NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
co sadzicie o dzisiejszym strajku.,
~~mks
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 15:50  
Cytuj
autobusy kursowaly co 2 i spoznialy sie przeszlo 15 minyt paranoja czasami nie da sie nigdzie dostac

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 15:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~ska
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 16:42  
Cytuj
1. niech strajkuja - sa samochody jezyk
2. jak cos sie im nie podoba - to na ulice wywalic ;]

 
 
 
 
~~mks
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 17:05  
Cytuj
1. niech strajkuja - sa samochody jezyk
2. jak cos sie im nie podoba - to na ulice wywalic ;]

no ale niektorzy musza jakos dijechac do szkily czy pracy!!!!!!!

 
 
 
 
~~obbv
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 18:31  
Cytuj
ci kierowcy którzy dzisiaj strajkowali powinni być natychmiast zwolnieni ... a w sumie to chyba wszystko jedno, Andrzej zlikwiduje zakład i wyjdzie na to samo (tyle że normalni kierowcy stracą)

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 18:55  
Cytuj
CYTAT
1. niech strajkuja - sa samochody jezyk
2. jak cos sie im nie podoba - to na ulice wywalic ;]

no ale niektorzy musza jakos dijechac do szkily czy pracy!!!!!!!


zliwkidowac ten CYRK !! zaraz powstanie prywatny zaklad i juz nie beda strajkowac jezyk
podniesie sie jakosc uslug - same korzysci

 
 
 
 
~~wytrwały żbik
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 06:28  
Cytuj
CYTAT
ci kierowcy którzy dzisiaj strajkowali powinni być natychmiast zwolnieni ... a w sumie to chyba wszystko jedno, Andrzej zlikwiduje zakład i wyjdzie na to samo (tyle że normalni kierowcy stracą)

zgadzam sie z toba, jak sie nie podoba to zlikwidowac, a nie dokładac ponad 1 milion zł rocznie.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 07:34  
Cytuj
czytam i nie wierzę , na forum piszą sami przydupasy, albo pisze sam dyrektor czy jak on tam się zwie

 
 
 
 
~~grzechotnik
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 16:52  
Cytuj
panowie to ja w stalowowolskich wlosciach jestem tylko co tydzien i do tego nie jezdze aftobusem juz od lat a wiem ze mks prowadzone jest przez niekompetentnego dyrektora.... upadnie bo upasc musi w takich rekach .... heh i przejmie to jakis prywaciarz i sie pozmienia... ale fakt faktem kierowcy beda pokrzywdzeni napewno przez jakis czas.... hmm szczerze im wspolczuje ... no moze oprocz jednego gościa z mksu... pala....nt jak bylem mlody nie wposcil mnie na rolkach do autobusu... ja powiedzialem ze je zdejme to i tak nic nie wskoralem i w sobote czekalem godzine na kolejny.... bleh... ale naprawde wyrazy wspolczucia ... a koledzy w autkach beda zabierac kolezanki 16stki do szkoly z okazji jezyk heheh

 
 
 
 
~~obbv
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 19:56  
Cytuj
czytam i nie wierzę , na forum piszą sami przydupasy, albo pisze sam dyrektor czy jak on tam się zwie

o widzę że odezwał się jakiś "poszkodowany" kierowca
jak ci mało pieniędzy to do Irlandii !!

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »