NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
praca,
~~ja
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 15:17  
Cytuj
Jakie są w Stalowej ceny usług typu: sprzątanie, opieka nad dziećmi, prace porządkowe/ na godz.?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 15:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 16:17  
Cytuj
Szukam kogoś do tego typu pracy

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2008r. 22:26  
Cytuj
ceny wahają się od9złza godzinę sprzątania,7zł opieka nad dzieckiem uzależnione od zakresu obowiązków dodatkowych .

mm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~alibaba
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 14:13  
Cytuj
Do Marioli. Kochana: 9 zł za godzinę to ok 1500 zł na miesiąc(8godz dziennie, nie licząc weekendów). Za sprzątanie? Chyba pomyliłaś się. W Hucie pracownicy fizyczni mają mniej. No chyba, że jesteś sprzątaczką z doktoratem. A od kiedy pilnowanie dziecka jest mniej płatne? Przecież w porównaniu ze sprzątaczką to praca bardzo odpowiedzialna. Ceny w Stalowej wahają się od 3,50 do 5 zł za godzinę sprzątania. Gratuluję Ci takiej dobrej pracy. Pozdrawiam serdecznie.

 
 
 
 
~~alibaba
ff
Wysłany: 29 Marz 2008r. 14:13  
Cytuj
Do Marioli. Kochana: 9 zł za godzinę to ok 1500 zł na miesiąc(8godz dziennie, nie licząc weekendów). Za sprzątanie? Chyba pomyliłaś się. W Hucie pracownicy fizyczni mają mniej. No chyba, że jesteś sprzątaczką z doktoratem. A od kiedy pilnowanie dziecka jest mniej płatne? Przecież w porównaniu ze sprzątaczką to praca bardzo odpowiedzialna. Ceny w Stalowej wahają się od 3,50 do 5 zł za godzinę sprzątania. Gratuluję Ci takiej dobrej pracy. Pozdrawiam serdecznie.

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 14 Paź 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2008r. 21:07  
Cytuj
daj mi pracę codziennie przy sprzątaniu 8 godzin.Jak się pojawiają propozycje to raz w tygodniu 4-5 godzin i to cały zarobek- tak dużo.Nie trzeba doktoratu tylko dobrze pomyśleć.Naprawdę jeśli myślisz że na sprzątaniu można zarobić 1500 zł. miesięczne to chyba śnisz.Co do pilnowania dzieci to kolejny absurd ale tak jest mniej płatne i stawki wahają się w takich granicach jak piszę.

mm
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lalalala
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 11:43  
Cytuj
szukam niania do sprzatania ja jestem chetna

 
 
 
 
~~lalalala
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 11:44  
Cytuj
szukacie niani albo sprzataczki ja jestem chetna

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 15:19  
Cytuj
Jakiej stawki oczekujesz? Tyle co Mariola?

 
 
 
 
~~Ula
ff
Wysłany: 31 Marz 2008r. 20:05  
Cytuj
Opieka nad dzieckiem- 7 godz.dziennie-5 dni w tyg.=
100 zł.Srednio w Stalowej za miesiąc -450 zł

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 09:07  
Cytuj
To jest niecałe 3 zł za godzinę. Czy ktoś za takie pieniądze pracuje? Mariola podała stawkę z kosmosu, ale te 3 zł to chyba przegięcie w drugą stronę.

 
 
 
 
~~spoko
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 09:44  
Cytuj
a jednak są takie stawki (3 zł/godz.)- to nie Warszawa...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 15:43  
Cytuj
A my potrzebujemy kogoś do prac w ogródku. Oczywiście nie jakieś kopanie łopatą czy ciężkie prace, ale np.zagrabienie, plewienie. Nie jest tej pracy tak dużo, dlatego i godzin niewiele. Ogródek w Stalowej Woli. GG 7711948.

 
 
 
 
~~megi
ff
Wysłany: 1 Kwie 2008r. 18:16  
Cytuj
Jestem chętna. Stawka stalowowolska (3zł za godzinę).

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 19:35  
Cytuj
Jeśli sami tak nisko cenicie swoją pracę to trudno się dziwić ze społeczeństwo jest ubogie .Ten co zleca pracę sam jeśli ma taką możliwość strajkuje domagając się Bóg wie jakiej pensji czyt.lekarze pielęgniarki kierowcy mks i dużo innych grup zawodowych, a my mamy pracować za grosze, albo jeszcze lepiej za darmo.Szanujmy siebie i swoją pracę.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 19:54  
Cytuj
Przykro mi Mariola, ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem tego, co napisał alibaba.

 
 
 
 
~~edek
ff
Wysłany: 2 Kwie 2008r. 23:08  
Cytuj
Nareszcie środki unijne trafiają i do naszego miasta.

http://www.ckp45plus.pl/

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 09:36  
Cytuj
Ten co pisze, żeby szanować swoją pracę, mógł szanować swoją szkołę. Teraz nie musiałby pracować za grosze. A realia są takie, że stawki za pracę sprzątaczek są niskie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 3 Kwie 2008r. 20:57  
Cytuj
:boksuj:
CYTAT
Ten co pisze, żeby szanować swoją pracę, mógł szanować swoją szkołę. Teraz nie musiałby pracować za grosze. A realia są takie, że stawki za pracę sprzątaczek są niskie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 4 Kwie 2008r. 23:47  
Cytuj
Ja przyjme kazda prace. Mam 14 lat xD wiem ze malo jezyk ze zgoda rodzicow nie ma problemu umiech

 
 
 
 
~~k
ff
Wysłany: 5 Kwie 2008r. 16:03  
Cytuj
Jeżeli ktoś ma dobrą pracę i chce ją utrzymać i dlatego poszukuje opiekunki do dziecka to niech tej opiekunce godnie zapłaci, przecież opieka jest chwilowa a ciepła posadka uratowana!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2008r. 23:27  
Cytuj
W koncu mądra uwaga.Brawo że rozumiecie.Pracownik fizyczny w hucie nie zatrudnia ani opiekunki ,ani sprzątaczki tylko sam stara się własnymi siłami rozwiązać swoje problemy.Opiekunek i pomocy domowych poszukują osoby posiadające dobrą pracę i mające środki aby godziwie zapłacić.Wszyscy musimy pracować uczciwie i otrzymywać godną zapłatę.Nie traktujmy pracy sprzątaczek lub opiekunek do dzieci jak gorszej pracy , za którą można płacić marne grosze .Chcemy po prostu w jakiś sposób uczciwie zarobić. Zyj i daj żyć innym....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2008r. 23:27  
Cytuj
W koncu mądra uwaga.Brawo że rozumiecie.Pracownik fizyczny w hucie nie zatrudnia ani opiekunki ,ani sprzątaczki tylko sam stara się własnymi siłami rozwiązać swoje problemy.Opiekunek i pomocy domowych poszukują osoby posiadające dobrą pracę i mające środki aby godziwie zapłacić.Wszyscy musimy pracować uczciwie i otrzymywać godną zapłatę.Nie traktujmy pracy sprzątaczek lub opiekunek do dzieci jak gorszej pracy , za którą można płacić marne grosze .Chcemy po prostu w jakiś sposób uczciwie zarobić. Zyj i daj żyć innym....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Kwie 2008r. 15:21  
Cytuj
neutralny

 
 
 
 
~~Ania111
ff
Wysłany: 6 Kwie 2008r. 19:50  
Cytuj
Witam serdecznie poszukuje pracy w charakterze sprzątaczki lub pomoc kuchenna. Najlepiej na terenie Stalowej Woli. Jestem pracowita sumienna.
Wszelkie wiadomości mile widziane

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »