NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
najlepsza knajpa w Stalowej,
~~ktos
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 15:28  
Cytuj
ja tam polecam burger bar duzy dobre piwko nie drogie i na jedzenie tez nie ma co narzekać no i otwarty 24h

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 15:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 16:13  
Cytuj
Czy jest jakaś knajpa, która nie została w tym temacie wymieniona jako najlepsza? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ATS
ff
Wysłany: 8 Lip 2008r. 19:59  
Cytuj
Knajpa na ATS tanio , smacznie po terminie

 
 
 
 
~~OOOTak
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 08:39  
Cytuj
W A&J jest bardzo fajnie. Dużo miejsca, czysto i zawsze świerze piwo. Rodzaje piw dla każdego wg gustu jest w czym wybierać. Jedzenie jest po prostu The best.

 
 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 11 Kwie 2008r.
Skąd: deep space
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
W A&J jest bardzo fajnie. Dużo miejsca, czysto i zawsze świerze piwo. Rodzaje piw dla każdego wg gustu jest w czym wybierać. Jedzenie jest po prostu The best.




co do piwka może i masz racje ale jedzenie czy ja wiem bylem ostatnio zamówiłem gołąbki dostałem DWIE miniaturki gołąbków za spora sumę czułem się zawiedziony i głodny hehe

! ! ! STOP ! ! ! INTERNETOWYM NAPINACZOM !!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kot
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 15:33  
Cytuj
CZARNY KOT umiech

 
 
 
 
~~Globi
ff
Wysłany: 9 Lip 2008r. 15:58  
Cytuj
A ja tam wczoraj w A&J wciagnalem placuszka po wegiersku i byl rewelka umiech

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 11 Lip 2008r. 13:47  
Cytuj
Jak dla mnie to tylko irish pub albo TŁO!!!! Super klimat!!!

 
 
 
 
~~Nowy32
ff
Wysłany: 19 Lip 2008r. 18:35  
Cytuj
CYTAT
A ja z dziećmi poszłam do CITY PARKU. Knajpka fajna, kelnerki takie sobie, ale co mnie uderzyło to kwestia palenia. Na naszym stoliku była informacja, że dla niepalących, za to obok przy stoliku siedziały dwie panie i kurzyły jednego za drugim. Jedzonko było super, ale dzieci nie mogły znieść dymu papierosowego i szybko wyszliśmy. NIGDY WIĘCEJ. Może zakaz ustawowy wydzielenia pomieszczeń dla palących nic nie mówi właścicielom. Tak właśnie knajpki tracą klientów.
dziaciaki to ty na plac zabaw zabierz a nie do knajpy smiech2

 
 
 
 
~~utut
ff
Wysłany: 1 Sie 2008r. 23:20  
Cytuj
ja to polecam tylko A&J (ADAM i JACEK)

 
 
 
 
~~hehehe
ff
Wysłany: 3 Sie 2008r. 12:40  
Cytuj
a byliscie w rzeszowiaku kolo a&j smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 15:06  
Cytuj
Hehe, niezły nick, co za deklaracja good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 15:35  
Cytuj
Widzę, że admin ściągnął wpis z tym nickiem. Ciekawe dlaczego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~322
ff
Wysłany: 4 Sie 2008r. 15:52  
Cytuj
Nowy 32 - niby dlaczego z dzieciakami nie można pójść i zjeść np. dobry deser?

 
 
 
 
~~waldemarrr
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 18:34  
Cytuj
ja tam wole chaszcze nad sanem

 
 
 
 
~~doradca
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 01:29  
Cytuj
czarny kot, reset, omega, dvdgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~Buzio
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 18:53  
Cytuj
CYTAT
czarny kot, reset, omega, dvdgoodgoodgoodgoodgood


Hahaha, co Ty "żulernie" lansujesz? Na Boga w stalowej jest wiele fajnych i ciekawych knajp, a nie jak wyż:boksuj:ej napisał Ba.ran jakiś...

 
 
 
 
~~Doradca II
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 11:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
czarny kot, reset, omega, dvdgoodgoodgoodgoodgood


Hahaha, co Ty \"żulernie\" lansujesz? Na Boga w stalowej jest wiele fajnych i ciekawych knajp, a nie jak wyż:boksuj:ej napisał Ba.ran jakiś...


Nie nazywaj buzio nikogo baranem bo to nie ładnie. Jak można przy tylu knajpach w mieście wybierać najlepszą. Przecież każdy lubi inny klimat, wystrój, muzykę. Nie tylko cena się liczy i nie tylko lans. Jest moda na knajpy, najczęściej nowopowstałe. Ja jestem wierny swoim dawnym miejscom, tam sie umawiam z przyjaciółmi i jest mi fajnie. Szczycę sie tym że nie jestem snobem.

 
 
 
 
~~Biba
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 11:42  
Cytuj
Zgadzam się. Nieraz knajpa cię zaskoczy czsem dobrze czasem żle.

 
 
 
 
~~Stary
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 12:13  
Cytuj
Mam trzydziechę to dla niektórych na forum jestem stary.Łażę po kajpach parę ładnych lat i faktycznie zaskoczyło mnie. Na urlopie /za granicą teraz jestem/ spotkałem się z kolesiami z bloku w knajpe Czarny Kot, gdzie nigdy wcześniej nie byłem. Wchodzimy, muza zajebista,cieplutko od kominka, za barem najmilsza dziewczyna jaką w Stalówce w barach widziałem. Dziewczyno przyjeżdżam na święta mam nadzieję że będziesz i posłuchamy reegge.

Nie chrzań więc Buzio że to jest żulernia bo chyba żulerni nie widziałeś.

 
 
 
 
~~Globik
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 12:17  
Cytuj
Racja niech Buzio chodzi do NNN, Irysa, Londona i płaci po dysze za piwo bo jest snobkiem. Ja też wolę bardziej swojskie klimaty i tańsze piwo.
Gościu daj luz.

 
 
 
 
~~Sylio
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 13:54  
Cytuj
Dla mnie zajebista muza to jest rock, Dzem, Perfect to podstawa a w Czarnym Kocie graja jakąś dziwną muzę i nie chcieli żebym przyniósł płyty z domu.

 
 
 
 
~~Czarny
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie zajebista muza to jest rock, Dzem, Perfect to podstawa a w Czarnym Kocie graja jakąś dziwną muzę i nie chcieli żebym przyniósł płyty z domu.


Pociesz się hip-hopa też nie grają.

 
 
 
 
~~tatuś
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 14:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A ja z dziećmi poszłam do CITY PARKU. Knajpka fajna, kelnerki takie sobie, ale co mnie uderzyło to kwestia palenia. Na naszym stoliku była informacja, że dla niepalących, za to obok przy stoliku siedziały dwie panie i kurzyły jednego za drugim. Jedzonko było super, ale dzieci nie mogły znieść dymu papierosowego i szybko wyszliśmy. NIGDY WIĘCEJ. Może zakaz ustawowy wydzielenia pomieszczeń dla palących nic nie mówi właścicielom. Tak właśnie knajpki tracą klientów.
dziaciaki to ty na plac zabaw zabierz a nie do knajpy smiech2


Uważasz, że nie można z dziećmi pójść na dobry obiad do restauracji lub pizzerii? Prawo do siedzenia w takich lokalach mają tylko małolaty zamawiające jedno piwo na czterech i jarające jedną fajkę za drugą?

 
 
 
 
~~Oma
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 15:35  
Cytuj
Szkoda nerwów. On zna tylko taka sytuację jek jest z tatusiem w knajpie a potem tatusia prowadzi do domu. Gdyby miał normalnego ojca i jadał z nim obiady w restauracjach lub pizzeriach to by tak nie pieprzył. Fakt, kluby nocne nie sa dla dzieci ale restauracje i pizzerie jak najbardziej.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »