytuj
bedziemyumiech)

 
 
 
 
~~Wist
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 06:45  
Cytuj
Dziś szczególny dzień - trzecia rocznica śmierci naszego ukochanego Ojca Świętego Jana Pawła II. Cały świat modli się o jego beatyfikację i kanonizację. Także Stalowa Wola. Dziś papieski wieczór w bazylice. Gromadzimy się o godz. 18.30 na Mszy św. Potem na części artystycznej z udziałem naszych muzyków i słynnego aktora Jerzego Zelnika. O godz. 21 czuwanie modlitewne przy pomniku Jana Pawła II przed bazyliką. Bądźmy razem.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 07:13  
Cytuj
CYTAT
Wszyscy przychodzimy na wieczór papieski do bazyliki MBKP w Stalowej Woli


Typowa klechowata retoryka „wszyscy przychodzimy” :zły: Już mnie kolego zachęciłeś jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Pok
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 08:01  
Cytuj
Przyjdziemy wszyscy, będziemy, będziemy trwać na modlitwie przy naszym Ojcu Świętym Janie Pawle II.

 
 
 
 
~~Erti
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 08:08  
Cytuj
2 kwietnia to dzień szczególny. Pamiętamy o Janie Pawle II. Także w Stalowej Woli.

 
 
 
 
~~normalny
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 11:12  
Cytuj
CYTAT
Przyjdziemy wszyscy, będziemy, będziemy trwać na modlitwie przy naszym Ojcu Świętym Janie Pawle II.


jesteście fanatykami. a może ktoś woli przeżyć tę chwilę w ciszy i skupieniu we własnym domu?
a nie w tłumie, w hałasie rozmów, dzwonków telefonicznych i empetrójek ??

 
 
 
 
~~Wib
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 12:16  
Cytuj
Przywołujemy dziś postać największego z rodu Polaków - Ojca Świętego Jana Pawła II. Trwamy na modlitwie, jednoczymy się wokół niego. Również w Stalowej Woli będzie dziś wieczór papieski w bazylice.

 
 
 
 
~~Egdi
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 12:40  
Cytuj
Dziś w bazylice o 18.30 rocznicowa Msza św. Pamiętamy, czuwamy, modlimy się.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 13:20  
Cytuj
~Zarki ~Aki ~Antal ~Wist ~Pok ~Erti ~Wib ~Egdi
Nie uwazacie że te nicki są jakies takie podobnie brzmiące? Wyglada to, jakby jedna osoba (no może dwie) na siłę chciała zaciągnąć wszystkich do kościoła...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 15:10  
Cytuj
A ja mówię, celowo przespaceruję się ok. 21 koło pomnika aby policzyć pi razy oko ilość ludzi. Moim celem jest stwierdzenie, czy wygasa papieżomania, czy też utrzymuje się na podobnym poziomie.

 
 
 
 
~~Arni
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 17:23  
Cytuj
Trwamy z Ojcem Świętym Janem Pawłem II.

 
 
 
 
~~~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
jesteście fanatykami. a może ktoś woli przeżyć tę chwilę w ciszy i skupieniu we własnym domu?
a nie w tłumie, w hałasie rozmów, dzwonków telefonicznych i empetrójek ??


normalny, zapomniałeś o ryku Goolfów i Hond, bo na 100% buraki będą złośliwie i celowo jeździć w te i wewte koło Katedry :blee:

 
 
 
 
~~jarussss
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 22:33  
Cytuj
zdziwionyTak ! "wielcy "katolicy sie znaleźli!
Nigdy w niedzile do koscioła nie chodzą , tak to w jakieś większe święto tłumy zwlaszcza tej młodzierzy! Co wyklina pod kośćiołem, bo naet tam niepotrafią sie powstzymać ! :wśceikły::ysz:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 22:35  
Cytuj
co zrobisz, "jeden zlodziej to nie wszyscy "

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 23:03  
Cytuj
Byłem, widziałem. Istotny ubytek materii ludzkiej. Ta ilość, która tam była to kropla w stosunku do całej Stalowej Woli. Kult słabnie.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »